Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość gość
Ja juz nie mam laptopa. Mala Joanna ma nazwisko na 3 litery z polskim znakiem. Jak tak Ci sie wyswietli to ona :-) Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
no dobra w takim razie chyba rozpoznam ;) mamka ja dostalam od ciebie maila, nie wiem czemu moj nie doszedl za chwilke wysle jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
mam nadzieje ze teraz dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja również dostałam już info o nowym mailu i hasło do niego. Dziękuję :) Jeszcze tam nie zaglądałam. Mały dziś bardzo aktywny, a akurat sama z nim jestem, więc mam co robić ;) Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa26
dziewczyny ja też chciałabym się z wami przenieść na nowe forum. Podam Wam swojego maila, bo zdjęcia z lutówek także usunęłam moj mail to ewa.sikora@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa26
dziewczyny najpierw napisałam prośbę na forum, a dopiero później odczytałam maila. Dziękuję za hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
mamka wyslalam jeszcze raz, daj znac czy dostalas cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Witam:) się porobiło:) Mój mail oczywiście funkcjonuje i nie ma problemu, ale nie zaglądałam chyba z miesiac. Lulika -- jesli coś tam naskrobałas to przepraszam:( --------- Obiecuję się poprawić - skończyłam robotę i jestem wolna jak dzika świnia. Teraz odgruzować mieszkanie muszę:) bo to juz nie zwykłe sprzątanie. --- Mója malec śpi elegancko po nocach, ząbkuje na całego i myślę, że kolki tez już przechodzą do przeszłości:) Czapkę zakładamy chociaż nie lubi:) ale nawet jak zapłacze to jak już założona zaraz się uspokaja, bo wie, że to oznacza wyjście:) Biedaczysko nauczył się spać w domu jak brzydka pogoda:D, nie miał wyjścia przy tych deszczach:) --- Rybka mam jak Ty:) starszak dużo bardziej dał mi popalić, teraz idealnie jak u Was nie jest, ale i tak jest bosko:) pozdrawiam wieczornie :* ---- Erteee - daj znać co u Was Lulika, 35plus - Wy już nas na dobre opuściłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie monia,lulika,brzuchowata i inne dziewczyny czemu się nie odzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja was czytam na bierzaco ale czasem niemam czasu same wiecie jak to jest a jutro mam chrzciny wiec przygotowania ida pelna para bo robimy w domu macie racje z tym forum ja tez chcialabym nowy adres moj email to maruda06@interia.pl pozdrawiam monia110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za nowego "mejla" i hasło :) Na nowym forum też się zarejestrowałam :) Sorki ale też nie mam czasu ostatnio pisać, w przyszłą niedzielę mamy chrzciny i nie wiem w co ręce włożyć. Mały dziś śpi w dzień jak nigdy więc wykorzystałam chwilę i odgruzowałam piętro a teraz czekam aż się wybudzi i może pójdziemy na spacer, u nas piękna pogoda tyle, że trochę wietrznie. Ogólnie u nas wszystko ok, Mikołaj ma tylko trochę odparzone pachwinki a starszak bije rekordy w chodzeniu do przedszkola-dwa tygodnie bez choróbska :) Odpukać!!!!!!!!!!!!!!! Kalina jak zwalczyłaś odparzenie? Ja w akcie desperacji smaruję tormentiolem taką cieniutką warstewkę, pomaga i ładnie się goi ale wraca po 4-5 dniach :( Mam trochę wyrzuty bo wiem, że tormentiol nie jest dla małych dzieci :( Już nie wiem co robić? Żadne sudocremy, mąki ziemniaczane itp. nie działają :(. Staram się też wietrzyć często pupkę. Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia przepraszam cie, ale dostaniesz hasło jak dasz maila pod swoim nikiem a nie jako gość, sory, ale już gościom nie ufamy :/ póki wszystkie dziewczyny nie przeniosą się na nowe forum pewnie będziemy tu jeszcze zaglądać... :] gościa chyba spłoszyłyśmy :] ... Franio wczoraj był u neurologa i wszystko jest OK :] napięcie, które u niego występuje ma podłoże emocjonalne, a nie neurologiczne :] jestem taka szczęśliwa :] ... znowu stolyca nam dała popalić... M ukradli torbę na dworcu :/ na szczęscie nie było w niej nic wartościowego! czasem nie mogę się pogodzić z chamstwem jakie panuje na świecie ;( ... u nas też w przyszłą niedzielę chrzciny... oprócz tortu nic jeszcze nie ogarnęłam, nie wiem co zrobić na obiad :/ w ogóle nic nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzidzius u nas zeszlo po tormentiol i clotrimazolum, smarowalam cienko po dwa razy na dzien Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamisa to wy sie wszystkie