Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość który wybrać

Dino Zatorland czy Jurapark Krasiejów

Polecane posty

Gość gość
wiadomo,że im bliżej tym lepiej, aby dzieciaków nie męczyć podróżą przez cały dzień, bo nie do życia będą. W mojej okolicy jest jeszcze jedno fajne miejsce jeśli chodzi o park dinozaurów - http://www.park-dinozaurow.pl/ byliśmy w tamtym roku, ogółem bardzo fajne miejsce bo i ogromny plac zabaw i ścieżka edukacyjna i muzeum dla dzieci - dużo rozrywki. Moje były zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem i tu, i tu - z dzieckiem. Oba są warte grzechu. Krasiejów jest rozleglejszy, spokojniejszy, więcej chodzenia (parku ewolucji jeszcze nie było). Zatorland jest mniejszy, ale ciekawszy - chodzenie po platformach, dodatkowy rewelacyjny park mitologii, park bajek itp., fajne atrakcje dla dzieci. Dla kilkuletnich maluchów Zator pewnie będzie ciekawszy, bo bardziej rozrywkowy. Po prostu trzeba pojechać do obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam tylko w Krasiejowie, było na tyle fajnie że mam zamiar tą wycieczkę powtórzyć, gdy tylko będzie cieplej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZZZX
Krasiejów jest największym tego typu parkiem w Europie, nie ma sobie równych, podobno pomaga nawet powstać podobnemu obiektowi w Ameryce, bardzo fajne miejsce na mapie Polski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie w ogóle znajdują się oba te parki? w jednym województwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WingsOfWind
Krasiejów jest obok Opola, 25 km na południowy wschód, to zaledwie 20 minut jazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dino Zatorland w Zatorze, jak nazwa wskazuje. Bliżej Katowic. Jeżeli ktoś mieszka pośrodku Opola i Katowic, to odległość może mieć zbliżoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy oni w ogóle zamykają te parki na zimę i czy już się otwarły? Na weekend majowy pewnie będzie obłożenie więc chciała bym uderzyć przed sezonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulin19
heh pewnie dinozaury nie zapadają w sen zimowy ale obsługa pewnie tak :) strach pomyśleć co będzie tuż przed otwarciem jak dinozaury stęsknią się za opiekunami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Jegomość
Ech, dzieci... Czy ktoś się orientuje czy dalej są do kupienia te bilety premium na obie atrakcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasPark
jeśli od zeszłego weekendu się nic nie zmieniło to są :) kilka nowych rzeczy się pojawiło w parku nauki, warto sprawdzić jak kogoś interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FunnyC
krasiejów podobno jakąś nagrodę dostał ostatnio że największy park w europie, chluba dla Polski jakby nie patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaleolog amator
który z parków jest bardziej archeologiczny a który betonowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opolanka78
W Krasiejowie mają dosyć spopro skamielin bo te dinozaury gdzieś tam niedaleko odkopali i chyba to było powodem budowy całej inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mumineq
w zatorlandzie beton park i pełne rozczarowanie :/ w majówkę przekonamy się co ma do powiedzenia krasiejów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jurapark to też maly betonowy jurassic park ale mają też sporo skamielin jak ktoś jest tym zainteresowany.. ja jako ojciec bardziej wolę zabawy z dzieciakami więc beton mi nie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semis
dobrze wygląda ta opcja z parkiem nauki, chyba skoczymy tam z młodą w jakiś weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piniawa
hi hi z młodą :) ja w jura parku poznałam mojego Prehistoryka :* i wcale nie ciąga mnie po ziemi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocb z tym ciągnięciem po ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piniawa
nie wiesz? jest taki dobry kawał: Dlaczego w czasach prehistorycznych mężczyźni ciągnęli kobiety za włosy a nie za nogi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wietrzę podstęp ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piniawa
Bo jak ciągnęli za nogi to napełniały się błotem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManieQin
LOL mój wahlarz żartów barowych został uzupełniony o kolejną pozycję :P lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w którym parku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już powoli czas żeby planować majówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamayn
Jurapark w Krasiejowie w zeszłym roku otrzymał Złoty Certyfikat - jako najlepsze miejsce turystyczne w kraju, przez Polską Organizację Turystyczną, wiedzieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ;P choć nie ma co się dziwić, w ostatnim czasie intensywnie się rozwija i ciągle zaskakuje czymś nowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Park Ewolucji ma fajne funkcje, można sobie np zrobic zdjęcia i od razu wrzucić na fejsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO za żałosny spam! :o Już wiem, że w żadnyn krasiejowie moja noga nie postanie, w stopę sobie strzelacie napierd#lając tą reklamą na wszelkich forach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dino_Lover
Krasiejów jest parkiem na europejskim poziomie - ilość atrakcji po prostu poraża, można spędzić tam cały dzień a czas płynie bardzo szybko, do tego bardzo miła obsługa; oprócz atrakcji "dinozaurowych" absolutnie fantastyczny plac zabaw dla dzieci, plaża i profesjonalne centrum ewolucji człowieka; Krasiejów olśniewa! p.s. przyjedźcie wcześnie bo atrakcji jest tyle że może braknąć czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×