Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość ola
u mnie porod rodzinny kosztuje 30zl heh moj maz oczywiscie bedzie przy mnie nie ma innej opcji nawet u nas nie bylo dyskusji na ten temat,Zawsze wypowiada sie tak jestesmy w ciazy i rodzimy a nie rodze heh,Zawsze wciagu dnia dzwoni i pyta- a bola cie piersi a wymiotujesz a czemu nie , dziewczyny maja mdlosci to moze cos nie tak hehe mam ubaw, ale jest dla mnie strasznym wsparciem i kazdej z was takiego wsparcia zycze,Jesli chodzi o szkole rodzenia tez wybieramy sie we dwoje, zastanawiam sie tylko czy nie rodzic w wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
niebieski kwiat mi learz zalecil do 12 tyg ale wiesz mysle ze wszytsko zalezy od organizmu i kondycji ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Aknileve u mnie bedzie mikolaj a dziewczynka zuzanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc ola a mialas niski progesteron ze Ci przepisali? bo u mnie to wlasnie dlatego kaze mi Polski lekarz brac do 18 :) naprawde nie wiem kogo sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
niebieski kwiat ja teoretycznie jestem bezplodna od paru lat nie miesiaczkuje albo zdarza sie to 3 razy w roku dla tego mam duphaston, nie mialam sprawdzanego poziomu progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
ale on ci na pewno nie zaszkodzi wiec nie martw sie tylko bierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Kasztanka86 u mnie maz raczej nie ma nic dogadania co do imion ale zapytam o jego opinie niech bedzie, wkoncu jest ojcem, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Kasztanka86 hahah a co, niech ma cos chlopak od zycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam !!!! kawki nie było ,ale była herbatka i ploteczki,zawsze to jakieś urozmaicenie. Bosiuu wczoraj wróciliśmy do rozmowy o imionach ,stanęło na niczym...,nie wiem jak bedzie mialo na imie nasze dziecko,do żadnego z imion nie jestem przekonana w 100% D mówi żeby wzięła kalendarz i poszukała ,ja znam imiona hahaah,ale żadne nie podoba mi sie na tyle ,żebym nadała je mojemu dziecku. Przewinelo sie Aleksander ,Michał,Olivier ,Kornelia ,Julia,Nikola Co do chłopca to jestem za Aleksandrem,córka ma na imię Aleksandra ,co do dziewczynki bardzo podoba mi sie Julia,ale?! ale tu jest problem ,ojciec moich dzieci ma teraz córkę która ma tak na imię ,nie wiem czy to wypada.D jest za Nikolą. Tyle sie naczytałam o tym imieniu negatywnych opinii ....Będzie problem wielki problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
GoSiCi to chyba u kazdego ja niby mamw ybrane imion aale zeby mnie powalaly na kolana to takie nie istnieje,Boze chwalilam sie jaka to ja bezobjawowa jestem ale nie wiem jak obiad zrobie mdlosci witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My myśleliśmy , że dziewczynka będzie Laura albo Daria a jeśli chodzi o chłopca to nie mamy pojęcia ...;) U nas w okolicy same Julie, Wiktorie i Nikole.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
claudiaaaaaaa ja tez chcialam laure ale maz sceptycznie podchodzi do tego, ale dla mnie to piekne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
a co do zgagi polecam migdaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex2
ależ ten czas się wlecze :( ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
no i poplakalam sie na tym filmie co wam link podalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Co do imion to u nas ciężko z wyborem. Nie możemy się zdecydować nawet na pierwsze typy :) Przed urodzeniem naszej pierworodnej prawie do końca mieliśmy zupełnie inne imię niż córka dostała :D Kilka tygodni przed porodem nas oświeciło :P Co do porodu rodzinnego, to mój mąż był ze mną aż do momentu, gdy podjęto decyzję o CC i poszłam na salę operacyjną. Teraz raczej tego dylematu już nie będziemy mieli, bo z dużym prawdopodobieństwem będzie znowu CC. Powiem tyle, że warto mieć kogoś kto potrzyma za rękę, pogada. Myślałam, że za drugim razem będzie jakoś łatwiej, a tu wprost przeciwnie. Już się boję ;) aaaaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obys poroniła za zakładanie debilnych tematów i zaśmiecanie nimi kafeterii, do maja jeszcze kupa czasu a ta pisze brednie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz gościu że twoje slowa nas ruszają? ani troche ..... pffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ja niestety na maj już się nie załapię ;( Glupia jesteś do maja jeszcze kupa czasu, ale kolejna dzieciary nie są nikomu potrzebne jest ich już i tak zdecydowany nadmiar, są męczące w sklepach, na ulicach, nawet nie można spokojnie przejechać autobusem by ich nie spotkać a ja nie chce mieć z nimi nic wspólnego, wytłuc je wszystkie a nie plodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie płodzcie te swoje bachory, ale potem trzymajcie je w domu by nie przeszkadzaly ludziom, ale ciągacie je do sklepow gdzie dra morde, na ulicach i pelno, wrzeszcza i zaklocaja spokoj normalnym ludziom, plodzcie je sobie ale nie zamęczajcie nimi otoczenia chce moc przejść normalnie chodnikiem a nie ze idzie na nim mamuska z wozkiem i zawala caly chodnik alebo jedzie bachor na rowerku i brzęczy dzwonkiem żeby mu zejść z drogi, zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejcie sobie dzieciary ale ja mam prawo do spokojnego zrobienia zakupow bez słuchania wrzaskow bachorów, wiec trzymajcie je z laski swojej w domu a nie zamęczajcie nimi otoczenia które ma prawo do spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
gosc a tu juz urodziles/as sie dorosly/a.No to szacunek ,i milego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari1333
gosc jezeli Tobie tak przeszkadzaja dzieci w sklepach, rob zakupy przez internet z dostawa do domu :) jezeli przeszkadzaja Ci dzieci na ulicach w miejscach publicznych idz w takie miejsca gdzie ich nie ma lub siedz w domu, dzieci sa bezbronne i maja prawo do normalnego funkcjonowania, co Ci dziecko zrobi, zje Cie ?! przyszlych oraz terazniejszych mam jest wiecej niż takich jak TY poprostu musisz sie dostosowac a nie obwiniac i miec pretensje do malych bezbronnych istot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie mamy. Jestem w pierwszej ciąży ( 9 tydzień ) od momentu zapłodnienia aż do teraz moja temperatura w pochwie wynosi 37. Mierze ją zawsze rano przed wstaniem z łóżka. Może to głupie ale bardzo boje się poronienia dlatego ją mierzę, tylko nie wiem czy jeżeli następuję poronienie to temperatura spada? Jeżeli codziennie rano moja temperatura utrzymuje się na takim samym podwyższonym poziomie to z ciążą wszystko ok? Zarodek nadal jest żywy? Może któraś z was orientuje się w tej sprawie i odpowie mi na to męczące mnie pytanie. Z góry dziękuję usmiech.gif Przepraszam, że piszę tutaj ale dałam wątek gdzie indziej i chyba nikt mi nie odpiszę, a tak poza tym to też rodzę w maju! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×