Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość zakręcona w lewą stronę
witajcie nie mogę tu wysłać, przez te cholerne ciasteczka, które wyłączyłam u mnie było pięknie , słonecznie ale..spędziłam czas u stomatologa juz 2 dzień i na jutro się umówiłam poczułam wiosnę jesienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Cześć Zakręcona. Zajrzałam, żeby powiedzieć dobranoc. Ja mam na raize dentystkę z głowy. Miesiąc temu zakończyłam wizyty i wszystkie ząbki mam już w porzadku. To bardzo przyjemne uczucie :) Kolorowych snów życzę wszystkim samotnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Witam wszystkie samotnice i samotników. Dziś w stolicy ciemno i ponuro, niestety słoneczka już nie ma :( Ale trudno, trzeba się przyzwyczajać, taka pora roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej samotni, gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
jestem tak zakrecona,że nie mam czasu tu wstapić od poniedziałku wysiaduję pod rozmaitymi gabinetami stomatolog, prześwietlenie, lecę zaraz na wybielanie ząbków a jeszcze zahaczyłam wczoraj o poradnię; udało się zamówić szczepionki i dziś się zaszczepiłam, więc mogę lecieć w dalekie kraje.. pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
mój lapek nie przyjmuje do wiadomości ,że ma kliknąć nosówkę, więc je gubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pusto tu dzisiaj. Samotne pewnie się z kims spotkały i nie siedzą tu, to ja spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej samotni, co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
To ja też się zgłaszam, samotna cały czas niestety. Ale może kiedyś będę jak Wilczyca - pojedyncza, ale nie samotna? W stolicy świeci piękne słońce, u Was też? A Zakręcona pewnie świeci bielutkimi ząbkami po wczorajszym wybielaniu? Życzę wszystkim miłego pogodnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałabyś tak o sobie powiedzieć Samajedna? Potrzebuje ludzi ale nie są mi niezbędni. Bo to zasadnicza różnica. Potrzebować czego a jednocześnie umieć się bez tego obejść i nie odczuwać dyskomfortu. Moim zdaniem a wynika ono z wieloletniej obserwacji związków małżeńskich i rodzinnych i znajomych, nie wszyscy ludzie się w tym odnajdują. Póki są młodzi i wiele spraw załatwia miłość i jeszcze jakoś to idzie ale potem...drogi wielu się rozchodzą. Nie tylko poprzez rozwód...ale przez osobne życie w jednym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Bardzo bym chciała móc tak o sobie powiedzieć. W sumie to kiedyś byłam samotnicą, dobrze się czułam w swoim towarzystwie, nigdy się nie nudziłam. Chciałabym, żeby tak znowu było i to BARDZO. Niby teraz jest czas na to, by zająć się sobą - a ja nie potrafię na razie. Ale pracuję nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca nad sobą, jeśli jest obrany dobry kierunek skutkuje powodzeniem. Trzeba tylko widzieć cel i pragnąć go. Ale najlepiej wszystko wypośrodkować i każdego dnia robić co dusza zapragnie [oczywiście w granicach zdrowego rozsądku]. Ja zaraz idę kupić kaczkę i zajmę się jej przyrządzaniem, żeby w weekend mieć co jeść, kiedy wrócę z pełną głową a pustym brzuszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Ooooo i jeszcze gotować potrafisz! Ja niestety nie za bardzo umiem i bardzo nie lubię gotować. Ale jeść trzeba, więc coś tam zwykle przyrządzam. Życzę Wilczyco udanego tego pracowitego weekendu :) A jak tam pozostali? Czy ktoś jeszcze tu zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, nie jestes sama... rowniez mialam depresje i zaczelam sie leczyc.. bo mialam rozne przedziwne mysli i znajomi mnie namowili na terapie... psychoterapeuta monika skoczylas-merczynska wyciagnela do mnie pomocna dlon i wyciagnela z zyciowego dolka :) za co bardzo jej dziekuje :) lapcie link do poczytania: http://udanaterapia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulubione formy spędzania wolnego czasu przez polskie dziewczyny i kobiety . Polskie kobiety najczęściej na pierwszym miejscu stawiają rodzinę. Dużo czasu poświęcają dbaniu o dom i najbliższych. Dom musi być posprzątany