Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość aaasiulkaaa
wiesz co myszka ja miałam 20 lat bedac w pierwszej ciąży i jakos przyjmowałam wszystko na luzie teraz jakos nawet nie dopuszczam myśli ze może cos być nie tak chcociaz tez miałam chwile zwątpienia i stresu i te myśli aa może tym rtazem się nie uda itp. moja siostra jest starsza o rok i jest już po dwóch poroniniach nie wiadomo jaka jest tego przyczyna bo wszystkie badania jak najlepiej wychodzą najwaznaiejsze to myslec pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.... , ja tak jak mówilam wczesniej , nie wierzę do konca w zabobony ale cos w tym jest... wiec nie mam zamiaru niczego kupowac a jeśli ktos będzie chciał mi , mojemu dziecku przed jego przyjściem na świat coś oferowac to musi to przytrzymac do momentu porodu.... nie przyjme takich rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
moja siostra tez tak mowi jak ty mex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmyszka, w sumie nie mam innych dolegliwości ale powiem i że dziś szczególnie ten brzuch napięty i obolały... ciężko stwierdzic co to za ból, może nawet nie ból a dyskomfort... kurcze boję się ... nie wiem co tam sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki balagan w domu że masakra... facet nie potrafi sprzątać.... szok ja nie wiem co by tu bylo po 9 mc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
aaasiulkaaa fajne te jedo dziekuje. oj tez bym kupila juz jakiegos spiszka ale to dopiero polowa 6tyg i zdecydowanie za wczesnie, poza tym boje sie ze jak juz cos kupie to bedzie cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
mex2 jesli chodzi o brzuch ja mialam taki dyskomfort wczoraj wrazenie ze pekne i niby pobolewal ale nie byl to taki oczywisty bol, troche mi bylo slabe troche nie dobrze przy tym bylam jakas spiaca,I co kolwiek zjadlam wydelo mnie odrazu,Dzis zjdalam tylko jedna kromke chleb ai czuje sie dobrze mimo tego ze raczej najedzona to nie jestem, mdłosci mam co drugi dzien i nie sa tylko poranne potrafia ujawnic sie w ciagu dnia a nawet wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec widocznie to normalne bóle w sumie jest w nas istotka która rośnie i robi sobie miejsce :) jakie to nieprawdopodobne :) niemożliwe.... niewiarygodne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
tak bardzo podobaja mi sie wozki retro ale chyba sa malo funkcjonalne co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
oczekujaca23 witamy w gronie oczykujacych mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem już po wizycie. NA USG zobaczyłam maleństwo i usłyszałam serduszko. Przez nieregularne cykle lekarz przyjął termin z USG, czyli dziś dopiero 8 tydzień ciąży, a nie 10 jak wynika z okresu. Termin porodu pokrywa się z tym co wyliczyłam na dziecko.haczewski.pl. Życzę wszystkim tak dobrych wieści. Co do wózków, to moi sąsiedzi mają te graco i wiem, że go reklamowali kilka razy, bo cały czas coś nie tak. No i dla straszych dzieci (na takich jak moja pierworodna latorośl =>1,5 roku) też nie polecam kubełkowych spacerówek. Koleżanka też ma JEDO i też poleca. Mura jest ok, tylko spacerówka ciekawe jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za swoją łamaną polszczyznę w poprzednim poście, ale mam tu pomocnika i nie przeczytałam przed wysłaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za przyjecia mnie do grona przyszlych mam:) u mnie dopiero poczatek5tydzien a od utra6sie zacznie.staralismy siew o dzidzis od listopada i wreszcie sie udalo.teraz czekam na wizyte u gin mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
szatynka84 gratulacje cudowna wiadomosc wiem przepiekny widok zobaczyc bijace serduszko bardzoooo sie ciesze, teraz to juz u nas wszystkich musi byc dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
oczekujaca23 bedzie dobrze tu mamy taki maly koncik wsparacia i marudzenia, trzymam kciuki abys na pierwszym usg zobaczyla juz dzidzie z serduszkiem, cudowne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola ja jestem tak pozytywnie nastawiona do ciąży i do kobiet w ciąży, że nawet nie myślę o tym co złe. Wiem, że niektóre z nas przeżyły koszmar. Niestety nie znam słów, które mogą ukoić ich rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
szatynka84 dokladnie.Ja tez staram sie mysleci wlasciwie od ostatniej wizyty kiedy zobaczylam bijace serduszko i dzieciatko jestem tylko pozytywnie nastawiona, ztreszta jak widze moj lekarz tez,Przyznal sie ze na przedostatniej wizycie mial zle przeczucia ale nie chcial mnie straszyc bo na ostatniej wszystko sie juz uformowalo jak powinno i nawet mi pogratulowal,Wiec jestem jaknajlepszej mysli wraz zmezem nie bierzemy nic innego pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola pozytywne myślenie i spokój w ciąży to podstawa. U mnie poprzednia ciąża była bardzo spokojna. Teraz mam trochę trudniej, bo muszę za córcią się nalatać cały dzień. Jednak będę starała się, żeby nie denerwować się bez potrzeby. Ja do swojej córki od początku podchodzę spokojnie i myślę, że to się przełożyło na 10-miesięczne karmienie piersią, na to że od początku dobrze śpi i wiele innych pozytywów. Każdy kto mnie zna i wie, że jestem raczej cholerykiem ;) dziwi się, że do swojego dziecka mam tyle cierpliwości. Sama nie umiem tego wytłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
ja tez w goracej wodzie kapana ale bede brala przyklad z ciebie , czyli jak najmniej stresu i spokoj, slyszalam ze jesli jest spokoj w ciazy bez stresu to i po urodzeniu dzieciatko tez spokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
znowy boli brzuch macie tak czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola myślę, że to jest prawda. Szczęśliwa i spokojna mama, to szczęśliwe i spokojne dziecko. A z resztą taki spokój niektórych potrafi naprawdę zbić z tropu. Zwłaszcza działa to w służbie zdrowia. Pielęgniara drze ryja, że nie umówi nas na wizytę, bo nie ma miejsc, a ja do niej spokojnie odpowiadam "po co się Pani unosi, ja poczekam". Kobieta nie wiedziała co odpowiedzieć, a mnie z dzieckiem lekarka przyjęła w pierwszej wolnej chwili :) Także spokojem można naprawdę wiele zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czasami zaboli albo raczej tak pociągnie jak za szybko wstanę, a tak to nie boli. A Ty jaki masz ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze nie tylko mnie brzuch pobolewa.czasami nachodzi mnie taka kolka w jajniku ktorym byla owulacja,do tego mdlosci rano,a macie czestsze potrzeby do kibelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
szatynka84 no wlasnie nie moge go okreslic troche jakby klujacy albo mulacy taki ciagly dyskomfort ale nie jest to zaden przeszywajacy bol a moze to zoladek nie mam woreczka zolciowego i moze podczas ciazy jakos inaczej sie trawi, Na kontroli bylam dwa dni temu nic sie nie dzialo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
oczekujaca23 ja z siku latam co 10min przytym bole jajnikow,a jak naciskam sobie na brzuch to tez czuje bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !widze ,że dzisiaj humory dopisuja !!bardzo sie ciesze,oby duzo takich dni bylo.U mnie wszystko dobrze,od wczoraj to czuje sie tak...jak bym nie byla w ciąży ha ha . szatynka84 - mam to samo,nie boli mnie ,tylko CIAGNIEEEE dziwne to ,ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a jak naciskalyscie brzuch to czasem nie czulyscie lekkiego bolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
a moze tak nospe przyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×