Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Gość NadzianaOla
Hej hej! ----- Rybko,ja właśnie myślałam gdzie Ty się podziewasz. Pamiętaj,ze wciaż czekamy na zdjęcia Poli:) Fajnie,że masz prawdziwego aniołka, chociaż ja na Alicję też nie mogę narzekać:) A synek może ma teraz taką "fazę" w zachowaniu i niedługo mu sie odmieni:) ---- Joanno napisz co z Mają. Mam nadzieję,że biegunka minęła! A sen z pewnością jest odzwierciedleniem Twojej troski o córeczkę. ---- Co do chusty to ja nie rozważam zakupu. Alicja potrafi się zająć sama sobą, albo mój M z nią posiedzi jak chcę coś zrobić i generalnie ze wszystkim się wyrabiam:) Wczoraj nawet gości mieliśmy, ciocia zadzwoniła o 13,że o 18 będą i jeszcze zdążyłam karpatkę i sernik na zimno zrobić i posprzątać:) A poza tym (wracając do chusty) to pewnie nie miałabym cierpliwości,żeby dobrze ją założyć, zaplątałabym sie zdenerwowała i ją rzuciła w kąt;) ----- Alicja ostatnio podczas zasypiania zaczęła sobie nakładać poduszkę na tarz. Wkłada rączkę pod podusię i ciągnie ją na buźkę,a jak jej się nie udaje to się bardzo denerwuje. Więc teraz kładę jej przy twarzy taką szmatkę - przytulankę. Nie wiem czy wiecie o czym mówię:) Ale jak moja siostra ją przywiozła to się zastanawiałam, jak Mała ma z tym spać. A teraz sprawdza sie genialnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Domowe metody nic nie dają...idziemy dziś po coś mocniejszego. Przedwczoraj cztery kupy, wczoraj pięć, a dziś już dwie - po samym nutramigenie stały się zielone ale to normalne.... Biedna nad ranem tak się męczyła że spać nie mogła i teraz odsypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam pytanie, czy jeśli maluszek ma katar to może zostać zaszczepiony? W przyszłym tygodniu idziemy na druga serię szczepień, a mój Filipek od 2 tygodni ma katar i nic mu nie pomaga. Co rusz pełno w nosku. Stosujemy raz dziennie nasivin i odciągamy mu albo gruszką albo aspiratorem. Ale nie ma poprawy. To jedynie takie doraźne działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ Pamiętacie mnie jeszcze? :-P Masaya=> ja bym nie szczepiła, jeśli dziecko ma katar. Kondzio ma prawie 3 miesiące, a dopiero w przyszłym tyg. będzie szczepiony. I git ;-) ________ Joanna=> współczuję nerwów :-( biedne maleństwo... Mój też robi tak ok. 3-4 kupsztale dziennie, ale lek. mówił, że to normalne, ma tak od urodzenia... _________ Nadziana=> Kondzio ma zającza - przytulankę, takiego z płaskim szmacianym brzuszkiem. Idealny do podtrzymywania smoczka! ;-) ________ Kondzo lubi czapeczki :-) on w ogóle jest dzieckim bezproblemowym :-) Lubi leżeć w leżaku, na macie, w łóżeczku, sam zasypia, śpi od 19 do 4.30 z karmieniem bez wybudzania ok. 23. :-) _________ No dziewczyny, ja już po komunii :-) i naprawdę, polecam robienie imprezy w knajpie - o nic się nie martwisz :-) Kalina, Podwójna=> jak tam Wasi "komuniści"? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna niemowlęta na nutramige mogą robić częściej luzniejsze i/lub zielone stolce - patrz opakowanie mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuste mam polska. Z firmy Petelka. Czytalam troche forum o chustonoszeniu, ale tam ogarnac tego jak dla mnie nie idzie. Tak samo z pieluchami. Mialam chuste elastyczna, ale nie sprawdzila sie jak dla mnie. Kupilam zwykla, tkana i jest ok. Ostanio mialam spotkanie z polozna, ktora ma certyfikat z wiazan chusta i powiedziala, ze spokojnie do roku w tej chuscie ponosze. Co do pieluch to kupowalam tu w Anglii. Jakas tam firma jest. Nie wiem czy znana czy nie. Ja jestem zadowolona. Mam 12 pieluch i 24 wklady bambusowr. 6 pieluch bambusowych i 6 polarkowych. Pieluchy typu kieszonka. Dla mnie ok. Pranie roznie. Zazwyczaj co 3 dzien. W sumie zaplacilam £50, a i do tego jeszcze bylo 200 sztuk wkladek na kupke. Mysle, ze cena ok. Bo jak policze ile pampersow by poszlo ( pierwszy miesiac byl na pampersach) to zalamka. I ile kasy jak sie przeliczy. Co do firm to podchodze sceptycznie do wszystkiego co firmowe. Pampersy niby najlepsze a wychodzi, ze najgorszy sklad jaki jest tylko mozliwy. To samo z chusteczkami do mycia. Uzywam szmatek namoczonych w wodzie naturalnym mydelkiem kastylijskim. Na wyjscia najtansze i najlepsze chusteczki z Reala, te TIPowskie. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wkladki laktacyjne bambusowe. Raz wydana kasa i super sprawa. Nie walaja sie. Wystarczy mydelkiem umyc i jest ok. Czapke zakladam, bo tu wiatry. Czasami jest placz, ale jak sie juz zalozy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
