Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Czytam i czytam i myślałam ,że topiki pomyliłam 💤 Przyjedz do uk to zobaczysz jak tutaj dzieci się drą,płaczą,zachodzą ,a rodzice nie reagują:D i wtedy rodzicem bym potrząsnęła czy nie slyszy ,że jego dziecko płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
ten gosc, zalozyl tematy : Majowe mamy 2060 i KWIECIEŃ 2060 PRZYSZŁE MAMY porazka, co ten ktos ma w glowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im bardziej ktoś krzyczy, że nienawidzi dzieci, tymbardziej pewnie chciałby je mieć....Żal mi takich osób, pewnie potrzebuje pomocy. Szkoda wdawać się w dyskusje z kimś kto ewidentnie ma zaburzenia :) A temat jest nasz i możemy sobie tu narzekać, dzielić się obawami, smutkami, radościami i czym tylko chcemy. Zasada jest jedna, jak się komuś nie podoba to do widzenia a nie zaśmiecać NASZ TEMAT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane musimy byc wyrozumiałe ,najlepiej nie reagowac ,że nie znizyc sie do tego samego poziomu.Może to ktos, kto nie moze miec dzieci ,a moze ktos kto stracił dziecko...nie wiemy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami podobało mi sie ..."A temat jest nasz i możemy sobie tu narzekać, dzielić się obawami, smutkami, radościami i czym tylko chcemy." 🖐️ ide ogladac porodowke na tls :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popłakałam sie ,te hormony ha ha ha Powiem wam ,że narodziny i pierwsze tygodnie to coś wspaniałego,Narodziny? patrzy człowiek na cud który przez 9 miesiecy w nas był i sie zastanawia jak to mozliwe. Pierwsze tygodnie? wyjęte z życiorysu liczysz się tylko Ty i dziecko:D nie obchodzi cie nic dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten "gosc" to jakis chory człowiek, albo jakiś niewychowany wlasnie małolat albo kobieta po 50tce, która cierpi z powodu bezpłodności......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
u mnie będzie na pewno Aleksander albo Aleksandra w domu mam już 4 letnia Julke:;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
oj sennosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Witajcie ,wróciłam po dłuuuuugiej drzemce :) Niebieski kwiat - mi lekarka kazała brać duphaston do czasu gdy brzuch mnie przestanie boleć i sama mam zadecydowac kiedy przestać brać :/ Moje imiona to Wiktoia i Franciszek - tu nie jestem pewna na sto procent ,jak bedzie chlopiec to ojcu kazałam wybrać :) Jakimś tam gościem się nie przejmujcie widać że to totalne bezmózgowie,nie podoba się nie czytaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2507
A ja mam termin na 7 maja i z chłopakiem mamy już wymyślone imiona. Jak chłopiec to Oliwer, a jak dziewczynka to Amelia albo Nikola :) Co sądzicie o tych imionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
Witaj koleżanko coraz więcej nas tu jest mi zdecydowanie bardziej podoba się Amelka jakos ta Nikola kompletnie mi się nie podoba ! może dlatego ze już jest ich dużo!! LOLA jak ta po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aknileve tylko stopniowo odstawiaj bo podobno nagle odstawienie jest niebezpieczne dla ciazy... tyle wiem:) moje typy to julia i maja tyle ze maja nie moge bo mam maj na naziwsko:/ a ta bym chciala hehehe i maz chce lena. a chlopiec michal albo jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia fajne jako dziecko Amelka...ale dla doroslej hmm nie widze tego.Bosiuu na parwde bedziemy miec problem.Ja juz mam Aleksandre i syn miał byc Aleksander ,ale jakos do skutku nie doszlo i ma inaczej na imie.Moze ta dzidzia bedzie Aleksander"alex"alus" hahhhahha sama nie wiem...Julka mi sie podoba bo i dla dziecka ładnie "Julka" i dla dorosłego "Julia "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Maja Maj hahahha na prawde fajnie ,ja bym sie chyba skusiła jak bym tak miała na nazwisko. hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
ja tez bym byla za Maja Maj idelanie komponuje sie imie z nazwiskiem, a jak ladnie brzmi jesli cora artystka zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2507
asiulka mnie też bardziej podoba się Amelia ale dla chłopaka Nikola. Dobrze że dużo czasu jeszcze do porodu zostało to może zdecydujemy się na to jedno imię. Oj ale ciężko będzie, ciężko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
msz racje ja tez bym się skusila rzeczywiście fanie brzmi:] Maja Maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
mysle ze dasz rade przekonać meza na Amelke:p jejus ja uwielbiam imie aleksandra albo Aleksander dlatego u nas nie maz tym problemu od 4 lat tlumacze mezowi ze kolejne dziecko tak się będzie nazaywalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2507
Jeżeli mogę się wtrącić. Maja to bardzo ładne imię ale zdecydowanie Julia ładniejsze. No i dla Twojej córeczki bardziej by pasowało to imię i nie gryzło by się tak z nazwiskiem. Chociaż nie powiem Maja Maj to ciekawa kompozycja tylko ja bym chyba nie zaryzykowała ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
lola czekam z niecierpliwoscia na wiadomoscod ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabian? Kornel ,Kornelia? bosiuu nie wiem juz czego sie czepic ahhahahaah co nie przeczytam czy nie usłysze to powtarzam i sprawdzam jak brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
mi 5 lat temu jak bylam w pierwszej ciazy podobalo sie ola julia i maria i nazwaliśmy córke julia maria;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, czekamy na info! u nas będzie Paula albo Natala. Zawsze mówiłam że jak będę mogła mieć córeczkę to właśnie tak nazwę. A syn, hmmm... Mój M chciałby Kajetana, ale mi jakoś nie leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
KAJETAN FAJNIE PODOBA MI SIE;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
u mnie jak bedzie dziewczynka to bedzie Julia, Nadzieja a dla chlopca nie mamy jeszcze imienia teraz myslimy tylko by malenstwo bylo zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Nikola albo Pola a syn Nikodem ew.Ignacy. Ale jeszcze tyle czasu zostało ze pewnie mi się zmieni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiulkaaa
moja córka ma w przedszkolu pole i naprawde to swietna dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×