Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość gość
Dzidzius jak w lesie to jeszcze lepiej:-) mi narazie bole przeszly, wyniki odbiore moze jutro, na filmie bylam w kinie, tez plakalam a moj tak ten film przezywal ze az byl zly ze Agata zgodzila sie dziecko urodzic, powiedzial ze gdyby nas to spotkalo to nie pozwolilby mi na taka decyzje. Ogladala ktoras w łonie matki? Naprawde jest super, w momencie gdy serce zaczolo bic az sie wzruszylam Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo bólów w pochwie. Pamiętam jak pod koniec ciąży mięśniówka się przegrupowywała to czasem tak zakuło niespodziewanie jakby ktoś nóż tam wbił :P Zanim się dowiedziałam o co chodzi, mało na zawał nie zeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Ja płaczę jak widzę reklamę o dzieciach, jak widzę takiego maluszka to już go chcę:) achh te hormony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam w poprzednim poście pogratulować Joasi córeczki :) Super, że już wiesz, co nosisz pod serduszkiem! A w łonie matki nie widziałam jeszcze. Na fejsie znajoma miała wklejone zdjęcie przedstawiające rękę lekarza operującego 22 tyg.dziecko w łonie matki i z macicy wystawała mała rączką chwytająca tego lekarza za palec i pod zdjęciem był podpis w stylu "dziękuję, że ratujesz mi życie". W pierwszej chwili się rozczuliłam, ale za chwilę pomyślałam, że to chyba fotomontaż. Ja to w ogóle beksa jestem, odkąd urodziłam dziecko, to wszystkie smutne historie o dzieciach to przeżywam jak swoje. Ostatnio głośno było o 4-latce, która czekała na przeszczep wątroby, wiozłam synka do przedszkola, słuchając wiadomości na ten temat w radiu też ryczałam jak nienormalna jakaś. Może to hormony mi szaleją teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię i Wrocław, i Warszawę. W Wa-wie byłam tyko raz i mnie urzekła :-) Jestem gdańszczanką, ale kocham wieś, na której spędzam wszystkie wolne chwile, bo jeżdżę do babci i rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach=> ja czasami czuję ucisk, ale to chyba ma związek z pęcherzem. Bólu nie czuję. Obserwuj to, brzuch nie powinien boleć w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Ja się 3 razy popłakałam w sobotę w kinie na filmie o powstaniu warszawskim. I chyba nie tylko ja bo jak napisy juz leciały to nikt nie wychodził z kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu położyłam tego mojego małego Diabełka na drzemkę to mam chwilkę spokoju;P Cos ma ostatnio ciężki okres i nie opuszcza mnie na krok.A przez 10 godz to jest na prawdę mega męczące... Ja też mam bóle brzucha, takie jakby przykurcze jak wstaję albo siadam.Prócz tego zaczęły się twardnienia brzucha, ale tylko raz dziennie, więc norma-skurcze Braxtona-Hicksa sławetne;) Ciągle coś przekąszam-masakra jakaś;P Powolutku kompletuję wyprawkę, bo jednak wolę mieć wcześniej.Tak zrobiłam z Synkiem i wyszłam na tym bardzo dobrze, bo w 3 trymestrze chodzić nie miałam siły;P Ale wiadomo-każdy robi jak mu wygodnie;) Byle przed porodem zdążyć:) Dzidziuś, byłam na tym filmie w kinie w 1 ciąży-też ryczałam jak głupia.Trzeba doceniać co się ma... Joanna, gratulacje Córeczki:) Super!:) Wiktoria, ja rodzę w klinice, gdzie mają najlepszy w województwie oddział neonatologiczny-dla mnie jest ważne poczucie bezpieczeństwa, gdyby coś,nie daj Boże, było nie tak z Dzidzią.Ja urodzę wszędzie... Vikiable, napisz co u Ciebie, trzymam kciuki w każdym razie! Goplana, no to faktycznie ten Twój facet ma dominujące plemniki męskie, nie ma co:) My poczęliśmy nasze pierwsze dziecko-Synka-dokładnie w owulację, a teraz 2-3 dni przed owulacją i Dziewczynka:) Normalnie książkowo;P Helenka, zaraz sobie poszukam tego filmiku... RudaMagda, czyli polecasz ten film?Bo ja bardzo lubię taką tematykę i