Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość malla1718
Napisalam tak dlugiego posta i nic sie nie wyswietlilo cos mnie trafi zaraz :/ eh no nic postaram sie napisac pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Helenka, nam znajomy lekarz polecił na kolki Espumiticon czy coś w tym stylu, nam pomaga Espumisan więc na siłę innych środków nie szukam ale może warto spróbować? Głowa do góry, dasz radę ze wszystkim :) Za tydzień mam wizytę u ginekologa a dopiero 14 usg bioderek. Pierwsze było w szpitalu, darmowe a drugie to koszt 50zł. Co do pampersów, nam spokojnie 2 jeszcze pasują. Szczerze, to na razie odkąd mały jest na świecie kupiłam 1 paczkę - tych pampersów do szpitala. Do tej pory korzystam z tych, które dostałam od rodziny i znajomych. Koleżanka z Anglii zrobiła mi zapas 200szt pampersów baby dry na noc a na dzień, jak zużyję to będę próbowała jakieś inne. Próbowała już któraś z was podróżować na kilka dni gdzieś z dzieckiem? My na święta jedziemy do Żywca, do teściów. Ciekawa jestem jak będzie, aż się boję czy zmieścimy się ze wszystkim do auta. Młody ostatnio daje pożyć. W nocy kładę go spać ciut później, o 21, budzi się o 2, o 5, biorę go na leżaczek obok łóżka i jeszcze z godzinkę, dwie dośpimy :) Uciekam robić kolację i kończyć ciasto puki śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz go wyslalam po bobotic :-) dzieki Kalina a ja chyba zrezygnuje z dady, czesto przyklejaja sie do skory, a zmieniam co godzine oprocz nocy i wyskoczylu mu jakies krostki na tylku, jutro moze zjawi sie polozna to obejrzy Mamka no wlasnie przez te kolki to nikt nie chce mi go przypilnowac i nawet sie nie dziwie Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia110
dziewczyny karmiące piersią jaki kolor ma wasz pokarm?ja jestem 2 tydz po cc i mój pokarm jest koloru takiego jakby jasno żółtego odciągam go na razie bo niewiem czy on jest dobry a położnej jeszcze u mnie nie było i niewiem czy mogę mu podac taki pokarm na początku nie miałam wcale więć daje mu mm ale teraz coś widze że z pokarmem coś się rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia---- Ten pokarm ma prawidłową barwę, to pokarm początkowy nazywa się siara i jest bardzo bogaty w substancje odżywcze, korzystaj półki możesz bo po kilku dniach zamienia się w "zwykłe" mleko. Niech dzidzia skorzysta z każdej kropelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Nic nie piszę, ale chociaż czytam na bieżąco;) Franek mnie wykańcza-Babcie pojechały, a on taki niegrzeczny i nieusłuchany,że to się w głowie nie mieści...Chyba to przez Babcie, bo innej teorii nie mam.Do Poli jest super-zero agresji czy zazdrości, wprost przeciwnie, ale prócz tego, kuźwa, załamuje mnie:/A jeszcze dziś pół nocy nie spał nie wiedzieć czemu, więc chodzę jak zombie, bo w dzień nie ma kiedy odespać...Ech...Mam nadzieję,że się naprostuje na dniach. Polunia za to mi wszystko wynagradza:D W piątek skończyła już miesiąc!Kiedy to zleciało... Helenka, u Ciebie widzę nieciekawie...Trzymaj się, Kochana, bo kto jak nie Ty:) Baby na szczęście są silne jak diabli;) biedne tylko to Twoje Maleństwo,że się tak umęczy:/A z uczelnią dasz radę, zobaczysz! Podwójna, Julcio boski:D A jakie ma włoski fajne:) I jaki relaksik na buzi:D Też Wam muszę parę fotek Polinki wrzucić:) NadzianaOla, Alunia śliczna:) Pięknie się śmieje:))) Kalina, i oby się te odparzenia