Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Usunęłybyscie dziecko z Downem

Polecane posty

Gość gość
" gość dzieci z downem s.ą obrzydliwe i agresywne! tak agresywne! boje się ich i rzygam na samą myśl! skrobałabym ażby się paliło " x prawdziwa twarz ateisty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z żalem ale raczej TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak usunnelabym. Nawet gdyby istniala minimalna sznasa. A skad pewnosc ze trafi ci sie taki samodzielny jak ta dziewczyna z artykulu? A moze trafi sie taki, ktorego do smierci bedziesz pchala przed soba na wozku i jedyne co bedzie potrafil przekazac to "eeeeeeeee"? Tego jak bardzo bedzie samodzielny niestety nie widac po plodzie. :O Ja bym usunela kazdy. Nie chcialabym ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego to coś "japierdzielę" jest takie agresywne?:O my się z nią męczymy, ona pewnie też się męczy. jej rodziece nie myśleli o aborcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam w domu opieki gdzie sie opiekowali miedzy innymi ludzmi z zespolem downa. Uwierz rozni ich od normalnych ludzi o wiele wiecej niz dodatkowy chromosom. :O Ja sie ich po prostu balam. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to prawda ze dzieci z zespołem downa często bywają agresywne choć prawdą jest że pośród innych upośledzeń umysłowych to z downami czasem najwięcej uda się cokolwiek wykonać tzn. wyegzekwować od nich .. ale to też zależy od stopnia upośledzenia .. sa z tym lekkim ale z ciężkim stopniem upośledzenia Downy też bywają i to nierzadko są agresywni , złośliwi egoistyczni i do tego są brzydcy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajapierdziele
dlaczego ? Bo jak słyszę że dziecko które czasem nie jest świadome tego w jakim kraju mieszka ,różni się od zdrowych ludzi jedynie dodatkowym chromosomem , to wybacz ,ale nerwy mi puszczają. Nie,moi rodzice nie myśleli o aborcji , nie mam dodatkowego chromosomu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskia233
japierdziele ma racje, a wy zyjecie chyba w krainie wiecznej teczy gdzie jednorozce sraja landrynkami skoro uwazacie ze tak cudownie jest miec dziecko z zespolem downa i ma sie z nim takie wspaniale zycie. No bo przeciez w niczym nie rozni sie od takiego normalnego dziecka! Sam miod i wakacje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, a jakby dziecko miało wypadek po którym by było zdeformowane, niepełnosprawne, upośledzone umysłowo? Co wtedy- główką o ścianę, bo ja chcę ładne, mądre i odnoszące sukcesy, no i samodzielne, a brzydkie i głupie warzywko mi niepotrzebne? W głowie mi się nie mieści, twoje dziecko, twoje geny, twoja krew- gwarancji na to że dorośnie i będzie takie wymarzone nie ma i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie myśleli o aborcji, nie spodziewali się, co będzie z Tobą w przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskia233
Gdyby mialo wypadek to trudno. Takie życie, tego nikt nie przewidzi. Ale sprowadzanie na swiat dziecka ktore od samego poczatku swojego zycia jest ułomne to po prostu głupota. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuhuewfhwiolefjwoesjfwsd
przysiegam ze bylam swiadkiem historii : babka w galerii handlowej,z dzieckiem z zespolem downa na wozku inwalidzkim,je sobie loda,chodiz i oglada witryny a to dziecko wrzeszczalo tak,jakby je ktos ze skory obdzieral,patrzyl na nie doslownie kazdy . Ja patrzylam na nia jak na idiotke,bo to dziecko sie taiło . A ona do mnie "co sie gapisz kretynko,nie widzialas chorego dziecka" ?? A ja na to "chore dziecko widzialam , ale nie z tak nienormalną matką,czy Ty kobieto nie widzisz ze on sie boi ludzi i sie trzesie????" a ta krowa zamiast wyjsc to sobie chodzila,i miala w d***e ze jej dzieciak wrzeszczy na calą galerie. Bo przeciez jest przyzwyczajona . :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę dziecko z Downem niż faszystę, ale ja faszystką nie jestem, więc nawet takie "japierdzielę" by u mnie przeżyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajapierdziele
ale ja nie chciałabym takiego rodzica jak ty :) bo gdyby urodzilo mi sie rodzenstwo z zespolem downa , to nie mialabym zycia przez tak cudowna mamusie jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajapierdziele - a gdzie ja napisałam, że chciałabym taką córkę? istnieją domy dziecka, nie trzeba się od razu mordować, ograniczona gimbusiaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadkach jakichkolwiek mutacji bardzo czesto dochodzi do samoistnego poronienia. Poronienie powinno nastapic rowniez w przypadku trisomii 21 czyli zespolu downa. Powinno dojsc do poronienia, a ale czesto z nieznanych przyczyn nie dochodzi. Należy wiec naprawic nature, a nie sprowadzac na swiat niepelnosprawnych od chwili poczecia. :O Dzieciaka ze wszystkimi wnetrzosciami na wierzchu albo bez mozgu tez bys urodzila? :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idźcie adoptować downy skoro jesteście takie szlachetne i uważacie,. ze są fajne no już koorwy zakłamane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajapierdziele
mordowac? idz sie leczyc psycholko :O i czytanie ze zrozumieniem sie klania :O mam propozycje-zaadoptuj dziecko z zespolem downa skoro tak walczysz o ich prawa-no dalej,przeciez to tylko jeden ,JEDEN , malutki dodatkochy chromosomik,taki malutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach czyli należy urodzic, oddac do ośrodka i niech miasto łoży na jego utrzymanie 5 tys zl miesiecznie z publicznej kasy do końca jego raczej długiego zycia (bo tyle kosztuje opieka nad niepelnosprawnym). Rzeczywiście z***bisty pomyślunek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. nie mam dzieci(29l.) ale rozmawiałam o tym z mężem(30l.). On też jest na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne to sa w internecie i kiedy sa male. :D Potem konczy sie ich fajnosc. W szarej rzeczywistosci te szlachetne panie zadnego dorosłego downa kijem by nie tknely. :D Ale popieprzyc w internecie to mozna swobodnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sobie wychowujcie jak wam sie trafi down. Ale łapsk po pomoc finansowa nie wyciagajcie do innych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajapierdziele - tak, mordować, czego nie rozumiesz, ograniczona gówniaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz dwa do adoptcji fałszywe sciery!no juz po dwa downy dla każdej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja zarodka to nie morderstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankasa
to może usuwać również brzydkie dzieci? albo dziewczynki, skoro mama chciała chłopca? nie ma końca szaleństwa. jak coś jest trudne, to trzeba usunąć. ciekawe, czy Wy jesteście doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy juz dostaja sraczki z tym ze aborcja to morderstwo. :D Polecam stoperan. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankasa
tak się składa, że mam synka Downa, którego kocham nad życie, ścierą nazwij swoją matkę. btw, Ty do tego miana nie masz prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE, sama mam brata psychicznie chorego jest ode mnie starszy 10 lat ,nie jest lekko ale nie wyobrażam sobie życia bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×