Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zelkaaaaa

operacja plastyczna nosa

Polecane posty

Gość Elenka13
Hej, Mam pytanie do wszystkich tych po operacjach nosa.Od mojej operacji minęło prawie 6 tyg. Nos jest taki sobie. Lepszy niż był, nie jest zle ale szału nie ma.poprostu nie jest taki jak chciałam bo chcialam mieć ten garbek bardziej spiłowany a jest tam dalej tylko troszke mniejszy. Nic sie nie zmieni, dalej wyglądam jak Hogata :( ale do rzeczy-Oddycham ok na jedna strona,średnio przez druga dziurka.nos puchnie w nocy ale jakby troszke mniej niż np 2 tyg temu. Modlę sie zeby było ok z tym oddychaniem.Niepokoi mnie ze z jednej strony juz sie odetchnął a z drugiej nie. Czy u was tez tak było czy obie strony goiły sie u was w takim samym tempie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Marr
Elenka, ja na początku miałam małe problemy z oddychaniem ale to dlatego, że u mnie była bardzo duża korekta, nos znacznie zmniejszany i od opuchlizny blokowały się dziurki. Doktor nawet sprawdzał czy jakiś krwiak się nie zrobił przy przegrodzie ale wszystko było ok. Jeśli nie jesteś zadowolona to powiedz to lekarzowi - skoro jeszcze garbek został to Ci poprawi. Ja przed operacją już upewniłam się, że w razie jak nie będę zadowolona to doktor będzie kroił i łamał do skutku ;))] Ale u mnie wyszło pięknie. Jestem taka szczęśliwa, że to już za mną. Ja mam inny problem - nos tak diametralnie zmienił mi buzię, jest dużo subtelniejsza, pogodniejsza i młodsza że nie wiem czy nie powinnam przed wakacjami zmienić paszportu bo na tamtym zdjęciu to po prostu nie ja :) Czy ma ktoś z was jakies doświadczenia z celnikami w podobnej kwestii? W razie czego będę wdzięczna za jakiekolwiek info, jak ktoś nie chce na forum to podaję maila do siebie magdamaria2@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elenka, jeśli masz chęci odezwij się na moj e-mail, wyślę Ci fotki przed i po ( paulina.majcher@tlen.pl). Jutro mija 6 tygodni od mojej operacji. Wczoraj byłam na konsultacji. U mnie różnica dla mało kogo jest widoczna, ja sama jestem załamana. Również miałam piłowany garb, lekarz mówił, że powinien on się jeszcze wchłonąć, ale istnieje ryzyko,że tak się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusia777
Ja też, jak jedna z moich przedmówczyń, przymierzam się do korekty nosa. Przeglądam więc sporo stron temu poświęconych. Na razie chyba najbardziej przekonuje mnie ta klinika i opinie jakiej o niej znalazłam w necie: http://www.aestheticmed.com.pl/ Czy ktoś z Was może robił tam jakiś zabieg? Chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez juz przechodzilam taki zabieg. Wiadomo, zawsze trzeba troche się poswiecic takiej sprawie, ale mogę polecic Ci klinike www.kurban.com.pl sama dostalam kontakt tam od koleżanki, ale opłaciło się, wykonali perfekcyjny zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena Marr a u kogo robiłaś? Ile zapłaciłaś? I jak jest 2 kolejne miesiące po? Powiem wam że ostatnio oglądałam dd tvn i przeraziłam się jak zobaczyłam dziewczynę, która wzięła udział w sławnym programie gdzie robiła nos. Nie pamiętam jak się nazywała ale jest dziecwzyną piłkarza z reprezentacji Polski i teraz jej coraz więcej. Nie pamiętam w której edycji programu ona była ale w każdym razie dziś ten nos wygląda strasznie!!!!! Po prostu się jej zapadł. Na miejscu dr wezwałabym ją na poprawkę bo jest jego antyreklamą. I to mnie trochę załamuje, że nawet jak nos po operacji wygląda ok to po roku wygląda strasznie. Szukam dobrego lekarza który w razie czego nie zostawi mnie samej jak się okaze że nie wyszło. Mój nos jest do całkowitej