pokończyły! Widzisz jak to jest-każdej inne pieluchy przypasowały:) I jak tu potem coś polecać;) My też chrzcimy w czerwcu:) Masaya, u nas też ciągle jacyś goście;) A przez 2 tyg na zmianę-Mama z Teściową.W końcu teraz mam spokój;D Dzidziuś, zdrówka dla Mikołaja!Oby na przeziębieniu się skończyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Heelenka - mój Krzyś też ma kolkę. Tak go bierze około 17-18. A po kąpaniu strasznie płacze. Nawet nie zdążę go posmarować czasem, bo mało co się nie zapomni. Strasznie mi go szkoda. Na razie używam tego delicolu do mleka, może troszkę jest lepiej. Ogólnie jego rytm dnia i nocy jest nieunormowany. Np. rano tak jak teraz to śpi góra 15 minut. I tak do mniej więcej 10. Potem zasypia i spi do 12. A potem biorę go na dwór i tam śpi w wózku. Tylko trzeba go cały czas wozić po kamieniach bo inaczej się budzi. Tak więc w domu obiad robie w pół godziny bo nie mam na nic czasu. Już próbowałam go zostawiać na zewnątrz samego ale niestety musi być wożony, bo zaraz się budzi. Faktycznie weekend to jeden wielki spacer. Ale my spędzamy na dworze dużo czasu. Praktycznie od 12:30 do 17:00. NIe wiem co to będzie jak będzie brzydka pogoda. Co do fryzjera to na razie się nie wybieram. Mam odrosty tak na 2 cm także nie jest źle. A poza tym boję się go z kimkolwiek zostawić. Wystarczy że w niedzielę poszłam do kościoła a mąż już mało co nie wyszedł z siebie. He he, nie wiedział o co mu chodzi. Pozdrówka dla Was i dzieciaczków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi odnośnie bioderek:) --- Helenko, faktycznie masz teraz ciężko okres, ale to na pewno tylko przejściowe. Niedługo wszystko się unormuje, mimo to życzę dużo siły! --- Rybko, dziękuję za miłe słowa w imieniu Aluni. Wcześniej się śmiała jak się jej nakręciło karuzelę, teraz wystraczy jak ją tylko zobaczy jak chcę ją zamontować:) Bo nie jest przykręcona na stałe w łóżeczku. Ale najcenniejsze uśmiechy to te, kiedy leży sobie grzecznie w łóżeczku i uśmiecha się kiedy się do niej zajrzy:) Czekamy na zdjęcia Poli:) ---- Patka, my jeszcze nie wyjeżdzaliśmy na dłużej z Alą... i narazie nie planujemy. Ale zgodzę się,że wyjazd z dzickiem to już nie lada wyprawa;) I żeby pomyśleć o wszystkim co może być potrzebne, a potem jeszcze niczego nie zapomnieć spakować;) --- My Alę zostawiamy z moimi rodzicami jak gdzieś musimy wyjść. A ostatnio została z nią moja siostra. Jest 3 lata ode mnie starsza, ale nie ma jeszcze własnych dzieci, ale teraz przyznaje że jak patrzy na moją Córcie to budzi się w niej instynkt. Powiedziała nawet,że jak będę potrzebowała opieki to zawsze mogę na nią liczyć. Miło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Patka=> ja podróżowałam z dziećmi jak mieli równo 6 tygodni :-) 600km latem w aucie bez klimy :-) (przy młodszym już mieliśmy inne auto z klimatyzacją) I dzieci znosiły podróż świetnie. A nadmieniam, że karmiłam piersią, więc podróż trwała ok. 9h :-) ______ Mamka=> Jestem z Gdańska, więc jakbys kiedyś chciała, to mam namiar na prywatne usg, które robi świetna lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do różnicy wieku - 3 lata to taka różnica optymalna. Moi synowie mają własnie 7 i 4 lata i nie mogą bez siebie żyć ;-) Między mną a siostrą jest 5 lat i jako dzieci nie bawiłysmy się razem. Dopiero jak dorosłyśmy, kontakt się zaciesnił. _______ Co do bioderek, to ja mojemu robiłam