Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MichalinaDukan

Dieta dukana ZACZYNAM

Polecane posty

Ta strona z cwiczeniami to: Www. Cwiczenia . Org albo napisz na google: cwiczenia na uda w 5 minut to tez bedzie. I jeszcze wiele innych Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanan noi i jest 58 :D osiagnelam cel przed slubem hehe tak sie ciesze :) Rozumiem Ikke ze zapracowana jestes u mnie z dieta oki o ile mozna to nazwac dieta w sumie to jem 2 takie wypasione posilki i pomiedzy jakies jablko ogorek porpstu jakos nie mam ochoty a jak mam to podjem nawet slodkie centymetrow ubylo :D najwiecej polecailo z talii i oponki hehe:D aleee z cwiczeniami porazka raz mi sie chce a raz nie no ale mam przymusowy ruch bo musze ogarnac cale mieszkanie do wyjazdu a lecimy juz w niedziele :D wiec codziennie okolo godzinki sprzatam ale zobacze na ta strone bo nozie pasowaloby wyszczuplic :) Jakos tak mnie to motywuje ze Ty cwiczusz a ja jestem jak leniwiec :) Mozliwe ze mnie nie bedzie przez 2 tygodnie tutaj bo nie wiem czy dostane internet tam w miescinie :) mam nadzieje ze nie przytyje bo pozniej lecimy do Polski a to na tym mi zalezy zeby sie dobrze zaprezentowac :) No ale z drugiej strony to nie wiem jakbym musiala jesc zeby przywalic 8 kg :D Pozdrawiam serdecznie .Ciesze sie ze jestes :) nie wazne czesto czy rzadko :)Grunt ze sie odzywasz.buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz dorotka! my sie tak nawzajem motywujemy! ty mnie dieta a ja ciebie cwiczeniami. ja sie troche obawiam o diete (taka prawdziwa diete) zeby mi cycki nie zginely. bo tam to najszybciej tluszczyk gubie. a jak cwicze to jest jakos wzglednie :) ach nawet jak cos sobie podjesz to 8kg nie przytyjesz! a skoro sie juz twoj organizm przyzwyczail do takiego rytmu zywienia to nie ma opcji ze w innym kraju kg c***owroca. wiesz ja c***owiem ze jak w pl jestem to zawsze schudne az do 1,5kg. czlowiek nie ma czasu jesc bo sie cieszy ze na wakacjach w ojczyznie :) :) a teraz z innej beczki. slyszalas o suplemencie diety zielona kawa?? ja tu i tam cos czytalam i nie wiem czy kupic. wiem ze kawa wspomaga metabolizm a ja bez kawy ani rusz wiec sie dobrze sklada. ale te tabletki? podobno bardzo dobre i przy diecie wspomagaja efekty. jak myslisz? nie sa tanie u mnie cos okolo 20 euro ale sa naturalne bez dodatkow chemii. ach czego to czlowiek nie wymysli zaeby sie tluszczyku pozbyc hihihi. ja tez sie ciesze ze nadal mamy kontakt!! :) fajnie tak sie nawzajem wspierac! szkoda tylko ze sajene wywialo... ciekawe co tam u niej. wow jak to szybko zlecialo! pamietam jak sie dopiera poznawalysmy na forum a ty juz w niedziele slub! i cel osiagniety! moje gratulacje!! no lece jesc sniadanie bo wczesniej czasu nie bylo- musialam synka do szkoly przygotowac :) buziaki i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie tej kawy to kolezanka kiedys pila ale nie wiem czy zielona czy jakas inna :) noi z tego co wiem to pomoglo .Ja tez bez kawy ani rusz conajmniej dziennie , no ja sie nie rozgladalam tutaj ale przy okazji jak bede w aptece to zobacze :)ale mysle ze jak to jest na skladnikach naturalnych to powinno byc ok :) No zlecialo hehe jak patrze sobie na wpisy wczesniejsze jak to szlo i ile przeszlysmy hehe :)Szkoda szkoda ze sajeke gdzies wcielo :( mam nadzieje ze czyta sobie czasem i motywuje sie hehe :D No u mnie jest juz 17.30 a ja zjadlam na sniadanie malo co i zupki pol talerza hehe nieche mi sie. Ale jak to ze nowy rok nadchodzi to postaram sie z tymi cwiczeniami :D Powiem Ci ze ja cwiczylylam duzo ze stronka fitappy zawsze kompleksy odnosnie ramion a teraz super :) cwiczylam okolo 2 miesiecy i tluszczyk zniknal i wiatka skora tez :) .,Problem mam z udami nie wiem czy nie zbyt intensywnie cwiczylam i kurde zrobily mi sie takie umiesnione bardziej niz wyszczuplaly :( dlatego boje sie tych nog :) ale na wewnetrzna strone nog sprobuje bo tam jest z czego zrzucic hehe:) takie sa wiotkie :) W kupie sila heheh :) ciesze sie ze jestes i razem walczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaula
Ja wybrałam dietę 1800 kcal oraz foreverslim i ćwiczenia. U mnie to zdało egzamin. A sam suplement kupiłam na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikke :) jestem na miejscu po prawie 24h podrozy dojechalismy do Dhanbad :) Wagowo super przed wyjazdem bylo 58 :) wiec nic nie przytylam i z tego co widze to nie zanosi sie na jakies wielkie obzarstwo :) Tradycyjne indyjskie jedzenie :) ktore tak uwielbiam minaaam tylko co z tego jak zmiana klimatu i wogole nie czuje sie glodna tak naprawde to zjadlam dzis tylko troszke ryzu i 3 kawaleczki kurczaka hehe :) oby tak dalej bo Polska juz tuz tuz :) a tymczasem odpoczywam :) pozdrawiam i buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam u Ciebie Ikke??u mnie mysle ze oki nie objadam sie jakos strasznie inne jedzenie calkowicie :Dw sumie to jem tylko sniadanie jakies platki owsiane warzywa czasem chlebek noi syty obiad :) i od godziny 15.00 nie jem praktycznie nic jakis owoc ewentualnie cos slodkiego :) jestem bez wagiii :D hehe w dubaju sprawdzalam codziennie a tutaj nie mam :( brzuch jak bomba @ mi sie spoznia :( pewnie dlatego czuje sie tak ciezko :( pozdrawiam, buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Doroto! moje gratulacje!! mam nadzieje ze mialas niezapomniane przezycia weselne! juz sobie wyobrazam jak super musialobyc. cala ta hinduska atmosfera i te wszystkie tradycje (siostra zdazyla mnie uswiadomic jak to sie wszystko odbywa) :) waga sie nie przejmuj, jak ci @ minie to sie znowu wszystko ureguluje. i apetyt na slodycze tez sie zmniejszy. zreszta nie co dzien sie za maz wychodzi wiec nie maltretuj sie przez caly czas tylko pokosztuj tych wszystkich hinduskich smakolykow (mniami :) ) moja dieta no coz... hih nie wiele z niej zostalo chyba sie przyzwyczailam juz ze nie jadam slodycz ani zadnych smieciowych posilkow wiec waga stoii w miejscu. cwiczyc cwicze ale roznicy tez juz wiekszej nie widze. chyba bede musiala rozbudowac program cwiczen bo ten juz nie pomaga. ale to nic w sumie osiagnelam cel ze mi sie nic ze spodni nie wylewa. wiec jestem zadowlona. no i nie musze sie ciagle kontrolowac co wolno a czego nie. jem znowu prawie wszystko ale w malch ilosciach podejzewam ze juz w PL jestes? ja sie wybieram w sobote 21 grudnia. juz sie nie moge doczekac. odpoczne sobie od obowiazkow kury domowej i pozwole sie rozpieszczac przez mame hih :) :) ostatnio mam malo czasu. praca dom rodzina - ale to normalne hih przynajmniej jest troche ruchu :) sciskam mocno i do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ikke :) noo jest super :) ja jestem w Indiach do 16go a do Polski tez lecimy 21 :D hehe te slodycze tutaj ohhh uwielbiam ale nie objadam sie jakos szczegolnie :) jem snadanie i obiad oni tutaj maja zwyczaj jedzenia kolacji o 22.00 hehe to dla mnie odpada nawet nie chodzi o diete raz zjadlam tak pozno i spac nie moglam cala noc :) wcinam mandarynki granaty jabluszka :) a obiadkowo to jakis kurczak z warzywami i ryzem :) noi ten ich chlebek roti mniammmm :) apetyt na slodycze straszny mam nadzieje ze pusci mnie za pare dni :) ciesze sie ze Ty tez wyjezdzasz i odpoczniesz od codziennego zycia.A jesli chodzi o cwiczonka to moze faktycznie cos tam sobie pozmnieniaj albo zwieksz intensywnosc bo pewno organizm sie przyzwyczail :) Ja tez juz nie jadam takiego smieciowego jedzonka jakos nawet nie mam ochoty na nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nasz watek upadl :( szkoda :( pisze bo moze jednak ktos sie odezwie :) U mnie bardzo dobrze zeszlam do 58.5 kg :)i mniej wiecej tak sie utrzymuje :) Ciesze sie bo osiagnelam swoj cel i teraz spokojnie mozemy starac sie o dzidziusia pozdrawiam serdecznie mam nadzieje ze u Was tez oki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×