Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Gość angela1983
Vera bo ja nie robilam zdjec w studio.U nas jest stronka manchesterowy bazar gdzie ludzie oglszaja rozne oferty.Dziewczyna robi zdj w domu i chyba jest to jej hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera dzieki za haslo.Udalo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jaki jest mail i haslo ? Wyslijcie mi prosze na karina-m@hotmail.co.uk Wchodzilam tam raz i zapomnialam. Wrzuce tez fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi wyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
ciszaaaaaaaaaaaaaaaaa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciaza straszna...Gdzie sie podziewacie dziewczyny?Enna cos nam ucichla a Lidzia i Kleo calkiem o nas zapomnialy :(Odezwijcie sie dziewczyny.Ja wlasnie karmie malego.Mial dzis duzo wrazen wiec wyjatkowo plakal nawet podaczas kapieli taki jest zmeczony.Bylismy dzis u pediatry i maly wazy juz 6400 i ma 63 cm.Doktor go zbadal i ogolnie wszystko ok.Dzis konczy 3 miesiace.A jak z paszportami dziewczyny?Angela na kiedy mas bilet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej to ja Vera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera z tym paszportem to narazie kicha.Wyslalm aplikacje 7 maja i nadal czekam. Bilety za to mam na 22 czerwca. Twoj Olaf to juz duzy chlopak :).Moja Nina tez ladnie przybiera ,obecnie bedzie jakies 5300g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Hej dziewczyny:) Fajnie rosna te wasze maluchy, nie moge sie doczekac az Hania podrosnie do rozmiaru 62 bo mam najladniejsze ciuszki wlasnie na ten okres :D U mnie bez zmian, mala przestala przesypiac cale dnie wiec mam troche wiecej roboty kolo niej bo krzykiem domaga sie widzenia z mama ;p ale ogolnie jest bardzo grzeczna, prawie w ogole nie placze, jedyny problem jaki mam z nia to taki ze budzi sie o 5 rano i nie chce juz spac, takze mam ostatnio bardzo wczesne pobudki :( A ja chyba przedawkowalam paracetamol albo inne jakies przeciwbolowe bo od 2 tygodni wlacze z okropna wysypka na nogach, a wizyta u lekarza dopiero w piatek grr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidziaL
hej dziewczyny. Odkąd urodził się mój synek to laptop poszedł w niepamięć..jeśli już go włączę to jak juz muszę cos załatwić. Niestety mój maluszek ma kolki i strasznie śię wścieka jak chce mu sie pryknąć, pręży sie i napina. Moja mamcia wróciła do polski to na wszystko mi czasu brakuje a mój mąż ciągle zmęczony i nie ma za bardzo siły żeby pomagać. . Jest u mnie teściowa ale ona raczej przy małym nic nie pomaga, boi sie go chwycić i w ogóle lipa, oprócz tego poszła do pracy dorobić sobie. Czy wasze maluszki mają nadal rzadkie kupki? Mój ciągle wodnista robi. hmm użyłam raz gripe water...masakra..nigdy więcej, mały bardzo zle zareagował wymioty, zrobil sie blady i jeszcze na koniec dnia gorączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Fajnie ze sie odezwalyscie :) Lidzia moj dlugo robil wodniste kupki koloru zoltego.Teraz sa troche mniej wodniste ale robi jedna mega wielka co 4/5 dni. Pytalam lekarza i mowi ze jezeli dziecko sie nie meczy to jest ok. Podobno dobrze przyswaja pokarm.Widac to na jego wielkich polikach :) Co do kolek nas ominely na szczescie. Jak mial ok miesiaca pare dni wieczorami wydawalo mi sie ze je ma bo bardzo plakal i przebieral nozkami wiec zaczelam podawac infacol i przeszlo. Gripe water nie probowalam. Teraz od miesiaca nie podaje juz mu nawet infacolu.Wszedzie pisza ze Sab Simplex jest bardzo dobry. Moze wyprobuj. Mozna kupic na amazonie. Enna u nas 62 juz schowany do szafy. Teraz chodzi w 68 choc niektore rzeczy na 62 sa mu nadal dobre. Zalezy od sklepu. Fajnie ze tak szybko rosnie, ale niektore super ciuszki mial na sobie dwa razy albo nawet wcale wiec troche szkoda. Ja tez mam ostatnio wczesne pobudki. U nas wyglada to tak ze kapiemy go ok 7.30, potem mleko i zasypia ok 8. Przebudza sie ok12 ale go nie karmie daje mu smoka i spi dalej. Potem budzi sie ok 2 i wtedy dostaje pierwsze mleko. No a potem juz co 2 godziny o 4 jeszcze zasypia, ale o 6 nie chce juz zazwyczaj spac. Dzis udalo mi sie go przetrzymac w lozku do 7.30. Sukces :) W dzien nadal sporo spi wiec nie jest zle. Moj ostatnio cale dnie w pracy wiec tez nie mam zbyt wiele