Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość babobij
Chyba gość już jest inny tamten się wycofał. Jeżeli chodzi o robienie własności, to zasada działa w 2 strony i nie ma co uogólniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj,to nie jest prawdą.Nie ma drugiej takiej istoty jak kobieta, ktora potrafi manipulowac chłopem,robić mu wodę z mózgu.Zanim zrozumie i się otrzęsie to facet ma pół życia za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he,tak to gosc był inny ale ja tez jestem nie wycofałem się,mysle ze i mezczyzna tez zrozumie Twoje potrzeby,ale odpowiedni i trzeba dac mu szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwiazek dwojga ludzi to partnerstwo a nie oboz koncentracyjny.Jeden wymaga drugi ma tylko żadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za przejęzyczenie sie jeden wymaga,drugi musi sprostac tym żądaniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babobij
Zgadzam się z Wami Panowie całkowicie i tu macie 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co teraz z tą racja zrobisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babobij
Najpierw odpowiem gościowi nazwijmy go kapciem. A dlaczego Pan pozwolił na to żeby druga połowa tak manipulowała i miała coraz większe żądania. Trzeba było się wcześniej postawić i otrząsnąć, a nie marnować pół życia. Ale jak Pan był zadowolony i nic z tym nie zrobił, to baba robiła co chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babobij
Teraz odpowiedź do gościa, który dobrze radzi. Na pewno jak pojawi się Pan, który mnie zrozumie w 80% nie będzie odrzucony. Przyjmę z otwartym sercem i otwartymi ramionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak,na zasadzie tak krawiec kraje,jak mu materiału staje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.11.13 [zgłoś do usunięcia] babobij No ale jak on Cię znajdzie???skad wie jaka jestes???i jaki on musiałby być,zeby te 80% spełnic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 80% moze byc 50% złych cech ktore wyjda na wierzch po jakims czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babobij
Jak się spotkamy będziemy robić przymiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,ale jak się spotkamy skad wiem gdzie Cie szukac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety kapciem nie zdołałem być droga Pani ,dlatego tez moge z podniesionym czołem zabrać głos w temacie samotności. To nie my faceci mamy problem,jest nas dużo mniej i mozemy wybrać 100/118.To kobiety maja problem gdyz poprzez często własną głupote nie maja stabilizacji i jeszcze uważają sie za pokrzywdzone.Zadna nie chce sie przyznac do popełnionych błedów,z faceta robi szakala ktory odchodzac ja krzywdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babobij
Dobrze Pan zrobił, że pozbył się pasożyta. Popieram Pana w zupełności i nie robię z nikogo łobuza, bo każdy ma prawo do szczęścia. A ponieważ proporcje dla kobiet są bardzo niekorzystne, bo kłamczuchy, żyją dłużej. Dlatego ja poważnie biorę to pod uwagę i chyba zostanę lesbijką. Szukam chętnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam :D ᠋ Babobij...godne wychwalenia jest Twoje poczucie humoru :D lekkość słowa i przenośnie, ukryte treści ;) których oczywiście :p "goście" [bo cholera wie kto jest kim - widzę że wielki problem jakoś siebie określić, żeby było łatwiej odpowiadać] wcale nie pojmują...tylko jak taki koń w kieracie z opaską na oczach...w kółko to samo :p ᠋ Co to za jakieś bezsensy mówiące o tym, że ktoś kogoś przykuł do siebie na pół życia i mu je permanentnie zmarnował...ludzie co Wy za brednie opowiadacie? a gdzie Wasze JA ? ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje Ja jest na miejscu Ja to Ja i nikt inny tak o mnie nie moze powiedzieć tylko Ja,ale Ty samotna wilczyco tendencyjnie czytasz wypowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tendencyjnie ? znaczy co? skłaniam się w którąś stronę...nigdy w życiu ...jestem bardzo sprawiedliwa i żadne tam jajniki nie wchodzę w grę ;) ale pieprzenie o robieniu wody z mózgu dla mnie jest dowodem na głupotę i naiwność...więc pretensje należy mieć do siebie...zasada jest taka :D ufaj i sprawdzaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,ale co ja mam z tym wspolnego???mi nikt nie robi wody z mózgu,a tendencyjnie bo dopatrujesz sie tylko frajerów w facetach,a to jest agresywne i obrazajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babobij
Do pewnego czasu każdy jest naiwny i bardziej wierzący. Ale bez przesady. Natomiast od tego gościa( nie wiadomo ilu ich jest) nie można się odpędzić. Ma bardzo dużo czasu i jak na szczęślwego małżonka mógłby te komentarze zastosować do siebie- bo on jest chyba najbardziej samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da sie tego okreslic kto jest bardziej a kto mniej samotny,to jest w kazdym z nas sprawa indywidualną,wiec nie stopniujmy samotności,bo nie jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzisz,obrazasz,bo sugerujesz ze ja nie mysle,a za to Ty myslisz bardzo intensywnie,tylko jaki masz ten sposób myślenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy są na swój sposób samotni, bo takie są realia życia...nie napisze że każdy...ale większość ludzi dba o tylko własną d**ę [choć za chiny się do tego nie przyzna i jeszcze przytoczy tysiąc przykładów na swoją "dobroć"] ale dla mnie nie ma w tym nic dziwnego...bo od kiedy pamiętam sama siebie najlepiej rozumiałam i zaspokajałam swoje wszystkie potrzeby...a mamy ich sporo...wystarczy zapoznać się z piramidą Masłowa :D [autor teorii hierarchii potrzeb]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilczyco,jestes rozumiemn samotna więć skąd możesz mieć wiedze dlaczego facet siedzi tak długo "przykuty" dokąd mu nerwy nie puszczą.Z prostej przyczyny,jest odpowiedzialny za to co stworzył!!! Jest rodzina,czasem już są dzieci.Częściej to kobiety powoduja rozpad zwiazku.Facet ma słabsza psychikę,nie wytrzymuje napięcia nerwowego.Jesli tego nie rozumiesz to twoj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko we dwoje ludzie moga byc w pełni szczesliwi i spełniac swoje potrzeby,a ze kazdy jest dla siebie najwazniejszy to oczywiste,bo kazdy z nas ma cos do zrobienia w tym zyciu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie wiem wilczyco ,czy gdybys zechciala być w związku to znajdziesz partnera który zdoła zaspokoić twoje potrzeby skoro masz ich tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×