Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość NadzianaOla
Tez jestem za przeniesieniem na zamkniete forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Ja tez jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha idiotki pisac o swych intymnych rzeczach na forum publicznym buahaha a potem wstawiac fotki swych dzieci zeby kazdy je ogladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa26
To dobry pomysł dziewczyny, by się przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Która się za jakieś forum zabierze? Bo dłużej to ja tego trolla nie zdzierżę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny temu oszołomowi o to chodzi,żebyście sie wyniosły! NIE DAJCIE SIĘ TROLOWI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
Hehe widac ktos nie ma nic lepszego do roboty tylko wyzywanie nas od idiotek. A pisac gosciu mozemy o czym mamy ochote i nic ci do tego. Dziewczyny ogarne to nowe forum jeszcze dzisiaj albo jutro moze byc? I gdzie mam wyslac wam adres na poczte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama se patka sratka zabierz za to a nie czekasz na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka ma racje, malla spokojnie możesz na pocztę wysłać. Proponuje zeby dziewczyny zabezpieczyly haslami swoje nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
patka naprawde te twoje dziecko jest dziwnie brzydkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz to bo co? Właśnie sobie przypomniałeś gościu jak wygląda na naszym e-mailu? Dążysz do czego? Chcesz mi ubliżyć? Zdenerwować? Jaki masz w tym cel? Nie widziałeś zdjęcia mojego syna. Powodzenia. Malla daj znać mi na e-maila co z forum, już tu zaglądać nie będę, nie zamierzam słuchać jak jakiś ćwierćinteligent obrażała moje dziecko, na podstawie rzekomych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
patka olej te glupie wypowiedzi. jak napisalam wczesniej komus sie nudzi. forum juz wlasnie zakladam jestem w trakcie ;) za niedlugo napisze wam adres na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ogarnęłam już nowego maila, przesłałam tam wszystkie zdjęcia dzieciaków, jeśli się zgadzacie to usunę wszystko z wp.?!? jak znajdę chwilę to wyślę wszystkim dziewczynom nowego maila wraz z hasłem. Co do forum fajnie, że któraś to ogarnie bo ja nie mam teraz chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala nie wysylaj na nasza poczte tylko kazdej z osobna, albo wyslij podwojnej, ona ma wszystkie nasze maile i rozesle. Ja tez gdzies mam, ale nie mam czasu, Czarli marudny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ogarnęłam już nowego maila, przesłałam tam wszystkie zdjęcia dzieciaków, jeśli się zgadzacie to usunę wszystko z wp.?!? jak znajdę chwilę to wyślę wszystkim dziewczynom nowego maila wraz z hasłem. Co do forum fajnie, że któraś to ogarnie bo ja nie mam teraz chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maile do zaufanych dziewczyn poszły, malla do ciebie pewnie też, jeśli do kogoś nie wysłałam to dlatego, ze nie miałam jego adresu, postaramy się to uzupełnić to nasza nowa skrzynka, sugeruję żeby nie podawać jej adresu publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malla zweryfikuj swoj adres mailowy na skrzynce są dwa różne?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto do mnie napisal? Bo to z lutowek, a nie podal nowego adresu :-) i na ten nie odpisze Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
za pozno dziewczyny przeczytalam i wyslalam adres na stara poczte ale jak weszlam na kafe i zobaczylam co napisaliscie to szybko usunelam ;) forum nowe juz zalozone :) tamisia moj adres e-mail to aneta2809@interia.eu narazie nie dostalam adresu i hasla do poczty jak ktos mi wysle to przesle adres forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ogarnelam troche, wysylam tym co nie poszlo Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
helenka do mnie tez wyslalas ? bo teraz sprawdzalam i nic nie przyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wyslalam, sa dziewczyny ktore maila nie podaly nigdy wiec chyba o znaki szczegolne trzeba bedzie pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ja usunęłam zdjęcia Maksa i mojego e-maila mógł nie być już na .wp jak stamtąd brałaś. Przypominam mój asinasmieci@op.pl Paatka to jakiś idiota ten gość, nie widzial zdjecia twojego dziecka, zresztą jaki typ człowieka obraża małe dziecko, aż przykro się robi, że są tacy. Maks sie obudził wiec lece, malla1718 jak bedziesz miala e-maila to przyslij bezpośrednio na mój adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Dziewczyny ja też skasowałam zdjęcia i nie ma na poczcie mojego maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
joanna albo podaj swoj e-mail to ci wysle bo tak jak juz moj jest podany to moze kazdy ta prozbe wyslac a ja nie znam twoijego meila to nie bede wiedziala czy to na pewno ty. a ty moj znasz wiec bedziesz wiedziala ze to na pewno ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
Tzn nie znasz ale jest podany wyzej :-). Sorki za to zamieszanie i za literowki ale pisze teraz chwilowo z tel bo karmie malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za maila. Śliczne macie dzieciaczki :) podesłałam kilka zdjęć Amelii . Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×