Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Co do wózków to u mnie jest tak,że jak podoba mi sie jakas gondola ,to ma głupia spacerówka ,a jak spacerówka jest fajna to gondola mi sie do niej nie podoba:D Kołyska czy łóżeczko? a moze łóżeczko turystyczne ,sa teraz takie wypasione ,małe zgrabne ,z przewijakiem i regulowaną wysokością .jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czuję różne bóle, ale skoro większości nam dolega to widocznie tak ma być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
dzieki mex2 a juz zaczelam panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscola
chyba sie kimne i trzeba obiadek robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoSiCi my mamy bukowe łóżeczko na kółkach i z szufladą. U nas się sprawdziło. Wychodzę z założenia, że dziecka nie należy kołysać, więc kołyska odpadała. Natomiast łóżeczko turystyczne wydawało mi się za mało stabilne. Gość Ola wózki retro są takie stylowe i myślę, że jako gondole się sprawdzają. W poprzedniej ciąży ja i mąż byliśmy fanami m.in. wózka x-lander. Jednak, gdy obejrzeliśmy go dokładnie, znalazło się dużo wad. Krótka gondola i kubełkowa spacerówka zadecydowały definitywnie, że się rozmyśliliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzisiaj nic nie boli i tez panikuje :-/ Boli -źle, nie boli - też źle... Niech juz mija ten I trymestr i nastaje spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny. A ja jestem przerażona co się dzieje na świecie. Przed poprzednim porodem byłam wstrząśnieta śmiercią małej Madzi z Sosnowca, a dziś jestem wstrząśnieta śmiercią Nadii i Wiktorka. Co jest z tymi ludźmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka84 pozostawie to bez komentarza bo świata nie zmienimy, powiem tylko tyle, że powinni tortury wprowadzić.... żeby cierpieli 11000000000 razy bardziej ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
dokładnie jestem również za jakimiś karami dla tych zwyrodnialców, a więzienie jaka kara 25 lat siedzieć i nic nie robić, świat zwariował i nic nie wygląda na to żeby miało być lepiej... Ja dzisiaj od rana mam świetny humor zero mdłości zrobiłam zakupy teraz gotuję barszczyk ukraiński a jak mamy u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nadal utrzymuje napietyy brzuch... w sumie nie brzuch tylko podbrzusze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
mex2 może zadzwoń do lekarza bo to chyba normalne nie jest, mój mi mówił że jak by jakieś bóle napięcia utrzymywały się dłużej niż 2-3h mam dzwonić o każdej porze dnia i nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ... nie strasz mnie.... mój powedzial że mam wczesniej nie przychodzic jak za mc chyba, że krwawienie sie pojawi..... a byłam tydzien temu... myślę że sie tak spina bo siedziałam trochę ( nie leżałam) ... sama nie wiem... aalbo przewrażliwiona.... z drugiej strony co on mi pomoże? leki mam brać i leżeć... przecież nie da mi innych leków... nie chcę nawiedzać go co tydzień ;( sama nie wiem co robic .... w sumie nie jest to nie do wytrzymania poprostu dyskomfort...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusss
to może faktycznie przez to siedzenie, w takim razie masz zakaz siedzenia tylko leżenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos ola
mex2 ja jak mialam takie napiecie to mi inny lekaz do ktorego teraz nie chodze juz dal nospe i ona pomagala( nie zmieniilam lekarza bo byla zly zebyscie sobie nie pomyslaly) obecna ma po prostu inne podejscie i jestem zadowolona, a co do napiecia ja mam napiety brzuch ale nie podbrzusze mysle ze chyba mam jakis problem z trawieniem jak zjem cos cieplego przestaje mulic, no i gazy mnie dobijaja, a jak to u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos ola
ale byki wale sprostowanie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc ola oj tam oj tam.... bykami się nie przejmuj :) nie zwracamy uwagi ;p ja tez róznie pisze bo jakby nie było to na leząco ;p więc zjadam litery ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
dzwonilam do pielegniarki kolezanki i powiedziala ze bol pod pepekiem przy nacisku moze byc spowodowany ze ksztaltue sie lozysko, wiec jestem troszke spokojnejsza jednak wizya u gin dopiero za 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
to znowu ja nie wytrzymalam zadzwonilam do mojego lekarza wiec powiedział mi ze ten wzdety brzuch prawdopodobnie mam od owocow jem ich za duzo i fermentuja, poza tym chyba za duze porcje jedzenia powinno byc 5 posilkow ale ilosci ptaszka,Jesli nie wystepuja plamienia krwawienie i dziwne wydzieliny to nic zlego sie nie dzieje, a i odstawic soki owocowe tylko woda,To da tych ktore mamuski sa zaniepokojone jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta. Witam nowe majowe mamy. Dzisiaj jestem po usg i widziałam dzidziola i tętno tez jest więc jestem spokojniejsza. Ale powiem wam że sie tak stresowałam że masakra. A to niby druga ciąża i powinno być jakoś lżej...a chyba jest odwrotnie..No ale już sie uspokoiłam i chyba teraz dopiero do mnie dotarło, że będę miała naprawdę dzidziola :) Co do wózków to ja mam taco wariors 3 w 1 i powiem tak...gondola super, spacerówka ciężka jak cholera i w goóle nie była używana przez moją córę a nosidełko jak to nosidełko, może być. Teraz mam taką spacerówkę chicco lite way , parasolka ale porzdna, w sensie nie trzęsąca za bardzo i rozkłada sie na maksa, więc myślę że znów ta spaceówka od taco nie będzie używana. Moja córa też jest z maja więc temat mam sprawdzony hehe. Jeżeli nie macie wózków..nie kupujcie 3 w 1. U mnie się nie sprawdziło i z tego co słyszałam nie tylko u mnie. Kurcze tak dużo piszecie, że nie mogę nadrobić czytania hehe. Dla tych które mają ciemne myśli...prosze myślec pozytywnie!!! To rozkaz od ksiezniczki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje gosc ola..... uspokoiłas mnie :) ;*** ja nie chce dzwonić do tych lekarzy bo powiedzą że panikuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księżnoczka79 gratulacje :))) super , że kojejna mama uspokojona i wszystko dobrze ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
mex2 a ja tam wydzwaniam wkoncu to moje pierwsze a poza tym sam lekarz mowi ze w dzien i w nocy, wiec tak robie,Tym bardziej ze sa to prywatne wizyty wiec nie mam wyzutow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
ksiezniczka79 hej a czemu 3 w1 sie nie sprawdzaja przewaznie o sapcerowke chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc ola wiem masz rację.... taki głupi moj charakter ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
mex2 ja znatury to taka ciapa jestem a tu nie pojde tam nie zadzwonie bo po co a z p*****la, ale jakos odkat w ciazy jestem to przemawia walecznosc ze mnie i brak niesmialosci heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
chciałam napisac pier-dołą i juz mi cenzure zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz tylku tych lekarzy przeszlam i wiem jaki maja do nas stosunek , jak ktos dzwoni z glupimi pytaniami albo wydzwania co chwilę to oni maja dośc.... a ja wtedy głupio sie czuję ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
mex2 kochana pracuje w sklepie i wiem jacy ludzi potrafia byc i z jakimi p*****lami przychodza wiec odkat poznalam jacy sa ja juz nie mam skrupułów i mam w d.... co sobie mysla place wymagam chociaz moze to samolubne ale ze mna tez tak postepowano wiec ucze sie od najlepszych i ty tez sie nie krepuj, jak sama nie wywalczysz to nikt z milych checi nie bedzie sie przejmowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×