Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Gość angela1983
Hejka Omi moja przy twojej to krruszynka (1500g).Najwazniejsze by byly zdrowe.Byla bym szczesliwa gdyby mala na koniec dobila do 3 kg.Porod bedzie lzejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet nie wiem ile moja wazy :( ostatnia wage miala podobana na tym scanie 3d, to byl 24 tydzien i wazyla 1.5 funta, czyli o ile dobrze licze jakies 680 gram? Ciekawe ile urosnie przez miesiac do nastepnej wizyty i czy w ogole sie tego dowiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny.. Z tego co wiem to dzieciaczki teraz najbardziej przybieraja na wadze takze Angela nie martw sie..Jestem pewna, ze Twoja mala tez urosnie :) Enna no pewnie jak bedziesz miec scan to tez zrobia pomiary i oblicza wage.. Moja jest ulozona glowa w dol teraztak jakby po prawej stronie i dlatego mam takie bolesci w dole brzucha bo mnie naciska glowka. W ogole fajnie miec dodatkowe scany bo mozna zobaczyc malenstwo i to wszystko wydaje sie takie bardziej realne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze nie bede miec wiecej scanow poki wszystko przebiega prawidlowo. Fajnie macie, ze wy podgladacie wasze maluszki tak czesto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, co taka cisza? :) Enna no tak zapomnialam, ze Ty nie masz zadnych komplikacji ciazowych. A nie wybierzesz sie na prywatny skan? Ja mialam taki zamiar wlasnie ok 34tc zeby sprawdzic co I jak no ale przez te skany juz nie musze. Jak sie w ogole czujecie? Bo ja coraz ciezej. Gorzej mi sie oddycha I sie mecze szybko. Na dodatek mam 2,5 Latka w domu wiec wiecej obowiazkow. Kupilam na ebayu takie krzeslo bujane do karmienia bo musialam cos miec w razie nocnych pobudek :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) Ja jutro zaczynam ostatni tydzien pracy, w walentynki ide ostatni raz i juz nie moge sie doczekac :) Dostalas omi juz jakas odpowiedz w sprawie MA? ja czuje sie bardzo dobrze poza tym, ze coraz trudniej znalezc mi wygodna pozycje do spania, lezenie na plecach juz prawie calkiem odpada wiec tak sie przewalam z boku na bok :P Dziewczyny, czy u was na brzuchach widac dokladnie ruchy dziecka? Ogladalam filmiki na YT i widzialam, ze u niektorych lasek juz widac tak wyraznie jak sie odznacza glowka czy raczka, a u mnie po prostu czasem widac takie wybrzuszenie tylko i to delikatne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dostalam list w piatek czyli dokladnie te 14-15 dni I nalezy mi sie MA jakies £90 tygodniowo. Jeszcze tylko musze odeslac forme na ktorej wpisze odkad zaczynam maternity zeby wiedzieli odkad zaczac mi placic. Co do ruchow to tez mam tak Jakby lekko brzuch mi sie ruszal I to Widac ale nawet w 1szej ciazy nie mialam czegos takiego ze bylo Widac raczke czy stope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna ale ci dobrze ostatni tydz pracy i laba :).Mi zostaly jeszcze 4tyg (ciekawe czy dam rade).Mi tez coraz ciezej i szybko sie mecze,autem tez mi sie juz nie wygodnie jezdzi.Co do krzesla Omi to tez takie posiadam (z odzysku) ,mam nadzieje ze bezdie nam sie wygodnie na nich karmilo.Ja jeszcze nic nie popralam bo nie mam zabardzo narazie gdzie tego pochowac a i pogoda do kitu i nie moge wywiesic na zewnatrz..Mam jedna suszarke w domu ale wiecznie jest zajeta. Macie dziewczyny juz jakies kosmetyki dla malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Co do ruchow to tez tak nie widac golym okiem ,moze przez to ze mala jest mala :). Ostatnio w piatek byla smieszna sytuacja bo babeczka chciala mi sprawdzic przeplywy na scanie ale za kazdym razem jak przekladala sonde do brzucha to mala ja odbijala, tak bardzo kopala.