Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Natalia dzieki, no zabaczymy 1 pazdziernika. Jestem zazdrosna bo jak czytam to niektore juz w 13 tyg teoretycznie znaja plec. No uzbroj sie w cierpliwosc, mysle ze bedzie dobrze z wynikami. Co do tego orgazmu. No masakra:) tez wstalam i patrzalam czy cos sie nie polalo:) ale ok, a uplawy tez mam takie zoltawe, lekarka kazala pomywac sie tantum rosa. Agusia - usg genetyczne wykonuje sie przez powloki. Tez ostatnio o to pytalam i bylo przez powloki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natlia86- a czemu cesarkę będziesz mieć? Cewnik to pikuś- nic nie boli , chwilkę tylko takie uszczypnięcie i już! nie ma się co bać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMichala
czesc dziewczyny....czytam Was ale jakoś nie daje rady pisać... gratulacje dla mam które nie były do końca pewne swoich fasolek.. twoja_s --- ja tez miałam w pierwszej ciąży mało wód płodowych...musiałam wiecej pić wody niegazowanej..potem kolejne usg po 2 tyg i juz było ok/// jesli chodzi o usg to niby przez powłoki brzuszne ale jak ja byłam w pierwszej ciąży to robiła mi przez powłoki ale nie widziała wszystkiego dokładnie to jeszcze dodatkowo dopochwowo wiec to zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papssi - niestety w pierwszej ciąży też miałam zakładany cewnik i mam złe wspomnienia :( Może nieumiejętna położna mi źle zakładała. Nawet wkłucie w kręgosłup mnie tak nie bolało jak to. W pierwszej ciąży cesarka, w tej także, bo mam wadę macicy. A dokładniej macicę dwurożną i nie ma możliwości urodzić naturalnie, taka budowa, więc skazana jestem na cesarkę. Przynajmniej bóli porodowych nie czułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Hej Kobiety, ale się rozpisałyście ;) Ja zaczynam jutro 11 tydzień i mam wizyte u gin. Nadal męczy mnie żołądek ale zaczynam się zastanawiać, czy nie złapałam jakiegoś wirusa bo albo biegunka albo zaparcia... Kasiula mój mąż wcale nie okazuje, że cieszy się z maleństwa. Staraliśmy się dość długo i myślałam, że będzie o mnie dbał itp, a tu jak siedzę na zwolnieniu i kategorycznie miałam leżeć to tylko słuchałam, że lepiej może bym posprzątała obiad mu zrobiła itp. A o dziecku rozmowę to muszę z niego "wyduszać". Mam nadzieję, że później to do niego dotrze, bo podobno dopiero po porodzie dochodzi do nich, że są tatusiami a my czujemy to od poczatku ;) A co do porodu.. mnie nastawił już na cesarkę, więc M nie będzie przy porodzie, ale jak kiedyś rozmawialiśmy to chciał. Ania_ma - wiedziałam, że będzie dobrze! Ja też ciągle jeszcze się boję, ale myślę że już 11 tydzień to idzie ku dobremu ;) Wczoraj odebrałam wyniki, które powtarzałam i niestety mam jakieś wirusy różyczki, mam powtórzyć badania za tydzień by się upewnić, czy to pozostałości z już przebytej, czy właśnie coś się zaczyna dziać. W dodatku bardzo wysokie monocyty.... troszkę mnie to niepokoi ale musi być dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja wspominam ten cewnik na luzie. Było szybko i bezboleśnie...ale co położna to położna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Dziewczyny jestem juz po prenatalnym usg i badaniu krwi. Krew bedzie za tydzien a usg lekarz komentowal na bierzaco :-) I tak, zaczne od poczatku. Usg mialam przez brzuch na poczatku, ale dzidzia sie tak wiercila, ze lekarz dokonczyl przez pochwe. Badanie usg wyszlo w porzadku :-D Widzialam wszystko dokladnie, pan doktor byl baaaardzo mily i wszystko dokladnie opowiedzial. Dzidzia ma 5,14 a w czwartek bylo 4,5 cm, mozg prawidlowo, serduszko ma wszystkie komory, przedsionki, zastawki itp. Lekarz powiedzial ze sliczne serduszko :-) Jest pecherz moczowy i byl pelny wiec sa tez sprawne nerki, zoladek tez jest co oznacza ze przelyk dziala prawidlowo. Widzialam nozki raczki dlonie stopalki malenkie :-) W pewnym momencie malenstwo zaczelo doic palca i tak kilka razy w ciagu badania. :-[Ogolne doktor powiedzial, ze wszystko w porzadku i nie ma zadnych nieprawidlowosci :-D Dziewczyny moze