pomocy. Dobrze ze chociaz w weekendy od 6 rano bierze go na dol a ja sobie spie do 8/9 :) W ta sobote chyba pierwszy raz wyjde wieczorem z dziewczynami na miasto. Maly zostanie z tata. Karmie go dopiero o 2 wiec zdarze wrocic a w razie czego dostanie butle. Troche sie boje bo bedzie to pierwszy raz ale musze sie zresetowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej moja Nina chodzi spac kolo 22 i potem budzi sie 2-3 w nocy.Od jakiegos czasu potrafi sie obudzic godzine po karmieniu i juz nie spi.Wszystko z powodu proby zrobienia kupki. Chce jej sie ale nie idzie i zaczyna plakac. Mam nowy problem tym razem z glowka bo pojawila sie ciemieniucha.Brzydkie strupy jej sie porobily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Kurcze nie dostalam maila z tym loginem I Haslem na nasza poczte. Wyslijcie prosze na Karina-m@hotmail.co.uk U mnie to wyglada tak, ze mala spi malo w dzien. Chyba jej przeszkoda Halas bo synek jest bardzo energiczny. Wiec Wieczorem jest padnieta. Idzie spac 20-21 budzi sie roznie miedzy 1.30-3 a pozniej ok 6 I juz tez nie spi Niestety . Podobno te krople niemieckie sa dobre sab simplex, ktos pisal wyzej. U nas kolek tez nie ma. Kupke robila co 6 dni ale juz sie unormowalo, ze robi 2-4 dziennie. Na ciemieniuche Polecam narztrzec dobrze glowke oliwa z oliwek kilka razy zeby bylo dosc more. Najlepiej przed Kapiela. Uzyc pieluchy I scierac. Tak robilam jak syn mial. Pomaga ale trzeba robic systematicznie przez jakis czas. Ja o paszport jeszcze nie skladalam bo narazie sie nie wybieramy do Polski ale moze zloze niedlugo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
hej pogoda znow nie rozpieszcza.Ale mala dala sie przespac popoludniu 2h wiec dobra moja.Napisalam email do biura paszportowego i dzis dostalam odp.Wyslalam swoja aplikacje 7 maja -recorded a dostali ja 13 ,nie mam pojecia czemu tak dlugo szla.Teraz sie boje czy dostane ten paszport przed data odlotu czyli 22 czerwiec. Kurde zawiozlam rano moja suke na sterylizacje i po 15 jade ja odebrac.Mam nadzieje ze biedna mi to wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
8 rano 22 stopnie.super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nowe konto bo zapomniałam hasła do starego. Mogę potwierdzić na mejla ze to ja jak by co. Ale zmienili ta kafeterie. Właśnie parę dni temu zaczęłam używać sab simplex jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Mały przy robieniu kupki się uśmiecha. Pryka co jakiś czas w miarę bezstresowo. Ja mam wizytę w ambasadzie na 18 czerwca. Ostatnio mam trudne chwile z moim synkiem ... ma takie momenty, że jak się ze złości to nie mogę go uspokoić bardzo płacze i się zanosi, masakra jakaś zwłaszcza jak przestaje oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Lidzia oj faktycznie sam placz to nic w porownaniu z tym jak dziecko sie zanosi i traco oddech.Moja czasem jak sie zezlosci na dobre to tak sie rozryczy ze robi sie cala czerwona.Mamy w czwartek drugie szczepienie,blee. Nadal czekamy na paszport-chyba zaczynam panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Angela chyba tez bym panikowala na Twoim miejscu.Masakra z tymi paszportami.Ja nie mam jeszcze biletu ale bardzo chce jechac w polowie lipca i tez czarno to widze. Nie wiecie jak dlugo teraz czeka sie na polski paszport.Spotkanie mam na 20 czerwca mam nadzieje ze ktorys dostane jak najszybciej. U mnie w domu epidemia. Moj m przyniosl do domu jakis wirus, maly zalapal od niego katar, a potem ja sie zalatwilam. pewnie troche od odciagania malemu kataru frida. Wlasnie kupilam na necie katarek. Bede podlanczac dziecko do odkurzacza, ma bardzo dobre opinie wiec postanowilam sprobowac.Maly jak widzi spray do nosa i fride to sie trzesie.trzy dni siedzialam w domu z zawalonym nosem i gardlem jeszcze w takiej pogodzie. Masakra. Ale dzis juz lepiej wiec wychodze zaraz na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
