Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taakasytuacja

zajęta dziewczyna miała na mnie ochotę i

Polecane posty

Gość taakasytuacja

... Poznałem ją przed pewnym wyjazdem pod namioty, była wobec mnie dość chłodna . jednak podczas pierwszej nocy przyszła do mnie, usiedliśmy na pomoście i..zaczęła mnie głaskać po rękach, później już tylko się całowaliśmy, namiętnie z rana jakby nigdy nic nast. nocy przylepiła się do mnie na pewnej ciemnej ścieżce i znowu pocałunki . potem wyjechałem , a jak przyjechałem, odwiedził ją jej chłopak i zacząłem być strasznie zazdrosny, co próbowałem ukryć, ale czułem do niej urazę i chciałem stamtąd szybko zniknąć, widziałem ją jeszcze w pociągu lecz okazywałem jej chłód i ostatecznie nie pożegnałem się napisałem do niej maila, ale zero odzewu. . ja na prawdę liczyłem na coś więcej, dlatego nie zaczynałem od seksu, ale cała sytuacja obróciła się nie tak jak chciałem . co zrobić? zależy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partyjka POKera
nie zawracaj sobie glowy p*****lamy tylko jedz na jaMajke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
jaMajka, to dość dobre z nią skojarzenie, jeśli wiesz o co mi chodzi . a co jej napisać? tak, żeby nie pomyślała sobie, że jestem żałosnym d*pkiem? . nie wiedziałem, że się zaangażuję w to, ale chciałem, żeby to było po obydwu stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partyjka POKera
mialo byc Jamajke, sorry to juz zmeczenie materialu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
partyjka POKera, dobrze, a możesz mi tak doradzić szczerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partyjka POKera
nie nie moge bo nie wiem dlaczego tak reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
oki, dzienks przypominam tylko, że już raz po wyjeździe do niej napisałem, przedwczoraj napisałem co słychać, nie wspominając o chłopaku, czy sytuacji, nie przepraszałem, nie prosiłem, nie proponowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, miała dziewczyna ochotę na skok w bok, a Ty nie. Nie pisz, olej. Jak ją spotkasz, powiedz cześć i udawaj, że nic się nie stało. I tak nie będzie z tego nic. Ot wakacyjną rozrywką miałeś być. Myślałeś, że tylko faceci tak robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona napewno odskoczyc na pare razy chciala a ty nia zgardziles,nigdy facet tak nie postepuje, tylko obiad gotuje jak kuchnia goraca i do obiadu ma juz wszystko przygotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
wiem, że dziewczyny też tylko wydawało mi się, że tym razem może będzie inaczej, bo ja chcę związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napotkales na swej drodze synu dzifke potoczna zwana dalej czlowiekiem zero bez szacunku do ludzi . glowa do gory czesto mamy sytuacje nie jasne . co do dziwek sytuacja jest jasna taki charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PANIE Karolu idz do klasztoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
Była gorąca, była rozgrzana, oddychała ciężko i serce jej waliło, ale nie zrobiłem tego, dlatego, że JA nie chciałem Moze ona se tam chciała, ja serwowałem jej czułość i pocałunki, bo nie idę do łóżka z kimś, 1 kto jest zajęty 2 kogo znam bardzo krótko 3 komu nie wiem, czy zaufać bo to ona tu była Ru chaczem (ką) A ja tym, co chciał zaangażowania w późniejszym czasie, rozwoju sytuacji, bo wiedziałem, że ją kręce, pomimo, że z kimś jest słyszałem od znajomych kolegów, że już kilka takich epizodów miała, nie wierzyłem, szkoda, bo mi się podobała Ale cóż, wiem, zę im bardziej w to zabrnę, tym bardziej się rozczaruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze zrobiłeś, choć to wątek erotyczny z seksem jest jak z fast foodem, albo wykwintnym daniem może macie rożne potrzeby i apetyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony prze życie
To typowa blachara. Nie zawracaj sobie nią głowy, bo ona nie potrafi być wierna. Ma chłopaka a innego zaczepia, tylko dla seksu. Każdemu facetowi, który zostawi jej więcej niż pół metra smyczy będzie doprawiać rogi. Ten model tak ma. Ona potrzebuje faceta, który najpierw spierze ją po pysku a potem dopiero zapyta, czy była mu wierna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