prywatnie kompleksowe usg wszystkiego i przy okazji bioderek. Jest wszystko ok, więc nie idę do ortopedy i nie będę już powtarzac badania. Wczoraj mieliśmy to badanie. Usg mózgu nie wykazało żadnych zmian!!!! :-D To bardzo dobra wiadomość, bo oznacza, że zapalenie opon nie narobiło spustoszeń w mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziana u nas usg bioderek było w 5 tyg, a teraz dopiero w 5 miesiącu, ostatnie 3 będzie jak dziecko skończy rok. Z dziewczynkami też tak było. xxxxx Mamka moja najstarsza córka będzie miała 9 lat, jak się urodziła druga to ona miała wtedy 5 lat i była bardzo dojrzała jak na swój wiek. Może dlatego że wychowywała się z dorosłymi. Pamiętam wtedyjak szłyśmy na spacer z wozkiem i mnie zapytała : mamo czy ty planujesz mieć więcej dzieci? Ja na to że nie wiem, chciałabym , ale co będzie to nie wiem. Na to ona : że jak chcesz mieć to dopiero jak Majka będzie miała 5 lat tak jak ja, to wtedy już ona ci będzie pomagać :P No i Mokołaj urodził się po 4 latach, więc trochę się pospieszyłam. Baliśmy się jak właśnie ta młodsza zareaguje, bo ona już ma zupełniinny charakter, jest rozpieszczona, taka bardzie dziecinna, ale bardzo miło się zaskoczyliśmy, bo Obydwie córki są w Mikołaju zakochane. Moja 4 latka już wszystko robi sama, nawet jak chce kupke a ja karmie małego to pójdzie sama do łazienki, tak wydoroślała. Myślę że jest to kwestia tego że bardzo dużo z nią rozmawialiśmy jak byłam w ciąży, no i tego że ma starszą siostrę. Taka róznica wieku między moimi dziećmi była spowodowana tym, że nie chciałam wypaść z rynku pracy i być cały czas aktywna. Natomiast moja znajoma ma dzieci prawie rok po roku, w obecnej chwili jej dziewczyny mają 9, 8,6 lat, no ale ona nie pracowała, dopiero 2 lata temu jak jak odchowała dzieci poszła do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
Hej kobietki :-). Wreszcie znalazlam troche czasu zeby napisac. No wiec bylismy przed wczoraj u tego lekarza i powiem wam ze nic sie praktycznie nie dowiedzialam :/, lekarz stwierdzil ze "moze to skaza a moze nie skaza" myslalam ze nie wytrzymam. Oprocz tego mowie ze maly ma tak wilgotno w nosku i nieraz troche wody mu z noska poleci to nie dostalam zadnej odp tak jakby wogole tego ten lekarz nie uslyszal :/. Przepisal jakas masc robiona i narazie smaruje malemu buzke tym i moze troche zniknela ta skorupa ktora mial na twarzy ale caly czas ma plamy czerwone i niezbyt to ciekawie wyglada, do tego na brwiach, uchu i troche na czole zaczela schodzic mu skora taka zolta wyglada to jak ciemieniucha. Mam nadzieje ze mu to minie, bo maly sie drapie po tym jak nie wiem :-( szkoda mi go a nic nie moge zrobic :-(:-(. Odstawilam bialko i produkty ktore moga najbardziej uczulac. Jutro mamy szczepienie wiec lekarz jeszcze raz go obejrzy i zobaczymy mam tylko nadzieje ze nie ten co w pon. .. Paatka jak ja ci zazdroszcze ze twoja dzidzia tyle potrafi spac na dworzu, moj maly jak wychodzimy na dwor to przewaznie jest krzyk i nieraz mu przejdzie a nieraz nie jak nie to musimy wracac do domku a jak przejdzie i usnie to pospi z godz ale nie dluzej :-P. .. Mamka ja nie mam karuzeli ale maly tez tak potrafi lezec sam i patrzec sie w jedno miejsce, przewaznie jest to sciana, kiedys lezal tak z 45 min i az zastanawialam sie czy wszystko z nim ok :-):-P. .. Masaya, kalina jak po wizycie u gina wszystko ok? .. Dzidzius a u ciebie