Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość który wybrać

Dino Zatorland czy Jurapark Krasiejów

Polecane posty

Gość KiniaQ
krasiejów zaproponował kąpielisko i plażę w cenie biletu, Twój ruch zatorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zator ma jeno lasek więc cienia sporo ale jednak możliwość kąpieli z widokiem na dinozaury musi robić wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RipleyAlien
no właśnie cienia trochę brakuje, ale w zatorze jest sporo komarów niestety, czy w Krasiejowie też tak dokuczają a zwłaszcza nad wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałem że w krasiejowie jest nawet opcja noclegu co pozwala na odpoczynek po całym dniu zwiedzania bez konieczności powrotu jak ktoś mieszka na drugim końcu Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli utwierdzam się w przekonaniu że Krasiejów znajdzie się na naszej wakacyjnej trasie turystycznej a opcja noclegowa sprawi że będzie to idealne miejsce na postój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaSan
Impreza tematyczna JuraTube w Juraparku Krasiejów k. Opola już 1 sierpnia 2015 r. Ogromne dinozaury, skamieliny, kamieniołomy, kino 5D i park rozrywki to nie jedyne atrakcje, które będą czekały. Jeśli chcecie spotkać się z youtuberami Cyber Marian, Mówiąc inaczej, zagrać ze Smav Craft, Kislu Gameplay albo Thorem, przyjedźcie koniecznie! Bilety na biletin.pl *Pamiętajcie, że bilety na MeetUp Dinozaury uprawniają również do korzystania ze wszystkich atrakcji Parku Nauki i Rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z racji tego, że mieszkam na dolnym śląsku do Krasiejowa nie mam tak bardzo daleko, udało mi się go odwiedzić z rodziną. Nie wiem jak wygląda Zatorland, ale Jurapark naprawdę robi wrażenie, figury są w większości ogromne, ale przede wszystkim jest ich mnóstwo, samo zwiedzanie ścieżki zajęło nam godzinę, a poza nią są także inne atrakcje. Bardzo polecam , sam mam zamiar wybrać się tam ponownie, ponieważ nie działało jeszcze kąpielisko, gdy tam byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wybór jest łatwy. Moje dzieci lepiej bawiły się w Krasiejowie, dlatego polecam go wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dinozaury po zmroku to najlepiej obejrzeć w noc muzeów w Krasiejowie <3 ja widziałam i się zakochałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie w Juraparku organizowane są ciekawe wydarzenia, nie tylko dla dzieci ale też dla starszych, np kiedyś był zlot camperów, bal, dzień archeologii, teraz szykuje się spotkanie z Youtuberami, naprawdę nie można narzekać na nudę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest ważne to gdzie najlepiej czują się moje dzieci, wśród dinozaurów były bardzo uradowane, podobała im się kolejka i szklana podłoga, figury również robiły na nich wrażenie, ale chyba jeszcze nie rozumieją do końca że te gady kiedyś istniały. Pewnie kiedyś zrozumieją:) fajne jest również kino emocji tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam podobalo sie bardzo w www.park-dinozaurow.pl ;) cos niesamowitego, fajnie spedzilismy czas... aktywnie. poznalismy nowe ciekawostki dotyczace dinozaurow :) bylo bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy z rodziną w obu parkach i zdecydowanie mogę polecić park w małopolsce, atrakcje są fajniejsze, a dodatkowym plusem jest to, że w okolicy jest bardzo dużo innych parków rozrywki, m.in. park owadów, mitologii, miniatur oraz energylandia. Okoliczne atrakcje znalazłam na tej stronie http://www.parkhotellyson.pl/ATRAKCJE-185.html. Na nocleg z dzieciakami mogę polecić, bardzo przyjemny rodzinny hotel - "Hotel Łysoń" w Inwałdzie, ma dużo udogodnień dla dzieci co dla nas było dużym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze aby zabierać dzieci na wycieczki tak często jak to możliwe, trzeba spędzać czas wspólnie, później urosną i będą chodzić swoimi ścieżkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie samo zdanie, czy zabierzecie je do jednego parku czy drugiego to nie ma różnicy, ważne aby spędzić razem wspaniałe chwile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby nie ma różnicy, ale jak ktoś ma taką samą odległość to jednak polecam Krasiejów, mozna też wstąpić do interaktywnego parku ewolucji czlowieka, ktory jest tuz obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda nic nie zastąpi wspólnych wycieczek i spędzonego czasu, szczegolnie gdy dzieci dorastają, spędzanie czasu razem i do tego aktywnie bardzo buduje więzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż zabrał syna do Krasiejowa i bardzo im to pomogło, taka męska wyprawa, podróż w prahistoryczne czasy stała się podstawą do rozmów i okazało się że teraz mają wspólne hobby:) byli nawet na Jurassic park:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba też wyślę męża do takiego parku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w Zatorlandzie też można odpocząć na plaży nad wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy wypoczynek jest w Krasiejowie, pod okiem czujnych (i przystojnych) ratowników, fajnie bo jest osobny brodzik dla maluchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynk8
Ktoś był może na tej biesiadzie w krasiejowie? Córeczka siostry się pochorowała i nie daliśmy rady dojechać chociaż bardzo chciałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikiTesla
my byliśmy z dzieciakami, co roku staramy się wpaść w kilka stałych miejsc żeby zobaczyć czy coś się nie zmieniło a dodatkowo dzieci utrwalają sobie wiedzę na tematy historyczne, co do samej imprezy to jarmark połączony z koncertami, nawet fajnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia i tami
nis straconego we wrześniu też ma być event w krasiejowie, tym razem związany z odkrywcami, ja będę na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantasta
byłem w parku nauki i rozrywki a dinozaury widziałem z daleka, muszę przyznać że robią większe wrażenie niż ciosana atrakcja świebodzina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnus Johansson
dobrze że coś się dzieje w opolskiem bo by ludzie o nas całkiem zapomnieli i wessali do śląskiego tak jak planowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrryśka
byliśmy w tym roku w Krasiejowie i było genialnie!!!! pociechy zadowolone, buzie im sie szczerzyły jak rzadko, nie chciały stamtąd wogóle wyjść!!!!!! na mnie największe wrażenie zrobiło oceanarium. polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci, którzy chcą się jeszcze wybrać jeszcze w tym roku do parku nauki i rozrywki niech się spieszą, bo od listopada przerwa techniczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinus
Przerwa? Serio? A do kiedy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym roku w zimie było przecież noralnie otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×