dokładnie i starannie, a porządkowanie odbywa się przynajmniej raz w tygodniu. Również przygotowywanie posiłków jest przejawem troski o ognisko domowe. Kobiety czują się odpowiedzialne za to by w domu buło czysto, lodówka - pełna, a rodzina – najedzona i zadbana. Pielęgnowanie kwiatów doniczkowych bądź ogrodu także jest częstym hobby, bo otoczenie domu to wizytówka jego mieszkańców. . W polskiej tradycji rodzina spędza dosyć dużo czasu razem. Święta obchodzone są w gronie najbliższych. Polki przygotowują posiłki, nierzadko goszcząc w domu dalszych krewnych i znajomych. Hucznie obchodzone są szczególnie imieniny, kiedy zwyczajowo najbliższa rodzina i znajomi siedzą cały wieczór i noc przy suto zastawionym stole – jedząc, pijąc i żartując. Polskie panie nie zaniedbują kontaktów z najbliższymi, odwiedzają ich i poświęcają wiele uwagi i zainteresowania członkom swoich rodzin. . Inwestowanie w samorozwój, uczestniczenie w kursach i dokształcanie jest na porządku dziennym, a nauka języków obcych stała się jednym z najpopularniejszych hobby. Polki chętnie studiują. Niejednokrotnie podejmują studia zaoczne nawet w średnim wieku by podnosić swe kwalifikacje zawodowe bądź dla samej satysfakcji zdobywania wiedzy. Rozwijają swoje zainteresowania ucząc się fotografii, nauki kroju i szycia czy obsługi programów komputerowych. . Polki dbają o zdrowie i kondycję fizyczną. Chodzą do siłowni, często biorą udział w zajęciach aerobiku, jogi, tai chi. Lubią pływać oraz uczyć się tańca towarzyskiego. Wiele pań bawi się na dyskotekach i dansingach. Czynny styl życia i dbanie o dietę powoduje, że są kobietami przeważnie szczupłymi i zadbanymi. Lubią się malować, chodzą do solarium, starannie się ubierają. Na te zabiegi poświęcają dosyć dużo czasu, uwielbiają robić zakupy. Zainteresowanie modą i najnowszymi trendami to dla wielu kobiet ważny temat, ciekawią je nowinki z branży kosmetycznej i wszystko co łączy się z dbaniem o urodę. . Wizyty w centrach handlowych i korzystanie z tamtejszych kawiarni i restauracji to także popularne zjawisko. Weekendowe wieczory spędzane w pubach i clubbing to forma rozrywki najczęściej chyba spotykana wśród młodszych kobiet. Wiele Polek lubi spędzać czas oglądając telewizję. Ulubione są szczególnie filmy obyczajowe, talk showy, seriale i programy popularnonaukowe. Bardzo częste jest chodzenie do kina, uczestniczenie w koncertach i wydarzeniach kulturalnych, a także w różnego rodzaju imprezach plenerowych. . Polskie kobiety, w przeważającej części, cenią sobie podróże i poznawanie nowych krajów. Wakacje lubią spędzać na południu Europy, nad morzem i w górach. Uprawianie wspinaczki górskiej, piesze wycieczki, pływanie – praktycznie każda ma jakąś ulubioną dziedzinę. Także spacery, jazda na rowerze czy nartach są powszechne. Chętnie wyjeżdżają za granicę, zatrudniają się do wykonywania prac dorywczych, nierzadko zamieszkują w innych krajach. Decydują się odważnie na emigrację, niejednokrotnie zakładając rodziny w innych państwach. . Polki chętnie korzystają z Internetu, surfują po nim, używają komunikatorów i jako osoby z natury praktyczne – potrafią wykorzystywać go do różnych celów. Ponadto czytają chętnie prasę kobiecą jak również książki. Są to kobiety otwarte na nowinki techniczne, odważne i przedsiębiorcze. Pracowite i aktywne, nie boją się wyzwań. Przeważnie szukają partnera, z którym mogą dzielić wolny czas i zainteresowania. Bratniej duszy, z którą będą mogły realizować plany i marzenia. