Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość motylekkkki
Paulina to kup be bilon pepti nie trzeba mieć recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Paulina ja taki kupuje swojemu od razu kup sobie zageszczacz jak cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki waszym poradom udalo sie i Hania spi juz od ponad godziny ,obyło sie bez krzyku a pomogl nam okap :) Ewel masz w sumie racje co do piwa ale mnie uczuliła na to polozna środowiskowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina0210
Motylek a gdzie kupię ten zagęszczacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
W aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopelek 25
hej dawno mnie nie było,teraz mam do nadrobienia kilka stron:)zapytam was najpierw po jakim czasie od zakończenia karmienia dostałyście okres?bo ja już ponad miesiąc wogule nie karmie piersią a okresu nie widać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkahaneczka
Paulina pisałyśmy wczoraj o krzyku przy karmieniu piersią ,u mojej tak mi sie wydaje to zbyt duża ilosc bodźców i zbyt duza chec ogladania swiata ,zamknęłam sie z nią w ciemnej łazience przy włączonej pralce i nagle spokój ,ladnie jadla i do tego przysnęła sobie przy piersi a jeszcze przed chwila rwala sie przy jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina0210
Malutkahaneczka coś w tej ciemności jest. Moja zasypia sama w łóżeczku na noc. Musi słyszeć tylko głosy lub cichutko tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kurcze mam laptopa w naprawie i niewygodnie mi sie z komorki pisze.teraz od meza z laptopa moge wygodnie napisac:) swiderku a Twoj Milan krzyczy caly czas na spacerze?moze nie lubi w gondoli jezdzic ja odkad mu smoczka daje i bandama podtrzymuje zeby nie wypadal nie boje sie chodzic bo jest naprawde spokojny:) sopelku ja karmilam 3 tyg dostalam po 2 miesiacach od porodu i teraz mam masakre bo trwa juz 21 dni lekarz powiedzial ze ok wszystko i jest to w normie.MASAKRA mamoolcia nie wiem czy pojde na te warsztaty nie wiem czy moj zniesie siedzenie w jednym miejscu. w foteliku nie lubi spac za bardzo;/i niezdrowo dla niego. zaba jak Ci spi tak ladnie w dzien to jak w nocy?? moj na dworze jest bardzo rozkojarzony nie chce niczego ominac. Dzis byl pierwszy raz w galerii handlowej to glowa mu chodzila na lewo i prawo:) paulina ja tez mialam problem z laktatorem.slabo mi odciagal a kolezanka z sali w szpitalu miala lovi swing bodajrze i bylam w szoku jak jest cichy i jak szybko i bezbolesnie(wg niej)jej odciagal. ja mam medele i bolalo i bylo nie efektywnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Ja jeszcze okresu nie mam chociaż piersią nie karmilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina0210
Ja mam ręczny tomee tippee, a pożyczyłam elektryczny avent. Jest zdecydowanie wygodniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopelek 25
wiktorowianka masakra:( jeśli chodzi o laktator to ja miałam avent i fajnie ciągnął,jeśli wam ciężko mleczko wy[ływa to róbcie ciepłe okłady przed ściąganiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina próbuj kilka razy wkładać pierś do laktatora,czasem wystarczy że sutek nie tak włożony i ciężko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
A dużo wody pojęcie? Ja już w łóżku:) dobrej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina0210
Ja staram się pić dużo wody. Czasami zapominam z braku czasu i do 15 jestem na kubku herbaty od śniadania. Próbuję kilka razy, poprawiam pierś. W nocy, po karmieniu małej będę ściągać i rano. Zorroo przepraszam zapomniałam dziś przesłać Ci tę listę. Jutro to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Ok Paulina nic się nie stało. A co do Twojego ściągania to lepiej by było ściągać przed karmieniem. Więcej ściągniesz a resztę maleństwo wypije. Ja dziś jestem dumna z siebie. Po całym dnniu płaczu (to chyba pogoda) uspałam małą wieczorem w łóżeczku bo odkąd zmieniłam łóżeczko musiałam usypiać w wózku. Ale dziś się nie dałam - położyłam do lóżeczka a jak płakała to brałam ją na chwilkę i po uspokojeniu odkładałam ją. Ale okap w kuchni chodził :) . Trwało to chyba ponad 30 minut. Ciekawe jak jutro będzie. Zaczęły się wakacje - nie wiem jak ja wytrzymam ten czas. Moja starsza córa jest kochana ale ona jest taka nieostrożna i przy tym taka głośna. Zobaczymy co to będzie. Ja głównie piję inkę z mlekiem, kawę rozpuszczalną z mlekiem, herbatę koperkową i wieczorem herbatę zieloną. Jakoś nie mogę się przemóc do picia wody. A teraz mi się ukróci z tym mleczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba 1990
Paulina pisalam żebyś nie sugerowala sie laktatorem bo tak jak dziewczyny piszą może nieefektywnie to robisz .wiadomo ze jak karmisz piersią a po chwili uzyjesz laktatora to.mleka będzie malo ale jakbys na jeden dzien zastapila karmienie odciaganiem pokarmu to widzialabys roznice. Jeżeli chcesz zwiększyć ilosc pokarmu to miedzy karmieniami uzywaj laktatora to pobudzi laktacje swoja drogą ja mam medelę mini electric. i jest dobry ma regulacje siły ssania ale rzadko uzywam Wiktorowianko moj synek ladnie spi w nocy budzi sie tylko na jedzenie i spi dalej a nq dworze fakt ladnie spi za to w domu malo po godzince czasem mniej i juz sily ma na smianie się i rozmawianie :) chciałam napisac jeszcze ze moj maluch juz nie kaszle wiec chyba zapalenie oskrzeli juz za nami ale na sto procent dowiem sie jutro bo mamy kontrolę u pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MP88
