Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość mamusia trójeczki
Nie robiłam jeszcze. chce zrobić za pare dni. rano nic nie leciało mi i około 16 znowu coś było ale leciutko różowe i znowu nic nie ma teraz :/. Niby trzy razy już w ciąży byłam ale nie wiem co sie dzieje, jakby to był okres to cały czas by coś leciało a nie tylko jakoś tak dziwnie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia trojeczki ja tam mialam przy wczesnym poronieniu... od implantacji plamilam potem tak jak Ty przez tydzien a potem kolejne 10 dni na maksa:( z testu wtedy wychodzily mi straszne bladziochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia trójeczki
Ja nie wiem szczerze jak wyglada poronienie nigdy nie miałam :(, jakbym zapisała sie do lekarza z takim czymś to przyjął by mnie szybko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia trójeczki
jak byłam z synem w ciazy robiłam test tydzień przed okresem i wyszedł negatywny a w ciązy byłam :/,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Witam! To ja też cosik dołożę:) Ja byłam też przeziębiona 2 tygonie temu. Mi pomogła herbata z cytryną i imbirem, na gardło płukanie wodą z solą (fuuuuj), a na kaszel syrop z cebuli. Przepyszne to to nie jest, ale cóż nam zostało w takich okolicznościach. Wygrzewanie najważniejsze:) Ja temperaturę mam 36,4 - 36,8. Różnie mi to wychodzi, ale nie wiem czy to nie wina temometru:/ Mamusia 3- ja właśnie teraz miałam tak, że zamiast okresu to dostałam małego plamienia a potem nic...zrobiłam test i pozytywny. Tylko po jakimś czasie znów zaczęłam plamić na brązowo i teraz mam luteine i muszę leżeć. U lekarza byłam serduszko bije, ale strach jest...:/ Ja przy takich objawach zrobiłabym bete. Dla mnie najpewniejsze i sama ją robiłam i sprawdzałam przyrost. Był nawet ponad normę a krecha na teście jakaś super mocna nie była :P Cocochannel mamy podobnie termin porodu i OM więc chciałam zapytać w którym tyg. od OM byłaś na USG i jak duża była dzidzia?? Ja się trochę rozczarowałam jakością :/ Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
A co do soku malinowego to nie wiem czy to prawda, ale czytałam, że powoduje skurcze, więc może go lepiej unikać ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
lola 88 pierwszy raz u lekarza bylam tydzien po terminie spodziewanej mies.wiec to byl 5tc.bylo widac tylko cialko żółte. dobrze pisze? 2raz bylam 4dni pozniej i byl juz pecherzk ciazowy 3mm.no i ostatni raz bylam w czwartek to byl ostatni dzien 7tc.maluszek mial 4mm i bilo juz serduszko.pani dr ocenila wielkosc wg usg na 6 t i 2d.rozbieznisc 4dni.dopuszczalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
cocochanel. duzo tych wizyt mialas ja ostatnia 11wrzesnia lekarzzobaczyl duzy pecherzyk i cialko zolte i tyle kazal przyjsc za miesiac to nie za zadko jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
juss ja mam dosc czesto ze względu na moja pechowa historie.kolejna wizyta za 2tyg.normalnie dr powiedziała widzialybysmy sie 1w mies. takze u ciebie jest wszystko w normie:)) ja teraz w czwartek robilam tez badania krwi czy przechodziłam juz w dziiecinstwie np.rozyczke, swinke, ospe itd.u mnie to b.wazne bo mam codziennie kontakt z dzieciakami w pracy.jutro wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Ja też byłam 3 razy. U mnie to przez plamienia. U mnie w skończonym 7 tygodniu płód miał 7 mm. Czytałam, że przeważnie mają powyżej 10mm i trochę się zaniepokoiłam. Ale może też miałam późno owulacje i to przez to. Macie jakieś objawy?? mnie tylko mdli, ale delikatnie i nie wymiotuje. Nawet czasami się zastanawiam, czy nie wmawiam sobie mdłości :D Badania jeszcze przede mną. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola88
Aha i u minie wcześniej był tylko pęcherzyk. Ale słyszałam, ze niektóre dziewczyny mówią o ciałku żółtym. Mi moja gin nie pokazywała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
ja mialam pecherzyk a w srodku mala kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
