Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MichalinaDukan

Dieta dukana ZACZYNAM

Polecane posty

Witam :) ja jestem na Dukanie od poniedzialku, czyli faza I . Waze 59 kg i chce zrzucic 9-10 kg, bo jestem bardzo niziutka i teraz wygladam jak paczek ;/ A ty ile chcesz schudnac? Razem razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiem, ze nie przyrzadzam sobie jakis wymyslnych potraw z przepisow, jem dozwolone produkty i tyle, np. sniadanie bulka dukanowska z mikrofali z szynka z indyka lub bialym serem, 2 sniad. gotowane jajko z jogurtem i musztarda, gotowana piers ( ale nie cala :D ),podwieczorek to samo, co na drugie sniadanie, a kolacje to 2 got.jajka z jogurtem lub serek wiejski. Mi sie poprostu nie chce przygotowywac roznych plackow, sernikow itd itp, a druga sprawa, to jestem ograniczona finansowo :( i choc dopuszczalne sa 2 zoltka dziennie, to ja zjadam o wiele wiecej...coz, zobacze jak to wplynie na mnie, w piatek wazenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jak widac nie przestrzegam scisle tej diety, bylam juz wczesniej na dukanie i udalo mi sie zrzucic 5 kg w miesiac i wtedy tez sie scisle nie trzymalam :) A i pije conajmniej 2 litry wody, herbate zielona i miete. Napisz cos o sobie i jak zamierzasz ta diete prowadzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Tylko uważaj z tą dietą bo jeśli masz słaby organizm to przez dużo zakwaszenie organizmu nerki nie wytrzymuj i możesz nabawić się problemów zdrowotnych ;/ Ja nie dałam rady na tej diecie i odczuwałam to w nerkach, musiałam przerwać ;/ Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że tabletki zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie testy co stawia ich w złym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniechaa75
olcia idz reklamowac to gowno gdzie indziej. ja jestem juz na 4 fazie dukana i bardzo sobie chwale. ale dieta jest dla ludzi madrych, ktorzy przede wszystkim przeczytaja ksiazke i stosuja sie do niej . w listopadzie minie 3 rok jak zaczelam dukana, badania robie systematycznie co 3 miesiace. ostatnio w lipcu i wyniki mam rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się przylanczam!! TeŻ od wczoraj na 1 fazie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dubicka chociaż spamerka to w pierwszym zdaniu głosi prawdę. Nadmiar białka może uszkodzić nerki tudzież problemy skórne. opamiętajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczesniej 5 kg w miesiac, ale nie stosowalam sie rygorystycznie do niej. teraz jestem na fazie 1 od poniedzialku i zwaze sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniechaa75
Inga zrzucilam 20kg. w pol roku. teraz mam faze utrwalania i waga waha sie kg w ta i w druga strone. wiec mozna powiedziec, ze unormowalam sobie wage. teraz jem nawet slodkie, choc rzadko. nie mam takiej checi na slodkie co kiedys. wiec na ogol zjadam jak ma przyjsc @. pewne zasady z diety mi zostaly. nie znosze masla, oleju, ani chleba zwyklego. jadam za to bulki orkiszowe i ciemny chleb razowy. makaron tez orkiszowy i ciemny ryz. cukru zero! no i tancze 2 razy w tygodniu, to w ramach cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniechaa75
dżentelmenel dlatego powtarzam, ze bardzo wazne jest przeczytanie ksiazki dukana i dokladne stosowanie sie do zasad. sa takie osoby , ktore pierwsza faze przedluzaja sobie nawet do 15 i 20 dni. GLUPOTA! nie wolno tak robic, gdyz 1 faza jest najbardziej meczaca dla organizmu , i dlatego tak szybko gubi sie pierwsze kg na tej fazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniechaa75 zapytałam z ciekawości, ja w 2011r. schudłam w 5miesięcy tez 20kg. Później zaszłam w ciążę i teraz znowu jestem na diecie. Tym razem na zbilansowanej od dietetyka. (więcej pisze topiku odchudzanie po 40) Pozdrawiam Was i powodzenia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniechaa75