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie mam jeszcze dla Hani poza wozkiem i torba ciuchow, niestety zadne to praktyczne rzeczy tylko ubranka typu "nie moglam sie oprzec", nadal nie mamy tego gdzie trzymac. Jak do konca marca nie dostaniemy mieszkania bedziemy musieli cos wynajac. Ale powiem wam ze cos ruszylo chyba w naszej sprawie mieszkaniowej. Bylismy w srode w housingu doniesc dokumenty i zapytalismy co mamy robic dalej, czy mamy jakies szanse. Babka powiedziala ze nastepny etap to wizyta domowa, ale nie moga nam jej zrobic jesli nie maja nam nic do zaoferowania. W piatek przyszedl list w ktorym pisza, ze mieszkamy poza ich rejonem wizyt domowych i czy mozemy przyjsc jak najszybciej do biura i wypelnic z pracownikiem formularz, ktory powinien byc wypelniany wlasnie na tej wizycie domowej. Wiec moze jednak cos dla nas maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu znowu cisza:) Co u was dziewczyny? Jak samopoczucie? Moja mala znowu ma leniwie dni, wkurza mnie to, juz wole jak kopie mocno :( w dodatku od kilku nocy mam okropne problemy ze snem. Budze sie w nocy cala obolala, nie moge znalezc wygodnej pozycji i tak sie rzucam z boku na bok az do rana. Zamowilam dzisiaj na ebayu specjalna poduszke dla ciezarnych, mam nadzieje ze mi pomoze bo jestem wykonczona. Wam brzuszki nie przeszkadzaja w spaniu? A z dobrych wiesci to taka, ze w piatek ide ostatni raz do pracy:))) we wtorek mam wizyte u poloznej, mam nadzieje ze nadal wszystko z mala okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna napewno wszystko z mala ok.U mnie powoli,coraz ciezej pomimo ze pracuje po 5 h to bola plecy i miednica. Ja ide na scana w nastepny poniedzialek :).Kurde czasu coraz mniej a pokoj malej jeszcze nie gotowy,ciuchy nie poprane. Czarna rozpacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, zamiast wymienic nam wadliwe czesci w ramie wozka przyslali zupelnie nowiutka rame :D Ale nam udalo, poprzednia bylo widac ze uzywana, po budach tak tego nie widac. A teraz nasz wozek wyglada jak nowka no i jezdzi jak nowka, bo w koncu najwazniejszy element jest nowiutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, fajnie, ze u was wszystko ok. U mnie w sumie jak narazie tez. Czuje sie coraz ciezej ale takie uroki :) Moja mala wczoraj miala taki cichy dzien I wieczor jak nigdy wiec uzylam dopplerka I po tym gwiazda sie rozbudzila :) Ostatnio ogladalam na YouTube one born every minute, lubie ten program. I tak zaczelam sie zastanawiac czy znow dam rade urodzic bo pierwszy porod byl ciezki I na koniec juz opadlam z sil. Juz sama nie wiem czy to rozwiazanie z cesarka nie byloby lepsze ale znow boje sie checia I operacji wiec co ma byc to bedzie :) Jutro znow mam badanie krwi.... Kurcze ale ten czas szybko leci. Wam tez tak szybko Leci ??? Dopiero co mialam krew pobierana dwa tyg temu a tu juz kolejny Raz. Zaczelam prac ubranka dla malej , a wy ? :) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżadkaXXX
dziewczyny prosze o rade po raz kolejny, juz ten temat był na waszym forum wcześniej poruszany, mamy w domu 5 latke a dzidziuś będzie w połowie kwietnia 2014, w jaki sposób możemu się starać o dofinansowanie do bojlera gazowego lub wymiane, bo wtej chwili jest popsuty i ogrzewamy się grzejnikami elektrycznymi, no niestety puki co nie stać nas na zakup nowego we własnym zakresie, jeżeli chodzi o dochody to są na tyle niskie że korzystamy z child tax credit, bardzo prosze o konkretne wskazówki i rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej oranzadka! Poszukaj na necie firmco robia free boiler installation. Ja mialam z firmy northerngas heating..Akurat maja siedzibe niedaleko mojego miasta. Przez telefon powiedza czy sie kwalifikujecie. Okres oczekiwania mialam.chyba 2 tygodnie i przyszli, wymienilicaly boiler za free. W innych firmach byla dluga kolejka takze trzeba miec szczescie i znalezc taka co zrobi jak najszybciej.. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Czesc Enna no to wam sie udalo z tym wozkiem, super. Omi ja wlasnie dzis kupilam 2 suszarke i robie pierwsze pranie dla malej a w sobote bedzie prasowanie:) Co do czasu to z jednej strony ucieka ale z drugiej sie wlecze.Chce juz mala miec przy sobie :).Dzis kupilam swojej mamie bilet na swieta wielkanocne. Omi a te badania na krew to na co bo nie pamietam,sorrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Ja to mam ostatnio cos duzo szczescia:) Dostalismy dzisiaj list z housingu, ze maja dla nas mieszkanie! Zadzwonilismy tam i mila Pani poinformowala nas, ze w tej chwili jest tam remont i jak tylko skoncza to dzwoni do nas, ogladamy i decydujemy. Na liscie mielismy dokladny adres mieszkania wiec poszlismy sobie tam zobaczyc jak wyglada okolica, blok wsrodku itp. Akurat drzwi od "naszego" mieszkania byly uchylone, bo trwal remont i mily pan robotnik pozwolil nam sie rozjerzec :D Wyglada super! Pietrowe mieszkanie, salon z kuchnia na jednym pietrze, na drugim dwie sypialnie, lazienka, garderoba i schowek:) Okolica tez fajniutka, pod domem przedszkole/zlobke. Ogrodzone osiedle, plac zabaw, boisko do kosza. Zapytalismy pana robotnika ile trwa taki remont, powiedzial ze nie wiecej niz miesiac, a robia tam juz tydzien, wiec mysle ze gora 3 tygodnie i sie wprowadzamy:) i wtedy dopiero wezme sie za rzeczy malej, nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela badania krwi mam zeby sprawdzic czy mi spada liczba plytek krwi. Polozna dzwonia po poludniu z wynikiem I Niestety znow mi spadla I za tydzien mam wizyte w szpitalu u lekarza hematologa zeby z nim pogadac I dowiedziec sie co dalej. Jak jest malo plytek krwi to jest slaba krzepliwosc krwi, ktora moze doprowadzic do krwotoku. Enna to super wam sie updaje z tym mieszkaniem :) oby tak dalej to bedziecie niedlugo na swoim :) Z wozkiem tez mialas szczescie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac... tak dla porownania moja znajoma w 34tc wlasnie miala.usg w Polsce i jej mala wazy 3kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Omi bardzo mi przykro, ze wiesci nienajlepsze :( Mam nadzieje ze rozmowa z lekarzem troche cie uspokoi i okaze sie ze nie jest tak zle, trzymam kciuki za Ciebie i Twoja coreczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wlasnie dzwonila moja polozna, ktora powiedziala, ze wizyta z lekarzem nie jes konieczna. Rozmawiala z polozna ktora jest specjalizuje s hematologii i trzeba powtorzyc krew za 4 tygodnie. Tylko zeby to monitorowac a zadnego lekarstwa na to nie ma..Ewentualnie musza uwazac przy porodzie i miec to na.uwadze,.ze jest slabsza krzepliwosc krwi. Takze nie bede miec wizyty u lekarza bo to i tak mi.nic nie da. Tak sie dowiedzialam :) ehh kazdy mowi cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
hej dziewczyny ja dzis ide na scana na 16 :) Co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymam kciuki Angela, koniecznie daj znac :) ja jutro ide rano do poloznej Dziewczyny liczycie ruchy dziecka? jesli tak to jakim sposobem bo w necie ich jest pelno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie liczylam ruchow :) Powodzenia Angela i daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna polozna mowila ze powinno byc przynajmiej 10 ruchow dziennie. Ja juz po scanie .Nie wiem czy to dobre wiesci :/ ale prawdopodobnie za 3 tyg beda wywolywac porod ,bede wiedziala po nastepnym scanie czyli za 2 tyg.Mala wazy tylko 1822g i nie wiem jak to bedzie ,zaczynam sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Angela tak mi przykro :( ale 2 tyg to kupa czasu, do tej pory jeszxze moze sie cos zmienic, trzeba byc dobrej mysli! Ktory to bedzie u ciebie tydzien w przypadku jesli faktycznie wywolaja porod? Moja znajoma niedawno miala wywolywany w 34 tyg. Maluszek wazyl 2500 ale jest w pelni zdrowy i po paru dniach byli w domu wiec nie ma co sie martwic na zapas! Trzymam kciuki za ciebie i twoja malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna maja wywolac po 37tyg, niby to nie katastrofa ale martwie sie ze w dniu porodu mala bedzie wazyc jakies 2100-2200g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiadomo dlaczego ona tak malo przybiera na wadze? Moze po prostu taka jej uroda ze bedzie drobna kobietka:) glowa do gory i czekamy na nasteony scan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna wiadomo ,malej doprowadzaja pokarm i krew 2 zyly z ktorych jedna (lewa) jest wezsza niz powinna byc czyli mniej mala dostaje potrzebnych substancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×