U nas z czapą problem, nawet jakiejś lekkiej nie da się założyć bo ryk niemiłosierny a wiatry też są dość mocne i co ja biedna mam począć? W gondoli jeszcze ok, ale mały często chce być w foteliku wożony bo chce oglądać co dzieje się dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana fajnie że masz już za sobą i komunie i chrzciny, u mnie komunia 18 maja, chrzest 8 czerwca. Co do komunii to robię impreze w lokalu, a po chrzcie obiad, przystawki i ciasta w domu. xxxx Mikołaj karmiony piersią robił 4-5 dużych kup w ciągu doby a do tego popuszczał w każdego pampersa, przebierałam go 15-20 razy na dobę. Teraz robi kupkę co 2-3 a nawet czasem 4 dni, nadal jest na piersi. Myślę że 4-5 kup w ciągu doby to jeszcze nie biegunka. Najlepiej podać probiotyk np. dicoflor i powinno się unormować. xxxxx Dzisiaj mieliśmy 2 szczepienie, Miko dobrze go zniósł, a kolejne 1 lipca. Ja się obawiam chusty, tzn że dziecko się za bardzo przyzwyczai do noszenia. Staram się go cały czas odkładać, albo do wózka, leżaczka czy nosidełka. W ogóle to czym jest starszy to poleży dłużej, zapatrzy się na zabawki, obserwuje co ja robię w kuchni. No ale w przypadku kiedy nie mogłabym nic zrobić to może bym się zdecydowała. Miko nie ma przytuklanki do zasypiania, wystarczy mu pieluszka do której się wtula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie, że powstały już tematy na luty i marzec 2015?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Ciekawe, ja urodziłam w styczniu a jakoś tak w dniach 10-15 maja doszło do zapłodnienia :D bo 29.04 była ostatnia @. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
dziewczyny chyba mojego malego tez dopadla biegunka. przedwczoraj byly 4 kupy, wczoraj to samo a dzisiaj o 6 zrobil i teraz tez. a zawsze robil jedna na dzien. znacie moze cos co mozna kupic w aptece bez recepty na to, boje sie zeby sie nie odwodnil. :( goraczki nie ma. wczoraj zrobil jedna kupe taka gesciejsza i wieksza a pozniej mniejsze i bardziej wodniste, mozna powiedziec ze takie pozadne kleksy to byly. dzisiaj znowu rano takie wieksze wodniste. jak myslicie poczekac jeszcze troche czy jechac do lekarza? ... joanna-a wam co powiedzial lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smecta - pół saszetki. Spokojnie można maluszkowi podać. Mój miał miesiąc jak brał antybiotyk i po nim dostał biegunkę. Lekarz kazał podawać smecte i krople Dicoflor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To takis wirus w powietrzu,u nas z kupami to samo Tata dzis w nocy przegral walke z rakiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka współczuje, wiem że żadne słowa w tej chwili nic nie pomogą, ale musisz trzymać się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Helenka, tak mi przykro --- Malla też polecam smecte, zresztą wyżej pisałam co lekarka mi poradziła. U nas były 3/4 kupy rzadsze i pomogła zwykła herbata, poradziła też jakiś probiotyk lub trochę kaszki lub kleiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heelenka wyrazy współczucia Dzidzius210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heelenka - wyrazy współczucia. Trzymaj się! Któraś pisała o chrzcie, ja chyba też planuję na 8 czerwca. A tak w ogóle to u nas lepiej z kolkami, już tak nie płacze po kapieli. Ale zmieniłam ten delicol na bobotic forte. Jest tańszy i wydajniejszy. A na noc puszczam mu nieustawione radio, podobne odgłosy jak te szumy z macicy. I w miarę śpi. Co do seksu to już był i za pierwszym razem ok, a za drugim tak sobie. Wydaje mi się że jestem szersza tam. Ćwiczę mięśnie kegla i zobaczymy. Choć na razie i tak nic nie będzie bo mąż wyjechał do Niemiec do pracy. Zmusiła nas do tego sytuacja materialna. Jestem teraz sama i trochę się boję jak dam sobie radę z dwójką dzieci. Zobaczymy czas pokaże. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
