Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Truskawa=> no to współczuję :-( bo też mam na wierzchu, nie wchłonął się. Tylko że mnie nie boli, w zasadzie wcale mi nie przeszkadza, chociaż na początku bardzo to przeżywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bolał ale "wsadziłam" go spowrotem (przepraszam, ze pisze o takich rzeczach) i jest lepiej, przynajmniej nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskava mam dużo tych gazetek i książek ale wszędzie jest tylko wspomniane że coś takiego może się pojawić i nic więcej:( gdzie w większości każdy wybryk ciała w ciąży jest opisany dokładnie i jest napisane jak z tym sobie poradzić. Ziółek żadnych proponować Ci nie będę bo to niebezpieczne. Podejrzewam że nie ma na to domowych sposobów tylko recepta.. ruda u mnie każdemu premia się należy, to duża korporacja i nikt nie robi przekrętów, jak się należy to dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Helenka ale pewnie premia u Was to element wynagrodzenia, bo u nas uznaniowa jest za wykonaną pracę, wiec jak się jej nie wykonało to nie ma premii. Ale l-4 to średnia więc i tak ją dostaję ale podzieloną na 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Mi się chyba też jakieś hemoroidy pojawiły. Tylko, że poza tym, że jest jakaś taka inna struktura to nie dzieje się absolutnie nic, nie boli nie swędzi, więc mam nadzieję, że po ciąży sam zniknie :/ --- RybkaPlum lubię moich teściów, na prawdę ale wiadomo jak są goście to coś trzeba zawsze przygotować i zapierdzielam jak mały motorek, padłam na łóżko i nie umiałam się podnieść, nawet na zakupy musiałam męża wysłać bo sama nie dałabym już rady... ;) Upiekłam szarlotkę z bezą, zrobię jeszcze babeczki cytrynowe, wek z masłem koperkowo - czosnkowym i sałatkę gyrosową. Uff.. Nigdy się w kuchni nie męczyłam a teraz to normalnie dramat... --- Wiktoria też miewam czasem wrażenie, że moje wiadomości odbijają się echem ale faktycznie przy takim przemiale jaki tu jest, nie sposób na wszystko odpisać. Nasze dzieciątko na pewno będzie miało ciemne włoski a oczy, mam nadzieję, że takie piękne ciemno brązowe jak ma mój mąż. Zobaczymy. Jakie nie będzie i tak będziemy kochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała, by moje dziecię miało włosy po mnie i zęby po moim mężu. Reszta mi obojętna ;-) Mój mąż ma 39 lat i jedną malutka plombę! A tak to zęby zdrowiusieńkie, białe i równe! Jak dentysta widzi jego zęby, to za każdym razem wpada w zachwyt :-) ___________ Myślę, że każda z nas czasami ma wrażenie, że jest pomijana. Jak temat jest poważny lub ciekawy, to wpada w głowę i jest dużo odpowiedzi. Jak błahy, to się o nim zapomina, na pewno nie ze złośliwości! :-) Nie ma się o co obrażać. :-) tylko przypomnieć się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka nie bądź taka pewna tego że dziecko będzie miało ciemne włoski, moi rodzice ciemne mają a siostra urodziła się nie z blond a z białymi! jak miała może 12 lat to zaczeły jej ciemnieć:) więc z tym rodzeniem to różnie jest, tak samo jak z granatowymi oczkami:) to te hemoroidy to jakieś różne są tak? bolące, nie bolące, wystające..? mojej koleżanki mama ma i zrobiły jej się przy porodzie i jak się przeziębi to wtedy jej wychodzą i bolą i w sumie tylko tyle na ten temat wiem:) ruda firma w której pracuje to jakaś dziwna jest.. zastanawiam się czy nie starać się u nich o zapomogę.. tylko nie wiem na co:) tzn na dziecko chce ale nie wiem czy tak o mi dadzą.. w sumie to powinni. Muszę ich wykorzystać a co:) jak mogę to dlaczego nie. Do pracy i tak tam już nie wrócę ( mam umowę do dnia porodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Helenka, może coś w tym jest, mam koleżankę, która ma ciemne proste włosy, ciemne oczy, jej mąż dokładnie to samo a synek się urodził prawdziwy cherubinek, włosy kręcone blond, oczy błękitne. Ja jednak mam nadzieję, że nasz maluszek będzie miał ciemne oczka. W rodzinie ani mojej ani męża żadnych blondynów nie ma :D Zobaczymy. Grunt, że zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana a co ja bym chciała.. :) niestety to się samo decyduje i to w chwili poczęcia!.. dzieci nasze do dziadków nawet mogą być podobne, a charakterki mieć po cioteczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka to moja koleżanka o brązowych oczach, mąż jej też brązowe urodziła chłopca z niebieskimi oczami, ale była awanturka.. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostajecie więcej kasy bo na zwolnieniu nie odprowadza się składek. A składki normalnie płacicie tak, że część płącicie Wy a część pracodawca. Dlatego teraz dostajecie więcej kasy bo swoje składki dostajecie i te, które odprowadzał pracodawca. Skąd możecie po kilka stów więcej dostawać. viki dobrze, że wszystko już ok. Wiktoria wybacz ale jesteś jedną z ostatnich osób jaka mogła by mnie pouczać. Ja się żadnego seksu nie czepiłam tylko źle zrozumiałam pisany bez ładu i składu tekst. W każdym razie raczej tu nie pasuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice oboje mieli czarne wlosy i ciemne brazowe oczy I ja tez sie urodzilam z czarnym dlugim lokiem ale potem jak tylko te wloski sie wytarly bylam blondynka do 17 roku zycia, potem znowu zaczely mi ciemniec, ale zaczelam farbowac na blond, a teraz mam ciemne farbowane :) wszystkiego trzeba sprobowac. Ale pamietam wszyscy sie dziwili, na dodatek mialam blond jasne wlosy i ciemne oczy, bardzo rzadko spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Część kochane :) Nie ogarniam wszystkich Waszych postów :P Ale widzę, że nie tylko ja jedna :D dzidzius210 - serdeczne gratulacje! Ach te chłopaki,chyba jest ich na naszym forum więcej niż dziewczynek :) Paatkaa - mnie ostatnio na jabłka naszło i to w każdej postaci :D jabłecznik, szarlotka, po prostu jabłka muszą być codziennie :) Wczoraj też tak poszalałam jak Ty, goście się zjechali, a ja ruszyć się z łóżka nie mogłam.. heeleenka - no choć raz miałam wyrozumiałych gości i byli tylko do 22:00 więc dałam radę :) ale dziś już od rana na nogach jestem.. Moja babcia ma gospodarstwo i zarządziła wykopki :D cała rodzina zjechała się pomóc, a mnie zostawili w kuchni i gotowałam obiad jak dla pułku wojska :D Dopiero do domku wróciłam. A moja babcia cały czas traktuje mnie jak maleńką wnusię, której wszystko trzeba wytłumaczyć i pokazać palcem.. Zanim do kuchni weszłam to już w korytarzu mi tłumaczyła jak mam rosół gotować :) Dobrze, że mama się za mną wstawiła i jej powiedziała, że gotować potrafię, bo przecież one same mnie uczyły.. Co jak co, ale babcie są najlepsze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że jestem w domku, wreszcie wszystko na swoim miejscu. Nie wiem czy łożysko nisko schodzące i łożysko przodujące to jest to samo. W każdym bądź razie z opisu usg wynika: jest położone 1,5 cm od ujścia wewnętrznego szyjki macicy, na tylnej ścianie nisko schodzące bez cech odklejania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikiable- obyś już, aż do porodu, nie musiała bywać w szpitalu.. Ja to się motam w takich opisach, też nie miałabym pojęcia o co chodzi.. Nic tylko dbaj o siebie jeszcze bardziej i odpoczywaj duuużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa tak szczerze mówiąc to masz rację z tymi składkami, aż wstyd się przyznać że tyle kodeksów poprzerabiałam i nie wiem:) czyli powinnam dostać do wypłaty wszystkie składki które ja płacę (tzn mi odciągają) ? nie wiem czy dobrze zrozumiałam.Składki na Podatek dochodowy na pewno płacić muszę. Czyli jakby tak było to koło 400zł więcej powinnam dostać. Dzięki za odpowiedź, w sumie za wyprowadzenie z błędu. Co do włosków właśnie mam farbę na odrostach, mój wielofunkcyjny mi farbuje, tyle że dziś pierwszy raz pędzelkiem bo chciałam na farbie przyoszczędzić, uśmiałam się tak że aż brzuch mnie boli:) ciągle słyszałam - oddziałam ziarnko od plewa, jakbym wiedział że tyle włosów masz to bym w życiu się nie zgodził:) masaya mnie wykopki omineły.. w sumie to nawet ich nie było, jest u nas tak mało ziemniaków że nie opłaca się ich z ziemi wyciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja boje sie farbowac wlosy.Przezywam to ze nie wiedzac,ze jestem wciazy pofarbowalam wlosy.Nawet boje sie obcinac wlosy bo moze jestem i nie madra ale wierze w przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zawsze zbierałam ziemniaki i jeszcze innych popędzałam, że co tak wolno im idzie :P