sploszylyscie hahah jaki cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu, nikt sie nie sploszyl, mamy serdecznie dosc chamstwa. Taki cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidziuś skoro odparzenie wraca to moze zmień pieluchy albo chusteczki. Ja jestem pewna ze nasze odparzenie powstało po oryginalnych pampersach, taka felerna wersja musiała być, bo teraz stosuje pamperrsy i dada i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - tak na szybko. Nie używajcie maści tormetiol!!! Poczytajcie sobie w necie na jej temat. Jest odpowiednik - tormentalum, zapłaciłam za niego około 5 zł i jest rewelacyjny!! Juz po 2 dniach stosowania było widać ewidentą poprawę Dziewczyny - może jeszcze mi coś doradzicie. Mój Michał ostatnio ma chyba problemy z brzuszkiem. Prostuje nóżki i się napręża. Dziś biedak praktycznie nie spał od 1 w nocy, nawet zjeść nie mógł, bo cały czas mu te nóżki pracowały. Używam Bobotica, Delicola, Biogaie, poza tym ciepłe okłady na brzuszek, suszarka, leżenie na brzuchu i odbijanie po posiłku (choć z tym mamy pewien problem, bo nie chce się odbijać). macie jeszcze jakieś pomysły? Biedak bardzo się męczy, a ja nie wiem, jak mu pomóc. PS Po miesiącu walki udało mi się rozkręcić laktację i Michał jest już tylko na piersi!!!! Juppiiiiii ;) Pozdrawiam Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pomogły masaży nóżek do brzuszka, robienie nim kółek, w neci masz takie filmiki masaze na wzdęcia, ja po każdym posiłku tak mu kółeczka do brzuszka robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emilia a moze twoje dziecko sie nie najada? Moj tak robil jak byl glodny, nerwowy, prostowal i podkurczal nozki wlasnie. Moze mleko mniej mu lecialo i dlatego sie zloscil i m.in nie mogl spokojnie zjesc dlatego. A jesli naprawde to cos z brzuszkiem to u nas pomagaly kropelki espumisan. I masaze w strone wskazowek zegara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila polecam niemieckie krople sab simplex,u nas tylko to pomaga a nakupiłam wiele polskich espumisan,bio gaje ,inflacol itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywolana do tablicy melduje sie :-) jestem jestem dziewczyny czytam tylko nie pisze....u nas masa spraw i czasu brak..zaczynamy budowe i miedzy karmieniem spacerem a obiadem latam i sprawdzam ceny materialow umawiam sie z kierowniiem budowy itp.... Podwojna nic nie pisalam bo..jw :-D... ale moze w tym tyg zajrze na poczte... Namiary na mnie ma Podwojna.....jak juz bedziemy mialy nowe miejsce to wam cos napisze odnosnie goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lulika no wreszcie sie odmeldowalas:-) wyslalam Ci maila nowego, a dalej to juz nas znajdziesz Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Lusi
Hej, jestem mamą z lutego zeszłego roku i czasami wchodze poczytać do Was. Widzę ze macie jakieś problemy z wrednym gościem, to zaznaczam ze to nie ja:) Emilia na problemu z brzuskiem, wzdęcia o kolki polecam Ci kupić w aptece windi. Pomaga od razu po zaaplikowaniu w pupę. Wiem ze brzmi strasznie ale naprawdę krzywdy nie da sie tym zrobić. Stosowalam to u mojej córki bo miala straszne wzdęcia i kolki i za każdym razem pomagalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika - no gratuluję:) i czekam na wieści:) nowe miejsce juz znasz tylko odwiedź:) --- masażyki na rzuszek najlepsze, co do windi to też, ale ja znalazłam inny sposób w necie polecany przez pediatrę, odcięty koniec gumowej małej gruszki do nosa, super działala. Na szczęście kolki za nami, ale mały ząbkuje i pręzy się tak samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy te windi takie dobre. Kupiłam. Próbowałam kilka razy i nic to nie dało :/ Paatkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalina masz rację to pampersy.Zakupiłam dade i widać poprawę,odparzenie powoli ustepuje a sypie tylko mąka ziemniaczaną . Co ja teraz zrobię z ok. 200 szt. Pampersów? DzidziuS210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzzius oddaj pampersy do komisu dzieciecego to przynajmniej polowe kasy odzyskasz. Albo wystaw na tablicy taniej:) Albo możesz mi sprzedac ja chetnie wezme;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha gościa ogarnela zlosc ? :D wiesz gosciu to bylo nasze forum, wiec ty stad grzecznie mowiac spadaj hmm oj tzn nieproszony gosciu!!! pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz sama do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×