jak maly po badaniu bioderek? A co do AZS to jak u twojego malego te krostki wygladaly ? Tez mial skaze? Co do mm to udalo mi sie kupic bez recepty, ale tylko w jednej aptece w moim miescie w pozostalych sa na recepte. Kupilam bebilon pepti, wprowadzono teraz taki nowy bebilon pepti z kwasami DHA ale ten stary tez jest. .. Kalina u mnie pieluchy z dady tez sie sprawdzaja ;-). .. Heelenka nie ciekawie u ciebie ale trzymaj sie cieplutko, nieraz jest ciezszy czas ale potem wszystko mija :*. Moj maly tez mial kolke wiec wiem co to znaczy, uspokajal sie troszke jak podkurczalam mu nozki i leciutkio do brzuszka dociskalam, fakt ze na chwile mu przechodzilo ale zawsze cos. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana to świetna wiadomość. xxx Czym mniejsza różnica między dziećmi to lepiej dla nich, bo będą miały lepszy kontakt ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyte u gina mam dzisiaj, mój mąż szczególnie na nią czeka :P Tylko szkoda ze ja mniej, zmęczenie, karnmienie piersią sprawiają ze jeszcze nie mam ochoty na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RybkaPlum---- I jak tam Franek, lepiej? ;) Brzuchowata84--- Jak Krzyś lubi takie trzęsienie nim w wózeczku po kamieniach to może warto w taki leżaczek na baterie, który się też trzęsie zainwestować? Może dałoby Ci to wolne ręce na jakiś czas? Paatka--- My prawdopodobnie na Wielkanoc pojedziemy do ciotki w okolice Warszawy z Gdańska, myślę, że nie będzie problemu bo Maksymilian lubi jazdę samochodem, zwykle od razu zasypia.Skończy wtedy 2 miesiące. Sama jestem ciekawa jak zareaguje. Na pewno będą przystanki bo karmię piersią. Goplana---Kamień z serca, że USG takie pomyślne wyniki dało! chętnie wezmę numer do tej lekarki, może ma szybsze terminy. To u niej takie kompleksowe usg zrobiłaś? Ile kosztuje wizyta? 3 lata różnicy, jak dziecko starsze do przedszkola chodzi da się ogarnąć, bo ja jestem straszne źle zorganizowana, choć teraz jest lepiej nie wiem jakbym sobie dała radę przy dwójce:D Kalina82 Właśnie różnica wieku tak okolo 4-5 lat bym chciała ale boję się o zazdrość i brak kontaktu bo to przepasc miedzy dzieciakami a chcialabym, żeby razem się potrafili bawić:) Twoja najstarsza córcia bardzo mądra i przesłodka:D Też tak sobie życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzius210- jak po wizytach? Z Mikołajkiem lepiej? NadzianaOla- w rossmanie jest co rusz pełno fajnych promocji. Kupujemy tam też podkłady babydream 60cmx60cm, idealne do przewijania. Ostatnio za 10szt. płaciłam 8,99 :) Także warto zaglądać co jakiś czas na ich stronę i śledzić promocje. Nawet nie wiedziałam, że jest kilka wizyt na bioderka. Ciemna masa ze mnie. podwójna77- ja mam pas, ale nie jestem z niego do końca zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że druciki z niego poprzebijały materiał i w pewnym momencie poczułam jak mi się w tyłek wbijają :P Może zainwestuję w takie majtki z panelem :) heelenka- trzymaj się dzielnie. Co nas nie zabije, to nas wzmocni! Na pewno Czarli z tego wyrośnie i będziesz na maksa cieszyć się macierzyństwem :) A co ten Twój chłop tyle pracuje? Pogoń go do opieki nad synkiem. kalina82- stwierdzam, że mój Filip ma taką samą wadę jak Twój synek :P Na rączkach aniołek, wszędzie indziej już rogi pokazuje. Ale co jak co, moja wina, sama go przyzwyczaiłam.. Paatkaa- to mało pampersów Wam schodzi, my nie