Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Zakręcona zaglądam :D mam sentyment do kafe...wiele fajnych osób tu poznałam...z wieloma utrzymuje kontakt priv poza forum... wiele się też naczytałam...oj bardzo wiele... gościu od miłości ja bym się bardziej skłaniała ku genetyce i przekazywaniu złych genów z pokolenia na pokolenie...w tych złych genach są nie tylko choroby somatyczne ale też choroby duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
akurat nie mam kontaktów na innych forach..kiedyś jakoś się nie dałam wciągnąć na dłużej ot , jestem solistka czyli pasuję do wątku SAMOTNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam nie wierz genom,to tylko bajer 21w,wszelkie przekazy ida po stronie podswiadomej,czyli duszą,a 95 chorób powstaje na tle emocjonalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
nie przepadam za gotowaniem najczęsciej robię soki lub cos szybkiego niskokalorycznego czasem coś gotuję schabowe tłukłam na jutro, bo nalot będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis to jest modne,wszyscy klepia o genachkiedys zwalali na rodzinne albo mna starosc,za 10-20 lat wymysla cos nowego,i tak wkółko,masło czy margarany,w zaleznosci od koniunktóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesz mieso????hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
widzisz, przypomniałaś mi długo siedziałam na dietach potem było forum tematyczne sporo czasu zmarniłam na paplaninę w końcu się ..wykruszyło wyruszyłam na rower i szybciej ujrzałam efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
schabowych i wędlin nie jadam nie lubię warzywa, owoce..bo mam działkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
i czasem wódeczkę lubię ale to zależy od towarzystwa i temperatury oraz innych ważnych okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie te inne wazne okoliczności mnie interesują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pasuje :D bo ja nie jestem samotna a pojedycza :D...a ponieważ mam dużo nicków :D to dla wyjaśnienia mój nick to TWA...i w każdym te 3 literki się znajdują i są stopki z moimi poglądami na życie :D więc jak tu wjadę [właśnie wjeżdżam] z innym nickiem będziecie wiedziały że to JA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
ja to wiem ..a zagościsz na dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego jestes zakrecona w lewa a nie prawa strone???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
W.. czy mieszkasz w tym pięknym m-cie z kanałami i krasnalami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny stopień zuchwalsTWA
bo jak lewo to mogą być nie lada atrakcje ;) pewnie że mogę zagościć :D z tym że nasza samajedna też ma się udzielać !!! Tak...uwielbiam krasnale ...fantastyczne są !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
Samajedna być może ogląda basty musicy albo inne tv a może ma gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
tak ważne jechałam gondolką w tym roku ponad pięknym miastem zagranicznym, niestety, do ogrodu japońskiego i niedawno odkryłam, że bilet upoważniał do darmowej szklanicy wina!! tak to jest, jak wyruszysz w świat z mężczyzną! ten ich pośpiech wolę sama, bo byłam stratna to wino z kuponu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
dogaduję się jedzenie czasem jest boskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
:P przywitam się Dzień dobry! wstałam wcześnie, pułap chmur niski, mgła farba coś mi nie wyszła wychodzę z letnich odcieni tak, mam coś bezcennego dla mnie - wspomnienia i zdjęcia miłego dnia, życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Wchodze sobie dziś rano na forum i widzę, że wczoraj była niezła dyskusja :) Ja dziś w kiepskim nastroju, pogoda też jakaś nieporzyjemna. Cóż, trzeba będzie jakoś przeżyć ten dzień. Oprócz samotności zmagam się z depresją i to jest chyba mój największy problem Usiłuję z tego wyjść, suplementuję się na potęgę i wierzę, że będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Jeśli znacie jakieś sposoby to ja poproszę. Ze swej strony oczywiście walczę, spotykam się z ludźmi, staram się zazywać omegę 3 i witaminy. Jak na razie słabo pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ witajcie trudna sprawa mam nadzieę, że my pomożemy w tym trudnym okresie syndrom pustki.. daj sobie czas, dzieci odchodzą, takie ich prawo czas na nowe życie trzeba się tylko ogarnąc i zorganizować każdy w jakiś sposób tego doświadcza, odchodzą bliscy, znajomi, zmieniamy pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
kolejną kawkę sobie zrobiłam , bez cukru tym razem liczę na popołudniowe słoneczko...i rowerek..do lasa.. mam pecha, miałam dzisiaj lecieć na Majorkę, przewodnik zakupiłam, odbyła się półgodzinna sesja języka obcego; w planie miałam pozwiedzać cele Chopina i G. Sand, tudzież inne cmentarzyki i kamienne miasteczka w górach, gdzie wiele znanych osobistości zakupiło posiadłości; zrelaksować się w basenie, pospacerować po piaseczku, poobserwować niemieckich emerytów i w końcu nie ograniczać konsumcji szwedzkiego stołu.. ząb mnie rozbolał już w niedzielę, stomatolog na urlopie, wyjazdu nie kupiłam i tak się męczę z bólem...moje słownictwo w dziedzinie stomatologii zerowe, co mogłoby źle się skończyć dla mnie.. może w przyszłym roku...pocieszam się,że migdałki zakwitną, bedzie piękniej niż jesinną porą, ale i drożej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×