Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona5647

Dziwny stan chęć ślubu

Polecane posty

Ufffff... 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10... Już jest ok :P Własnie wcinam dietetyczny sorbet malinowy! :) Która dołączy? Może nie są to lody tak smaczne jak na śmietanie, z dużą ilością cukru, ale naprawdę dają radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia- właśnie, daj znać jak wizyta :) Dziecko w moim śnie było piękne....ponoć chłopcy śnia się na dobrze 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
lola- to my na dwóch różnych biegunach. Mnie się ostatnio śniło, ze jestem w ciaży- i pół nocy usiłowałam znaleźć jakieś pozytywy tego stanu rzeczy :) Wata- nieźle, nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WATA suuuper! Zespół to jeden z ważniejszych elementów udanego wesela :) A teraz idziemy na jedego, a teraz idziemy.... ;) Oby Wam fajnie grali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni dziękuję :) Też mam nadzieję, że ma się tylko ku lepszemu :) Lolla- jak to mówią sen mara , Bóg wiara, ale pozytywne sny zawsze dodają energii :D Setunia jesteśmy z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wato- CZAAD :) Tutaj nie dawaj linka, ale na prywatnym możesz się podzielić co i jak :) Precz z głupimi trollami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata
Juleczka- ja sama nie wiem kto to, bo moj Luby sam zarezerwował xD. zapewniał mnie, ze to fajny zespol to uwierzylam na slowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam powiem dziewczyny, że ostatnio poruszyliśmy temat kamerzysty na weselu (naszym) no i mój mezczyzna nie znosi być nagrywanym, ja też tego nie lubię, więc chyba zostałby sam fotograf. Ale tak szczerze- zaczynam powątpiewać w to wszystko słuchając, że trzeba wszystko rezerwować 2 lata do przodu..przecież to nienormalne! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja już też klikałam "zgłoś do usunięcia", może zadziała. Współczuję takim ludziom z jednej strony, że nie mają własnego życia i chyba ogrom wolnego czasu. Jeżeli chodzi o temat topiku, to u mnie dalej cisza :) :D Wata - gratuluję zaręczyn :) I setunia - gratuluję dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnigosć
lolla- pocieszę Cie, chcesz? :) My w pół roku się pobraliśmy- koscielnie. Paradoksalnie najtrudniejsze były nauki, ale też weekendowo "załatwilismy". Jak sie już zdecydujecie dacie radę. A z kamerzysty nie warto rezygnować- taki filmik to fajna pamiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnigośc- kochana, mój mezczyzna obstaje ze ślubem w tygodniu....ja jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić..chciałabym w jakiś dzień świąteczny. Przecież znam przykłady dziewczyn, które "wpadły" i wesele było załatwiane w ciągu 4 miesięcy, a więc się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wata
Juleczka- papa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc55
Do pracy ten mój mężczyzna pojechał,w dodatku niewie kiedy wróci czy za tydzień czy może za dwa...eh. Wata to super!!! Ludzka wredota nie zna granic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój pewnie we wrzesniu pojedzie za granicę, znowu zostanę sama, juz sama ta mysl sprawia ze mi straszliwie smutno :( no ale takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc55
Setunia w takim razie przestaje narzekać! Ty masz gorzej,mój wróci chociaz na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, że tak długo ale jeszcze mi mała wycieczka wyskoczyła z moim :D Tym, które wysłały mi maila przesłałam zaproszenie do grupy ;) Jakby co to tam można pisać "prywatne rzeczy", tam się znajdziemy bez problemu jak nas usuną stąd, no i zdjęcia różnych rzeczy zamiast tu się męczyć można tam pokazywać ;)) Zaraz nadrobię co tu naskrobałyście jak mnie nie było ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubiona ja godzine temu wrocilam dopiero:) wysiedzialam sie dwie h w kolejce az:D ale na szczescie na razie pani doktor powiedziala ze "piekna ciaza" i mam sie nie martwic przepisala luteine dopochwowo ja z wrazenia zapomnialam jej zaplacic a on taka zmeczona juz byla ze sie nie upomniala ale wrocilam sie i zaplacilam:D nastepna wizyta 2.09 pewnie bedzie widac juz sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 🌼 dla Setunii:) GRATULUJĘ jako pierwsza. Niech się Bobasek zdrowo rozwija. Czekamy na gmailu na pierwszą fotę córeczki.synusia :D Aż się miło ździwiłam, że nas jeszcze nie usunęli :) Setunia dołącz do nas, bo chyba Cię jeszcze nie ma :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Setunia bardzo się cieszę, że wszystko prawidłowo przebiega :) Jeszcze raz G R A T U L U J Ę :) Juleczka przyznam się szczerze, że ja chyba nie siałabym aż takiej paniki :P Na kawalerski i panieński trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. W zasadzie, uważam, że nic tak strasznego się nie stało, aby odwoływać ślub. Oczywiście trzeba skarcić, żeby sobie nie myślał, że wszystko gra i nie przeszkadza mi tego typu zachowanie, ale też bez przesady... Popadanie ze skrajności w skrajność też nie jest dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość55
Setunia gratuluje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia gratuluję! :* Ja bym była wściekła - sorry ale nie chciałabym żeby dotykał obcej gołej baby - obojętne czy pijany, trzeźwy na kawalerskim czy tak po prostu. Tyle dobrego, że mój jest przeciwnikiem wieczorów kawalerskich w takiej formie i raczej jak już to albo zrobimy sobie wspólny wieczór albo wcale albo coś w stylu lotach na paralotni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zgadzam z Zagubioną... Takie zachowanie dałoby mi wiele do myślenia :) Swoją drogą zastanawiam się gdzie się podziały wielbicielki naszego tematu tzw.wredoty? :P Już się nie mogę doczekać ich nalotu:) dziewczynki macie wolny piątek 16- tzn. długi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaDr
A cóż tu komentować. Przez ten durny czas otumanienia musi przejść każda z nas :( (no, prawie każda) To są pierwotne siły, muszą występować, inaczej gatunek by wymarł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×