wyrabiamy ze zmianą.. Przed karmieniem zmiana, bo zazwyczaj coś grubszego jest. A po karmieniu siku, więc jakbym nie zmieniła to by nie usnął. I tak w kółko.. Ja na razie byłam na 3 dni u rodziców i jakoś przeżyłam. Ale co prawda masę rzeczy trzeba było spakować. Ledwo bagażnik pomieścił :D RybkaPlum- to Ci się Franio rozbestwił :D A reaguje na słowa "poczekaj, aż tata wróci"? :D brzuchowata84- to chyba częściej tatę z maleństwem musisz zostawiać :D W końcu się nauczy mowy niemowlaka :) Goplana- wspaniale, że z synkiem wszystko dobrze :) Z pewnością Ci ulżyło :) malla1718- po wizycie ok. Wszystko ładnie się zrosło. Troszkę jeszcze mi zalega w środku, ale jeszcze organizm może się oczyszczać. I mamy zielone światło z mężem na igraszki :D Zmykam ogarnąć mieszkanie, bo znowu nawiedzeni będziemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzięki dziewczyny za słowa otuchy.Mikołajek ma się trochę lepiej, byłam u lekarza i nic złego się nie dzieje ale nosek ma nadal zapchany przez to często się złości po swojemu i jest ostatnio niespokojny. No i niestety kolki nas tez dopadły, wczoraj od 17.30 do północy walczyliśmy z bolącym brzuszkiem. To była jakaś masakra. O północy w końcu usnął i spał ponad 4 godziny, więc trochę się wyspałam nawet :) Dziś póki co 19 i na razie spokój, grzecznie sobie drzemie. Mąż w piecu poszedł napalić więc za dobre pół godziny pójdziemy na kąpiel. Przez ten katarek nie kąpie go codziennie tylko tak co 3-4 dni. Nasze usg bioderek w porządku. U każdej z nas to trochę inaczej kontrolują. U nas są w sumie trzy usg, pierwsze w 6 tygodniu, następne po 3 miesiącach i ostatnie po rozpoczęciu nauki chodzenia, jak dziecko ma około 11-12 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamka222, malla1718 u nas na AZS najlepiej sprawdziły się takie kremy i balsamy -na buźkę krem z avene 4113827598 (allegro) a do całego ciałka balsamy z serii aderma exomega 4094981397. No i kąpiele w krochmalu i oilatum soft. Podpasowała nam też seria atoperal baby a emolium czy la roche to tak sobie, raczej bez rewelacji.Z tymi emoliantami to indywidualna sprawa, jednym podpasują a drugim nie. Trzeba testować rożne specyfiki, a to kosztuje. Najlepiej gdzieś zdobyć próbki w aptece. Należy też pamiętać, że kremy i balsamy nie leczą tylko łagodzą podrażnienia i nawilżają odpowiednio atopową skórkę. Malla1718 zwykły pediatra nie pomoże co do skazy czy AZS najlepiej poproś o skierowanie do specjalisty, najlepiej alergologa. U synka niestety AZS rozpoczęło się od takich zmian na buźce (czerwone,chropowate krostki i czerwone plamki ) na uszkach i brwiach (łuszcząca się skórka, podobna do ciemieniuchy). Później to już miał uczulenie na całym ciele.Jak już było bardzo źle to alergolog przypisywał nam maści sterydowe, one najlepiej działały tylko, że wybielają bardzo skórkę i można je było stosować bardzo krótko. Poczekaj jeszcze parę dni, tydzień lub dwa, może to wcale nie skaza, może to chwilowe uczulenie. Odstaw całkowicie nabiał. Mamka222 trądzik niemowlęcy sam przejdzie, kremy czy balsamy chyba nie mają sensu bo tylko pozatykają pory, przemywaj przegotowaną wodą lub krochmalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko mój Oluś to też ostatnio diabełek wcielony, czasami to brak sił, są krzyki i nerwy, jak dwójka zaczyna marudzić, wrzeszczeć, płakać to mamy istny dom wariatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po