Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Cocochannel5 jeżeli to nieinwazyjne badania i nie ma ryzyka poronienia, to można robić. Tylko jak coś wyjdzie nie tak, to będziesz miała jeszcze gorszy dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
szatynka- ja jestem niestety juz po 35 rz.i po tamtym zdarzeniu jak dowiedzieliśmy sie ze nasza malutka byla chora poszlismy razem z mezem na badania genetyczne- jestesmy genetycznie ok, takze to ruletka. tak jak pisalam nie zamierzam robic badan inwazyjnych ( czyli pobieranie przez brzuch wod plodowycg- tak jak piszesz jest ryzyko moj lekarz mowil o 0, 5 %) zrobie tylko usg u specjalistów i badania krwi .kosztuja ok 800 €. ale mam przeczucie ze tym razem będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
dzieki.mam nadzieje ze wszystkie maluszki urodza sie w terminachi i zdrowiutkie. a jak tam dxiewczyny co muszą leżeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
cocochannel5 u nas to badanie z krwi na choroby genetyczne kosztuje 2500tys i jak bedzie potrzeba to tez je zrobie tyko ze najwczesniej to 12 tydz. na igle w brzuch mimo ze refundowana raczej nie bede kozystala,Genetyke chromosomow robilam przed ciaza takze to juz mama za soba.Poza tym jestem bardzo dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się prosto z łóżka - leżę i nic nie robie. Mex2, śpisz? Ja jeszcze 9 dni i przyspieszona wizyta. Mam nadzieje wtedy usłyszeć:" odklejająca się kosmówka? Ja nic nie widzę... " :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha :) rozbawiłaś mnie xxmyszka :) też się melduje z łózka ;p wstałam i sie polozyłam ;p troszeczkę siedziałam, zrobiłam sobie śniadanie odebrałam pocztę i leżę. co do badań prenatalnych.... ja je będę miała na fundusz..... bo wcześniej miałam problemy.... jeśli chodzi o inwazyjne to robi sie je w ostateczności , jeśli lekarz coś podejrzwa to po by sie upewnić wykonują amniopunkcję. Ja ją mialam ale wiedziałam że dziecku bardziej już nie zaszkodzę bo i tak nie miało szans żyć..... poza tym oni wszystko widzą na tym 3D czy tam 4D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do brzuszka, jest jakiś taki napięty ;/ i pobolewa.... ale sama już nie wiem co to zaból, myślę ze bardziej jestem przewrażliwiona i tak powinno być...sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
mex2 no wlasnie wczesniej by sie czlowiek nie zastanawial a teraz byle zaklucie i juz czlowiek mysli ze nie wiadomo co sie dzieje, chyba juz wszytskie zaczynami byc przewrazliwione a tak p rzy okazji DZIEN DOBRY DZIEWCZYNKI :) ja odkat wciazy jestem wstaje o 5tej wyspana a z natury spioszek heh.Co do badan prenatalnych tez bede robila w ostatecznosci ,Nie wiem czy by to cos zmienilo nawet jesli dowiedzialabym sie o jakiejs chorobie,ale wiadomo ze czlowiek woli wiedziec i nastawic sie na pewne ewentualne zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakochałam się w maxi cosi i chyba ten chce mieć.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
zaraz sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
mura4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
czesc dziewczyny;] wozekfajny ale ja nie lubie tych kubełkowych spacerowek ja osobiście stawiam na emaljunga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
ten Mura fajny ale nadal wole troszkę inna spacerowke tym bardziej ze starsza corka długo korzystałam ze spacerówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
mex fajny ale cena mnie zabija, i podobnie jak kolezanka ja osobicie wole plytszy a jesli codzi o lozeczko to kolyska? czy standard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
tyle tego jest ze jak przyjdzie mi wybierac to chyba oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdźcie sobie na strnę www.bobowozki.pl tak są wszystkie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
aaasiulkaaa ten wozej emaljunga bardzo mi sie podoba ale cenowo bede ograniczona tak do 2500 nie wiecej, chyba ze trafie na jakies wyprz, wkoncu mam jeszcze 7miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
rany dziewczyny wy już wózki oglądacie ? jeszcze tyle czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
ja tu gadu gadu a sliki musze robic, lece dziewczynki zagladne od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
juss ogladac mozna tyle naszego P.S mialobyc słoiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżeczko standard chyba że będa te stopki wysuwane z opją kołyski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
jeśli wolisz płytsze to polecam z czystym sumieniem JEDO jest swietny robiony jest na styl emaljunga tylko polowe tanszy bo polski moja siosstra ma i jest zachwycona. co do lozeczkato ja wybieram standardowe z opcja kolyski po pierwszym dziecku wiem ze cos takiego się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
ola emaljunga sa drogie ale polecam ci Jedo tak jak pisałam wyżej to jest praktycznie identyczny wozek ta sama wielkość te same opcje tylko mi kolorystyka się kompletnie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
dziewczyny z Warszawy w jakim szpitalu chcecie rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusss my tylko oglądamy :) ja jak w ciąży nie byłam juz dawna ogladam :) , lubię :) w głowie juz coś zaplanować :) jak nie dla tego dzidziusia to dla kolejnego... nic na too nie poradze..... ale trzeba żyć marzeniami.... tego nikt i nie odbierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
ja tez już wszystko mam prawie zaplanowane:p co więcej możecie mowic na mnie wariatka ale ja już mam piękne śpioszki dla dzidziusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------- aaasiulkaaa, też bym tak chciała, tzn. mieć takie optymistyczne podejście, a kurde nie umiem. Ja niczego nawet nie oglądam bo się boje... głupie wiem :( ------- mex2, a oprócz bolesności brzucha masz jakieś dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×