Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość gość
Oj to wam wspolczuje,bo samotnośc jest bardzo dokuczliwa,i frustracyjna, najczesciej prowadzi do depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatwardziała samotna wilczyca- chodziło mi bardziej o środek na anty-temperament. Nawet kilka godzin temu się tutaj wypowiedziałem w odpowiednim temacie: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3867594&start=90 Mam już dosyć tego całego temperamentu, jak chyba połowa facetów. Po co to komu, skoro ludzie już wyszli z jaskiń i nie grozi gatunkowi wyginięcie? Gdyby nagle z dnia na dzień faceci stracili libido, to świat stanąłby na głowie. Dlatego taką viagrę to każdy może sobie kupić, ale już anty-viagry nie ma w legalnej dystrybucji. A samotność, to taka straszna trwoga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie ma anty-viagry???jest jeszcze cos lepszego,jak 6 rytuał,który kieruje cała energie sexualna do góry,warto to wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dave młody jesteś...to normalne...nic w tym dziwnego nie widzę, że masz potrzebę uprawiania seksu...bo wiesz dla każdego człowieka seks co innego znaczy...Daną osobę zaspokaja numerek na tydzień, inna musi codziennie 6 razy... Nie ma norm polskich...bo każda para tyle się bzyka ile potrzebuje...ale być może jeżeli cierpisz [według siebie] na nad temperament może właściwa byłaby wizyta u seksuologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyślam sie ze pierwsze słyszysz,ale to nie ma znaczenia czy jestes wierzacy czy ateista,jestes człowiekiem a to najwazniejsze,6 Ry tuał Tybetanski kieruja cała Twoja energie sexualna do góry,i stajesz sie superczłowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po 30-tce więc znów nie taki młody. Byłem kiedyś u seksuologa to skończyło się prawie bijatyką ;) Ja chciałem receptę na tabletki na spadek libido, a on usilnie wmawiał mi że mam sobie znaleźć kobietę z dużym temperamentem, he he ciekawe gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tej energii sexualnej na sex,bo wtedy jest ona wypromieniowana,zmarnowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze...seks seksem :D A masz jeszcze inne zainteresowania ? PS. Kobieta z temperamentem to nie był zły pomysł...bo wielu mężczyzn nie zaspokaja latami swoich partnerek... Może poszukasz sobie Pani np. 50 + która już w ciąże nie zajdzie a jeszcze ma potrzeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szkoda marnowac tak energie sexualna,mozna ja skożytkowac dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatwardziała samotna wilczyca- brałem bromki i andocrur, efektów w ogóle nie było (poza ubocznymi). od hormonów też staram się trzymać z daleka. szkoda, że nie ma nic prostego, bez tylu powikłań. przecież nie będę brał środków atydepresyjnych bez depresji, żeby tylko uciszyć kolegę z dołu. musiałbym chyba zacząć pić, palić i przestać uprawiać sport to może by się sytuacja uspokoiła. nie piszmy już o tym, bo temat jest o samotności :) tutaj wszyscy są samotni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to nie ma nic innego,przeciez napisałem ze jest,a Ty tu wogóle obecny a nie przytomy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczyca- próbowałem już wszystkiego. starszych pań również, niestety escapelle było potrzebne więc z tą bezpłodnością to rożnie jest :D pomijam już, że kobiety w tym wieku to jeden wielki FOCH i huśtawka nastrojów. zainteresowań innych niż seks mam z milion. gość- nie przekonuje mnie ani trochę ten tybetański rytuał. to brzmi jak jakaś sekta :) nie dla mnie, jam umysł ścisły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie ma czegos takiego jak przekonuje,Trezeba spróbowac wtedy mozesz cos powiedziec,jaka sekta????co Ty pleciesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie wazne czy umysł scisły czy inny,to co napisałeś to sa zapalenia gruczoło wymówkowych,tak naprawde nie chcesz niczego znalezc tylko sobie pogadac z samotna :D i tu Cie mam,he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój z tymi rytuałami, to jakaś bujda na resorach. Rytuał z 6 Tybetankami jeszcze by mi może (chwilowo) wystarczył, ale jakaś pseudo-joga? Dziękuję za radę, ale to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ze mną się fajnie gada :D Dave... heh... zostaje Ci szukać kobiety...wiem że to trudne zadanie... zostaje też "leczenie" może rozmowa psychoterapeutą który specjalizuje się w nadpobudliwości seksualnej ! http://dziendobry.tvn.pl/seks-siedem-razy-w-ciagu-dnia-nadpobudliwosc-czy-norma,58477,n.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne to nie dla mnie ,tamto tez nie dla mnie,normalnie maruda jestes,jak nie spróbujesz wiedziec nie bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukać kobiety na pewno nie zamierzam. Zbyt traumatyczne doświadczenia z przeszłości. Wierzę, że z wiekiem mi to przejdzie. A ty jak radzisz sobie z samotnością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loriii1976
Jak ja bym chciała, żeby mój mąż miał taki temperament jak Ty Dave... Ale niestety. Jemu starczy raz na tydzień, a ja ciągle najarana jestem. Nie ma sprawiedliwości na świecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zamiast Ty sie jarac ćwicz Rytuał 6 ty i bedzie z pozytkiem dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loriii1976,tak jasne,skad Ty mozesz wiedziec jaki ma temperament,ta krowa która duzo ryczy mało mleka daje :)przeciez on nawet nie chce 6 rytuału ćwiczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu mnie masz :) Szczerze mówiąc to boję się tego 6 rytuału, żebym nie miał implozji w jądrach. Szósty rytuał Penis leży jak ulał Rytuał szósty worek mosznowy pusty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma telewizja ,czy internet do 6 rytuału??to jakies nie logiczne porównanie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×