wizycie u gina, u mnie też wszystko dobrze. Dostałam recepte na tabletki Azalia. Czy któraś z dziewczyn brała je? xxxxx Dzidziuś dobrze ze już lepiej z Mikołajkiem. Polecam maść majerankową, dla takich maluchów jest dobra. xxxxx Dla dzieci najlepsza jest jak najmniejsza róznnica wieku, no ale nie każdy może sobie na to pozwolić. Dobrze że moja 9latka jest taka rozsądna i pomocna, bo młodsza nie raz jej dokucza czy coś spsoci, a ona i tak ma dla niej dużo cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
No i nieststy, Alicja troszkę pokaszluje. Dziś idziemy do lekarza, tylko że dziś przyjmuje taka lekarka... podobno nie bardzo do dzieci,ale trudno, najważniejsze,żeby osłuchała Alicję. -------- Mówicie o różnicy wieku... mój mąż już chciałby drugie dziecko,a na pewno w niedalekiej przyszłości. Ostatnio mielismy już kąpać Alę i mówię do niego: to co? działamy? A on do mnie: Ale tym razem chłopca czy znów dziewczynkę?:) ---- Kalino, ja biorę Azalię, mój gin też mi to wypisał:) Ale tak jak już wcześniej pisałam, ulotka tych tabletek raczej nie zachęca do brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, mój Maksiu od tygodnia ma dziwną kaszkę na buzi a teraz zeszło mu jeszcze trochę na dekolt;/ Do tego nie wiadomo skąd, dostał lekkiego kaszlu akurat przed szczepieniem;/ Dziś miałam umówionego ginekologa i odwołano wizytę z powodu jakiegoś szkolenia a chciałam już bardzo wiedzieć jak wygląda "to wszystko" na dole:( Boję się, że źle mnie zszyli bo wyczuwam "nierówność" w miejscu jednego szwa, a pękłam dwustronnie. Strach się bać, co to będzie, chciałam już wiedzieć na czym stoję a tu znowu stres i czekanie do kolejnej wizyty. Ogólnie coś słabo ostatnio, Maks zaczął się budzić częściej w nocy, w dzień dużo marudzi i prawie w ogóle nie śpi. Karmienie piersią może i dobre dla dziecka, ale czasami to już wymiękam, bo ciągle ma jakieś alergie i problemy z wypróżnieniem. Niedługo będę jeść suche grzanki i ziemniaka na obiad bo wszystko mu szkodzi. Ciężko jest rezygnować z tak wielu rzeczy, a jeszcze ciężej jak nie przynosi to efektów i dziecko i tak się męczy. 12 kwietnia moja siostra ma 30-stkę i idziemy wraz z mężem do lokalu a synka zostawiamy teściową, pierwszy raz zostawiam, mam nadzieję, że będzie dobrze:) Nie będzie nas 5-6 godzin mam nadzieję, że wytrzymam bez niego i nawet trochę się cieszę na jakiś wypad z domu do "ludzi" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzius210- a podczas tego napadu kolki synek ma twardy brzuszek, w międzyczasie robi kupkę i ciągle chciałby być przy cycu? Bo Filip od dwóch dni ma takie wieczorne napady. Po kąpieli nie śpi od 20 do północy albo 1 w nocy! Krzyczy w niebogłosy, marudzi, nie uleży dłużej niż minutę w jednym miejscu. Noszenie na rękach też nie pomaga. Ale kupkę potrafi w tym czasie ze dwa razy zrobić, a brzuszka twardego nie ma. Pręży się i wygina do tyłu. Ciągle by chciał ciumkać, najwidoczniej to go uspokaja. Nie wiem czy to kolki wieczorne czy nie. Nic nowego nie jadłam, więc nie wiem co jest grane :( kalina82- nie wiem co to za tabletki. Na razie nie prosiłam o receptę na tabletki. Ciężko u mnie ze systematycznym braniem jakichkolwiek tabletek. Muszę poczytać o innych środkach anty, może jakichś domacicznych. My planujemy 3letnią różnicę wieku między maluszkami :) Zobaczymy co nam z tego wyjdzie :P NadzianaOla- no