Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość anka_123
Masaya mi tez dziwy wychodząjak kopiuje i wklejam tabelke i wpisałam sie tak na czuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................wiek..........skąd .......które dziecko...........imię.............data joanna6950.......25........Podlasie.................1.... ............---/---............01.02.14 słońceeee ........33........dolonośląskie ........2.............. ----/---............04.02.14 Paaatkaaaa.......24.......Śląsk.......................1 ...............--- / ---............06.02.14 Majowa_............27........Śląsk..................... .1............Hubert..............10.02.14 truskava90.........23.......pomorskie..............1..... ... .Fabian/Amelia.....19.02.14 brzuchowata......29........podkarpackie..........2....... ..----/----................21.02.14 Alexis to ja......26.........warm maz................1.......... --- / --- ..............21.02.14 RybkaPlum.......29.........Poznań................2...... ...Pola/Leon............25.02.14 kajka85.............28.........dolnośląskie.........1.. ..........---/---...............25.02.14 zielonaoliwkaa...28..........lubelskie.............2..... ....---/---..................22.02.14 Masaya..............22.........kuj.-pom..............1........Filip/Nina..........28.02.2014 anitia..................32..........UK................... ..2............?........................04.03.14 heelenka...........22..........Wrocław..........1....... ......Lidia/Cezary......12.03.14 Zmeczona26....26.........warm maz............1...............--- / --............23.03.14 anka_123....28........mazowieckie............1........... .....-----....8.03.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka123
to również się dopisze ;) nick.................wiek..........skąd .......które dziecko...........imię.............data joanna6950.......25........Podlasie.................1.... ............---/---............01.02.14 słońceeee ........33........dolonośląskie ........2.............. ----/---............04.02.14 Paaatkaaaa.......24.......Śląsk.......................1 ...............--- / ---............06.02.14 Majowa_............27........Śląsk..................... .1............Hubert..............10.02.14 truskava90.........23.......pomorskie..............1..... ... .Fabian/Amelia.....19.02.14 brzuchowata......29........podkarpackie..........2....... ..----/----................21.02.14 Alexis to ja......26.........warm maz................1.......... --- / --- ..............21.02.14 RybkaPlum.......29.........Poznań................2...... ...Pola/Leon............25.02.14 kajka85.............28.........dolnośląskie.........1.. ..........---/---...............25.02.14 zielonaoliwkaa...28..........lubelskie.............2..... ....---/---..................22.02.14 madziulka123.......21......podkarpackie.....1....---/---.....28.02.2014 anitia..................32..........UK................... ..2............?........................04.03.14 heelenka...........22..........Wrocław..........1....... ......Lidia/Cezary......12.03.14 Zmeczona26....26.........warm maz............1...............--- / --............23.03.14 anka_123....28........mazowieckie............1........... .....-----....8.03.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masaya, jak Ci się rozjedzie to popraw tzn usuń kropki tak żeby było równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiowałam najpierw tabelkę do dokumentu tekstowego i tam się dopisałam, żeby równo wyszło.. A później z tego dokumentu gotową tabelkę do nowej wiadomości i już.. Bo ja na czuja to bym do góry nogami tą tabelkę wykręciła :) anka_123 - a ja właśnie mam takie uczucie ciężkości w dole brzucha, ale tylko po prawej stronie.. Nie wiem czy to bobas czy coś innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wpisałyście się w tym samym czasie( te same terminy ) i teraz nie ma was dwóch w jednej tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................wiek..........skąd .......które dziecko...........imię.............data joanna6950.......25..........Podlasie...............1.... ............---/---............01.02.14 słońceeee .........33......dolonośląskie ..........2.............. ----/---............04.02.14 Paaatkaaaa........24..........Śląsk....................1 ...............--- / ---...........06.02.14 Majowa_...........27.........