Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

dzidzuś mi też się bardzo podoba:) widziałyście albo znacie może smoczki z termometrem? co tym myślicie? oprócz tego oczywiście czy dziecko będzie chciało ten smoczek używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28ewelina
A czy spodziewa się ktoś blizniąt z lutego/marca ? Ja jestem tą szczęściarą :) I dlatego pragnę dołączyć do was moje drogie przyszłe mamusie . WITAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28ewelina
A czy spodziewa się ktoś blizniąt z lutego/marca ? Ja jestem tą szczęściarą :) I dlatego pragnę dołączyć do was moje drogie przyszłe mamusie . WITAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło! ewelina nic nam nie wiadomo o tym że któraś bliźniaki będzie miała ale możesz dołączyć:) gratulacje przede wszystkim:) a to pierwsza ciąża? na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mamuśka bliźniąt!!! :) Przyznam, że kiedy dowiedziałam się o 1ciąży pragnęłam by to były bliźniaki. W drugiej już taka myśl nawet się nie pojawiła ;) a teraz będąc na usg potwierdzającym ciąże od razu spytałam czy zarodek jest jeden, kiedy lekarz potwierdzil odetchnęłam z ulgą. Cały czas uwazam, że bliźniaki to super sprawa, ale jak się ma już 2 dzieci, to trochę inaczej się do tego podchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Patka, ja też mam taki gęsty wręcz biały sluz więc to chyba normalne, bo z tego co wiem to dziecko jest zabezpieczone jakimś czopem śluzowym i to dlatego:) Ja też myślałam o tym żeby miec bliźniaki jedeen poród a dwoje dzieci:) Nie wiem jak sobie poradzę z jednym a co dopiero dwoje:) Witajcie nowe dziewczyny, napiszcie coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie dziś patrząc na swoją córkę pomyślałam "jaka szkoda, że nie ma bliźniaczego rodzeństwa". Ale ona ma już 3 lata. Jak się urodziła myślałam dokładnie odwrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria95
ewelina witaj :) Skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam biały gęsty śluz i jest go sporo, w poprzednich ciążach też miałam i było wszystko ok, więc teraz nie pytam w ogóle lekarza czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co do tego śluzu to to jest normalne i jest tak przez całą ciąże, nawet w niektórych artykułach w gazecie czytałam że to jest pierwszy objaw ciąży i chociaż o tym nie wiedziałam wcześniej to już wiedziałam po owulacji gdy śluz się pojawił i nie znikał że jestem w ciąży:) u mnie teraz leci ze mnie już wszędzie i wszystko, w książce którą czytam kobieta pisze że tryska z niej jak ze szlaufa "przykro mi ale taka jest prawda, najlepiej jakbyś wśród szminek, spinek i wkładek znalazła jeszcze w torebce miejsce na zapasowe majtki, parę gąbczastych ściereczek kuchennych i może ewentualnie jeden ręcznik rozmiar plażowy" po czym dodała "żartuje tak źle to aż nie jest" a zauważyłyście u siebie uczucie pełnego nosa? jak tak to to przeziębienie nie jest tylko to normalne w ciąży. kobieta pisze też że w 5 miesiącu może wypłynąć już pierwsza siara, wszystko przede mną, nie które już 5 msc przeszły, mam znajomą której wlaśnie w piątym msc siara zaczeła wypływać, ale nie wiem jak sobie z tym poradziła nie wyspałam się, dzidzi całą noc szalało w moim malutkim brzuszku:) jak zasneło to ja wstać musiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
U mnie na razie nic nie leci, i niech tak zostanie do porodu:) Ja też jak wstaję mam zatkany nos ale potem przechodzi i jest ok, a w 4 miesiącu nawet krew mi z nosa leciała. Zauważyłam też że coraz ciężej mi się oddycha,bardzo się męcze - dzidzia rośnie a ja mam coraz mniej sił:) Naszła mnie ochota i właśnie piekę pierniczki:) Chcę zabrac jak najmniej gratów do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamonia1978
Witajcie dziewczyny, czytam was od poczatku ii 4 x razy dziennie sprawdzam czy jest cos napisane. Mam na imie Monika lat 35 (wiem, ze duzo) i termin mam na 28.02. Pozdrawiam wszyztkie oczekujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Moniko, 35lat to wcale nie dużo! to twoja pierwsza ciąża? jak czytasz nas od początku to długo wytrzymałaś z nieujawnianiem się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniamonia1978