mój mąż kupił specjalne półśpiochy Filipkowi z napisem "mama, tata, ja chcę brata" :D Żeby nie było na niego, że chce drugiego bobasa :P Jutro mamy szczepienie, aż strach się bać. A, że jestem - jak to mąż mnie nazwał - "boidupa", to pewnie będę gorzej ryczeć od synka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamka222- też dieta przy karmieniu daje mi w kość. Plus tego taki, że szybko chudnę :) Takie wyjście "do ludzi" dobrze Ci zrobi. Choć pewnie tęskno będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ciepłe słowa :) Dzidziuś u nas kolka najdłużej trwała od 18 do 1 w nocy :( współczuje -- Masaya tak to mogą być kolki, u nas zaczynają się o 18 i trwają różnie i co drugi dzień. W dzień mały nie umie puścić bąka i też trochę popłakuje dzięki poradą wspaniałej Pojedynczej jest już lepiej a z tym wiszeniem na cycu to też miał tak na początku, teraz staram mu się nie dawać bo się przejada i od tego boli go brzuszek, przez tydzień przybrał 400g, ale to już swoją drogą i to nie od diety te bóle, a przynajmniej w naszym przypadku, nie jadłam nic przez 30 godzin i różnicy nie było -- powiedzcie mi te co były już u gina czy patrzył na wypis ze szpitala? ja nie mam jak swojego odebrać, tylko kurde w poniedziałki wydają o jednej godzinie i to w południe :/ nie chce tej wizyty :( boję się tego fotela a mój już wypytuje czy zadzwoniłam czy się umówiłam i no kiedy i kiedy, a ja w kolkach siedzę i nie mam czasu na takie rzeczy :D -- Patka u Was tak mało pieluch to chyba przez mm, u nas idzie ich nie zliczona ilość. Dzięki za kołysanki, Czarusiowi bardzo przypasowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heelenka- jeśli to kolki to wesoło będziemy mieć.. Właśnie w dzień, gdy ma zrobić kupkę albo puścić bączka to się pręży i jak mu nie wychodzi to też popłakuje. Choć dzisiaj od rana budzi się co 2godziny i je tylko z jednej piersi, po czym nawet nie ulewa tylko od razu zasypia. Także bardzo spokojny jest. Zobaczymy jak po kąpaniu będzie. Bo takie akcje zawsze po kąpieli mamy. Naje się ile mu do brzuszka wejdzie, a później ryk. Na początku myślałam, że się nie najada i od tego tak ryczy, więc karmiłam ile się dało, ale efektu nie było. Jedynie w drugą stronę, było tylko gorzej :( Teraz już nie będę mu tyle dawać jeść. Tym bardziej, że gdy się tak obje, to dużo razy ulewa. Ach jo, serce się kraja jak tak się męczy :( Ja wzięłam wypis ze szpitala, ale nawet o niego nie zapytał. Może go uprzedziłam, bo sama pierwsza mu go podałam. Zadawał sporo pytań odnośnie przebiegu porodu i połogu. Fotela się nie bój :) Jeśli lekarz jest delikatny, to nic nie będzie bolało. Ja nawet dyskomfortu nie czułam, gdy mnie badał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Któraś pytała o radyjko, znalazłam coś takiego: h ttp://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/gg-groupon-goods-global-gmb-h-921-merchandising-pl/36933564

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, byłam wczoraj na usg bioderek. No i okazało się że mały ma przykurcz i musimy stosować podwójną pieluchę. Tylko tu zaczyna się problem: kazał stosować 2 tetrowe pieluchy i zapinać jakimiś spinaczami. Może wiecie co to za spinacze? A jeśli nie to jak to związać? A tak w ogóle to Krzyś nie jest nauczony spać na prosto a tutaj będzie musiał (tak lekarz mówił) więc nie wiem jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×