Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Angela ja oczywiscie jeszcze okresu nie mam bo jestem dopiero 12 dni po porodzie i dalej krwawie tymi poprodowymi :( ile to u ciebie trwalo po cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera na paszport czeka sie podobno 3 tyg jak do tego czasu nie przyjdzie to mozesz wesc na ich strone i sprawdzic co sie dzieje z tym ze ta opcja jest dostepna tak jak wspomnialam po 3 tyg od zlozenia aplikacji. Enna okres mialam tydzien (dluzej niz zazwyczaj) ale pomimo ze sie skonczyl nadal plamiewiec wkladki niezbedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna krwawienie po cc trwalo jakos miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo1
dziewczyny czy wasze maluszki tez tak ciezko dysza po jedzeniu moj to az charczy normalnie boje sie az go karmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. U mnie ostatnio wszystko dobrze. Kupki robi ale czasami zapobiegawczo daje kropelki przed karmieniem. A ostatnio to była moja wina, zjadłam bigos a nie powinnam. . Może też wypróbuję tą wodę o której piszecie bo w sumie po co dawać krople jak może nie ma takiej potrzeby. . Ja słyszałam bardzo złe opinie o spirali, właśnie jak zajdzie się w ciążę to nie można już usunąć spirali i niektóre dzieci rodzą się i podobno mają wrosnietą tą spirale, nie wiem ile w tym prawdy. . Na odparzenia użyłam Linomag, polecam, poprostu rewelacja. Mój synek miał mocno odparzone od pampersow przy nóżkach. Używałam wszystkiego i nic, az ktoś polecił mi Linomag. I teraz też zapobiegawczo używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy piszecie o spirali i zajsciuw ciaze a ja to nie chce juz ciazy:) dwie mi wystarcza w zupelnosci. pytam o spirale bo nie chce tabletek.Boje sie ze przytyje po nich a poza tym ja ciagle zapominalabym ich brac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja, chcialam sie podzielic cudownym odkryciem mojego partnera co zrobic zeby dziecko szybko usnelo :D Nasza mala wczoraj wieczorem bardzo marudzila, nie chciala spac wiec moj gdzies wyczytal ze na dzieci dziala dzwiek suszarki do wlosow... Puscil jej na youtube 2godzinne nagranie suszarki, zasnela po paru minutach :D ja zreszta zaraz po niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enna moj bratanek tak zasypial :)Uwielbial dzwiek suszarki.Olaf na szczescie zasypia bez problemu ale jak susze i ukladam wlosy potrafi przesiedziec godzina w lezaczku i czasem tez suszarka go usypia.Nie wiem czy Wam pisalam ale nasz sposob na szybkie zasniecie to pielucha tetrowa.Przykrywa sobie nia cala buzke i tak zasypia. Oczywiscie go wtedy pilnuje i jak tylko zasnie to sciagam.Chyba lubi jak jest ciemno.W dzien tez tak zasypia.U nas dzis pa rekord.Maly spal od 9 do 4.Potem juz pobudka co 1,5 godz ale to juz tak sukces.Ja mam katar niestety.Mam nadzieje ze maly sie nie zarazi :( Milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera no to super ze nie macie problemu ze spaniem :) Moja mala tez zazwyczaj sama grzecznie zasypia, chociaz ona dla odmiany woli wlasnie jak jest glosno, jak jest wlaczony TV albo sa u nas ludzie i rozmawiamy to zasypia od razu;) Niestety w sypialni nie mam TV zeby jej puszczac do spania wiec musimy ratowac sie dzwiekami z tabletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba znalezc swoj wlasny sposob.Na kazde dziecko jakis sie znajdzie :)Duzo ludzi stosuje suszarke na kolki wiec jest w niej cos co dzieci lubia :)Ja tez staram sie nie chodzic na palcach i zawsze gra Tv zeby maly nie zasypial w kompletnej ciszy zeby sie nie przyzwyczail.Ostatnio na bedac nad dworze spotkamam znajoma a obok byly jakies roboty.Okropny halas.wierci cos w ziemi a maly spal w najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hej mamuski ja suszarki uzywam na kolki.Nina nadal ma wysypke:(. Mam z nia dodatkowy problem tzn spi/lezy tylko na jednej stronie i widac roznice w ksztalcie glowki,jak chce ja obrocic na druga strone to placze bo jej sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski! wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta :) Mojej malej odpadla dzisiaj pępowinka, możecie mi powiedziec jak dbalyscie potem o pepuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela a probowalas jej podkladac cos zeby lezala na drugim boku tak by nie mogla sie przekrecic.Ja podkladalam zwiniety recznik zeby nie mogl sie przekrecic na wznak jak strasznie ulewal na poczatku. Enna mi w szpitalu powiedzieli zeby na pepek nie zwracac w ogole uwagi.Tzn niczym nie przemywac tylko woda przy kapieli.Tak tez robilam i pepek odpadl po chyba 6 dniach i potem nic zlego sie nie dzialo.Zadnych spirytusow nic tylko woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela1983
Hej Vera podkladam malej recznik pod plecki zeby sie nie przewracala w druga strone ale nie za bardzo zdaje to egzamin.Enna ja tez niczym nie smarowalam pepka sam odpadl po jakis 5 dnisch. Omi jakies wiesci w spr paszportu? Ja nadal czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