więc dziwnie mi było zostać w domu. Reszta żartowała, że bez takiego "poganiacza" to pewnie do wieczora nie zbiorą :D W tym roku też mniej było ziemniaków, ale wykopać się opłaciło.. Wiecie co, ja jeszcze nigdy w życiu nie farbowałam włosów.. Mam kręcone włosy i stosuje często odżywki, bo się przesuszają.. Zawsze się obawiałam, że jak zafarbuje to będą jak siano.. A tak za mną już długo chodzi zmiana koloru.. Ale znowu nie wiem na jaki :) Może po porodzie zaskoczę wszystkich nową fryzurą.. Tylko byle ta zmiana na plus mi wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach kwiatow kawy zostan z nami czemu tu nie pasujesz ?Zalezy mi żebyś została mamy ten sam termin porodu 22luty tak?Sprubojmy jedna druga zrozumiec jak ktos tu napisal- hormony rzadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach kawy - daj spokoj :) pisz dalej. PRzeciez wiadomo jest nas tu tyle, kazda ma swoje hormony, kaza ze tak powiem nosi :) wiadomo ze nie kazda z nas musi sie z kazda zgadzac. MamaAnusi ja wiem ze sa rozne przesady I ludzie kiedys wierzyli w rozne rzeczy, nie przezylam tego co ty, ale rowniez stracilam pierwsze dziecko, tylko w wyniku poronienia no I oczywiscie duzo wczesniej niz ty, ale mimo wszystko wiem, ze farbowanie wlosow nie ma zadnego wplywu na ciaze. Farba nie przenika przez skore, a tym bardziej nie przenosi sie do krwiobiegu, czym samym nie zagraza dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Zapach daj spokój :) jesteś w ciąży, masz termin na marzec to pasujesz. Pewnie, że jest nas tyle to nie ma szans by się ze wszystkim zgadzać, a są tu osoby, z którymi mamy więcej wspólnego a z innymi mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaAnusi Ty nie wierzysz w przesądy tylko dmuchasz na zimne, nie dziwię się masaya zrozumiałam to tak że u babci Twojej ziemniaki kopie się taką małą kopaczką tak? taką co pod traktor się podczepia? u mnie kombajnem więc dlatego się nie opłaca. Ręcznie zbieraliśmy ziemniaki kupę lat temu ale fajne to było, pół wioski się zbierało na jednym polu, od rana do nocy się zbierało i zawsze wesoło było o hormonach to ja napisałam, zauważyłam je po wymianie zdań z Joanna.. w sumie do tej pory nie wiem o co to było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie taką pod traktor :) Ale te ziemniaki są tylko na własny użytek babci i jej dzieci, czyli w tym moich rodziców :) Więc się te dzieciaki z wnukami zjeżdżają i mamy zlot rodzinny przy okazji :) Aj te hormony.. Jak dobrze, że zaczepna w ciąży nie jestem :) Jakoś się wyciszyłam i nawet jak mam inne zdanie niż reszta to wolę się nie odzywać albo delikatnie dać do zrozumienia, że w tej kwestii się nie dogadamy i zmieniam temat.. Wczoraj nawet znajomi stwierdzili, że jakiś taki spokój ode mnie bije.. Jak nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapach najlepiej zabierz zabawki i idz do innej piaskownicy, troche tam posiedzisz i znowu strzelisz o cos focha hahah. Najlepiej to zaloz prywatne forum i pisz sama ze soba, bedziecie sie swietnie rozumiec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaya my też mieliśmy na własny użytek a teraz kupujemy.. ja w pierwszym trymestrze taka "przymulona" inaczej spokojna byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się przypomniało.. co do włosów to nie boję się farbować, już pisałam. Boję się paznokcie malować, tzn żel nakładać w razie W jakbym do szpitala trafić miała. Codziennie mnie korci żeby sobie różowym żelem przejechać.. ale jednak nie, lepiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heelenka a ja wlaśnie maluje paznokcie a nie farbuje wlosow a do szpitala nie mozna isc z pomalowanymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to że nie można, ale jak są pomalowane czy zażelowane to nie widać czy skóra pod paznokciem Ci sinieje, sinieje gdy Ty lub dziecko jest niedotlenione. W drodze do szpitala zawsze możesz zmyć chociaż trzy te paznokcie, jak nie Ty to mąż najlepiej niech pamięta a z żelem to ja sobie nie za dużo zrobie i nawet różowy delikatny żel to już inny odcień. Nie wyobrażam sobie żeby miało nam się coś stać bo mam żel na paznokciach! No nic, przeżyje bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×