napisalam to bez ladu i skladu ale to przez emocje, wybaczcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Mirabell, mi tak dokladnie nie powiedziala czy wszystko jest...tylko ze praca serca miarowa, fald karkowy itd. ale nie wspominala o mozgu itd. Nie wiem czy mam sie martwic czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell to pewnie mialas te badania prenatalne platne tak? bo ja juz sie w tym gubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Prenatalne te od 11 do chyba 14 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell super:) a ja na wr musze czekac do czwartku w piatek minie 2 tyg od pobrania krwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre z was to chyba wcale nie rozumieją tego co się do nich pisze i setny raz pytają o to samo... Czytać ze zrozumieniem dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli o czymś już pisałyśmy, a ktoś ma ochotę bądź potrzebę o to zapytać, to chyba lepiej się powtórzyć niż cofać się na forum o kilka stron w poszukiwaniu odpowiedzi. Dziewczyny są życzliwe i nie mają problemu z tym, żeby poruszyć zagadnienie o którym już była mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno chodzilo o mnie;) bo myle usg genetyczne z prenatalnym, poniewaz ja nie mialam wszystkich parametrow robionych, dlatego pytam czy to to samo usg, ktore ja mialam robione. Ale doczytalam przed chwila, ze nie zawsze robi sie niektore parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMuminka ma racje my jestesmy wszystkie fajne i mozemy po kilka razy odpisywac,nie wiem w czy problem.Ja caly tydzien przespalam i teraz mam wszystko dokladnie czytac czy juz cos bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirabell gratuluje :) ciesze się bardzo :) czytając Twojego posta aż mi się łezka w oku zakręciła :) ehhh ja już się nie mogę swojego badania doczekać :) mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
ten post wyżej to mój muszę założyć stałego nicka :) pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Mirabell83,bardzo sie ciesze. W ktorym jestes tygodniu ja ide za dwa i to bedzie 13+2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Dla mnie tez nie ma probkemu jesli ktoras zapyta kolejny raz o to samo. Jest nas tyle ze nie sposob zapamietac wszystkie info :-) Ja jestem w 11 tyg i 4 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Mirabell ja w czwartek bylam w 11t 5d:) chyba faktycznie moja fasolka jest najstarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Dziewczyny ale sobie wymyslilam obiad. Zrobilam pomidorowa z ryzem i teraz robie fileta z kuraka w jogurcie naturalnym i platkach kukurydzianych ( wlasnie sie pieka w piekarniku ) do tego tluczone ziemniaki z maslem i smietana i salatka z pomidorka. Dla mojego M musze osobno schaboszczaki usmazyc bo nie lubi filetow. Nie zasluzyl bo sie jakis wredny zrobil ale niech strace :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Mirabell ja tez mam pomidorowa z ryzem i tylko to, bo wczoraj zrobilam supr chinszczyzne a moj nie mial ochoty jesc, bo nie glodny i zjadlam tego tyle ze w nocy mialam mega wzdecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj po pracy zabieram się za zupę ogórkową. Chodzi mi po głowie już od dłuższego czasu. Taki mam na nią apetyt ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_mq
Mirabell83 gratulacje!!!!! dziewczyny a mnie mdłości nadal męczą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell83, Ania - super wieści!!! Strasznie się cieszę;) Nęcicie dziewczyny tymi smakołykami... mi nie chce robić się nic bo każde otwarcie lodówki kończy się tak samo:( Źle! Ja zapisałam się na sobotę do lekarza ale cały czas bije się z myślami, czy to nie za wcześniej na to usg prenatalne. Zgodnie z om minie wtedy równo 11 tygodni ale ostatnio na usg ciąża była młodsza o kilka dni więc ciekawe czy to badanie będzie dokładne. Pogadam z mężulkiem jak wróci i coś postanowimy. Miłego popołudnia wam życzymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×