Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość motylekgosc
Filipinka sorki, nie zauwazylam o tej rozycz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekgosc
Gosc nie panikuj A wy o to tetno pytacie czy lekarz sam wam mowi? Bo ki takich info nie podawala a ja sama nie pytalam Ide spac bo normalnie padam. Chyba zaczne wczesniej sie klasc Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widziałam serducho!!!w końcu.... maleństwo ma 3 cm:) jestem szczęsliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Cześć;-) gratuluję dziewczynom które się stresowały i wszystko w porządku;-) Ja powiedziałam szefowej o ciąży pogratulowała mi i się ucieszyła pytała jak się czuję i mówiła że głupia jestem że się bałam przyznać;-) przecież i tak musiałam to w końcu zrobic a nie potrzebnie się stresowałam;-) a mam pytanie będziecie chciały żeby wasi faceci byli przy porodzie? bo ja się cały czas zastanawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! ile Wy piszecie!!!! nie nadążam czytać! Ania_ma - bardzo bardzo bardzo się cieszę!!!! zobacz ile czasu trzeba było czekać na takie cudne wieści??- i niech ktoś mi teraz powie że nie warto wierzyć!!!!! Ania który to tydzień w końcu, dlaczego tak wolno to szło? ciąża jest sporo młodsza? niulekx- musisz najpierw zorientować się czy Twój facet chce być przy porodzie bo niestety nie jest to zależne tylko od tego czy my chcemy czy nie. Ja bez męża nie rodzę ;-) 100% popieram porody rodzinne!!! motylekgosc- mnie lekarz w 7tyg. i 5 dniu pokazał serducho ale nie pow. jakie tętno a ja nie zapytałam...gapa...Daj znać jaki te cholerne wyniki WR. Ja idę na kłucie kompleksowe w czwartek.. Kasiucha2013, fiona- ruchy to chyba najwcześniej ok. 16 tyg. Ja tak miałam z synkiem i z tego co kojarzę to niby wcześnie to było... Benia, Fiona - ja też oglądam ,,na wspólnej', to jedyny serial pl który śledzę ;-) Mirabel83- kochana daj znać jak po badaniach !!!!! A jeśli chodzi o mnie to kupiłam sukienkę na wesele w sklepie ciążowym...W normalnym sklepie w każdej kiecce czułam się jak prezerwatywie.. he he. Mdłości ustąpiły, czekam teraz na ważny dzień 25.09. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
Ania_ma gratuluje ;) widzisz nie było powodu do niepokoju :) bardzo się cieszę :) daj znać który to tydzień...3cm to już nie takie małe :) ja poród chyba chciałabym ze swoim jednak nie wiem jak on to widzi...ostatnio na usg nie chciał iść więc co dopiero poród?;/ a po usg powiedział, że inni wchodzą ze swoimi kobietami to on też mógł iść! I weź zrozum takiego :) niulekx i dobrze zrobiłaś, masz to już z głowy i bez stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Ania no widzisz, nie potrzebny byl ten stres:) Niulex ja jeszcze nei powiedzialam ale moja wie bankowo od bab z osrodka zdr Papsi dzis moj wynik powinien byc, mam andz ze negatywny! co do ruchow to ja w nocy czulam cos ale to pewnie jelita:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Mój powiedział że jeżeli mi będzie zależeć na jego obecności to będzie ze mną;-) a chciał teraz ze mną wejść na usg ale nie chciałam tez nie wiem co lekarz na to przy tak wczesnej ciaży bo później wiem że jego pacjentki wchodzą z facetami;-) ale tak wcześnie jak jest jeszcze dopochwowe to niewiem chyba poczekam jak bedzie już przez brzuch i mu pokaże;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
motylek te pielęgniarki obowiązuję tajemnica służbowa i mogą zostać nawet zwolnione za nie dotrzymanie tajemnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny bez przesady, ruchów dziecka to raczej do 16 tygodnia wyraźnych nie poczujecie, bez ekscytacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFilipinka
napisałam post i go nie widze, Ania_ma - 3 cm to spore dziecię :-) widzisz, wszytko jest ok Ja mam pytanie, moze któas sie zna w tym temacie, jestem na urlopie wychowawczym, jak go przerwę i odrazu dam pracodawcy zwolnienie to będe miala płatne ? duzo o tym czytałam i niektórzy pisza ze musze na 1 dziec wrócić do pracy , a inni piszą że odazu moża dać zwolnienie bez przepracowania, pomoże mi ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Niulex no wiem ze obowiazuje ja nei udowodnie im ze one powiedzialy:) ale moja kolezanka z pracy tez tak miala ze szefowa sie dowiedziala od tych bab:)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona88 jak lekarz ma dobry sprzęt i dzidzia się ułoży ładnie to widać już w 12-13 tyg. Mamo filipinko musisz przerwać urlop wychowawczy tzn. skrócić go np. do 30.09 i od 01.10 już możesz iść na płatne ciążowe zwolnienie. Tylko na skrócenie urlopu musisz mieć zgodę pracodawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papssi czyli w 16 raczej bedzie juz widac? bo za 3 tygodnie mam wizyte i sie zastanawiam bo tak bardz bym juz chciala znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFilipinka
