Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość zakręcona w lewą stronę
hej gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć :) Wczoraj poszłam wcześnie spać i nie byłam wcale na forum. Miejmy nadzieję, że upierdliwy gość już nie będzie prowokował Wilczycy, bo akurat do niej się najbardziej przyczepił, no i trochę do Zakręconej, chyba nie lubi szczęśliwych ludzi ;) Też proponuję ignorować te wpisy, nie warto dyskutować... W W-wie ma być dziś 17 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubie szczesliwych ludzi,jak bedziemy sie tak tu wszyscy ignorowac to nie bedzie tu zadnej rozmowy tylko milczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
gościu, nazwij się jakoś. Nie bedziemy się tu wszyscy ignorować, będziemy tylko ignorować natarczywe wpisy, jak to szczęśliwe samotnice mają źle! Ja chętnie czytam, że można być szczęśliwym mieszkając samemu. Podnosi mnie to na duchu i daje nadzieję, że przyzwyczaję się do swojej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz samotni dobrze,nie maja chociaz robia dobra mine do złej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co maja powiedziec innego?ze nikt ich nie chcial?przeciez samotny zawsze powie ze on tak chcial,a nie ze jego nie chciano,logiczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ciocia jest od zawsze samotna,ma 63 lata i teraz mamy z nia ogromny problem,bo zaczyna slyszec jakies glosy,zbiera gazety masowo i ma jeszcze pare dziwnych nawykow,ktorych wczesniej nie miala,do 60 lat jeszcze jakos sie trzymala,rodziny miec nie chciala,a teraz zaluje,nie wiem co bedzie dalej,boimy sie ja zostawiac sama w mieszkaniu bo ma rozne mysli i nie wiadomo co jej przyjdzie do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiemysli
To rzeczywiście problem z tą ciocią. Nie jest jeszcze w podeszłym wieku a już zdradza niepokojące objawy. Też się boję takiej sytuacji. Ech, życie jest ciężkie i często okrutne, nie tylko dla samotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki... ᠋ Mam nadzieje że słonecznie u wszystkich, bo taka pogoda poprawia nastrój i odsuwa szare myśli. W depresji bardzo pomaga naturalne światło czyli słońce, więc proponuje żeby Samajedna 🌻 poszła w te piękne miejsca, które są w Jej mieście i wystawiła buzie chłonąc promienie. Ja mam tydzień medyczny :D a w piątek planuje pojechać na cmentarz, bo teraz drzewa sypią liście i co się posprząta znów masa napada dookoła. ᠋ Zakrętek 🌻 ja też poszłam spać bo w tym tygodniu wczesne pobudki, nie lubie ale muszę... I przestań upierdliwy gościu twierdzić że tylko osoby samotne chorują bo to tak wielka bzdura, taki absurd...że zaczynam tracić cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem, co ma znaczyć że "ktoś mnie chce" :p Może se chcieć bo końca świata...mało mnie to rusza :classic_cool: czyjeś chcienie... A co ja jestem towar na półce, że się zdejmie, wsadzi do koszyka, zapłaci przy kasie i się ma bo się chce :p ᠋ JA muszę chcieć, pragnąć i potrzebować :D innej opcji nie ma ! ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Ech Wilczyco, jak ja lubię czytać Twoje wpisy :) Chciałabym mieć takie podejście do życia. U mnie faktycznie niesamowite słońce, jednak siedzę w pracy i widzę je przez okno tylko. Wracając oczywiście wystawię facjatę ;) Trzymajcie się samotne kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam wrazenie ze wilczyca jest osoba zawistna i zgorzkniala,nie wiem,moze sie myle,ale czytajac te jej wpisy doszlam do takiego wniosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samajedna...idź, idź...spacerkiem do domu, powoli rozkoszuj się każdą chwilą. Może po drodze wstąpisz sobie coś kupić. Ciuszek albo kosmetyk. Cokolwiek jakąś babską potrzebę, to zazwyczaj poprawia humor...np nowa szminka w nieużywanym jeszcze kolorze. ᠋ Samodzielność Samajedna bierze z braku "podpórek" :p kiedy musisz iść załatwić nie myślisz, kogo by tu ciągnąć ze sobą , tylko skupiasz się na sprawie, życie mnie nauczyło iść do przodu i walczyć o siebie. :D Wiadomo że czasami ludzik kobiecy się trochę poobija ale że konsekwentny i dobrze przygotowany musi wyjść na swoje. ᠋ Wczoraj w moim "lumpie" wpadła mi oko śliczna bluzeczka, wczoraj tylko pooglądałam, dziś kupie :D do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
witajcie, słonecznie 🌼 u mnie wręcz upał miałam chwilkę rano, zrobiłam remament w szafie, powyrzucałam, co niepotrzebne; pranie super na słoneczku schnie jeszcze czeka mnie gigaorgazm u stomatologa:P o ile mnie przyjmie, bo już robie 4 podejście/ albo urlop albo zmieniła godziny/ tak jest romantycznie, chętnie usiadłabym z kawa albo lampeczka czerwoneg, ale cóż przed wizyta niewskazane! pozdrówka i miłego popołudnia życzę zaglądnę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
gościa przegoniły same gdzieś zawirowały ej, pokażecie się dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
na kanapie się pokażesz? a gdzie ta kanapa? gdzie obejrzeć można szanowną panią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Hello :) Dziś w stolicy znowu piękny dzionek. Wczoraj spacerowałam, a jakże, i dziś też zamierzam, jesli bedzie takie słonko jak teraz. Dziś mój nastrój jest całkiem dobry, czego i Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudne kobiety maja nieskazitelnie czyste domy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
No to ja nie jestem nudną kobietą w takim razie hihi ;) Jednak pragnę mieć nieskazitelnie czysty dom i może niedługo wezmę się za sprzątanie. Na razie mi się nie chce ale wiem, że po porządkach człowiek ma satysfakcję i wydzielają się hormony szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
He he ja też znam Wilczyco. Ale po udanych porządkach ponoć też się jest happy. Zamierzam to kiedyś sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Hi hi jasne :) A teraz zamierzam legnąć na kanapie i pooglądać coś w TV. Już sobie przygotowałam słodycze i herbatkę imbirową. Ach jak przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×