Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość który wybrać

Dino Zatorland czy Jurapark Krasiejów

Polecane posty

Gość gość
Tylko Krasiejów <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten Zatorland to gdzie to w ogóle jest? Mają tam takie świetne atrakcje jak w Krasiejowie? jak wyglądają dinozaury, też takie realistyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilaM
Jurapark odwiedziłam m.in. po przeczytaniu tego forum i muszę powiedzieć, że nie zawiodłam się, zależało mi aby dzieci spędziły czas w jakiś niezapomniany sposób i udało mi się ten cel osiągnąć;) to byla udana wycieczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelinka
Słyszeliście że w Noc Muzeów można zwiedzać Jurapark k. Opola za darmo :))) 16 maja 2015 r. od 18.00- 24.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krasiejowie jest niewątpliwie więcej atrakcji, np ostatnio był zjazd camperów, była też Noc Muzeów, bardzo fajnie zorganizowane wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczestniczyłem w Nocy muzeów w Juraparku, bardzo mi się podobało, była dość duża kolejka, ale warto było odstać swoje, aby później móc wziąć udział w przygotowanych atrakcjacj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam pokaz bębniarzy przy wielkim ognisku, niecodzienne wydarzenie, a stworzyło taki wspaniały klimat! za rok jeśli będę mieć okazję to też zawitam tam:D choć prawdopodobnie w międzyczasie wpadnę jeszcze z rodzinką ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na otwarcie kąpieliska i przejażdżkę łodzią wikingów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaQi
Temat wraca jak bumerang :) po wyjściu z nowego parku jurajskiego znów nabrałam ochoty na wizytę w jura parku :) powinni dawać jakieś zniżki za bilet na film o dinozaurach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurycy_80
ach mam to samo :) jak zobaczyłem te dinozaury w 3D do od razu przypomniała mi się ostatnia wizyta w krasiejowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebix
Panie, przecież ten film dzieje się w Dino Parku :D tylko czekać aż w naszym krasiejowie sklonują jakiś okaz który zacznie szaleć po obiekcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam coś o jakieś plaży w jednym z tych miejsc, czy ktoś mógłby to potwierdzić i dać znać czy to oznacza np. kąpielisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_isia
w Krasiejowie jest kawałek plaży przy jeziorku ale nie widziałam żeby tam się ktoś kąpał :) takie rzeczy to w aqua parku są raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plażing i leżing to nad morzem LOL a potem taki Janusz turystyki snuje się po parku rozrywki szukając ławeczki zamiast zwiedzać i nie blokować ścieżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacynta70
Każdy ma swoje tempo zwiedzania i nie każdy ma siłę biegać po parku i ciągnąć za sobą dzieciaki jak po galerii handlowej panie kolego. Mając dość codziennego zgiełki ludzie szukają spokoju i możliwości wypoczynku a nie maratonu zamiast zwiedzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego skarpetki do sandałów i siatka z biedronki :) aktywny wypoczynek to zobaczenie co dane miejsce ma do zaoferowania i jazda do kolejnego a jak miałbym siedzieć pół dnia i patrzeć na to samo to bym chyba sfiksował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacynta70
Na szczęście nie ma obowiązku biegania po jura parku i ucieczki przed betonowymi dinozaurami jak to jest w Twoim przypadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizyta w jura parku po wizycie na jurassic parku który dzieje się w jura parku? niezła jazda nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej by było jakby w jura parku wyświetlali film o jura parku nawiedzonym przez prawdziwe dinozaury może się doczekamy kiedyś kina w którymś jura parku albo jakiś specjalnych projekcji, to by była ciekawa opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakrator
czekam na jurrasic park vs godzilla to było by widowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Dinolandii i polecam - fajna zabawa dla dorosłych i dzieci, do tego w hotelu Łysoń w Inwałdzie jest fajny pakiet pobytowy - http://www.parkhotellyson.pl/453-inwald-park-hotel , gdzie wejście do 5 parków rozrywki w okolicy dostaje się gratis do noclegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowy turysta
Każdy z tych parków ma swoje zalety i wady. Na początek weźmy ofertę cenową . W pakiecie rodzinnym 2+2 Zatorlandu za 160 zł mamy oficjalnie wstęp do 4 Parków tematycznych -de facto do dwóch gdyż park owadów i park bajek ciężko nazwać osobnymi atrakcjami. Za podobny wstęp do dwóch parków w Krasiejowie musimy niestety zapłacić 220 zł. Niezaprzeczalnym atutem samego JuraParku jest jego rozpiętość. Trasa wiedzie po malowniczo położonej dolinie gdzie widok dinozaurów jest imponujący. Niestety brak zacienienia powoduje iż trasa z dziećmi w bardzo ciepłe dni może przerodzić się w katorgę. Park Dinozaurów w Zatorze umiejscowiony jest w miejscu mającym imitować prehistoryczny las. Większość dinozaurów - w tym te największe -jest ruchoma co jest niewiarygodną frajdą dla maluchów. Zapobiegawczo przed wizytą polecam nasmarowanie ich środkami przeciw komarom gdyż w niektóre dni (byłem kilkakrotnie) bywają bardzo uciążliwe. Park rozrywki(plac zabaw) dla dzieci w Krasiejowie w porównaniu do Zatorlandu jest ubogi za to z gastronomią na odwrót. JuraPark posiada kilka "jadłodalni" z bogatą ofertą gdzie po wyczerpującej zabawie można zjeść smacznie i za przyzwoitą cenę podczas gdy u konkurencji w Zatorze oferta praktycznie ogranicza się do fast foodów w cenach zbójnickich bijących na głowę Mcdonaldsa i spółkę. Dla rozsądnie myślących polecam zabranie ze sobą małego plecaka z napojami. W obu parkach ich ceny kilkakrotnie biją na głowę ceny sklepowe więc przy 4 osobach można zaoszczędzić w upalne dni kilkadziesiąt złotych. Wracając do rozrywek. Prehistoryczne oceanarium w Krasiejowie chyba na wszystkich robi niesamowite wrażenie podczas gdy najmłodszym w Zatorlandzie uciechę sprawia kino 3d 360 stopni. Uzupełnieniem obu dinoparków są dodatkowe parki mitologii (Zator)-wraz z domem do góry nogami i parkiem bajek oraz park ewolucji (Krasiejów) . Oba oferują całkowicie odmienną ofertę więc ciężko je porównać - wszystko zależy od upodobań zwiedzających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno jest mi wyobrazić sobie lepszy plac zabaw niż ten w Krasiejowie, dzieciaki nie chciały stamtąd zejść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba jeszcze nadmienić, że w Krasiejowie jest bardzo przyjemne kąpielisko z plażą, wliczone w cenę biletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy kąpielisko, jakieś jeziorko czy utworzony basen? Fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieram się tam w sobotę;) jestem przekonana że w Krasiejowie będzie cudownie:) raz już byłam 2 lata temu i barrrrdzo mi się podobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaruńka
W Juraparku jest najlepiej, byłam w obu i mam porównanie. Dużo więcej atrakcji jest w Krasiejowie, nie sposób aby dzieci się nudziły, dużo zabawy i szczypta nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaLok
W Krasiejowie jest prawdziwa jurajska plaża przez całe wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulitaJ
a można się również kąpać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×