Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

mex2 to u mnie od zapłodnienia, a raczej od stosunku do dziś upłynął dokładnie taki czas jak u Ciebie, różnica może 1-2 dni :) mi ginekolog proponowała wizytę kolejną za 3 tygodnie ale chcę się upewnić jak najszybciej i idę na ponowne usg za 2 tyg. Musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
mex 2niezle sie napracowalas.:)) info na moj temat. lat 36-:( staran 5 lat poronienia 2 dzieci 0 tzn jedno w drodze:))) do wczoraj martwilam sie ze nie mam wymiotow, wiec dzis sie zaczely . nie wiem czy to jednorazowa akcja czy tak juz zostanie.. sluchajcie takie teoretyczne pytanie ( wiem ze na nie za wczesnie) ale kiedy nalezy poinformować pracodawcę o ciąży? gosici glowa do gory- wierze ze wszystko bedzie ok.po prostu kazda ciąża sie rozwija inaczej.u jednej widac echo serca juz w 5-6t. u innych 8-9 powodzenia na kolejnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
ostatnie zdanie bylo do mimo . sorry gosici.tyle tych pseudonimow ze sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaa
to moze i ja wiek 28 nie mam dziecka 3 poronienia starania 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaa
od ostatniego poronienia 1-szy miesiac staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyta czyli nie jesteś jeszcze w ciąży.. przepraszam ale nie mam czasu wracać i szukać poprzednich watków (chwilowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zytaaa doczytałam :) czekamy na wiadomośc i wtedy dopiszemy :) trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok :) w sobote napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusss
to ja już pełnoprawnie mogę się dopisać wiek 24 lata cykl 1 poronień 0 termin porodu 6 maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
cocochannel5- pracodawce można poinformować od razu, ale najlepiej jak dostanie się zaświadczenie o ciąży od lekarza. Choć jeśli ktoś nie chce nie musi informować, ale dzięki temu jest parę udogodnień. Pracodawca na pewno nie może cię wtedy zwolnić, trzymać na nadgodzinach. Wszystko to zależy też od trybu pracy. Dziewczynki musi być dobrze, mi ginka powiedziała, że plamieniami mam się nie przejmować, a i tak wbrew sobie jakiś niepokój jest. Ale powtarzam że 90% sukcesu to nastawienie. Mimi daj znać jak po wizycie. Może tamten lekarz na prawdę nie potrzebnie cię nastraszył, a po prostu było za wcześnie żeby było widać zarodek. Słyszałam już o takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Chodziło mi o warunki pracy a nie tryb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Mimi a teraz patrze, że do lekarza innego idziesz dopiero w piątek. Kurcze ja bym nie wytrzymała!!:/ Nie ma jakiegoś innego, który by cię przyjął prywatnie od zaraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutk123456
Cześć dziewczyny. Brak dobrych informacji. Leżę w szpitalu i jestem już po zabiegu. Znowu nie udało mi się donosić dzidziusia pod sercem. Dlatego też odłączam się od tych wątków. Najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusss
u każdego ciąża rozwija się inaczej u mnie dzisiaj widoczny był dopiero pęcherzyk i ciałko żółte ale lekarz powiedział że wszystko w porządku rozwija się prawidłowo i kolejna wizyta za miesiąc, mam lekką nadczynność tarczycy miała może któraś z was w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Młodziutk123456 z całego serca współczuje. A co się stało tak nagle??? Wracaj do zdrowia i nie poddawaj się! Jussss ja nie mam ( albo na razie o tym nie wiem) problemów z tarczycą. Ale słyszałam, że trzeba jakieś leki brać, żeby nie szkodziło dzidziusiowi. Jesteś pod opieką ginekologa-endokrynologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusss
tak dostałam leki nie jest jakoś znacznie podniesione norma jest 2 ja mam 2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
To najważniejsze:) będziesz pod kontrolą i będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodziutka wspolczuje ci bardzo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Uciekam od Was. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
juss ja biore leki na tarczyce! o tym ze mam zbyt wysokie tsh i prolaktyne dowiedziałem sie niestety juz po stracie pierwszej ciąży. i jak sie okazalo wlasnie to bylo prwdopodonie przyczyną. dlatego tak ważne jest żeby obnizyc do ok 1, 0 tsh.wtedy mialam 2, 8 .juz od 2lat biorę codziennie 50mg tyroxin . jutro mam wizyte u leka r za i najprawdopodobniej dostanę zwiększona dawkę ( nawet 4krotnie) , bo w naszym stanie tsh leci b.do góry. takze nalezy to kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Ja byłam dziś u gina bo mnie pobolewał brzuchol więc poszłam sprawdzić. Pęcherzyk śliczny jest w rozmiarze odpowiadającym 5 tygodni. Ale...gin znalazł jakiś ślad płynu jak badał narządy rodne..Niby kazał się nie martwić i przyjść za 2 tygodnie, łykać 3 tabletki kwasu foliowego na raz..ale..no własnie. Powiedział że to jeszcze nic złego nie znaczy, że może być ślad po owluacji ale może też być pękający pęcherzyk.. Wszystko się okaże za 2 tygodnie..i to będą chyba najduższe tygodnie w mim życiu...Kazał sie nie martwić i prowadzić normalny styl życia.. malutka bardzo mi przykro...:( Dołujące to wszystko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodziutka123456 tak bardzo mi przykro...kurcze tu się cieszymy a tu takie rzeczy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocochannel5- co do zwolnienia, to zależy jakie masz ukłądy w firmie. Ja w pierwszej ciąży pracowałam w firmie o przyjaznej atmosferze, więc powiedziałam o ciąży od razu a oni powiedzieli, że jak już będę chciała iść na zwolnienie to żebym powiedziała z wyprzedzeniem to załatwią kogoś na zastępstwo. Teraz poinformuje jak będę wręczać zwolnienie lekarskie, no ale nie wiem kiedy to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
kami nie pytalam o zwolnienie. nie zamierzam isc jesli nie bede miala zalecone.pytalam tylko kiedy w pracy poinformować ? któraś z was napisała jak najwcześniej. ja myślałam, ze po tych pierwszych 3mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzunia5555
Witajcie o poranku, i ja się dopisuje: wiek 32, om 29 lipiec, 3 lata starań, o poronień, 1 ciążą termin 6 maj. pierwsza wizyta u gina w pon. 16.09. beta 3 razy robiona - pięknie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Młodziutka strasznie mi przykro :(:(:( Ja niestety dziś dostałam @ :( majowoczerwcowa trzymam więc jutro za Ciebie kciuki :) daj znać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×