Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Usunęłybyscie dziecko z Downem

Polecane posty

Gość gość
Nie usunęłabym bo w końcu to moje dziecko. Troche to tak jakbym moim dzieciom teraz powyrywała rece i nogi i wywalila na śmietnik :/ A że dziecko byłoby chore to co? Przecież każde dziecko kocha sie tak samo- stawałabym na głowie żeby dbać o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz
a jeśli natura sama wyczuwa że z ciążą coś jest nie tak i usuwa zarodek który lekarz na siłę nie próbuje podtrzymać to to też jest morderstwo, co to za różnica - kiedyś większość takich ciąż obumierało samoistnie teraz dużo kobiet leży bierze leki do tego cała ta chemia - mam nadzieję że nigdy nie stanę przed takim wyborem ale opinie ludzi, którzy na 100% są pewni że to złe są z lekka przesadzone i zdecydowanie nieobiektywne ciekawe co by napisali gdyby faktycznie smusieli podjąć taką decyzję, bo napisać sobie hipotetycznie nie nie usynawiałabym jest łatwo - i ciekawe czy ta opinia nie zmieniłaby się po kilku latach wychowywania takiego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie to głupota rodzić za wszelka cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak uważam, ja bym nie chciała żyć będąc upośledzonym, nie mogącą samodzielnie jako dorosła osoba decydować o sobie, póść, pojechać itp., patrzeć na rodzinę jak się ze mną męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy. wychowałabym, a po mojej śmierci opiekę przejełoby zdrowe rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mam w rodzinie ciężko chore dziecko i widzę jak wygląda "życie ' z takim dzieckiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy. wychowałabym, a po mojej śmierci opiekę przejełoby zdrowe rodzeństwo. No Ciebie to już kompletnie p*****ło ,obarczać rodzeństwo ,mam nadzieje że nie masz w ogóle dzieci ,bo z takim podejściem nie powinnaś ich mieć .Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak rodzeństwo by nie chciało, bo czasami starymi rodzicami nie chce się ludziom zajmować,a co dopiero psychicznie chorym bratem, czy siostrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam matke, która ma właśnie córkę upośledzoną i ona dla niej urodziła siostrę, żeby ta się nią zajmowała jak ona z mężem umrze. I wiesz co? Ona teraz ma ponad 20 lat i am to w d***e, odcięła się od nich, bo nawet nie chce o tym słyszeć, że ma do siebie brać tą siostrę. więc zrób sobie dziecko, które potem kopnie cię w d*pe, bo będzie chciało mieć swoje normalne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak usunelabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też baba
"poczwarka" dorota terakowska , przeczytajcie koniecznie ,zarówne panie na tak ,jak i te na nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też baba
moja odp - nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inny niz wy
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatajan
Tak. Dlaczego? Zespół Downa = niepełnosprawność. Mnie kiedyś zabranie, a jak wiadomo chorzy na ZD nie są samodzielni. Nie chciałabym skazywać dziecka na czyjąś łaskę. Tak samo nie rozumiem matek które decydują się rodzić dzieci bez rączek czy nóżek, lub z inną formą niepełnosprawności. Robią to bo są samolubne, takie dzieci nie mają szansy na normalne życie, często cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy! ja nie zabijam! ja daję życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK i to bez zastanowienia. Nie byłabym w stanie się aż tak poświęcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×