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co to za przyjemnosc spedzania tego czasu samemu?ja tez sama i juz mam dosc wszystkiego tego w pojedynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idąc tym tokiem rozumowania, faktycznie należy się zamknąć w domu i popaść w obłęd :p Rozumiem że skoro nie mam z kim iść do kina, to nie idę, mimo że bardzo chce obejrzeć film, którego tematyka mnie interesuje. Nie idę bo nie mam towarzystwa. Rezygnuje z życia, rezygnuje ze wszystkiego co lubię bo nie ma drugiego człowieka. To według mnie jest uzależnienie. A nałogi się leczy. Każdy człowiek bez względu na to, czy jest w związku czy nie, powinien mieć swój świat, w którym czasami pragnie pobyć. Zresztą czy można wymagać od innych ludzi by poświęcali nam swoją uwagę przez całą dobę? i zajmowali się tylko tym, by nasze samopoczucie miało się dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragment z artykułu: ᠋ Panie, daj mi siłę, abym zmienił to, co zmienić mogę, daj mi cierpliwość, abym zniósł to czego zmienić nie mogę i daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego – Fredrich Christoph Oetinger ᠋ Dlaczego taki cytat? ᠋ Niedawno przeczytałem książkę autorstwa Jeffrey Gitomer’a pt. „Nastawienie na TAK!”… która przesiąknięta jest pozytywnym nastawieniem. Dlaczego pozytywne nastawienie jest ważne? Bo dodaje energii… bo pozwala nie tracić energii na rzeczy nieistotne… bo motywuje do działania… bo polepsza kontakty z ludźmi na których nam zależy… bo pozwala przetrwać cięższe chwile… bo pozwala na wyciągnięcie wniosków z porażki i tym samym umożliwia rozwój. Tylko my sami podkopujemy swoje pozytywne nastawienie reagując w negatywny sposób na zdarzenia i ludzi którzy nas otaczają. Po co? Czy cokolwiek się zmienia kiedy nazwę gościa, który właśnie zajechał mi drogę omal nie powodując wypadku, debilem i kretynem? … no nie zmieni, on nadal nie będzie potrafił jeździć… a ja stracę dobre samopoczucie. A czy system podatkowy zmieni się od Twojego narzekania na wysokość podatków? Zmieniaj rzeczy na które masz wpływ… zwłaszcza siebie! ᠋ Nie reaguj na rzeczy na które nie masz wpływu. Nie zostaje czasami nic innego jak tylko pogodzić się rzeczywistością. Nie próbuj zmieniać na siłę i przekonywać do swoich racji ludzi określanych mianem „emocjonalnych wampirów”. Ostatnio w jednej z książek rozśmieszył mnie cytat… „Nie próbuj nauczyć świń śpiewać. Stracisz czas, a tylko rozdrażnisz świnie!”. ᠋ Przed każdą negatywną reakcją, zatrzymaj się na chwilę… i zastanów: „Mam na to wpływ czy nie? Czy moja negatywna reakcja zmieni coś czy nie?”. Kontroluj swoje nastawienie… swoje emocje… swój sukces. ᠋ przyjemnego weekendu życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak cytaty cytatami a zycie zyciem,moge isc w pojedynke do kina czy teatru,ale ilez mozna tak samemu chodzic?chcialoby sie miec ta bliska osobe,pojscie z kolezankami to tez nie wchodzi w rachube na dluzsza mete,z reguly one maja swoje rodziny i ilez mozna byc na doczepke?wszystko jest do czasu,nie ma co dopisywac swoja teorie do samotnosci,chcialoby sie zostawic po sobie "cos",ale jest pod gorke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze jak sie ma chandre chce sie pogadac z kolezanka,czasem brakuje tej wlasciwej osoby i nie mowimy tu o byciu 24/24,po prostu potrzebuje sie takiej osoby i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
a ja z innej beczki, otóż dostałam pisemko z ZUS / aż wielkimi napisałam z szacunku do firmy, która to klienta nie szanuje// informują,że moje składki rosna, podaja stan konta obiecują emeryturę aż 1179, 75 zł a jak się postaram i dopracuję do sędziwych lat, to dostanę aż 1400 z groszami... naprawdę mnie rozbawili i poprawili humor na cały wieczór a jak to się ma do emerytury sąsiada, krwiopijcy i łajdaka, który dziś dostaje 5 tys.? na szczęście mam ciepłe kakao i zapiję kolejną porażkę w szeregu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
oni podają brutto? to może na podtarcie starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
O kurcze, aż się boję dostać takie pismo - to dopiero będzie, nie dość że samotnie, to jeszcze biednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
no nic trzeba się na sympatię wrzucić i szukać bogatego emeryta albo zainwestować w nieruchomości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona w lewą stronę
żartuję w życiu nie ma nic za darmo! na razie inwestuję w siebie, może egoistyczne podejście ale płacę sama i sama siebie podziwiam ot co fajnie masz, kaczkę możesz zjeść ja jestem na diecie, wkrótce przejdę na hollywódzką, czyli listek sałaty i szklanka wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×