zastanawiam się czy warto iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lonie matki dziecko w brzuchu matki ma operacje przeprowadzona co tez jest niesamowite. Goplana moze to glupie ale ja nie wiem jak odroznic ucisk od bolu. helka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka=> ucisk to tak jakby coś przeszkadzało, uwierało, no ucisk na pęcherz, a jak zrobisz siq, to puszcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Ja polecam ten film. Pewnie, że nie jest to film jak hollywoodzkie super produkcje, zalatuje amatorszczyzną, ale niestety na takie filmy sponsorów brak. Film jest inny niż zwykłe filmy, dzieje się w obecnych czasach i w 44 roku, jest wątek młodzieżowy, hip hopowy, pewnie by młodzież zachęcić, ja takiej muzyki nie lubię co w niczym mi nie przeszkadzało popłakać się na końcowym teledysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Pewnie dla niektórych to będzie wada, dla mnie była to wielka zaleta tego filmu że NIE MA w nim gwiazd wszędobylskich jak Szyc, Karolak i inne gwiazdki. Dla mnie w bitwie 1920 największym minusem była Natasza Urbańska także tu tego nie ma, choć pewnie znajdą się tacy co chętnie obejrzeliby Lindę w roli 18 letniego powstańca. Plusem jest udział prawdziwych powstańców. Ja na pewno kolejny raz ten film obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Wystarczy na plakaty zerknąć ilu sponsorów czy patronów medialnych ma ten film o księdzu geju a ilu o powstaniu. Niestety modne są teraz tematy takie jak ten o tym księdzu, albo Tajemnice Westerplatte - film mówiący że żołnierze byli zdrowo rąbnięci a generał był psycholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Mnie ten hip hopowiec tam wkurzał w za dużych portkach, zarośnięty ale tak pomyślałam że jak dzięki temu wątkowi chociaz częsc dzieciaków obejrzy ten film to dobrze. Bo co ta dzisiejsza młodzież ma za wartości teraz? Fajne ciuchy, GTA, xbox i ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria95
Dziękuję dziewczyny za odpowiedz .Skupię się zatem na Medicover tym bardziej, ze mam bardzo blisko od domu rodziców i również niedaleko od mieszkania mojego chłopaka. Przy najbliższej wizycie popytam lekarza . Mnie brzuch nie boli ale piersi mam nadal obolałe i twarde . Zauważyłam też białawą wydzielinę co mnie trochę dziwi ponieważ na początku ciąży nie miałam . No i kontynuacja mdłości i wymiotów -już rzadziej ale niestety występują :( Ja wyprawkę zrobię dopiero pod koniec ciąży .Przeznaczymy jeden dzień i kupimy wszystko .Również nie mam zamiaru skupiać się na różu i błękicie ale na neutralnych kolorkach. Kupuje sobie szmatki w Zara i podoba mi się ich moda dziecięca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria95
a i u mnie już nie ma częstego oddawania moczu jak na początku uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Jej, ja dziś śpię. Rano wstałam, zjadłam śniadanie, poszłam spać, wstałam ogarnęłam obiad, poszłam spać, teraz się pozbierałam. Dramat, tak mnie głowa boli, nie wiem czy coś z ciśnieniem nie tak? Noo i dalej mnie brzuch boli :/ jej jakie głupie uczucie...choć nie robi się już twardy ale jak się ruszę to czuję taki nieprzyjemny ucisk. A to moje nadpobudliwe dzieciątko zdecydowanie się uspokoiło, czasem rano, czasem wieczorem poczuję jakieś ruchy ale bez szału... Przez moje beznadziejne samopoczucie i przeziębienie męża kupno wyprawki odkładamy na przyszły tydzień, nie ma sensu się męczyć. Za to na pewno ubranka będą uniwersalne. Różu nie lubię, więc nawet jeśli by się miało okazać, że mam mieć córkę i tak kupowałabym ubranka kolorystycznie uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria nie ma za co:) polecamy się na przyszłość, współczuje Ci tych wymiotów mi koło 13tygodnia przeszły, a miałam takie że aż płakałam ajj te nasze bolące brzuchy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
