Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość franek58

gdzie kupić hosting

Polecane posty

Gość Shot in the dark

Nazwa.pl posiada jeden z najwygodniejszych i najbardziej intuicyjnych c-paneli i chyba najwyższe na polskim rynku ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam hosting od IQ, niedawno się do nich przenosiłem i sobie chwalę. Na stronie iqhost.eu masz całą ofertę. Szybki kontakt, jasne warunki, wszystko bez limitu, dostęp do SSH, cenowo wychodzi mi to dużo korzystniej niż płaciłem wczesniej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adeks

Za darmo testuje się Firehost. Mam tam aktualnie kilka stronek na jednym koncie i całość działa spoko.
Wiadomo, że wszystko zależy od wielkości strony i po prostu musi być przemyślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseebb

jakie są różnice cenowe miedzy nimi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLiks

U nas podobnie. Firehost i zero problemów. Działa stabilnie, niezawodnie, nie ma problemów.
Kwestia dopasowania parametrów i to w zasadzie wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaaaa

u nas leci 4 rok z hostingiem w nazwie pl i żadnych problemów. Na pewno będziemy przedłużać na kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tims

Na pewno polecam działanie z Firehost. Test darmowy. Za darmo można również wybrać panel zarządzania.
Nie powinniście mieć żadnych problemów.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prank

Ja po roku przedłużyłem w nazwie.pl  - wcześniej korzystałem z jakiegoś darmowego i był dramat. A tu wszystko dobrze działa, nie ma problemów i awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Ja korzystałem z Informatronika, firma godna polecenia, zajmują się właśnie m.in. hostingiem stron 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście korzystam z Seohost, bo mają tam tanie domeny i mam wszystko w jednym miejscu - domenę i hosting na który znajduje się moja strona www.

Generalnie hostingów w Polsce jest masa, jest w czym wybierać, ale dzięki temu wybór nie jest zbyt łatwy. Podstawa to wiedzieć co chcę kupić. Czy zależy mi na darmowym certyfikacie SSL (wedłgu mnie to konieczność) czy chcę żeby robili automatyczne kopie zapasowe itp. Można też też sobie porównać pakiety różnych firm hostingowych w rankingach np. https://hostingi.net

Aha, warto też poczytać czy pomoc techniczna odpowiada w miarę szybko, bo są firmy w których dostaniesz odpowiedź od wsparcia technicznego na drugi dzień (!) i teraz pytanie czy możesz/chcesz tyle czekać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×