Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MichalinaDukan

Dieta dukana ZACZYNAM

Polecane posty

Gość pączunio
Zastanawiam się czy wy też macie w ciągu dnia napady w stylu "nie jestem głodna ale coś tam w sumie bym przekąsiła"? Łażę non stop do kuchni, otwieram lodówkę, patrzę, wącham różne produkty, zamykam, otwieram różne szafki, szukam nie wiadomo czego a potem z powrotem idę do pokoju, po jakimś czasie znowu taka rundka. Chyba przydałoby się trochę na powietrze wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak czasem tez mam paczuniu. latam po domu w poszukiwaniu czegos ale za cholere nie wiem czego bo i tak glodna nie jestem. dzisiaj zrobilam sobie proteiny plus warzywka. i rano kromke pelnoziarnistego chlebka. jak dzis na wadze stanelam to znowu bylo 0.5 kg mniej. nie wiem co robie zle bo jem dosyc malo zero slodkiego nawet od dukana. waga jak zakleta a to juz 4 dzien na dietce :( a jak tam wasze wyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikke nie przejmuj sie, ja dzis stanelam na wadze i ani drgnela w dol :( a to juz od jutra 3 tydzien zaczynam :( jestem w trakcie @ a ty przed, mam nadzieje, ze to przez to, nie zalamujmy sie :) choc mi to odebralo checi do dietowania, ale zobacze za tydzien, jak mi waga nie drgnie to odpuszczam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, czy na P+W mozna jesc zupy warzywne? takie bez smietany-kalafior, marchewka, pietruszka, brokuly, ziemniaki, na drobiu oczywiscie, zwatpilam, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak chcesz to mozesz zabielic jogurtem naturalnym ja robilam taka warzywna to dawalam otreby te 3 łyzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo robilam takie lane kluski, jajko i mazeina i czasem otreby dawalam , mieszalam i wylewalam na zupe i gotowalam 3 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 2 tygodni trzymam sie diety a waga sobie stoi...1 kg stracony, to mnie demotywuje w pierun :( nic nie robie zle, jem 5 malych posilkow, nie podjadam miedzy nimi, cwicze co dzien godz., a ciuchy jak lezaly tak leza...do d**y z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zmien diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka tak miala na dukanie, za duzo nabialu i nie chudla na nim , zmienila diete i schudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zaczynam jutro plaz poludniowych , bo mam brzuch do zrzucenia a ta dieta jest dobra na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ta plaz poludniowych , ja tez od jutra sprubuje jej jak nie zadziala to zostanie mi chyba 500 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powodzenia :) ja jeszcze tydzien pociagne, jak nic sie nie ruszy, to odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ci zacznie spadac wreszcie waga , a jak nie to jaka diete robisz? w kazdym razie trzymam kciuki za spadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na 500 kcal kiedys 3 dni :P odpuscilam, bo chodzilam wiecznie nie nazarta i nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak nic nie schudne \na tych plazach to juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam duzo tylko ten cholerny brzuchol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same cwiczenia nic nie dadza musze tez miec jakas diete najlepiej z rozpiska bo wtedy nie tykam innych niedozwolonych produktow , i taka plaz pld by byla dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam na to czasu , a pozatym juz raz mialam taka diete i na niej nie \schudlam z brzucha nic , a ta sb jest wlasnie na brzuch dobra , poki co sprobuje jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no napisz e, bede tu zagladac jesli mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×