Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość gość
Tak gosc na tarczycy tez jest??a Ty to zdajesz relacje z kazdego ruchu gosci,jestes tajnym obserwatorem i donosicielem,hmmmm,ale tutaj na forum mamy egzemplarzy ojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.11.13 [zgłoś do usunięcia] samajedna No to jak fajny facet to bierz sie ostro za niego??co C**przeszkadza??boisz sie facetów??boisz sie zwiazac z facetem na stałe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki... Widzę że analizujecie dalej... Samajedna powiedz mi kobieto co Ty masz z tym wspólnym zamieszkaniem? :D A nie lepiej poszukać znajomych, ciekawych zajęć, w coś interesującego się wkręcić, żeby istniały kontakty z ludźmi a do domu wracać i mieć luz i święty spokój. Przecież to bardzo poważna sprawa z kimś zamieszkać, albo może inaczej...wpuścić obcą osobę do swojego życia i mieszkania. Ponieważ taka istota jest C***otrzebna od zaraz, to powiedz mi jak sobie to wyobrażasz? Kto to miałby być ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatwardziała samotna wilczyca,ale Ty nie pouczaj,nie znechecaj,jak sama nie umiesz sie z kims zwiazac na stałe,nie odradzaj tego innym,bo inni to Nie Ty,kazdy sam decyduje kto kogo pusc***od swój dach i z kim zamieszka,a to nie jest juz Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tym bardziej nie moja od tego,ze to nie jest twoja sprawa,i tez sie wpieprzasz tu nie od dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie co ten gosc wyprawia na forum tarczycy i zrozumiecie ze lepiej go ignorować.Szkoda szkodzic do jego poziomu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani nie zwracajmy uwagi na "mądrości" niektórych... Szkoda czasu i nerwów. Tacy byli są i będą. Ignorancja jest najlepsza. Odbiera wówczas "amunicje" gagatkom, których tylko korci by komuś oddać... I znudzą się szybciej i znikną. Nie miejmy im tego za złe. Każdy popełnia błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to moze nie zwracajmy wogóle na nikogo bo nigdy nie wiemy pod jaka postacia ukrywa sie troll,kazdy poprłnia błedy ale głubcem jest ten który w nich tkwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznac go mozna po ortografii ........"głubcem"na tarczycy podobna ortografia i morały......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo poznac po ortografii??a co ma ortografia do samotności????to jakas paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ten gosc jest od morałów a nie od ortografii,dzis jest waska specjalizacja ,jak ktos jest od wszystkiego to jest do niczego,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gimbusie do szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama szkoły nie widziałas,a innych wyzywasz i do szkoły posyłasz??Czy Ty jestes zdrowa na umyśle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ u mnie biało... mam dzis wizytę w sprawie operacji aż mnie ciarki paraliżują... pozdrawiam do wieczora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co Ci ta operacja???zycie Ci nie miłe???hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sobie gość tu siedzi. Każdy ma prawo nawet do głupich wypowiedzi. Niech siedzi i smaruje co głupota mu dyktuje :D A inni niech się nie przejmują bo taka rola głupiego by drażnić mądrego :D Więc my mądrzy się nie dajmy i na głupie zaczepki nie odpowiadajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć wszystkim :) Wilczyco, mam rzeczywiście paranoję z tym wspólnym zamieszkaniem. I tak póki co nie mam z kim, więc pogadać sobie mogę ;) A codziennie gdzieś latam i bardzo mi się ożywiło zycie towarzyskie. I zamiast cieszyć się że jak wrócę będę miała spokój, to się martwię, że wracam do pustego mieszkania. Zakręcona, jak tam po wizycie w sprawie operacji? Dziś w Warszawie bardzo zimno, ale świeciło piękne słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki Oczywiście że możesz sobie pogadać :d jak najbardziej :D w końcu się tu po to spotykamy. Być może dojrzejesz ;) do jakiś decyzji, które w znaczący sposób zmienią Twój nastrój i inaczej spojrzysz na świat. Wczoraj poświęciłam;) wieczór na myślenie o Twojej "paranoi". Bo powiem Ci że bardzo mnie to intryguje dlaczego czujesz się samotna w swoich czterech kątach. I doszłam