A ja mam do was pytanko:) Zauważyłyście może u siebie większą wrażliwośc na ból? Kurcze wcześniej można było mnie pociąc i bym nie jęknęła a teraz masakra, najmniejszy ból i mam łzy w oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach kwiatow, ja mam podobnie, prawie cala wyprawka zostala po starszym, bo nie ma takiej duzej roznicy, on dopiero 2 lata skonczyl I to on teraz najwiecej dostanie, juz kupilam mu duze lozko, przy okazji I meble do salonu I jedna szafe do sypialni, a teraz zostalo mi jeszcze zamowic mebelki dla niego, znaczy nowe szafki, bo bede robic malowanie w calym domu, I zmiana mebli, czesciowa tylko w sumie, bo niektore kupilismy z poltora roku temu, jak sie tu wprowadzilismy, ale teraz bede wszystko malowac no I reszte starych szafek wymieniac na nowe, no I wlasnie mlodemu wszystko nowe sie dostanie. Jesli chodzi o plec, to jest mi to kompletnie obojetne, czy drugi chlopak czy dziewczynka, choc przyznam ze mam wrazenie ze bedzie dziewuszka tym razem, choc nieraz mysle ze z drugim chlopakiem byloby latwiej. :) W pracy mimo ze moge robic co chce to nie czuje sie jednak jeszcze jak piate kolo u wozu :) jestem jedna z osob najdluzszych stazem tam pracujacych I jakikolwiek problem to wala do mnie, zamiast do menadzerki, bo ona wiecznie zalatana a ja moge pracowac na kazdym stanowisku wiec przychodza do mnie po pomoc, a menadzerka wie, ze jakby co ja wszystko zalatwie co trzeba, czy z goscmi czy z pracownikami, wiec mam naprawde super. Paatkaa jesli chodzi o bol glowy to ja nigdy ich nie miewam a teraz od jakiegos ponad tygodnia tak mnie wlasnie lapie I tez sie zastanawiam czy nie zadzwonic do poloznej I nie zapytac o to, ale to pewnie przez to cisnienie, bo ja mam bardzo niskie cisnienei, moze teraz przez ta pogoed jeszcze nizsze I dlatego tak mnie lapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Joanna ja tak miałam coś około 12-14 tygodnia teraz mi to właściwie przeszło. Też nie dało się mnie dotknąć. A powiedz mi, jeśli to dla Ciebie nie problem, bo my wiek ciąży mamy zbliżony, jaki masz teraz śluz? Bo zastanawiam się czy taki bardzo mleczny, gęsty i ciągnący się jest normalny? Anitia ja w ogóle odkąd pamiętam mam problemy z bólem głowy, mam w mózgu jakiegoś naczyniaka i możliwe, że to on wywołuje te bóle, ale ja stwierdziłam że nie dam sobie w mózgu grzebać, więc już dawno, dawno u lekarza nie byłam a niestety lekarstwa nie ma, pomagała mi zawsze aspiryna, której teraz brać nie mogę. Ciśnienie mam w normie, nooo chyba że idę do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia skąd ja to znam:) załatwianie spraw z gośćmi i pracownikami bo menadżerka zalatana jest.. nigdy tego nie lubiałam.. tym bardziej że ja nigdzie takiego stażu pracy nie miałam i sama nie wiedziałam co jak i gdzie. Po pół roku pracy w pewnej restauracji gdy powiedziałam że odchodzę bo znalazłam lepszą pracę, w tym roku to było to dostałam kupę cv i musiałam szukać dziewczyny na swoje miejsce, przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, ustalić godziny pracy i stwkę, koszmar to był dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila8200
Cześć dziewczyny! Można się przyłączyć? Mam 30 lat i jestem w swojej pierwszej ciąży ;) Termin na 10.03.2014. Podczytuję was już od jakiegoś czasu, ale dopiero dzisiaj postanowiłam się ujawnić ;)) Zakupów jeszcze żadnych nie robię. Wiem, że troszkę rzeczy dostanę (np. łóżeczko, wózek), więc czekam na wszystkie "dary", żeby nie kupować czegoś niepotrzebnie. Płci jeszcze nie znam. Następna wizyta - 10 października. Może wtedy się dowiem, kto zamieszkuje w moim prywatnym M1 ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×