Moja 2 ciaza - syn lat 13. Nieujawnialam sie bo z natury jestem wstydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Monia, napisz coś o sobie. Która to ciążą, kompletujesz już wyprawkę? Mój ból szyi praktycznie ustąpił, za to mam wielkie zaległości w pracy, no więc weekend spędzę przed komputerem. Mamy bardzo ważny okres w pracy, no i tak nie chce zostawiać ekipy samej, bo mogłabym wziąć te 2-3 dni wolnego. Zapach kwiatów kawy napisz jak po wizycie u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim ja napisałam, ty już odpowiedziałaś. Zapraszamy do czynnego udziału w topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahaha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka123
Alez mnie tu dawno nie było, tzn zaglądam co jakiś czas ale już nawet nie nadążam z czytaniem :) Mam teraz remont i po prostu taki syf w domu, że ryczeć mi się chcę.. i modle się by wreszcie to dobieglo konca.. ale remont nawet w polowie nie jest.. Ahhh.. Byłam wczoraj na wizycie i lekarz kazał mi się zarejestrować na usg 3d/4d najlepiej by za 2 tyg bylo i z wynikami do niego za 3 tyg przyjsc. Tylko tu za duzo lekarzy takich aparatów nie posiada i do jednego co dzwonilam termin wolny dopiero na listopad no pieknie, cóz ja teraz poczynię ehh .Wszystko przeciwko mnie, katastrofa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Kuliste ;-) Emilia 🖐️ Ewelina 🖐️ Monia=> o, jak miło, że ktoś ma wiek zbliżony do mojego! 🌻 __________ U mnie siara pojawiła się tylko w 1 ciąży i był to jednorazowy incydent :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam samopoczucie w piątkowy poranek, mamusie? ;) Witam nowe dziewczyny! :) Ach, dziś kończę 4 miesiąc ciąży.. Tak mi szybko ten czas zleciał, że ani się obejrzałam, a już wnet w 5 msc jestem :) I wiecie co? Zaczynam czuć ruchy synka :) :) Zazwyczaj jak sobie wieczorem leżę na lewym boku to czuję jak mi się maleństwo po lewej stronie delikatnie rozpycha.. Takie uczucie jakby dotykał jakąś częścią ciała mojej skóry od środka i delikatnie wiercił mi dziurę w brzuchu :) :) :) Uwielbiam jak tak robi :) Będę miała pracowity dzień.. Mąż śpi po nocce, a ja będę zasuwać, bo gości się spodziewamy wieczorem.. No właśnie, nie lubię jak mi się wieczorem goście zwalają, bo akurat nocnym markiem to ja teraz na pewno nie jestem :D ale jakoś przeżyje i mam nadzieję, że się zlitują i o przyzwoitej porze rozjadą.. Czas się brać za pieczenie i gotowanie.. Miłego dnia! ..Zajrzę później do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulka u mnie 2 tygodnie temu był remont. 60m2 wymalowano, wytapetowano, gdzie chciałam w...jeden dzień:) Chłopcy się bardzo sprężyli i udało im się. Byłam u lekarza. Wszystko gra i huczy. Dziudziuch już duży jak na 16 tydzień i rozwija się prawidłowo. Bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka no nareszcie jakieś znaki życia:) ja nie będę robić 3d ani 4d.. połówkowe zrobi mi mój lekarz, jest od tego specjalistą:) i robi to na zwykłym usg no chyba że mnie zaskoczy i na jakimś innym to zrobi, gadał coś nawet że będzie sprawdzał mi przepływ wartości odżywczych w macicy, że niby nie jestem w grupie ryzyka ale że woli to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaya ja w niedzielę 16tydzień kończę ale mi to długo mijało, czuję to samo co Ty tzn jak dzieciatko obija się o coś.. hmm nawet nie wiem o co ale o coś w środku:) fajne uczucie:) NIE przemęczaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila8200
Dziewczyny mieszkam w pięknym piernikowym mieście - Toruniu ;) Czuję się naprawdę zadziwiająco dobrze. Nie miałam mdłości (co mnie bardzo cieszy), teraz dokucza mi tylko troszkę bezsenność. To znaczy w nocy budzę się na siku i później nie mogę już zasnąć. Ma któraś z Was taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila8200
Jeszcze pytanie: jak liczycie tygodnie ciąży? Bo jest tyle sposobów, że ja już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×