Śląsk.....................1............Hubert..............10.02.14 truskava90.........23.........pomorskie............1..... ... .Fabian/Amelia...19.02.14 brzuchowata......29.....podkarpackie...........2............ ..----/----...........21.02.14 Alexis to ja........26.......warm maz..............1.............. --- / --- ..........21.02.14 zielonaoliwkaa...28........lubelskie...............2..... ..........---/---.............22.02.14 RybkaPlum........29.........Poznań.................2...... ......Pola/Leon.........25.02.14 kajka85..............28......dolnośląskie............1.. .............---/---.............25.02.14 madziulka123....21.....podkarpackie...........1................---/---. ...........28.02.14 Masaya..............22.........kuj.-pom..............1............Filip/Nina..........28.02.14 anitia..................32............UK...................2...................?..................04.03.14 anka_123...........28......mazowieckie..........1........... .....-----...............08.03.14 heelenka.............22........Wrocław..............1....... ......Lidia/Cezary.....12.03.14 Zmeczona26......26.......warm maz.............1...............--- / --...............23.03.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeleenka - znalazłam na allegro taką bluzę o której pisałaś.. Albo podobną, bo ona mi się taka za wąska jak dla brzuszka wydaje.. Choć rzeczywiście cieplutko w niej musi być, ma pełno futerka w środku :) Ja znalazłam fajne kurtki/parki na allegro, ale drogie są i nie wiem czy się zdecyduje :( Jeszcze będę szukać, w lumpach też,bo szkoda mi tyle kasy jak później nie będę w tym chodzić. Bo jednak na zimę to większy rozmiar już się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dopisuje i będzie nas 3 z terminem na 28 lutego ;) nick.................wiek..........skąd .......które dziecko...........imię.............data joanna6950.......25..........Podlasie...............1.... ............---/---............01.02.14 słońceeee .........33......dolonośląskie ..........2.............. ----/---............04.02.14 Paaatkaaaa........24..........Śląsk.................... 1 ...............--- / ---...........06.02.14 Majowa_...........27.........Śląsk..................... 1............Hubert..............10.02.14 truskava90.........23.........pomorskie............1..... ... .Fabian/Amelia...19.02.14 brzuchowata......29.....podkarpackie...........2......... ... ..----/----...........21.02.14 Alexis to ja........26.......warm maz..............1.............. --- / --- ..........21.02.14 zielonaoliwkaa...28........lubelskie...............2..... ..........---/---.............22.02.14 RybkaPlum........29.........Poznań.................2.... .. ......Pola/Leon.........25.02.14 kajka85..............28......dolnośląskie............1. . .............---/---.............25.02.14 madziulka123....21.....podkarpackie...........1.......... ......---/---. ...........28.02.14 Masaya..............22.........kuj.-pom..............1... .........Filip/Nina..........28.02.14 Kalina82............31...........mazowieckie.........3............?.............28.02.14 anitia..................32............UK................. ..2...................?..................04.03.14 anka_123...........28......mazowieckie..........1........ ... .....-----...............08.03.14 heelenka.............22........Wrocław..............1... .... ......Lidia/Cezary.....12.03.14 Zmeczona26......26.......warm maz.............1...............--- / --...............23.03.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak te nasze terminy będą się miały do rzeczywistych dni porodów :) A w ogóle to widzę, że tylko ja spodziewam się 3 dziecka, choć wydawało mi się, że któraś z dziewczyn pisała że też będzie miała trójeczkę :) Dziewczyny od poniedziałku czułam jakieś ruchy w brzuchu, ale chciałam się upewnić że to nie żołądkowe bulgotanie, dzisiaj mogę spokojnie stwierdzić że to ruchy dzidzi :) coś pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni lutego jak na razie jest u nas najbardziej oblegany :D Ja tak od dawna już myślę, że będę jednak marcową mamą.. Zobaczymy, która z naszej trójki ruszy na porodówkę jako pierwsza :) Mimo, że jesteśmy jednakowo wysoko w ciąży, to ja ruchów jeszcze nie czuje :( Ktoś mi już mówił, że w pierwszej ciąży trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo to później może być.. A tak już bym chciała poczuć maleństwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Anka jakieś ciągnięcia, pojedyncze kłucia brzucha to rozciąganie się wiązadeł, wg tego co mówił mi lekarz. Jeśli ból się nie nasila i nie jest ciągły to nie dzieje się nic złego. Mnie za to dalej ciśnie i boli, nawet poczułam słabe skurcze, mam nadzieję, że mi przejdzie i do szpitala mnie nie położą. -- Ja mam kurtkę sportową, rok temu w 4F kupiłam, ma dużo miejsca w brzuchu, mam nadzieję, że brzuch się zmieści. Zobaczymy. Poczekam jeszcze. -- A tabelka wygląda ciekawie :) Mój termin niby na 6.02 ale dziwnie czuję, że urodzę w styczniu. Ja też się urodziłam parę tygodni wcześniej niż miałam. Choć różnie może być. Moja koleżanka też niby miała termin na 23.08 myślała, że urodzi wcześniej a urodziła 1.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya jesteś w pierwszej ciąży, więc na ruchy dzidzi musisz jeszcze poczekać. Oczywiście to nie reguła, ale czuje się je tak w 18 tygodniu. Ja pierwszą ciąże przenosiłam 5 dni, drug 3 dni przed terminem, a teraz zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsza ciaze przenosilam 4 dni ale z ta bede miala wyznaczony termin cesarki, wiec raczej bede miala wczesniej, jak pozwola mi wybrac termin to poprosze chyba o 28 luty. Jeszcze nie jestem pewna ale albo to albo 1 marzec> Ruchy w pierwszej ciazy poczulam w 18 tygodniu a teraz tez nie jestem pewna czy nie zaczynam ich wyczuwac juz teraz. W drugiej ciazy juz sie wie bardziej czego oczekiwac wiec jest latwiej je wyczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nadzieje ze urodze w terminie, czyli w urodziny mego mezczyzny:-) helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona oliwkaa
Ale się dzieje! Piszecie jak szalone:) A jeszcze rano byłam na bieżąco ;) Przeczytałam wszystko ale już nie mam weny na pisanie. Dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniesia28Rk
Kalina82... Ja też czekam na trzecie Maleństwo ... z tym, że jestem tu "świeżak" i piszę dopiero od wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_123
Dziewczyny mi termin na 8marca wychodzi z wyliczec a z usg mam termin na 3 marca.Wiec niewiem którym mam sie kierowac i który uznac za ten właściwy. ja tam bym wolała urodzic przed termiem. Takie czekanie musi byc strasznie stresujące. Moja koleżanka urodziła kilka dni temu tydzień po terminie imiała juz dosc. Siedzieli z mężem jak na bombie zegarowej.I wkoło wszyscy do niej dzwonili i pytali czy juz rodzi. Strasznie to wkurzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_123
Zresztą najważniejsze zeby wszystko poszło sprawnie i zakończyło sie szczęśliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ja, Aniesia28Rk i jeszcze o ile dobrze pamiętam Goplana czekamy na 3 maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina, Aniesia=> tak, ja też będę miała 3 bobo :-) Aniesia - jakiej płci masz dzieciaczki, bo wiem, że Kalina ma 2 córeczki. Ja mam dwóch synków. _________________ Czytam Was regularnie, ale nie mam siły pisać :-( _________________ Ogólnie tak tylko: Dziewczyny!!!!! Nie martwcie się małymi brzuchami!! No też mi powód do zmartwienia!! ;-) Cieszcie się, że dobrze wyglądacie!!! W 1. ciąży nie było po mnie nic widać do połowy ciąży. Za to jak mnie później wywaliło, to ledwo się toczyłam! ;-) Hubert urodził się z wagą 3,5kg ;-) W 2. ciąży szybciej było widać brzuch, chociaż wpierw zaczęłam ogólnie tyć. Dobiłam do 30 kg :-0 ludzie mnie na ulicy nie poznawali :-0 Na szczęście zgubiłam te kg w 3 miesiące po porodzie bez żadnych wyrzeczeń. Za to teraz... Jestem w 16 tc i już widać brzuch. I 4 kg na plusie :-0 Wcale się z tego powodu nie cieszę, bo wiem, że trudniej będzie mi później ten brzuch zgubić, a od wielkości brzuszka nie zależy waga dzidzi! :-) Spokojnie! Wasze dzieci na pewno dobrze się rozwijają, a Wy cieszcie się ze zgrabnych brzuszków :-) ______________ W zasadzie ja nie wiem, na kiedy mam dokładnie termin. Gin mi nie powiedział, a ja miałam tyle pytań, że o termin zapomniałam zapytać :-D @ miałam 18.05, więc termin ok 20. pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe Panie :) Starsza wysłana do szkoły, młodsza wypiła mleczko i jeszcze się wylegiwuje na łóżku, a ja zaczynam pracę, tzn mam zamiar bo jeszcze śniadanie muszę nam zrobić :) . Pracuję w domu, mam nienormowany czas pracy, a w firmie muszę się pojawiać dosłownie 2 razy na tydzień, więc myslę pracować do porodu, a jak będzie to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Oj