Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość truskava90
brzuchowata mi ten Haczewski akurat dobrze pokazuje bo pisze, że od miesiaczki to 16 tydziń i 1 dzień czyli 17 tydz a wiek dziecka 3 miesiace i 2 tyg. Ty juz spokojnie mozesz mowić, że to 4 miesiąc. a przypomnij mi na kiedy masz TP? bo widze, ze mamy zblizone tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneee
Paatka musisz sama zadecydować co zrobić ile ludzi tyle teorii. Byłam kiedyś w związku z facetem który tak mi mydlił oczy że jak teraz sobie o tym przypomne to nie wierzę że byłam tak głupia. Twierdził że telefon to prywatna rzecz i nie powinniśmy sobie w niego zaglądać - wierzyłam w to. Do pewnego dnia kiedy przez przypadek telefon leżał i przyszedł sms- nie wytrzymałam. Okazało się że na boku miał nie jednak ale kilka koleżanek bardzo bardzo bardzo bliskich i setki ich zdjęć w rozbieranych sesjach oczywiście w telefonie. Dobrze że to było dawno i nie mam już z nim nic wspólnego. Z drugiej strony rację ma też Twój mąż nie można żyć przeszłością, bo tego co było nie da się cofnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskava90
czekaj czekaj ja mam na 19 lutego :) wiec jednak z tymi tygodniami to faktycznie dziwnie... ja kierowałam się tym co mi w karcie wypisywał gin, w czwartek mam wizyte to dokladnie dowiem sie co i jak i mam nadzieje, ze moze juz powie mi płec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskava90
ostatnia była 12 maja a Twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskava90
to całkiem mozliwe, ze urodzimy w tym samym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam nadzieję że to forum będzie działało i będziemy mogły pogadać. Na razie spadam bo idę do domku już. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde to ja tez taki mam a to 13tydzien:-)jak bede w domu to dopiero zdj bede mogla zrobic. Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Moje starania poszły chyba na marne bo nie można tego obejrzec:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskava90 miałam ostatnią miesiączkę też 12 maja i urodziłam 19 lutego :) choć miałam termin porodu wpisany na 17 lutego. Helenka mieszkasz niedaleko ch marywilska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskava90
joanna -http://www.familie.pl/profil/joanna6950/Moje-zdjecia,gallery-10303,0.html tu masz poprawny link do Twojej galerii bo ten co podałaś nie działa :) ja tez mam wiekszy brzuszek wieczorem niz rano ale nie masz duzo wiekszego od mojego , chyba ze faktycznei tak zdjecie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskava90
a jednak tez nie dziala po myslniku w linku trzeba usunac spacje bo jest przerwa tak jak i przed przecinkiem po słowie "zdjecia" :P wtedy link wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aclerya, nie .. Mieszkam pod Wrocławiem, mężczyznę mam z Wawy i kilka dni temu byłam tam więc przy okazji zakupy zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Dzięki:-) próbowałam sama ale jakoś mi nie wychodziło:-) Może zachecimy więcej dziewczyn do pokazywania brzuszków:-) idę robic obiad miała byc zapiekanka ale za duzo czasu mi zajmie wiec będą kotlety sojowe które bardzo lubimy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskava90
ja też uciekam wiec zycze smacznego i oczywiscie czekam na wiecej fotek z brzuszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może założymy wspólnego maila? Wtedy można by tam wrzucać nasze zdjęcia bez obawy,że ktoś obcy będzie je oglądał? Jak coś to założę i każdej odeślę hasło na dany mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka__123
Dziewczyny ja mam termin według wyliczeń na 8 marca ( dzień kobiet!) a według usg na 3 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Słońce, ja mam dostęp do jego komórki, nie chowa jej przede mną, nie raz odbieram jego smsy, on moje. W pracy brzydko mówiąc jest "pilnowany" przez koleżankę, raczej nigdzie się beze mnie nie szwęda. Czasem na piwo z kolegami z pracy albo gdzieś z moim tatą ale tak to raczej razem chodzimy. Wrócił do domu, jest dobrze. Może wczorajsze rozmowy coś dały. Będę po prostu czujniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zdjęcia swojego brzucha nie wrzucam, bo mojej załamki pt "czemu moje brzucho jest tak małe?" ciąg dalszy. U mnie dziś 15 tydz. 3 dzień i uważam, że po prostu nic nie widać, a miałam już wrażenie, że był większy. Owszem, wieczorem jest ładnie zaokrąglony, ale rankiem praktycznie płasko. Czekam jak na szpilkach do wizyty, schizuję strasznie, mąż mnie uspokajał ale dziś rano sam swierdził, że naprawdę brzucha nie mam i chciał przyspieszyć wizytę u lekarza. Czytałam trochę o tym i w sumie nie powinnam się martwić tylko cieszyć, ale już tak mam. Oby to tylko było moje wkręcanie sobie. -------- Co do mężów - my też od momentu dowiedzenia się o ciąży nie współżyliśmy - a później lekarz nawet mówił, że to dobrze - bo dostaliśmy zakaz współżycia. Związany jest z moją budową macicy. Mój mąż dzielnie znosi ten okres, ale jak ktoś słusznie zauważył - przecież są jeszcze pieszczoty. I z tego nie rezygnujemy, i póki co musi nam wystarczyć. Wiem, że mój m. mnie nie zdradzi, chociaż strzeliłam mu od czasu ciąży kilka scen zazdrości. Uważam, że to nasze hormony szaleją, dlatego wiele spraw wyolbrzymiamy. Przynajmniej ja tak mam. U nas też jest troszkę inna sytuacja, bo ja jestem od męża młodsza o spory kawałek czasu, On co swoje przeżył przed naszym związkiem, raczej ja miałam trochę trudniej. Niedługo minie 10 lat razem, a 3 lata po ślubie - więc perspektywa wielu spraw uległa zmianie przez ten czas. Patka - postaraj się nie denerwować na zapas, jesteście, że tak napiszę "świeżym małżeństwem", więc takie "docieranie się" będzie przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka__123
Alexis ale miałąs juz napewno jakies usg? Jesli wszystko było ok to ja bym sie nie przejmowała. Wielkosc brzucha w ciąży to bardzo indywidualna sprawa. Moja ciocia jak była w 6 miesiącu to jak ktos nie wiedział ze jest w ciąży to by sie nie domyślił. Poprostu tak było dziecko ułożone, macica. A urodziła zdrową i dużą dziewczynke. Z kolei moja mama jak była zemną w ciąży miała gigantyczny brzuch. Widziałam na zdjęciach. Był ogromny a ja sie urodziłam ważąc 2700 g. Mamie pozostały okropne rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka__123
Dziewczyny ja nie mam zakazu współżycia ale od początku ciąży współzylismy ze 3 razy. Przez 4 tygodnie miałam takie mdłości i wymioty ze ledwo chodziłam po domu wiec o żadnym współzyciu nie było mowy. Teraz bardzo czesto boli mnie głowa i to naprawde mocno i robi mi sie słabo. Mąż mnie bardzo wspiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka__123
Na początku ciąży przezyłam chwile grozy i mam tez teraz jakis taki opór przed współżyciem. Miałam plamienia i bóle brzucha w 6 tc. Lekarz u którego byłam stwierdził ze wszystko jest ok. Ale nie dawało mi to spokoju i zadzwoniłam do innego gina i On powiedzial ze absolutnie nie powinno tak byc i to moze byc poronienie! Jechałam do niego z płaczem. Zrobił usg i okazało sie ze wszystko jest w najlepszym porządku. Potem juz u mojego lekarza, który w tym czasie był na urlopie wyszło ze mam troche za niski progesteron i distałam d*phaston. Pozatym wszystko super, Ciąża nie jest zagrożona i maluch rosnie jak na drożdzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mozna dolaczyc? Ja mam wlasnie poczatek `15 tygodnia, to jest moje druga ciaza wiec moze juz spokojniej do niej podchodze niz przy pierwszej, ale zawsze jest fajnie miec z kims porozmawiac na wspolne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexis, nie martw się, na pewno wszystko jest okey! Każdy ma inny brzucholek i tyle...Jednym rośnie szybko na początku , innym na końcu... Anitia, witaj:) U mnie to też druga ciąża, a denerwuję się zupełnie tak jak przy pierwszej;P Albo i bardziej;P A w jakim wieku jest Twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za pocieszenie, kochane jesteście :) Tego mi było trzeba chyba. Oczywiście USG miałam już kilka razy, wszystko w porządku, tylko ja taka histeryczka jestem. Wyniki robiłam ostatnio i też są ok. --------- Anitia witaj! Rozgość się, odszukaj może tabelkę i się dopisz. -------- A ja tak z innej beczki. Jestem ( w zasadzie dziecko jest) posiadaczem swojej pierwszej bryki :) Po oględzinach wózka okazało się, że jego stan jest nie tylko dobry, ale wręcz super. Na kołach są jeszcze te "cypki" gumowe. Naprawdę poza jednym obtarciem (w ogóle nie rzuca się w oczy) jest super. Spokojnie mógłby ustać na wystawce sklepowej, hehe. Ja tam musiałam jechac do pracy, ale mężu mój, to już go testował chyba pół dnia sądząc po tym co miał do zrobienia, a co zrobił. Ciągle do brzucha gada o tym wózku, strasznie się cieszy. A myślałam, że to my kobiety fiksujemy na tym punkcie :) -------- Pisałam chyba wczoraj mój plan zakupowy. Już poległ, bo w tym sklepie co likwidują idzie wszystko jak świeże bułeczki. Więc w sumie nic nie kupiłam, bo wszystko wykupione - zostały tylko takie "nieładne" (moim zdaniem) rzeczy. A drobiazgów (smoczki, butelki itp.) na razie nie zamierzam kupować. ------- Jeszcze raz dziękuję za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RybkaPlum Moj starszy synek wlasnie kilka dni temu skonczyl 2 lata. Boje sie ze jak sie urodzi drugie to bedzie troche zazdrosny, mam nadzieje ze mu to szybko minie. Alexis, kazda dziewczyna jest inna, mi od razu brzuch wywalilo I w tej I w pierwszej ciazy, ale znam dziewczyne ktora jest w 22 tygodniu I jeszcze nie widac jej brzucha, wiec jak badania wychodza ok, na usg wszystko ok to nei przejmuj sie wielkoscia brzucha,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×