Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

a powedzcie mi kochane, bo nie wiem czy tylko ja tak mam, ale strasznie się boję, że po porodzie bedę wyglądała jak hmmm nie ubliżając swini - świnia, wszystko OK, boję się o maluszka, planowana ciąża od dawna, kocham go już teraz, ale te obawy co jakiś czas do mnie wracają i jeszcze przez te hormony rozwalają mnie totalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Hehe dla mnie może nawet ważyć 6 kg byle zdrowo rosło sobie :) Biorę je jako uzupełnienie witamin ,wiadomo owoce i warzywa są nie zastąpione ale ze względu na zbliżającą się jesień i zimę i coraz trudniej o świerzutkie warzywka wolę się trochę podrasować witaminkami. Fasolki zabierają nam dużo witaminek co może grozić niedoborem i anemią ... A przecież my tez musimy dbać o Siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam prenatal classic od II trymestru - faktycznie tyle tego jest że ciężko się zdecydować. Mi poleciła koleżanka. Co do figury po ciąży to się tym nie martwię specjalnie. Zrzucę wszystkie kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Też ostatnio płakałam z tego powodu,że będę gruba itp.... Postanowiłam że po porodzie biorę się za siebie , ćwiczenia,lekka i zdrowa dieta i to mnie motywuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
ja mieszkam na wsi wiec mam swoje jabluszka marmoladki kompociki i swoj przecier pomidorowy , jak maz uslyszal ciaza to sloikow mamy jak nigdy , poza tym tesciowie maja spory ogrod wiec bedzie na miodzie i mleku chowane heh,Co do obaw wygladowych ja cale zycie gruba jestem wiec mi to nie robi roznicy gozej nie bedzi ale po ciazy na pewno bede wklepywala strivectin w siebie tonami aby zlagodzic rozstepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem raczej taka "w sam raz" ale boję się najbardziej tej obwisłej skóry :P tez mi się raz plakac chce a raz smiac z samej siebie..... zamierzam juz teraz niedlugo zaopatrzyc się w Mustellę - wszystkie znajome mi ją polecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
mysle ze przy dziecku bedzie tyle pracy ze raczej schudniemy niz tyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aknileve
Najważniejsze żeby skóra nie była sucha bo wtedy powstają rozstępy,ja już teraz smaruję się oliwką dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
Claudiaaaaaaa a gdzie ty wpisujesz ten napis starania od,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z pirwszym dzieckiem przytyłam 30 kg....do porodu ważyłam 90 kg, 3 miesiące po porodzie wróciłam do 57 kg- mój mały ważył ponad 4100. Więc nie martwcie się na pewno ogarniecie wagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra jest szczupła i po dwójce dzieci został jej wielki zwał rozciągniętej skóry na brzuchu, dodatkowo lekarz stwierdził, że pękły jej mięśnie brzucha, normalnie na środku brzucha miała "dziurę". Poddała się operacji plastycznej usunięcia nadmiaru skóry i zszycia mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ola
kasztanka To Towja siostra miala faktycznie pecha bo takie rzeczy zadko maja miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia - jak jestes zalogowana to wchodzisz w opcję (powyżej) Moje konto i tam zmieniasz podpis czy stopkę - nie pamietam jak to sie nazywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od nastepnego tygodnia wracam na silownie:) i normalnie nie moge sie doczekac bo ile siedziec mozna :/ oczywiscie ostroznie:) tez biore femibion1 i teraz jak bylam zaopatrzylam sie w 2 do konca ciazy i wydalam ponad 600zl na witaminy;) padlam jak Pani mi wystawila rachunek:)ale czego sie nie robi dla dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak u mnie po dwojce czy trojce dzieci bedzie masakra to chyba tez się szarpnę na operacyjkę :P ale poki co zdrowa dietka, lekkie cwiczenia i mustela na brzuch ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
----- Claudiaaaa też Slyszalam że ten krem mustella jest dobry, ale cholernie drogi bo kosztuje ok 100 zł. ----- niebieski kwiat, ile można siedzieć ? A ile można leżeć i nic nie robić :-( Dzisiaj mam znowu depreche. Normalnie czuję jak życie ze mnie uchodzi :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam, że wszystkie kremy nawilżające mają takie same działanie jak specjalistyczne kremy na rozstępy-chodzi o nawilżenie i uelastycznienie skóry i nie warto wydawać kasy na te specjalne. Ale czy to prawda...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! U mnie wszystko ok .Dzisiaj pogoda ....powiedzmy ,niezła.Wszystko przeczytałam ,ale macie tempo...i tak sobie myślę,że chyba nam całkiem niezle leci czas ,z dnia na dzien z tygodnia na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś leci.... skreślam kazdy dzień.... i tak patrzę cały miesiąc wrzesień minąl.... z drugiej stronyy z dnia na dzień życie nam przemija ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakie przemyślenia egzystencjonalne :P uu ;) mijają dni ale to tym blizej do kolejnej wizytki i tym bardziej do narodzin :D ps. wiem, ze mustela jest cholernie droga ale kurcze nie chcialabym potem żałowac jak mój brzuch zostnie "zebrą" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
kochane mustella nie taka droga Strivectin kosztuje 700zl tak na pocieszenie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest roznica :P z tym, ze jak czytalam, to tubka musteli na miesiac starcza wiec wydatek w sumie spory.... wyczailam na allegro większą tubkę 250ml i taniej troszkę wychodzi i chyba ją kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elancyl na rostepy tez jest bardzo dobry.... ja poki co smaruje się oliwką z jonsona i tym elancylem.... niestety moja mama jak i ja mamy dużą tendencję do roztępow.... i na bank bede je miala.... na piersiach popękałam po pierwszej ciąży.... mimo że smarowalam sie.... więc 70% sukcesu tkwi w naszych genach i w elastynie i kolagenie w naszym ciele.... wiele jest kobiet ktore smarowały się od poczatku ciaży a mimo to maja ich pełno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
ale cisza wszyscy na obiedzie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
ale dzis mi jajniki daja popalic, troche posprzatalam a zmeczylam sie jak nie wiem, mam nadzieje ze nie zostane takim leniem bo ostatnio marnie mi idzie robota, spiaca jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ola-ja tak samo, niegdyś pedantka a teraz ogarniam, aby było, a jak widzę łóżko to zasypiam na stojąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×