hej laseczki, Moja mała jeszcze sobie spi a ja popijam kawke w lozku i pisze do was:) dzisiejsza noc byla ciezka strasznie ciezko bylo usnac mojej myszce podejrzewam ze to przez to uczulenie, na pewno ja swedzi a biedna nie wie co to drapanie...:( w nocy usnela nam o 20 i spala do 3 ale jak po karmieniu odstawilam ja do lozeczka to chyba 6 razy wstawalam bo podplakiwala i jej smoczka wkladalam bo wypadal wiec pozniej zrezygnowalam i dala ja do wozka i obok lozka bo juz mialam dosc wstawania no i wkoncu usnela i spala do 7 ale poznioej znowu byl porblem zusnieciem co chwile podawalam smoka aona sie wiercila strasznie, mysle ze to na bank przez to okropienstwo co sie jej zrobilo...wczoraj wykapalismy ja w krochmalu nie wiem jeszcze czy jest poprawa obejrze ja jak wstanie bidulka moja...ale teraz mi maz przypomnial ze najadlam sie tez slonecznika, ach wieki nie jadlam i kupilam sobie paczke slonecznika do dlubania i tak siedzialam i jadlam moze to po tym?sama nie wiem jesli sie to dzis nie poprawi to wybiore sie jutro do pediatry... POgoda do kitu, ale mam nadzieje ze jakis spacerek chocby krotki zaliczymy, teraz jak bylismy na weekend w rodzinnym miescie to spacerowalismy chyba po 6h dziennie:) ach i zlozylismy wniosek o wyrobienie dowodu dla malej, ale masakra byla ze zrobieniem zdjecia do dowodu mala wyla biedna i wogole ma takie zdjecie, ze wyglada na nim tragicznie no ale coz nic nie poradze, wazne ze juz bedzie miala jakbysmy chcieli gdzies sie wybrac za granice chociazby do czech na jakis obiad. kurcze balagan w domu mam musze sie zarz za cos zabra poki mala spi... Acha wczoraj malej skoncyzly sie pampersy 2 i akurat bylismy w biedrze to kupilam jej dady 3 ale mam wrazenie ze chyba sa jeszcze na nia 3 za duze, ale ktoras z was pisala ze jest duza roznica pomiedzy 3 z dady a 3 z pampersa. Wogole to czuje sie jakas zmeczona i niewyspana...moze przez ta pogode albo przez ten wyjad jakos zamiast odpoczac to meczy mnie on troche, ale za to siostra nacieszyla sie chrzesnica:) Kochane zycze milego dnia pewnie mialam cos jeszcze napisać no nic bede zagladac dzis to moze mi sie przypomni, oby moja mala byla dzis mniej marudna jak wczoraj bo tragedia, buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopelek 25
Rzeczywiście jest duża różnica między 2 a 3 dady.Ja teraz kupiłam pampersy sleep&play w polo za 24,99 chyba 58 szt rozmiar 3 i są mniejsze od dady 3 ale są takie troche dziwne bo nie ciągną się i się obawiam że może małemu nie wygodnie a pozatym są takie cieniutkie ale dużo siusiu mieszczą.rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
T sleep&play są gorsze, przeciekają:( ja dostałam od koleżanki i niestety jak Emilka wystrzeliły to miała całe plecki w kupie:( MP idziesz na to spotkanie Świadoma Mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina0210
Zaba wysłałam Ci tę listę. Zauważyłam, że z każdym ściągnięciem jest lepiej. Wczoraj było 80 ml, dziś już przeszło 100 ml. Ja muszę mieć zawsz butlę, bo mała jak się rozkręci to nie chce złapać cyca, a butle wczoraj wciągnęła a resztę dopiła z cyca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MP88
Mamolcia wysłałam własnie im maiala ale nie jestem pewna czy pojde, zależy jakmoja mała a Ty idziesz? bierzesz swoją dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Poszłabym chętnie , to może sie umówimy? Tam pewnie wszystkie bedą z dziecmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy się umówić, jak mała pozwoli to się pojawię:-) marcury to ten przy galerii dominikańskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny które wybierają się nad morze, polećcie jakiś fajny pensjonat gdzie się wybieracie pls:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćilona
Czesc dziewczyny. Czytam Was od od 7mc ciąży i chciałabym podziękować za to forum. Jest bardzo przydatne. Moją córeczke urodziłam 26.03.2014 miesiąc przed terminem. Nie ominęły mnie nieprzespane noce, problemy z karmieniem, straszne kolki, odparzenia, wysypki, chwile bezsilności, zwątpienia oraz uczucie, że oddalamy się z męzem od siebie ( z tesciowa tez były cyrki ).Teraz jest dobrze i uwielbiam być mama. Mam nadzieje ze te forum nie zginie bo chętnie się przylacze (oczywiscie jeśli pozwolicie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopelek 25
mp 88 ja jade nad morze ale po raz pierwszy od kilku lat więc nie mogę polecić pensjonatu,za to mogę podpowiedzieć że z tego co się orientowałam to warto z takim maleństwem do władysławowa jechać bo są udogodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy:) im nas więcej tym lepiej:)) prawda dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×