do takich wniosków: -masz zdecydowanie za dużo miejsca niewypełnionego -masz mnóstwo wspomnień i tak ze wspomnieniami da się żyć [oczywiście pod warunkiem że są mile], natomiast te puste pokoje [kiedyś zapełnione ludźmi] mogą powodować smutek i tęsknotę za przeszłością [zakładam że również udaną] Więc pomyśl czy nie byłoby wskazane zwyczajnie zmienić lokum na mniejsze, na tak małe, by było tam TYLKO miejsce dla Ciebie. Wiem z czym to się wiąże, porządkowanie i przeprowadzka...ale też korzyści, niższe opłaty, mniej sprzątania :D no i nowe życie, które zaczniesz kreować pod kątem siebie tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakrętka 🌼 czekam z niecierpliwością na Twój powrót i informacje co dalej. Dziś również byłam na bolesnym badaniu, ale trafiłam na super panią doktor, wykonała dobrą robotę, sporządziła świetny opis, wynik akurat mnie nie zaskoczył ale to nie ma znaczenia. Było wiadomo że powikłania prędzej czy później się ujawnią. Pozdrawiam Poszukiwaczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
🖐️ Masz rację z tym za dużym mieszkaniem. Mam zamiar je sprzedać i kupić mniejsze. Obgadam to jeszcze z dziećmi, jak spotkany się wszyscy w Święta. Miałabym mniej do sprzątania, no i urządzałabym to nowe a uwielbiam to robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie...będziesz się urządzać po swojemu, dopasowując wszystkie rzeczy do Twoich potrzeb. To naprawdę Samajedna jest ogromnie istotne, żeby przebywać w takim otoczeniu, które jest jakby Tobą. Ja tak zrobiłam. Kiedy nastąpił koniec żałoby ducha [bo on następuje, tylko czas jest inny dla każdego] rozpoczęłam wymianę starego na nowe...trwało to jakiś czas...ale dziś nic mi nie przypomina tego co było. Zostały zdjęcia w kompie i albumach ale to przecież wielka pamiątka, trudno ją kwestionować. Ale emocji już nie ma. Po prostu...było, minęło...trzeba iść do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Wiem, wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ witajcie jak to miło,że ktoś tu czeka i interesuje się moim marnym losem... otóż, podróż mnie umęczyła i wymarzłam musiałam pojechac do innego miasta koleja i mpk, bo wiecie...jak zakropią oczy, nie widzi sie i nie można prowadzić samochodu... ustalono termin operacji mam zrobić bad. krwi na 2 tyg. przed i przynieść kolejne papiery od lek. rejonowego, że na nic nie choruję... oj , ta biurokracja! dodatkowo się zdołowałam, napatrzyłam na chorych ludzi, jako że szpital od onkologii po bzety.. więc, powiem tyle - samotność w obliczu cierpienia ludzi /bez kończyn, na wózkach..etc/ to pikuś:classic_cool: jestem w domku, kicia czekała na zewnątrz...a tu zimno i śnieg...musiałam biedaczkę pół H przytulać moja wierna przyjaciółka muszę ją ponownie przyzwyczaić do siedzenia w pustym domu, niestety źle znosi samotność i szaleje pod nieobecność...a od kilu m-cy mieszkała w ogrodzie, jedynie nocuje w domu.. resztę uzupełnię samajedna, jeśli chodzi o mieszkanie, prawdopodobnie wyniosę się z tego wielkiego domu do 2 pokoi w bloku, urzadzę raczej nowocześnie/ mało sprzątania, dużo relaksu/ i dobrze radzi twa, przeanalizuj..ile potrzebujesz, zamień, sprzedaj...a może ja odkupię lokum w stolicy? oj, fajnie byłoby... pozdrawiam* twa i samajedna i 35 szukającą "guza"* kropka może któraś jeszcze tu zagladnie idę na doktorów, wirtualnych, oj szkoda,że takich dziś nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Zakrętka...z całego serca życzę Ci by wszystko siem udało... o cierpieniach ciężko chorych nie chce tu już pisać...przez lata wielokrotnie to oglądałam...ludzie nie mają o zielonego pojęcia jak bardzo można cierpieć, być opuszczonym przez bliskich, rodzinę...rzuconym na pastwem losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
o, witaj jak miło... a co pijesz pod cieplutkim kocykiem? ja herbatkę żurawinową :classic_cool: samajadna, dodam..mam 2-pok. mieszkanie i jak na moje potrzeby jest i tak za duże..do tego ogromna loggia wystarczyłby mi 1 pokój i garderoba... gości nie zapraszam na nocleg mnie czekaja zmiany...ale o tym innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
i dobrze zneutralizuje tłuszcz ze smażenia placków oj, narobiłaś smaka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×