Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Usunęłybyscie dziecko z Downem

Polecane posty

Gość gość

tak czy nie bez zbędnego p********ia ok? tak/nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, usunęłam taki płód 2 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. przeszłam 2 ciąże i od razu wiedziałam, że jeżeli przezierność karkowa wyjdzie nie taka jak trzeba, to usuwam. Partner tez o tym wiedział i popierał decyzję, nawet rodzina popierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiałam teoretycznie z mężem i on jest przeciwny aborcji z jakichkolwiek względów. byłam w szoku. nadal jestem. jest lepszym katolikiem ode mnie. przynajmniej pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale za karoliczke sie nie uwazam :P Jestem ateistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, mąż tego samego zdania, katolikami nie jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem i obym nigdy się nie dowiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE. Takie dziecko też ma prawo żyć. I to zycie wcale nie musi byc gorsze niz osoby bez downa. Znam takie przyklady. rownie dobrze mozna zadac pytanie, czy usunelabys ciaze wiedzac, ze kiedys to dziecko bedzie chore na raka albo przejedzie je pociag, zostanie narkomanem, gejem, nie zechce miec dzieci, bedzie niewdzieczne etc. etc .. Nigdy nie wiemy co los przyniesie i nie powinnismy odbierac zycia zadnej zywej istocie. To tak jakby nie ratowac plodu w 25 tygodniu, bo po co skoro wielkie sa szanse na to, ze bedzie kaleką. Nie moge uwierzyc ,ze ktos moze miec taka filozofie. Ale taki i rodziców podda eutanazji jak mu bedzie niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajapierdziele
jezuuuuuuu jak slysze takie pieprzenie jak to do gory to mam ochote ten ciemnogród bombą potraktować :/ jakie dziecko ma prawo żyć ?? z zespolem downa ??????? warzywo do końca zycia?zero swojego życia ,rodzice też przy takim dizecku nie mają życia ! jak można porównywać raka do zespołu downa ! idz sie leczyc !!!! nowotwor to nowotwor - nie masz swiadomosci ze przez kilkadziesiąt lat dzwigasz krzyz na plecach ja p*****le co za ciemnogród ! do autorki - tak , usunęłabym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwie wspaniale córki 11 i 6 lat a jak by sie okazało że jestem w trzeciej ciąży i dziecko ma być chore NIE USUNEŁABYM. wiem że wiąże się to z przesranym życiem, rehabilitacje blebleble, ale to moje dziecko i nie ma opcji ża jakas obca baba z ośrodka miałaby się opiekować moim dzieckiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 21.46 miało być krótko TAK lub NIE. Naucz się powstrzymywać od przekazywania mądrości i czytania ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajapierdziele
i jeszcze jedno - poczytaj troszkę o eutanazji bo widzę że gówno wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym w porę wiedziała że moje dziecko będzie miało Downa to TAK usunęłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być chyba bez zbednego pieprzenia. ;) Tak. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajapierdziele - jesteś żałosna, nie szanujesz cudzej opinii, która Ci nie panuje do scenariusza. to jest FORUM, dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zespolem downa ??????? warzywo do końca zycia? xxx Chyba gówno wiecie o zespole Downa :) moja odpowiedź: nie wiem, ale raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koorva. :D Przeciez zeby poddac sie eutanazji to trzeba na nia wyrazic zgode albo byc warzywem bez jakiejkolwiek szansy na poprawe zeby ktos mogl o twojej eutanazji zdecydowac. :O A ta świetojebliwa mysli pewnie ze gdyby eutanazja byla legalna to wnuki starym babkom na chodzie hurtowo zapewnialiby eutanazje zeby tylko zdobyc ich miliony w spadku. :D :D O ja pierdziele. :D Nie jestes normalna :D Sorry za wciecie sie. ;) Ja bym usunela. :O A gdyby doszlo do urodzenia to oddalabym, bo nie chcialabym miec takiego dziecka. No sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie sobie na przykład to co mówi Kaja Godek. Zobaczcie zdjęcia jej synka. Naprawdę chciałybyście go zabić? Bo ma 1 dodatkowy chromosom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra może nie warzywem, ale ułomem z minimalna szansa na normalne zycie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy jest na tyle moralny i silny, by podjąć takie wyzwanie, ludzie teraz to cienkie bolki, stąd im się podobają te lewackie brednie, wg których nikt od Ciebie niczego nie wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZDECYDOWANIE USUNĘŁABYM TAKI PŁÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajapierdziele
a co, może powiesz że samo rano wstaje, ubiera się,zrobi sobie śniadanie i pojedzie do szkoły czy do pracy . ? To w takim razie ty gowno wiesz o zespole downa, moja sąsiadka ma takie dziecko i jezdzi z nim wozkiem inwalidzkim . Chlopak ma 19 lat a ona na spacerze mowi do niego "zobacz jakie kwiatki kwitną" a on odpowiada tylko "eeeeee" i sie smieje . Oczywiscie mnie to nie bawi ,ale uwazasz ze nie jest to "warzywo " ? idzcie sie leczyc wszyscy swietojebliwi bo p*********e jak potluczeni . Przy dzisiejszej technologii mozna zespol downa wykryc bardzo szybko . No ale przeciez wychowujac takie dziecko stajecie sie bohaterami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten synek bedzie mial kiedys 30 lat. :D Ciekawe czy wtedy tez bedzie wstawiac slodziuchne zdjecia w internecie i zachwycac sie ze od 40 niańczy syna. Na poczatku wszystko jest rozowe, poczekajmy az ten cud osiagnie wiek i rozmiary doroslego mezczyzny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie z downem są upośledzeni psychicznie a teraz w życiu trudno nawet zdrowym a takiego upośledzonego to każdy wykorzysta a tamten nawet o tym nie będzie wiedział !! a gdy umrą jego rodzice to będzie szturchany i będzie służył do wyżywania się na nim pracownikom domów opieki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta bohaterami. :D Chyba naiwniaczkami, ktore zlozyly swoje zycie w holdzie zespolowi downa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie w domach opieki dla dzieci z upośledzeniem znajdują się potem dorośli upośledzeni z zespołem downa i innymi upośledzeniami , dorośli za zachowanie dziecka .......i to upośledzonego dziecka ..... właśnie takie zachowania juk opisał tu ktoś wyżej wiec nie słuchajcie tych pseudokatoli którzy tak kochają niby wszystkich i wszystko ] a tak naprawdę to każdego utopiliby w łyżce wody !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajapierdziele
dodatkowy chromosom ? Czyli taką masz wizję dziecka z zespolem downa ? ze od normalnego czlowieka rozni je tylko dodatkowy chromosom ? bardzo szlachetne ,księze robaku . Moja kolezanka nie wiedząc że jest w ciąży zaliczyła kilka imprez, dużo paliła. Na USG dziecko nie miało rączek . Tez bys zapewne je szlachetnie donosiła ?? bo ona akurat usunela , zeby nie wystepowac w tych tragicznych reklamach tvn -sms o tresci "pomagam" którymi , bez obrazy ,ale rzygam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×