korekty. Bardzo długi, garbaty i jeszcze dziurki na różnym poziomie. Szukam więc Bardzo dobrego lekarza. Interesuje mnie tylko Warszawa i okolice bo nie zamierzam tłuc się przez pół Polski na zmiany opatrunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed kliniką sankowskiego,naprawdę ten gość potrafi oszpecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem równe 2 tyg po operacji nosa.Po zdjęciu gipsu nosek był zgrabny i ładny ,ale niestety po kilku dniach spuchł i zrobił sie duży jak kartofel. Nie jest do końca drożny, jak dotykam to mnie nie boli (no chyba,że mocniej przycisnę) Operacje przeszłam bardzo dobrze, żadnych siniaków ani bólu. Zaczęłam się trochę martwić, że nos tak nagle zmienia kształt i zastanawiam się czy ta opuchlizna zejdzie i nos bedzie przypominał ten po zdjęciu gipsu czy bedzie jeszcze inaczej wyglądał. Czy ktoś kto miał podobny problem mógłby sie wypowiedzieć jak to u niego przebiegało? Byłabym bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Marr
do gość z gość 2015.06.23 przepraszam, ale dopiero teraz tu zajrzałam. Po kilku miesiącach nos jest bardzo ładny i prościutki. Moim zdaniem opuchlizna zeszła całkowicie, choć jak byłam 4 tyg u doktora to twierdzi ze czubek jest jeszcze troszkę opuchnięty. ja tego nie widzę i dla mnie może taki zostać :) oddychanie super, kształt i wielkość moim zdaniem dobrana super. operację zrobiłam w lasermed, u doktora Dębskiego. Jedyny problem jaki był to ze skórą na nosie, niestety gips robi swoje i mocno się zanieczyściła i bardzo wysuszyła. Dłuuugo wracała do stanu normalności. Musiałam mocno nawilzac a kosmetyczka nie wchodziła w grę. I to był właściwie jedyny problem jaki był 'po'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Marr
do gość 2015.07.05 a co na to Twój lekarz? mój kazał mi dzwonic ze wszystkim co mnie niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuba_my_love
Magda, czy lekarz dał ci wybor miedzy setonami a płytkami? boję się tych setonow i braku możliwości oddychania po, ja jestem typowa panikara i jak nie będę mogła oddychać przez nos to boję się histerii. czytałam o tych płytkach, też robię operację u dr Debskiego i dziś wysłałam mu pytanie odnośnie, ale wolę podpytać ludzi po doświadczeniach nosowych. Jest tu ktoś kto miał te płytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattalka
Cuba-my-love. Ja tez u Dębskiego!!!! kiedy masz? (ja 27 listopad).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Ja miałam operację w klinice dr Szczyta w połowie sieprnia 2015. Operował dr Potocki. Korektra części kostnej i chrzęstnej - koszt 14 tys. Czekałam rok na operację. Teraz jestem 4 tyg po i nos mam nadal opuchnięty - szczególnie czubek - jest większy niż przed a był zmniejszany. Pomimo tego nos wygląda dużo lepiej i nawet jak by tak zostało to będzie ok. MIałam też robioną przegrodę i z tym oddychaniem bywa różnie. Są noce że zapycha mnie totalnie. są dni że czuje pulsowanie w miejscu piłowania garbu. czubek nadal drętwy. Ciężko nos wydmuchiwać. Przez 4 tygodnie musze spać w gipsie i przez 6 nie nosić okularów. 