helanka- wspolczuje, wiem co teraz przezywasz :( trzymaj sie dzielnie kochana ... bylam jednak u lekarza z malym, po tym jak tu pisalam zrobil jeszcze 3 kupy (razem to juz dzisiaj 5 ) to troche sie przestraszylam i stwierdzilam ze lepiej isc i zobaczyc co pediatra powie. dostalismy Hidrasec w saszetkach i krople Floractin i do nawadniania Acidolit-co 10 min po lyzeczce mu dawc, troche to meczace no ale cuz musimy sie przemeczyc. dobrze ze przy okazji zapytalam sie jaki kremik stosowac na slonce bo ma atopowa skore i pani doktor dala nam tyle probek ze na cale lato starczy ;) ... czapeczke ja zakladam, cienka bawelniana, na poczatku troche sie maly zlosci ale za chwile mu przechodzi :) ... mamka a te wkladki Penaten gdzie mozna kupic? bo jeszcze nie spotkalam nigdzie. bella dla mnie tez nie zbyt dobre a szczegolnie na noc ... masaya ja slyszalam ze katar nie jest przeszkoda co do szczepienia ale ja raczej bym poczekała i dopiero zaszczepila jak przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala1718 ja te wkładki kupowałam u nas w aptece na osiedlu, popytaj sie w swojej najbliższej. Są tez w internecie dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Helenka wyrazy współczucia, trzymaj się:* (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
Weszlam na poczte zobaczyć zdjecia i joanna sliczna twoja dzidzia, przesliczne ma oczka takie duze :-). Bylam w szoku bo ktos usunal zdjecia mojego synka troche to przykre, bo skoro dolaczylam do was potem daliscie mi haslo do poczty i zobaczylam wasze malenstwa to chcialam podzielic sie tez swoimi zdjeciami a tu ktos je usunal :-(. Jesli komus przeszkadzam to niech poprostu to powie, wiecej zdjec najwyzej nie wysle. Nie osadzam nikogo ale jakby nie bylo to ktos musial to zrobic. Moze ktos usunal niechcacy... nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malla może nie chcący ktoś usunął? Nie wydaje mi się, żeby któraś z dziewczyn zrobiła to umyślnie ;) Patka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Helenko, wyrazy współczucia, trzymaj się! ----- Malla, aż weszłam na pocztę żeby sprawdzić i faktycznie nie ma tych zdjęć. Nie sądzę,żeby zrobiła to któraś z "nas", chyba że przypadkiem. Ale to tylko powód do tego,żebyś wysłała nam nowe zdjęcia synka - czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna, że nikt celowo nie usuwałby zdjęć, bo i po co? ;) Bez sensu:) Tyle osób buszuje po tej poczcie, że wszystko się może zdarzyć, także nie przejmuj się Malla1718:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla1718
tez mi sie wydaje ze nikt nie zrobil tego celowo, na poczatku jak zobaczylam ze nie ma tych zdjec to troche mi sie zrobilo tak dziwnie i glupio i przykro sama nie wiem jak, no ale macie racje pewnie ktos sie pomylil poprostu ... u nas dzisiaj taka brzydka pogoda ze chyba spacerek odpuscimy sobie, strasznie wieje :/ maly narazie jak dzisiaj zrobil tylko raz w pampera wiec jest troche lepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa26
Witajcie dziewczyny. Znów dawno mnie tu nie było, choć podczytuję Was regularnie. Weszłam na naszą skrzynkę mailową. Piękne Wasze dzieciaczki, Ślicznie rosną. Widzę że dużo u każdej z Was się dzieje. Helenka---> przykro mi z powodu śmierci Twojego Taty. Wyrazy współczucia. Joanna---->jak u Was z kupkami, mam nadzieję że już się unormowało? Malla78---->głupia sytuacja z tymi zdjęciami, pewnie dziwnie się poczułaś, ale myślę że nikt ich celowo nie usunąl. Podeślij nam nowe fotki, chętnie zobaczymy. Masaya--->ja z katarem bym nie szczepiła. Lepiej szczepienie odłożyć, niż gdyby Filipek osłabiony dostał szczepionkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×