hej Nina wazy 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski!Czy u Was tez jest taka beznadziejna pogoda? U mnie od trzech dni non stop pada!!!Porazka. Maly jest marudny. Nie wiem czy to przez pogode czy to jakis skok rozwojomy, ale wszystko bardzo szybko mu sie nudzi, mniej je i ogolnie jest bardzo marudny. Nie moge sie doczekac do weekendu bo podobno ma byc ladna pogoda. Oby... Co do paszportu u mnie zadnych wiadomosci. Umowilismy spotkanie w konsulacie w Londynie i bedziemy tez w razie czego wyrabiac Polski. Mam nadzieje ze z chociaz jednym zdarzymy do wyjazdu. Dziewczyny myslalyscie juz o chrzcinach? Bedziecie robic w Anglii czy w Pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera u mnie pogoda tez do niczego choc wczoraj bylo pochmurnie ale za to cieplo bo + 18. My chrzciny robimy w uk bo nie moge sie dogadac z m .ja chce u siebie a on u siebie a dzieli nas cala polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie pogoda tez beznadziejna ale czesto spotkac sie ze znajomymi, ktore maja dzieci w wieku mojego synka albo idziemy do playhouse. Co wam Polecam to napewno w waszych okolicach jest jakies children centre I tam zawsze organizuja baby group . Czyli spotkania dla matek z dzieciakami. Wiadomo, ze wasze jeszcze sie nie bawia same ani nie raczkuja ale warto isc w taka pogode zeby chociaz pogadac z innymi mamami. Ja z moim synkiem chodzilam wczesniej, teraz chodze na toddler group bo on sie bawi a ja zajmuje mala I plotkujemy z mamami :) Mam troche problem z mala tzn nie potrafi spac w dzien w domu. Zasnie na rekach jak jej sie odbije I gdy przeloze do lozeczka, kolyski to momentalnie sie budzi. Czasem ma drzemke 10min, Ale jak jest taka zmeczona to pozniej nie dojada z piersi bo po chwili sssnia zasypia :( takie bledne kolo :( A jak nakarmie I jedziemy gdzies to spi pieknie nawet do 3h W nocy spi odpukac. Nie wiem co jest grane :( pomozcie bo z synem tego nie mialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi Nina tez prawe wcale nie spi w ciagu dnia chyba ze na spacerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyzdethb
Omi ja sie wlasnie wybieram na te baby group od przyszlego tygodnia.Co do spania w domu Olaf spi czasem nawet 4 razy w ciagu dnia.Do poludnia ok 1,5 gidziny i potem 2/3 razy po pol godziny.Czasem po poludniu dluzej ok 2 godzin ale to zalezy od dnia.Ja go jakos specjalnie nie usypiam.U nas dziala smoczek i pielucha na twarzy juz wam o tym wczesniej pisalam.Czasem jak widze ze sie meczy z zasnieciem to chwilje jezdze z nim po domu w wozku ale nie zawsze.Zazwyczaj wlasnie spi we wozku ale zdarza mu sie czasem zasnac nawet ns macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wpis wyzej to ja.Nie moglam sie zalogowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hejka jedziemy dzis z Nina na sesje zrobic pare fotek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AA Fotografie Niemowlece
Kochane przyszle mamy, zapraszamy do sesji zdjeciowych Waszych nowonarodzonych maluszkow.Zdjecia w stylu Anne Geddes. Droga mamo jesli chcesz miec piekna pamiatke na cale zycie z pierwszych dni Twojego maluszka,skontaktuj sie z nami ;). AA Fotografia Niemowleca Niestety tylko Birmingham i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo ti ja akurat z birningham. Skontaktuje sie :) Odkrylam zr moja mala lubi spac w foteliku samochodowym dzis juz 3h spi na dworze. Szkoda mi jej bo taka zgnieciona jest ale nie chce spac w gondoli. Az dziwne bo w nocy spi na plasko wiec nic nie rozumiem. Nakladalyscie juz dzieciakom krem przeciwsloneczny? Bo ja nie i musze zakupic. Angela jak tam Nina na sesji? Rosnie mala modelka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi ja kupilam 50 firmy Nivea z filtrem mineralnym.Co do fotelika to nie lubie mojej w nim sadzac,wydaje mi sie ze malej jest niewygodnie gdy jest taka wpol zgieta.Podobno w foteliku dziecko moze siedziec tylko 2 h bez szkody dla pleckow. U nas dzis piekna pogoda. Wysylam kilka nowych fotek Niny na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Dziewczyny nie moge zalogowac sie na naszej poczcie.zmienialyscie haslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela boskie fotki.Nina sliczniutka :)Weszlam na poczte haslo caly czas to samo.Moze wpisywalas z malej litery. Tez sie zastanawiam nad sesja dla malego.Mozesz mi napisac ile robilas zdjec i ile zaplacilas oczywiscie jezeli to nie problem. Zdjecia cudne :)Omi co do fotelika to mysle ze jezeli nie spedza w nim calych dni to jest ok.Mojemu tez zdarza sie zasnac i czasem spi 2/3 godziny.Mysle sobie ze gdybysmy jechali np do pl i musialby w nim spedzic ok 20 godzin to bylby problem a te 2/3 godzinki to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera sesja kosztowala mnie 40f.Mialam dostac za ta cene 10 zdj ale laska miala gest i dala 14. Czy ktoras z dziewczyn moze mi przeslac haslo na email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela wyslalam:) Bardzo dobra cena.Do mnie dzwonili z jakiejs firmy i zaproponowali zdjecie portretowe gratis z mozliwoscia dokupienia dodatkowych zdjec.Zgodzilam sie a potem okazalo sie ze za 4 zdjecia chca 120 funtow wiec szukam czegos tanszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×