Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Kasiucha2013
Na prawdę to możliwe żeby tak wcześnie czuć ruchy? To rewelacyjnie:) ja już bym chciała, trzeba cierpliwie czekać :) niestety nie wiem jakie to uczucie więc jeśli poczuje to będę wiedziała, że to to :) czytając różne fora, niektóre dziewczyny nie wiedziały czy to ruchy czy co to :) na imię dla chłopca też się nie zdecydowałam jeszcze, ciężki wybór :) może Kubuś. Witkoria też mi się podoba, Julia również, mojemu jeszcze się podoba Liliana... wszystko jeszcze jest do omówienia póki nie wiadomo co w brzuszku się kryje. fiona który jesteś tydzień? A facet to ostatnio miał bardzo "gorsze dni" te stresu mi zafundował, że szkoda gadać... mam nadzieję, że jeszcze za wcześnie jest żeby dzidzia czuła moje zdenerwowanie... coś czytałam, że od 10tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim bylo ciezko na samym poczatku, chyba go przytloczyla ta wiadomosc, ze wszystko sie zmieni, choc chcielismy dziecka. Ja w sobote zaczynam 13 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekgosc
Moj m bardzo sie ucieszylze bedzie tatusiem, nadal go radosc nie opjszcza tylkosie stresuje brakiem wynikow. No nic ide chyba sie umyc by zdazyc na seriale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona - ale super !!!! 13 tydz to już COŚ :) :) :) A ja ....8 tydz nieustające mdłości do których mój organizm najzwyczajniej zaczyna się przyzwyczajać . Lekarz powiedział że wymioty i mdłości nie są szkodliwe jeśli nie ma spadku na wadze ...u mnie przybywa ;) dziś było 58,2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona- ja jestem fanem "NA WSPÓLNEJ " , a dziś wkręcił mnie ten nowy serial "WAWA NON STOP " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia pociesze Cie u mnie juz w 11 tygodniu mdlosci minely:) a byly okropne, calodzienne, pisalam z reszta o tym:) ja ogladam Na Wspolnej od 10 lat ;) od czasu jak do gimnazjum jeszcze chodzilam hehe. Czasami obejrze z nudow ukryta prawde, ale tak to z seriali nic. Lubie Masterchefa polskiego jak i amerykanskiego. Ogolnie o gotowaniu wszystko. Bardzo lubie Gordona Ramsay'a :) i jestem wielka fanka horrorow, thrillerow, ale i komedie obejrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
Właśnie mojego chyba też (a tak samo jak u Ciebie to była świadoma decyzja) do tego stopnia że zaczął po prostu się strasznie buntować... takie numery mi robił, że nie wytrzymałam, dlatego wróciłam do rodziców, dopiero teraz się ocknął i może wkrótce zdecyduje się wrócić zobaczyć czy faktycznie będzie lepiej... mam nadzieję, bo nie chcę żeby dziecko było bez ojca. Chciałabym już 13tydzień a to jeszcze tyyyle czasu:) czy wam też ten czas tak wolno leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiucha opamieta sie;) ja tez ze swoim mialam przejscia, 3 razy sie rozstawalismy i wracal do rodzicow. Chociaz to bylo przed ciaza. Mnie nawet leci, ale nie ukrywam, ze jakbym pracowala pewnie bylo by szybciej:) A teraz znow czekanie do 1 pazdziernika. To juz poczatek 16 tygodnia bedzie, wiec moze poznam plec? Chcialabym juz wtedy:) kurde 1 pazdziernik a potem juz z gorki do swiat, ale czas mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
U mnie nie ma mdłości, nudności ani nic... ale za to muszę dużo leżeć i się oszczędzać więc nie wiadomo skąd ale puchnę w oczach :( przeraża mnie ta wizja... sama bym się zostawiła z taką wagą jaką będę miała niedługo :) mam nadzieję, że mój jakoś to przetrwa a ja szybko wrócę do formy... czy jeśli ciąża jest zagrożona (po plamieniu) to już do końca będę musiała tak leżeć? :( brakuje mi ruchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
Ja mam wizytę na 4 października, dzidziuś już pewnie będzie spory :) do tego decyzja czy robić prenatalne, fiona Ty robiłaś? U Ciebie już duża szansa, że będzie już widać, chyba, że się będzie kryć :) co bardziej byś wolała chłopca czy dziewczynkę? ja mam nadzieję, że szybciutko będę wiedziała chociaż teraz będzie dopiero 12t. więc to raczej za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiucha a ile wazysz? Ja kiedys za dobrych czasow 58. Pozniej przytylam do 75 ale wygladalam okropnie (niektore dziewczyny z taka waga wygladaja dobrze). Wzrost 1.62. Teraz mam 68. W tamtym roku schudlam z 75 do 64. Po ciazy mysle ze wroce do siebie, a nawet bardziej. Chcialabym miec te 58 :) i to moj cel i go osiagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Na poczatku sie dluzy tak do 10 tygodnia, potem juz leci :-) U mnie 11 tydz. 4 dzien i jutro ide na usg prenatalne i badanie z krwi. Stresik mnie powoli dopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nie bede robic prenatalnych. Lekarka powiedziala, ze nie jest to konieczne u mnie i jej ufam. Nie bylo u mnie, ani u mojego chorob genetycznych. Wychodzę z założenia, ze kiedys nie robilo sie wcale zadnych szczegolowych badan. Ani przeziernosci nawet. Moja mama nie wiedziala co to jest, a mam 47 lat :) mam mloda mame hihi. Czuje się na dziewczynke i moze bardziej bym chciala, ale jak to sie mowi, wazne zeby bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