super, że możesz pracować. Mnie te siedzenie na L4 dobija, choć z drugiej strony, dzięki ZUS dostaję wypłatę 200zł większą więc w sumie się opłaca. Czuję się dziś zdecydowanie lepiej. Choć postanowiłam iść i tak do lekarza, żeby sprawdzić czy jest wszystko w porządku. W sobotę mamy jechać do teściów i wolałabym jechać z mężem (wiecie, ta dziewczyna od wiadomości w tamtych rejonach mieszka) więc nie chcę, żeby jechał tam sam, zwłaszcza, że na sobotę się z kumplem umawiał :) --- Co do terminu porodu, ten 6 wydaje mi się naciągany, bo lekarz to sobie jakoś tak na piechotkę policzył a jak byłam na prenatalnych to wg USG wyszedł 1.02 a wg ostatniej @ 3.02. Zobaczymy, tak czy inaczej podoba mi się rok 2014 reszta to mniej ważne jest :) --- :) Miłego dnia życzę i nie szalejcie tak z pisaniem bo nie wyrabiam na zakręcie z czytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U mnie noc tragiczna, bo Dzieć mi się rozchorował-chyba złapał anginę, na 12 mamy lekarza.W każdym razie całą noc zbijałam mu temp...Teraz czuję się jak zombie i piję kawę od której mnie odrzuca(w akcie desperacji ją piję)... Ja na zimę mam płaszcz odcinany pod biustem-nosiłam go w 1 ciąży i się przyda jak widać;P Goplana, Ty masz taki termin jak ja, bo moja ostatnia @ 18 maj:) Mi gin policzyła 28 lub 25 luty...Ale wydaje mi się,że 25 jest bardziej wiarygodny. Ja pierwszą ciążę przenosiłam 6 dni-to był koszmar... Też mam kłucia w brzuchu i ciągnięcia-szczególnie jak wstaję lub siadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka jak dostajesz 200 więcej od zus? to oni coś dają? :) ja mam na l4 100%płatne wynagrodzenie ale nic więcej nie dostaje. Jedź z mężem bo w domu oszalejesz.. też bym chciała wrócić do pracy ale wiem, że nie dam rady tak ciężko pracować, do tego boję się o dzidzi. Rybka chyba nie ma nic gorszego niż chore dziecko. Współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Rybka, dasz radę, z kawą nie przesadzaj ;) Ja dziś chciałam się napić i zmierzyłam ciśnienie, wyszło mi po 10 minutach siedzenia 144/85 chyba dobrze, że dziś do tego lekarza idę :/ --- Helenka tak więcej, bo oni obliczają średnią z ostatnich 12 miesięcy i na tej podstawie wypłacają a ja pracuję w budżetówce więc mam trzynastkę, dodatki wakacyjne, świąteczne itd. Więc po wyliczeniu średniej wychodzi odrobinkę więcej. No, nie całe 200zł więcej ale zawsze to coś . Pracy ciężkiej nie mam bo biurowa ale siedzenie 8 godzin przy komputerze w moim stanie byłoby strasznie męczące, zwłaszcza że czasem muszę biegać wszędzie a to już w ogóle nie wskazane, nie czułabym się jak należy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, cały czas Was czytam ale nic ciekawego się u mnie nie dzieje związanego z ciązą. Starszej muszę wyprawić urodziny i jestem trochę zła, bo zaprosiła sobie bez mojej wiedzy koleżanki i kolegów z klasy. Teraz nie wiem czy się pomieszczą i czy ktoś to w ogóle na poważnie wziął tak bez zaproszenia i w ogóle. Nie wiem co przygotować do jedzenia i czy oni przyjdą z rodzicami czy jak. Jeszcze będą ciotki i babcie. ------------------------------ W pracy załamka - szukają kogoś na moje miejsce, już jest ogłoszenie na portalu. Nie pisze na tym ogłoszeniu że na zastępstwo... ----------------------------- Co do ciązy to czuję faktycznie jak się brzuch rozciąga i takie nie wiem czy to już ruchy? Mam wizytę na poniedziałek zaplanowaną. Truskava90 - a ty przypadkiem nie masz dziś wizyty? Napisz co Ci lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka__123
dziewczyny ja jeszcze nie wiem co to znaczy jak dziecko choruje itp bo jestem w ciąży 1 raz, ale potrafie sobie wyobrazic jak człowiek funkcjonuje po zarwanej nocy. Współczuje. Rybka mam nadzieje ze twoje dziecko ma sie lepiej niz w nocy. ---- Kobiety cieszcie sie ze macie ta prace mimo ze musicie byc na L4. Przynajmniej pieniądze dostajecie. Ja niestety nie pracowałam jak zaszłam w ciąze. Szukałam pracy dosc intensywnie ale sie nie udało. W sumie ta ciąża mocno mnie zaskoczyła bo staralismy sie 1,5 roku i juz przywykłam do myśli ze nic z tego nie wychodzi a przy moim PCO, niedoczynnosci tarczycy i kilku innych zaburzeniach zdawałam sobie sprawe ze moze byc bardzo ciężko zajsc. Najpierw przeszłam załamanie a potem uznałam ze moze to i lepiej bo najpierw znajde prace. A tu nagle bach- ciąża :) Bedzie nam ciężko finansowo, ale jakos damy rade. Wazne zeby dzidzia była zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×