a powiedz jeszcze coś więcej o takich i jak je poznać? skąd one się biorą czy smycz w ogóle pomaga.. oj, ja nie wiem, jaki facet w ogóle dałby rade u boku takiej, są tacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zimne suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewątpliwie turysta
Ją lubie takie wariaki które myślą że to one mnie dymaja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewątpliwie turysta
Skąd one się biorą?ją jestem święcie przekonany że to głód porządnego rzniecia kieruje nimi.to trochę jak z narkotykami po których przeżywamy silne nowe doznania,a z lasami tak samo,jak taka nawet będąca w stałym związku da się zerznac i ją obcy facet tak przeleci że aż piszczec będzie,że z wrażenia zapomni jak się nazywa to ona do końca życia tego nie zapomni i zawsze będzie tego szukała i dążyła do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
a jeden może im wystarczyć, co porządnie rznie - jak trafi na takiego? no i pytanie, czy lubią też delikatnie, czy takie coś im nie odpowiada i szukają mocniejszej jazdy? czy po czasie im się nudzi? czy one nie są stworzone do związków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewątpliwie turysta
Nie ważne czy mocno czy delikatnie,ważne że odleciala w sposób niekontrolowany,że było jej prawdziwie odlotowo. Jak przelecisz tak łaskę to już zawsze będziesz mógł ją mieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
szkoda, że nie odpisuje na maila, bo chciałbym może w inny sposób ją przyciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewątpliwie turysta
Jeżeli ona chciała tylko sexu to już swoją szansę miałeś i jej nie wykorzystałeś jest duza szansa na to że za ciote cię wzięła.łaski wolą bardziej zdecydowanych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
a jak wyjść z tej szufladki? czy nie zadawać sobie trudu i szukać gdzie indziej? też może tak być, szczególnie jak udaję, że nic od niej nie chcę, a potem mi się ona przypomni, napisze coś i ona sobie myśli: co za frajer, on tylko udawał, że nie chce, a chciał jak uniknąć wrzucenia do szuflady z napisem Ciota? jakich błędów nie popełniać w w przyszłości? i co robić by być facetem na 100 proc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewątpliwie turysta
Jeśli chcesz tego uniknąć w przyszłości zwyczajnie bądź szczery. Jeśli dochodzi już do pocalunkow a masz ochotę na więcej zwyczajnie powiedz jej to. Rozmowa to nic złego. Zapewniam że w 99% takich przypadków ona też chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel stringów
U niej już jesteś ciotą i tego nie zmienisz. Przestań płakać, tylko znajdź sobie porządną dziewczynę na swoim poziomie. To jest taki typ, że jak ją facet będzie rżnął przez całą noc, aż wióry będą leciały a potem rano wyjdzie na chwilę po fajki, to w tym czasie wskoczy do sąsiada na szybki numerek, a gdy facet wróci z fajkami będzie udawała, że już się stęskniła za jego fiootem. Z taką poradzi sobie tylko macho-sadysta-swingers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
Ale to jest dziwne, nie wiem dlaczego-choć wszystkie cechy tej dziewczyny mówią mi, żebym lepiej w to nie wchodził, to mnie ciągnie Może dlatego, że dawno z nikim nie bylem i jakieś emocje się pojawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakasytuacja
a propos turysta.. ja wiem, zę mogła chcieć więcej ale ja nie chciałem ja lubię rozgrzewać do czerwoności, żeby same się rzucały a świadomość tego, że mogęj ą mieć tu i teraz jest mniej podniecająca A propos cioty- jeśli za takiego mnie uważa, to chyba tylko ze względu, że myślała, że nie podołałem, a ja po prostu nie miałem ochoty bo chciałem się po prostu całować i czułość okazywać Ale fakt, że nie odpisuje i to troszkę kłuje moje ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytrzep sobie na jej gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×