Papsi dzięki za odp. czyli nei musze wracać na 1 dzień do pracy ? nie musze mieć zgody pracodawcy , musze tylko 30 dni wczesniej go poinformować ze wracam , chyba ze chciałabym wrócic np za 2 tyg wtedy musi sie zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tyle chamstwo jeśli kobieta z przychodni do szefowej leci z taka nowina, to może być typowe dla wsi i małych miejscowości, bo tam wszyscy się znają spoufalają, maja gdzieś tajemnice, bo oni nie wiedza co to nawet jest, są przyzwyczajeni, ze tak można i tyle, ja bym nie udowadniała, tylko zrobiła aferę...nawet jeśli masz tylko podejrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_ma- super Wieści !!! Czułam że wszystko będzie dobrze!!!! Teraz dużo odpoczywaj i jak najmniej stresu :) Trzymaj się kochana :) Dziewczyny - pytanie do tych które miały silne mdłości ....w którym tygodniu dolegliwości ustąpiły ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia - u mnie z poczatkiem 11 tygodnia :) takze jeszcze troszke i moga Ci ustapic;) wiecie co bedziecie sie smiac ale dzisiaj mi sie w nocy snilo, ze uprawialam seks i chyba dostalam orgazmu haha ale takiego mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musisz poinformować Pracodawcę na 30 dni faktycznie o swoim planowanym powrocie do pracy ale w praktyce u mnie wygląda to tak że jednocześnie prosisz o skrócenie urlopu. I wtedy od dnia następnego po zakończonym urlopie idziesz na zwol. - nie musisz nic przepracowywać. ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu dokladnie tak jest jak piszesz! to wies! mala gmina 5 tys meiszkancow w budynku w ktorym jest osr zdr znajduje sie moja praca moja szefowa z jedna z tamtych bab chodzi na papierosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
fiona hehe gratuluje :D i zazdroszczę :) ja pewnie jeszcze długo tego nie zaznam :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wszystko jasne motylek, a dlaczego ty nie powiedziałaś jeszcze? masz umowę? współczuje zaściankowych klimatów, ale co poradzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc nie pwoiedzialam jeszcze w pracy bo nawet jeszcze rodzicowm nei powiedzielismy! chcialam miec wieksza pewnosc ze wszystko ok bedzie w weekend powiemy rodzicom a po weekendzie powiem szefowej nastepne badania krwi bede robila w meiscie! bo i tak za wszystko place

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
ania_ma, CIESZĘ SIĘ OGROMNIE Z DOBRYCH WIEŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co do porodu, to ostatnio poruszyłam tę kwestię przy mężu, że nie wyobrażam sobie porodu bez niego. Nie chodzi mi o to, że koniecznie musi wszystko oglądać, ale wiem, że przy drugiej, racjonalnie myślącej osobie może być łatwiej a i lekarze mogą być bardziej w porządku. Myślałam, że mój mąż padnie, jak to usłyszał. Powiedział, że na razie, to on nie jest w stanie sobie wyobrazić, że miałby być przy porodzie. Heh, mamy jeszcze parę miesięcy na dopracowanie tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mysle o porodzie ejszcze moj za granica pracuje i nei woiem jak to wszystko wypadnie terminowo:P ale na usg genetyczne to chce isc z mopim m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny juz sie pogubilam tyle piszecie ja caly czas spie i nie mam kiedy pisac. Dzis bylam u lekarza widzialam raczki,nuszki jestem super szczesliwa. Widac juz w Was cos,ja zaczelam 12 tyd i tylko piersi mam wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki :) Rzadko się odzywam, ale jakoś nie mam weny do pisania, ale czytam Was codziennie :) Powtórzyłam badania na toxo + awidność, wyniki dopiero za 1,5-2 tygodni a ja wizytę u gina mam w sobotę i niestety wyników nie będzie. Trochę się martwię, bo od soboty znów jakieś upławy się pojawiły, ale na szczęście nie ma krwi, ani nie są ciemnie, raczej ciemnożółte - jasno beżowe, ale na szczęście śladowe ilości. Wczoraj przez to że dużo chodziłam było chwilowo więcej, ale już ok. Może to przez tego krwiaka... Ania_ma - nawet nie wiesz jak się cieszę! Wiedziałam że będzie dobrze :* Benia - Tobie również gratuluje, że wszystko dobrze i nerwy na szczęście były nie potrzebne, choć pewnie sama bym się zadręczała. Niulekx- widzisz strach ma wielkie oczy, a szefowa okazała się spoko babką :) A co do porodu, to u mnie nie jest możliwe żeby mąż był przy porodzie, bo będę miała cesarkę, a najbardziej boję się tego cholernego zakładania cewnika :P matylekgosc- wyniki wr na pewno będą dobre:) Tętno maluszka w 6t6d 140/min., w 8t1d - 170/min, a w 8t3d - 180/min fiona88 - myślę że masz szansę ujrzeć płeć maleństwa, chyba że nie będzie chciało pokazać :) A co do twojego orgazmu przez sen, to ja też tak miałam. Tylko mnie się nic nie śniło. Tydzień temu jak trafiłam do szpitala obudził mnie właśnie orgazm i wiadomo przy tym są skurcze macicy. Po około 3 godzinach pojawiło się krwawienie żywą krwią. Pojechałam do szpitala ok 11, a o 14,00 już nie było śladu po krwawieniu i nie było ogólnie go dużo. Myśle że to przez ten orgazm było krwawienie, zwłaszcza że mam krwiaka pozakosmówkowego i to dlatego. Tylko ja głupia nie powiedziałam nic lekarzowi o tym porannym zdarzeniu :( nawet wstydzę się powiedzieć mojemu ginowi, a napewno będzie pytał jak to wyglądało. Agusia5 - cieszę się że wszystko dobrze i takie super atrakcje miałaś na usg :) Dziś powiedziałam córce, że będzie miała rodzeństwo, bo już mnie pytała dlaczego jej nie wezmę na ręce itp. :) Ucieszyła się, mówiłam że będzie miała siostrę albo brata, a ona myśli że jedno i drugie hihi :) Dziś zebranie w przedszkolu, musi iść mąż niestety bo ja uziemiona jestem :)) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×