Inga rozumiem dodatkowe kg. z powodu ciazy, ale powiedz mi czemu nie wrocilas do dukana? skoro mialas taki piekny wynik poprzednim razem? rowniez pozdrawiam i powodzenia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaszłam w ciążę to mimo, że jadłam mało tyłam w oczach. I chyba ze strachu przed jojo wybrałam inną dietę.. Wtedy jadłam dużo ryb, różny nabiał, piekłam chleb, wymyślałam nowe przepisy (sos z serka wiejskiego z kurczakiem-nadal serwuję go mojej rodzinie), placki z różnymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze zalozycielka odpuscila.... trudno :( kolejny topik, ktory ktos zaklada, a potem ani slychu ani dychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolaLO
To, ze ktos zalozyl topik, a teraz go nie ma to co??!! Ja wertuje rozne fora w poszukiwaniu wsparcia i wszystkie topiki umieraja co chwile... Moze uda Nam sie ten pociagnac? Jest ktos zmotywowany to odchudzania i wspierania? Pozdrawiam cieplutko x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem ciagle :) i jakos nie udaje mi sie wbic do zadnej grupy, zalozylam tez swoj topik, wystarczylaby mi 1 osoba nawet w wspieraniu sie, wiadomo, ze razem razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikke
czesc dziewczynki jestem na dukanie od wczoraj. i czuje sie swietnie! nie zebym schudla czy cos ale ogolnie czuje sie syta i lekka. nie mam nadwagi ale chce zrzucic 5kg bo mi te kg wylewaja sie ze spodni hih ciesze sie ze tu jestescie! razem bedzie nam razniej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sb wlasnie zrobilam salatke z 2 jajek i pol serka wiejskiego...jak narazie te jaja mi jeszcze uszami nie wyszly :P, a mam fajny pomysl na obiad, rozbije pol piersi, obsypie curry i pieprzem i pocieta natka pietruszki, zwine w roladke i zrobie ja na parze, a ze nie mam parowaru, to poprostu wleje w garnek wody i na druszlak hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jescze mam pytanko, jesz jakos regularnie czy obojetnie kiedy? bo ponoc mozna jesc produkty dozwolone ile sie chce, ale ja zrobilam sb odstep czasu co 3 godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikke
ja roznie jem powiem szczerze ze mi sie nie chce za bardzo jajka tunczyk piers z indyka bulka dukanowska z mikrofali i reszte produktuw ktore sa dozwolone, zalezy kiedy i na co mam ochote ale z umiarem :) a na obiad sciagam przepisy z neta. wczoraj zupa cebulowa byla-pycha powodzenia sajena88! ile masz wzrostu? widze ze zamierzasz zrzucic do 10kg? ja mierze 160 chcialabym tak z 5kg schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tobie tez zycze powodzenia :) tak, chce okolo 10 kg zgubic, bo jestem niska 152 cm wiec wyobraz sobie jak wygladam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikke
ano 57 kg sie uzbieralo w zeszlym roku bylo 51/52 i jakos mi sie pare kg ekstra przypaletalo nie jest tragicznie bo robie duzo cwiczen na nogi i tylek ale wszystkie spodnie sie ciasne porobily :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego ta dieta uwazana jest za szkodliwą. Rozumiem, ze bialko zakwasza, ale do bialka dodaje sie surowe warzywa, ktore mają działanie alkalizujace. Jedząc serek wiejski dodaje sproro szczypiorku, do kotleta zawsze sałatka z rukoli, pomidora, do jajek również dodaje surówkę. Jezeli sie myle nich ktoś mi to wyjasni szkodliwosc tej diety, bo nie chce sobie przez niewiedze zaszkodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikke
widze ze do tego samego celu dazymy niby nie jest tragicznie ale zawsze moze byc lepiej :) tylko wiesz troche sie boje bo tyle sie naczytalam o tej diecie. niby dobra bo sie chudnie, a z drugiej strony szkodliwa bo za duzo bialka zawiera :/ ja juz tyle przerabialam z odchudzaniem (ale juz dawno temu) i zauwazylam ze tylko na dukanie nie umieram z glodu i widze efekty i niekoniecznie w kg ale w cm. czasem waga spadnie ze 2kg a spodnie luzne ze hej zobaczymy jak tym razem mi pojdzie najgorsze to picie wody- 2 litry dziennie to dla mnie udreka no ale zeby pieknym byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×