Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Mex2, wierzę że dla Ciebie to bardzo bolesny temat i nie będę go drążyc, mam tylko nadzieję że spróbowaliście wyjaśnić przyczynę tych niepowodzeń bo 3 nieszczęścia to za dużo żeby zrzucić na pecha.... Teraz będzie dobrze. krwiak wylezany to nic strasznego, zobaczysz! chcesz wsparcia - pisz do nas. I nie dołuj się teraz. Wiem że to trudne tym bardziej jak się leży cały dzień 'i czas się niesamowicie ciągnie. Ułoży się wszystko. Naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że tak bo ja teraz pomachałam swoją magiczną różdżką i wyczytałam w mojej magicznej kuli, że KAŻDA z NAS w kwietniu/maju urodzi swoje dziecko! Słyszysz mex??? I mam na mysli kwiecień / maj 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) No i takich czarów nam trzeba! Jeszcze jakbyś mogła troszkę czas zaczarowac aby szybciej leciał...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
pewnie bedzie super i bedziemy wymienialy sie gdzie co fajnego kupilysmy i jak tam zabkowanie i kolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Już zaczarowałam by czas leciał szybciej... w tym celu na początek stwierdziłam, że koniec lata, zapraszam jesień i skracam dni, wydłużam noce i spokojne sny;).... Pasuje?;) Zawsze to kilka godzin na dobę do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam,że jesteście :) ;***** wzrusyłam się ;...) postaram się pozytywnie zacząć myśleć :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
mex od czego masz nas jak tylko co pisz, Kobitki ktore juz maja dzidzie w jakim wieku bylyscie przy pierwszym dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
Czarna kawa bez mleka juz wieki takiej nie widzialam dobrej na poziomie i smiesznej ale fajna jaka ogladalam byla polska last minutte polska komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
last minute to była ta o tych wakacjach w egipcie, jak potem musieli dorabiać na masażach itp?;) Wiem, że krytycy bardzo nieprzychylnie wypowiadali się o tym filmie, a mi się podobał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
Czarna kawa bez mleka (dokladnie to ten i tez mi sie podobal ) ostatnio ogladalam amerykanska rodzina milerow calkiem moze byc tylko troche przysnelam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a kupujecie nowe wozki czy uzywane.? Kurcze czasem tak mysle ze dobrze by bylo miec jakies 19 lat i wpasc chyba sie wtedy czlowiek tak ze soba nie cacka i nie mysli az o tylu sprawach co moze sie wydzyc a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jeszcze ne oglądałam tego filmu, zaraz wlączam i oglądam ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mex- dziewczyny mają rację :) pozytywne myślenie barrrdzo pomaga :) Wiele przeżyłaś ale teraz czas na pozytywne wieści :) Należy Ci się :) gość Ola- ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 26 lat. A czas będzie leciał coraz szybciej, pierwszy trymestr się trochę dłuży a potem leci nie wiadomo kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
Gość Ola powiem Ci szczerze mam kilka lat więcej niż 19, ale wpadłam dziecka nie planowałam na pewno nie teraz nie z tą osobą i wcale nie jest łatwiej chyba jeszcze trudniej ... W ogóle dzisiaj mam znowu mega doła właśnie z tego powodu, że nie dam sobie rady, że dzidzia nie będzie miała taty ahh... przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
juss - jesli miaaloby miec byle jakiego ojca to lepiej poczekac na odpowiedniego matka ma wystarczajaco milosci by ofiarowac dziecku. -kamii84 no ja w kwietniu 30a i to moje pierwsze ale skoro mowicie ze wiek niczego nie zmienia to wierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola88- dzięki za słowa otuchy. :) mex2- na pewno będzie dobrze, tylko dużo dużo leżenia :) A co do mnie to już się w miarę pozbierałam... jedynie mój mąż jest teraz nieszczęśliwy bo ginekolog zabronił nam stosunków przez najbliższe 2 tygodnie ;) mamy się z planowaniem wstrzymać 3 miesiące, ale ja tak długo nie wytrzymam, więc robimy 1 miesiąc przerwy i mam nadzieję, że znów dołączę do Was :) Pozdrawiam Was gorąco i Wasze FASOLKI :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusss- życzę aby Ci się wszystko poukładało jak najlepiej, pamiętaj masz teraz dla kogo się uśmiechać, dla tej małej kruszyny :) gość Ola- ja też w kwietniu kończę 30-stkę :D dokładnie 3 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26lat synka i teraz mam 30stke w październiku:) zawsze mowilam ze zakoncze rodzinke do trzydziestki:) i gdyby udalo sie jak zaczelismy starania to by tak bylo;) ja tez jestem dobrej mysli ze mysi byc dobrze i bedziemy mialy dzieci w maju. Mi odwolali usg bo jest strajk lekarzy wiec teraz zrobie w Polsce w poniedziałek za tydzień:) caly czas jest mi strasznie niedobrze...i tez jednego dnia mialam taki bol na caly brzuch jakby ciagnacy...dziwne to bylo...ale bieglam na autobus mam nadzieje że to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
kamii84 ja tez w kweitniu tylko 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
Czarna kawa bez mleka obecnie mieszkam u rodziców mają duży dom, wiedzą o ciąży prowadzę własną firmę od 2 lat, tak więc czas pracy mam nie normowany, odpoczywam teraz, wiem wiem nie powinnam się nad sobą użalać bo mam rodzinę mam gdzie mieszkać mam co jeść, tylko najgorsze jest to że dorosły facet z którym mieszkałam planowaliśmy przyszłość, dowiedział się o dziecku i odszedł stwierdził że to nie jego ... Przepraszam za chaotyczne pisanie, ale jakoś nie umiem jeszcze o tym spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusss mam przyjaciółkę i stało jej sie to samo. Facet cala ciaze się nie odzywal do niej bo mowil ze nie jego a to tylko byl jego wymysl...tez planowali przyszlosc itd. Po urodzeniu nagle sie odezwal zrobil testy DNA i zyc jej nie dawal bo chcial prawa do dziecka....teraz sie obudzil z miloscia wielka i sa nie razem. Ja nie wiem ci z tymi facetami sie dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
czasem potraktowalabym tych facetow patelnia tak zeby echo bylo slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
dzis wieczorem ide na usg powinnien byc juz widoczna dzidzia i bijace serduszko, im blizej to coraz bardziej sie boje to czekanie jest straszne, Mam nadzieje ze w srodku cos juz bedzie nie tylko pecherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×