Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość gość
Ja nie molestuje,tylko macie problemy a jak podsówa wam sie dobry i sprawdzony sposób to wy wybrzydzacie jak panna na wydaniu,ten szuka ciagle chemicznych tabletek,inna znowu wariuje bo maz zimny a ona goraca,no jak to z wami jest????chcecie cos zmienic czy tylko narzekac???Człowiek sukcesu nigdy nie nazeka tylko podejmuje działanie,aby jak najszybciej zmienic istniejaca sytuacje,a tu flaki z olejem i nic zadnej reakcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatwardziała samotna wilczyca- po co Ci u siebie taki zbok? Chyba, że mi przez domofon każesz robić 6 rytuał w zasięgu widzenia Judasza, zanim mnie wpuścisz do domu :D Wtedy będzie pewność, że nie zgwałcę. Lepiej odpowiedz mi na poprzednie pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty chcesz g****ic,bo nie chcesz 6 rytuału ćwiczyc,pewnie tak Ci dobrze,a sciemniasz jaki Ty biedny jestes:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzasz Dave... gdybyś się ustatkował...to byś poszalał i opadł na łopatki zmęczony...wiesz jak to jest ...co za dużo to nie zdrowo ;) ja też o tym czego nie mam, myślę zawsze w takich kategoriach że tony !!! bez końca...potem się okazuje, że mała ale systematyczna porcja Cię nasyci... Dave ja nie przestałam być kobietą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo ciężko zmęczyć. Może to przez zdrowe życie, sport i brak nałogów. Nie znalazłem jeszcze takiej, która by mnie zajechała (choć wiele się odgrażało że dadzą mi w kość). Musiałbym chyba zatrudnić się w jakiejś kopalni, bo obecnie pracuję w domu i chodzą mi po łbie rożne pierdoły. Ile Ty masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pierdoły Ci chodza znowu po głowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej od Ciebie...to już ustaliliśmy...:D I chyba nie chodzi tu o to, by ktoś kogoś zajechał...[bo takie rzeczy to chyba tylko za kasę] a o obopólną przyjemność...a jak to się wiąże z uczuciem wzajemnym, to myślę że fikołki mogą przybierać różny wymiar. Natomiast wątpię czy jakaś kobieta będzie chciała być - jak to się teraz mówi - workiem na spermę. Może jednak konsultacja ze SPECJALISTĄ wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak konsultacja ze specjalista,a prosty rytuał 6 mozna go ćwiczyc nawet w domu poszedl juz na bakier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dave_Gahan,jest rozharmonizowany energetycznie trzeba go posładac do kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o worek na spermę, tylko kobietę o dużych potrzebach. Wtedy może mieć miejsce przyjemne i obopólne zajechanie, miałem tak dosłownie tylko z jedną (właśnie tą starszą). U specjalisty już byłem to kazał takiej własnie szukać (to była jego jedyna rada), wziął za to 80zł, a nawet szarlatan o 6 rytuale mnie nie poinformował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy specjalista zna tą metode Rytuałów Tybetanskich,zalezy u jakiego specjalisty byłes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie sobie piszcie...jak Dave ma poradzić sobie z wybujałym temperamentem... i się pożegnam miło było bardzo... Dave przestań myśleć o bzykaniu :D skieruj swe myśli na to czego nie znosisz !!! DOBRANOC ps. Ja mam duże potrzeby :D...ale odnosi to się absolutnie do prawie wszystkich dziedzin życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatwardziała samotna wilczyca,tylko nie do bzykania,chociaz i tak sie nie przyznasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Ci nie mówie o wsadzaniu byle,gdzie,ale nie mów tu o wysokich cenach bo to Ty musisz płacic wysoka cene,bo masz pragnienia,których nie chcesz pohamowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem przestać myśleć o bzykaniu, ale kobieta nigdy tego nie zrozumie. Po prostu stwórca świata dał mężczyznom popęd, żeby przed wyjściem na polowanie zapłodnili swe kobiety w przypadku, gdyby polowanie nie poszło i stracili na nim życie. Minęły tysiące lat, ludzie się ucywilizowali, ziemia się przeludniła, no ale ten fatalny instynkt nie nadążył za ewolucją i rozwojem świata. Dlatego potrzeba mi jakiś tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he,jasne instynkt nie nadazył za cywilizacja,ciekawe jak by ludzkosc trwała bez popedu,według Eryda,zycie sie toczy tylko dzieki popedowi,a Tobie znowu tabletki chodza po glowie,skoro masz 6 rytuał naturalny i skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to jak z tej francuskiej komedi,Kapuśniaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dave_Gahan,nieee to Ty jestes Kapusniaczek,zjadasz na obiad 3 tabletki udajac ze jedna to ziemniaki,druga schabowy a trzecia surówka,cały tabletkowy gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
🖐️ ale mam lekture do porannej kawy bije na łeb spory PIS z PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
O rany, też sobie poczytam do sniadanka. Że też wczoraj poszłam tak wcześnie spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlazł kotek na płotek PIJERDOLNOŁ go mlotek^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki Dołączam się do Was przy kawie :D No działo się...gdy się zejdą sympatyczni ludzi i trwa humorystyczna dyskusja na poziomie, można nie żałować że czas minał... Wczoraj wieczorem taki był ruch, telefony dzwoniły, skype...ledwo dawałam radę...czyli wieczór w towarzystwie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o tych rytuałach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiemysli
gościowi od rytuałów już dziękujemy, chyba powiedziałeś wszystko. Kto zechce to skorzysta, kto nie zechce to nie przekonasz i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem od rytuałów zadałem pytanie? bo nie znam tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×