JA CHCE NASZE PASZPORTY. Bylam dzis z Nina na drugim szczepieniu. Malo sie cos dziewczyny odzywacie. Jaki rozmiar pampersow uzywacie,bo ja 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio nie mialam sily.Choroba z niemowlakiem w domu to jakas masakra.Moj m byl dwa dni w domu ale tez chory wiec mala pomoc z niego byla.W poniedzialek oboje tak zdychalismy ze najchetniej bysmy chcieli zeby maly caly dzien spal..no ale same wiecie ze tak sie nie da :)Ale i tak jest grzeczny.Duzo sie soba zajmuje wiec nie jest zle. Dobrze ze mam ogrod to chociaz moglam go wystawic na dwor bo zadne z nas nie mialo sily na spacery. Angela jest jeszcze ta opcja fast track ze paszport jest w kilka dni tylko nie wiem jak to sie ma do osob ktore juz zlozyly aplikacje.Czy mozna po prostu doplacic i zmienic na ta opcje.Moze sie dowiedz.Szkoda by bylo gdybys nie poleciala zwlaszcza ze masz juz bilet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyzej to ja Vera :) Pampersow uzywam 3 juz od dluzszego czasu.Niedlugo pomysle nad 4.A ile jedza teraz wasze maluchy i w jakich odstepach?Mam wrazenie ze Olaf jakos mniej je ostatnio.Moze dlatego ze jest cieplej no i jednak meczy go ten katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Vera to was polamalo i to cala trojke.Nina zazwczyczaj je 120 co 3-3,5h ale jesli trzymam ja tylko na cycu przez dluzsza czesc dnia to zje nawet 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tez nie mam zabardzo czasu pisac bo powiem wam, ze z dwojka dzieci to masakra. Mala spi w dzien w wozku ale dosc czesto sie zdarza, ze trzeba ja bujnac od czasu do czasu bo sie przebudza. Na piersi jest I je co jakies 2,5h czasem 3 jak gdzies w drodze dobrze zasnie :) ostatnie kilka nocy pobija rekord bo spi od ok 21 do 5 rano I pozniej jeszcze dospi do ok 7. Ja uzywam pampersow 2 mala wazy 4970kg a wasze ile waza? Pewnie wiecej skoro uzywacie 3 :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi Olaf wazy ok 6,5 kg.Ja dosc szybko przeszlam na pampersy 3 bo kupy szly mu plecami a jak ma ciut wieksze to jest ok.Chociaz jak czasem walnie jedna na tydzien to zaden pampers swiata tego nie wytrzyma :) U nas nocki nadal takie sobie ale nadal w dzien jest ok.Maly sie duzo soba zajmuje i ma sporo drzemek. Ja to sie juz jakos przyzwyczailam do tego nocnego wstawania i organizm inaczej funkcjonuje.Pamietam na poczatku dla mnie spiocha to byla tragedia.Najwyrazniej do wszystkiego sie mozna przyzwyczaic :)Zwlaszcza do usmiechu z lozeczka o 3 nad ranem. Maly zaczyna sie juz glosno smiac troche.Takie to slodkie.A jak wasze maluszki ruchowo?Angela twoja Nina jest prawie w wieku Olafa.Potrafi sie przekrecic z pleckow na brzuszek?Olaf probuje, buja sie na boki ale nie potrafi sie obrocic.Zreszta on nie nawidzi lezec na brzuchu.Zawsze jest krzyk ale znalazlam na niego sposob i klade go na golaska.Wtedy nawet na brzuszku chwile wylezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
hej ostatnio czyli 2 tyg temu mloda wazyla 5kg wiec teraz pewnie 5600-5700.Nina tez nie za bardzo lubi lezec na brzuszku i jeszcze sie nie przekreca.zaczela interesowac sie karuzela .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ktore skladaly o paszport pomozcie ! :) Nie pamietam jak robilam z synka paszportem. Czy pisalyscie na osobnej karate takze Dane swoich rodzicow jak to jest napisane w jednej z sekcji ? Kto wam podpisywal aplikacje I zdjecie ? Mam znajoma nauczycielke ale nie chce zabardzo jej prosic. To ona pod pisala dla synka trzy lata temu ale czy moge isc np do gp ?? :) Dzieki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omi ja wypisalam na osobnej kartce dane rodzicow,date urodzin i date slubu i miejsce urodzenia.Zrobilam kurcze wszystko jak trzeba tylko maly szczegol pominelam i zapomnialam zaplacic :)Myslalam ze za ladne oczy dostane za free :) Co do osoby ktora podpisuje to mi podpisal moj szef .Chyba tylko niektore zawody akceptuja.Tam jest wypisane.No i ta osoba musi napisac skad Cie zna chyba i jak dlugo wiec nie wiem czy gp Ci cos takiego podpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angela jak tam sprawa z paszportem?Ja dzis do nich dzwonilam zeby zrobic upgrade na ten"fast track" za 87 funtow.Trzeba jechac na spotkanie ale paszport jest w tydzien.Niestety inaczej sprawa sie ma jezeli juz sie aplikacje zlozylo d koles wzial mone dane i maja sie do mnie odezwac w ciagu 48 godzin.Mowilam ze potrzebuje na polowe lipca i stwierdzil ze powinnam dac rade ale jak Ty masz lot za tydzien to dali by ci termin spotkania pewnie od reki.Moze sprobuj do nich zadzwonic.Szkoda zeby przepadl Ci bilet do pl. vera30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×