Ostatnio na wizycie niestety 76 :( masakraaa ;D od ciąży przytyłam jakes 5-6kg a to przecież dużo ;/ a mam 169cm , słyszałam też gdzieś, że po luteinie się puchnie ale nie wgłębiałam się w to więc nie wiem nawet jak to ma się do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Dziewczyny ja to jestem patyczak doslownie. Przez mdlosci i wymioty schudlam od poczatku ciazy 2 kg. W poprzedniej ciazy przytylam jakies 13 kg z czego moj syn wazyl 4 kg po porodzie i mial 69 cm. Wielkolud:-) Nie mialam rozstepow i mam nadzieje ze teraz tez nie bede miala :-) Ja po pierwszej ciazy wazylam 51 kg i wygladalam jak zabidzone dziecko z dzieckiem na reku hehe. Tylko cycki mialam zawsze spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
4 kg i 60 cm. 69 to bym chyba umarla przy porodzie hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
I to podstawa, ważne żeby było zdrowe! :) Ja jeszcze się waham co do prenatalnych, mam jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekgosc
Akurat barwy szczescia, a potem m jak m Na wspolnej czasami ciagiem w soboty powtorki ogladam Ja na rszie na wadze bez zmian Czytalam ze jesli sie duzo wymiotuje tak ze nie ma juz czym wymiotowac to powinno sie uzupelniac elektrolity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekgosc
Nie wiem czy sie puchnie po luteinie, ja na razie chyba nie Moze troche jakby woda sie zatrzymuje, hm Ja mam wizyte 30 wrzesnia, chyba ze to wr wyjdzie nie tak tfu tfu, to wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekgosc
Nie wiem czy sie puchnie po luteinie, ja na razie chyba nie Moze troche jakby woda sie zatrzymuje, hm Ja mam wizyte 30 wrzesnia, chyba ze to wr wyjdzie nie tak tfu tfu, to wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) czytam Was regularnie ale nie mam siły na napisanie czegokolwiek. U mnie od jakiegoś czasu zero mdłości ale teraz nie mam siły na nic i bardzo szybko się męcze. Co do skierowania na badania to ja dostałam na: morfologie, mocz, poziom glukozy, wr, poziom przeciwciał, przeciwciała hiv, przeciwciała hcv, przeciwciała toxoplazmoza igb igm, i jakieś jeszcze przeciwciała ale nie mogę rozszyfrować lekarza. grupy krwi mamy w tamtej ciąży. co do imion to Filip lub Aniela ciesze się ze wszystko się wyjaśniło u dziewczyn które miały wątpliwą sytuację i mam nadzieję że u tych które nadal ją mają też wszystko będzie ok co do zmiany lekarza. teraz na wizycie byłam u taakiego gościa który miał mi za złe ze pytam go o szczegóły i powiedział mi prosto w oczy że te info nie są mi do niczego potrzebne. Teraz już jestem zarejestrowana do lekarza, który prowadził maja pierwsza ciąże i jest przesympatycznym i bardzo cierpliwym człowiekiem a ponadto u niego nie ma głupich pytań-odpowiada na każde(tzn zwiazane z pacjętką, bo nigdy nie pytałam o jego zycie prywatne) minęło trochę czasu więc ponawiam pytanie odnośnie umieszczania zdjęć naszych ciążowych brzuszków i nie tylko, na wspólnej poczcie(niektóre mają już namiary) w tej sprawie odzywać się na adres zakrecona_filipinka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
Mirabell na pewno będzie dobrze :) daj znać koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekgosc
Filipinka a rozyczke mialas sprawdzana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakręcona Filipinka - ja ze zdjęciami się jeszcze wstrzymuję żeby nie zapeszać ;) ale dziewczyny w wyższych stadiach ciąży mogłyby już coś wrzucić ;) Widzę , że imiona już macie powybierane :) ja tak naprawdę jeszcze się nie zastanawiałam , zresztą ostatnio nawet nie oglądam niczego co dotyczy małych dzieci (chyba ze strachu) ale jak tylko minie I trymestr to zamierzam się zacząć konkretnie orientować w sprawach dzidzi ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell83 69 cm... to byłoby na prawdę dłuuuugie dziecię;) Moja też miała 60 i już była taka smukła;) My imion nie mamy wybranych ani dla chłopca ani dla dziewuszki. O płci dowiedziałam się w pierwszej ciąży w 16 tygodniu a ruchy poczułam chyba sporo później. Dobrych nocek kobietki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny w 7tyg ciazy jakie mialyscie tetno dziecka- ? podobno ok 90 to jest zle ja mialam 120 na min i nie wiem :( zaczynam sie martwic mam nadcisnienie u nie wiem czy moze prze leki tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny w 7tyg ciazy jakie mialyscie tetno dziecka- ? podobno ok 90 to jest zle ja mialam 120 na min i nie wiem :( zaczynam sie martwic mam nadcisnienie u nie wiem czy moze prze leki tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość- szczerze mówiąc to lekarz powinien ocenić sytuację co do tętna maluszka , ja też jestem w 7tyg i dziś maluch miał 140/min podobno - dobre(tak powiedział lekarz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×