3 mies bez wysiłku. Spanie w gipsie na początku mi przeszkadzało, ale teraz czuję się dużo pewnie jak go przyklejam. Są dni że nos cały puchnie są że wygląda super. I to jest normalne. Pierwsze efekty oceniamy po 3 miesiącach, po 6-ciu nos już powienien wyglądać dobrze, po roku nos ma finalny kszałt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żle zrozumiałaś mi kazał spać w gipsie 6 miesięcy a okoularów nie wolno zakładać przez rok. Jak się do tego nie stosujesz będą kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie powiedziano, że juz miesiac po operacji mozna zalozyc okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem zdecydowana na operację plastyczną nosa, a czy może ktoś polecić sprawdzoną klinikę ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na operację nosa i specjalnie przyjechałam do Szczecina, ponieważ polecono mi Art Medical Center :www.artmedicalcenter.eu . Słyszałam wiele dobrego o tej klinice i drze Śliwińskim, więc nie widziałam innej możliwości, jak udać się w podróż i nie zawiodłam się, gorąco polecam, zwłaszcza ze względu na podejście do pacjenta i bogatego doświadczenia lekarzy, którzy tam pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cuba_my_love zaglądasz tu jeszcze? jesteś już po operacji u Dębskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest do kitu, nos krzywy, opuchnięty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po dębskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie napiszcie co z tymi operacjami u Dębskiego? Coś o nim mało słychać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam rok temu operacje nosa u dra Knakiewicza i jestem bardzo zasolona, od razu mówie, że to Wrocław, więc nie namawiam żeby ludzie z całej polski przyjeżdżali hehe ogólnie lekarz polecony mi przez znajomą. Operacja nosa sama w sobie cięzka, bo miałam operacje części kostnej, cały nos praktycznie do zmiany. Na szczescie leki przeciwbolowe działały i przetrwalam, a teraz mam super nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś zasolona... ja do dzisiaj też tak się czuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałaś dużo szczęścia ja jestem już ponad rok po nieudanej operacji nosa u sankowskiego,zdecydowanie odradzam tego c złowieka,nos jest nierówny. nie pasuje do twarzy.miał być delikatny a stary wyglądał zdecydowanie lepiej.Unikajcie sankowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam sobie nos u pewnego "chirurga" i spartaczyl robote. Niby wszystko bylo na swoim miejscu, ale... no brzydko to wygladalo. Po jakims czasie zdecydowalam sie, ze trzeba dokonac poprawki i poszlam juz do innego lekarza - dr checinskiego w warszawie - i on uratowal moj nos i wyglad. Wreszcie mam efekt taki jaki powinien byc na poczatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym was przestrzec żebyście przy wyborze chirurga nie brali pod uwagę jego tytułów naukowych tak jak ja się dałem zwieść i wybrałem sobie Prof. dr hab. n. med. niejakiego pana Henryka W. z Poznania . Po operacji prawie żadnych efektów , nos jaki długi był taki jest i oddycha mi się tak ciężko jak się oddychało przed operacją - jednym słowem porażka ! Przy wyborze chirurga zasada jest prosta im dłuższe kolejki to to fachowiec jest lepszy a ja nie zastosowałem się do tej zasady bo mi zależało na czasie no i mam za swoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, jeśli zależy Wam na drobnych korektach, np. wyrównaniu garbka, ale na dość małym i zgrabnym nosie lub podniesieniu czubka, to polecam Wam małoinwazyjny zabieg wypełniaczem Radiesse. Efekty utrzymują się dwa lata, więc co jakiś czas trzeba powtarzać, ale obywa się bez ingerencji chirurgicznej - coś za coś :-) http://www.radiesse.pl/photo-gallery/index.cfm#nose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aMilenka27
ass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKJ
Hej dziewczyny Jesten trzecia dobę po operacji nosa. Mam dalej zatkany gdy go plukam potem leci mi z niego gęsta wydzielina nie krwiste. Martwi mnie to???! Mam podwyżona temperaturę 37,5 Clekki ból głowy Jak często plukacie nos i czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×