ja tez sie zaniepkoilam ze moj taki malutki....ale dr mowila ze przyrost w stosunku do poprzedniego badania sie liczy . ufam wiec ze jest ok.przeciez i tak nie mam na to wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki;) ja leczę pzeziębienie;/ gardło mnie boli;/ Czy Wam też robi się niedobrze jak macie zbyt długie przerwy między posiłkami? Ja musiałam się przed momentem czymś "zapchać" bo tak mi niedobrze było;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja muszę jeść tak ze cztery razy dziennie, co prawda nie mam mdłości ale jak nie zjem to czuję taki głód jakbym z tydzień nie jadła, więc przegryzam albo kanapkę albo owoc jakiś, ja mam wizytę za 2 tygodnie - też miałam mieć później ale sama poprosiłam o wcześniejszą ze względu na to, że na pierwszej było tylko pęcherzyk widać, a ginekolog potwierdziła że za 2 tygodnie powinno być widać już więcej. Odnośnie malin to czytałam że np. herbatki z maliną zawierają hibiskus który jest traktowany chyba w chinach jako środek poronny, ale nie wiem czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anii 84;) i jak zareagował? spodziewał się tej informacji? Stresowałaś się? Wypytywał czy zamierzasz brać dłuższy urlop macierzyński? Ja chcę powiedzieć myślę na koniec przyszłego tygodnia i stresuję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdlosci,mdlosci,mdlosci chyba sie z nimi musze zaprzyjaźnić.Nie gonia mnie do kibelka,ale sa uciążliwe,raz slabsze, raz mocniejsze ,ale są.Z racji mojej duzej wagi ,staram sie nie obiadać.Nawet nie mam specjalnie ochoty na jedzenie,jem ,żeby mdłości ustępowały.Za mało się ruszam,ale pogoda mnie dobija ,ciemno,zimno,mokro.We wtorek wizyta u położnej,ale3 co ona mi moze powiedziec ,kiedy to nie usg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wyczytałam ,że piersze usk jest miedzy 12 ,a 14 tygodnie....to tak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
ja zamierzalam poinformować jutro, w moim przypadku mam obowiazek jak najszybciej ze wzg na to ze pracuje w szkole( kontakt z roznymi chorobami). ale nie poinformuje bo leze od piatku chora i nie zapowiada sie aby jutro bylo lepiej.jesli do srody nie przejdzie to ide do lekarza. ani ..a czemu jestes juz na zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja pracuję w korporacji, poinformowałam bezpośredniego przełożonego, nie spodziewał się, ale pogratulował i stwierdził, że cieszy się :) natomiast zwolnienie go nie zdziwiło, mogłabym pracować 4 godziny, ale niestety musiałabym w tym czasie wykonać pracę, którą teraz robię w 8 a do tego jeszcze stres, także u nas wczesne zwolnienie w przypadku ciąży to standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pracuję w korpo;) i też własnie ze względu na porządną dawkę stresu dla własnego spokoju chcę powiedzieć szybko...chociaż wydaje mi się, że będą zdziwieni;/ Długo tam pracujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat, mam zamiar wykorzystać cały urlop, nie ja pierwsza u nas w firmie jestem w ciąży i tak naprawdę nie spotkałam się żeby ktoś po tym jak się dowiedział długo pracował. Może i nie mówiłabym od razu ale i tak musiałam dostarczyć zwolnienie a chciałam żeby szef dowiedział się ode mnie. Ja tylko zaczęliśmy się starać to wiedziałam, że jak tylko się uda to idę na zwolnienie, mam zamiar dobrze wykorzystać ten czas i odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosici--> Spotkanie z położną, oooo?:) a to jest coś takiego?:) Po co są takie spotkania? I czemu tak długo gin nie chce robić USG? Mi moja zrobiła w 5 tygodniu pierwsze, i teraz w 8 tygodniu będę mieć drugie:) cocochanel---> z Tobą łączę się w bólu, jestem przeziębiona, płuczę gardło wodą z solą, piję herbatę z miodem i tyle z moich kuracji... zoabczymy jaki będzie skutek... Na szczęście tak się dobrze złożyło, że zaczynam teraz dwutygodniowy urlop wakacyjny, więc spadł mi jak z nieba...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w uk ,a tutaj ciąze prowadzi polozna ,a nie lekarz ..no ijest jeszcze kilka innych udziwnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 8tyg powiem po usg w szpitalu bo nie moge wykonywac niektorych czynnosci a kolezance z pracy juz w tym tygodniu bo nie chce zeby mi pewnych zabiegow wpisywala:) u nas tez tak pozno usg panstwowo daja. Tez w 14. W pierwszej ciazy dali mi w 20stym wiec musialam sama prywatnie chodzic. Teraz tylko mam w 8smym ze wzgledu na poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosici-> opowiedz proszę czym jeszcze różni się prowadzenie ciąży a Wyspach? Masz już dziecko, czy to pierwsze? Długo już tam mieszkasz/mieszkacie?:) Z tego co widzę dziewczyny to wbrew pozorom z przyczyn realistycznych większość decyduje się o poinformowaniu pracodawcy przed ukończeniem 1 trymestru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze nie własnymi slowami... http://www.bobasy.co.uk/index.php/ciaza-w-uk/kiedy-i-jakie-badania-podczas-ciazy-w-uk Bardzo tresciwie i konkretnie. Mm juz dwoje dzieci ,ale urodzone sa one w pl.Nie mialamżadnych komplikacij w ciąży ,ani przy porodzie. Mieszkam w uk juz 4 lata ,w zeszlym roku mialam "przyjemnosc wraz ze znajoma towarzyszyć jej podczas poronienia,pozniej kolejnej ciazy i porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×