Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milena Milenka

Wasze doswiadczenia dotyczace polskich facetow za granica

Polecane posty

Gość gość
W*********J STAD!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, a teraz oblicz sobie, ajki procent stanowią Irańczycy w Europie, biorac pod uwage że Europejczyków jest 400mln - mniej niż kropla w morzu. Oni praktycznie nie istnieją w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo ta żydowska k***a będzie nas pouczac? WON Z MOJEGO KRAJU!!! WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WON Z MOJEGO KRAJU!!! WON! ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Twojego kraju? Ty chyba żartujesz. Polska to mój kraj, bo tu żyję i płacę podatki, żeby ZUS co miesiąc mógł wypłacać renty i zasiłki polskim nierobom. Twój kraj to UK, gdzie gzisz się ze swoim śniadym gachem dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w arabskim kraju od 5lat i nie narzekam kasa taka jak w UK, tyle ze to co w UK ma na miesiac, ja mam w 2dni. Jestem specjalista w dziedzinie mikrobiologi i parazytologi. Żyje wśród Arabów i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni praktycznie nie istnieją w Europie --- juz ci tlumaczylam ale za tepa jestes zeby zrozumiec. Istnieja pod inna flaga, flaga tego kraju smoluchowatego, ktory aktualnie ma wojne, inaczej jako Iranczyka by nie przyjeli na azyl polityczny, jest ich setki tysiecy. Te dane to oficjalne dane, a ilu ich siedzi na czarno, to 100x tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem specjalista w dziedzinie parazytologi ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' To mógłbyś zrobić błyskotliwą karierę naukową badając przypadki pasożytowania Polaków na socjalu w UK, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WEZ S********J FRAJERZE NIE JESTES POLAKIEM< TYLKO po pierwsze NIEMCEM - sam to powiedziałeś, że twój stary jest Niemcem, a po drugie jesteś żydem i mam nadzieje że cie nacjonaliści dopadną i otłuką twoją szpetną żydowsko niemiecką morde. I nie meszkam w UK, tylko w Polsce a moja dziewczyna jest Polaką w przeciwienstwie do ciebie, żydowskie ścierwo. żydowska kurwo i brudasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasa taka jak w UK, tyle ze to co w UK ma na miesiac, ja mam w 2dni. '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Wszystkie islamskie kraje cieszące się relatywnie wysokim poziomem życia są sojusznikami Stanów Zjednoczonych: głównie Turcja i Arabia Saudyjska. Jestem pewien, że żyjesz w Arabii Saudyjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego araby na pontonach, w ciezarowkach zaplombowanych, na lodziach rybackich, szalupach zasuwaja do Europy ? niech buduja swoj dobrobyt u siebie a nie czerpia pelna garscia z dorobku bialego czlowieka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd tepaku wiesz, że żyją w Eurpie na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie Arabia Sudyjska - tylko Kuwejt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo prawie wszystkie ciapaki zyja w Europie na czarno jesli nie maja wojny u siebie. ale maja wyjscie, latwe zdzire z polski poslubic i wiza gotowa, wytrzymac tylko 3 lata z kur.wiszczem a potem droga wolna do sprowadzenia prawdziwej narzeczonej z ciapatowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach to chyba tylko Syria, Iran, Kuba, KoreA i Wenezuela nie sa sojusznikami USA. Taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Rosja ;) Ruscy tak się przyzwyczaili do swojego imperializmu, że zawsze będą szczekać na USA jak małe ratlerki. Z kolei Polska to taki sam mały ratlerek na smyczy USA co szczeka na Rosję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki wiążą się z Arabami w Kuwejcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolei Polska to taki sam mały ratlerek na smyczy USA co szczeka na Rosję --- Polski rzad nie ma jaj zeby na kogokolwiek szczekac, ostatnio nawet meksykowi row wylizali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Chociaz jest tutaj Polonia. Znam osobiscie jedna Polkę, która jest żoną Irakijczyka -inżyniera, ale oni nie mieszkają już w Kuwejcie tylko przeprowadzili się do Bahrajnu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma kompleksy ten ma.Prawda jest taka ze wiekszosc poludniowcow niczym sie nie wyroznia i absolutnie nie przypomina mitycznego Adonisa, Ksiecia Persji, czy bajecznego Araba o ognistych oczach niczym z "Basni i tysiąca jednej nocy" ;), co wiecej ich watpliwy wyglad + "goracy" temperament powoduja odruchy wymiotne i tylko panie mocno zdesperowane moga skusic sie na takie osobniki.Pewnie takimi sa wlasnie nasze niektóre Polki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuguar lat 50
Ale nuda nuuuudaaaaaaaaa co ten baran leo cos tam tutaj wyprawia????? kolejny tematm ktory zmasakrowal swoimi farmazonami, o murzynach i zydostwie. Wez sobie chlopie strzel kielonk ana rozluznienie, albo zwal konia przy dorbym pronusie bo zamulasz jak dziad stary! utworz sobie nowy temat na temat swojej zydomilosci, a nie zepsulej dobry watek. Weszlam poczytac o chlopak polskich za granica a tu widze zydoswto i zydostwo...k***a jego mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia029833
moje doświadczenia są takie że nikt ich tam nie chce i ludzie mają o nich złe i zasłużone zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pseudo tygrys porownuje Rosje do ratlerka!Facet,czy ty chociaz uszczelke zmienic potrafisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pseudo tygrys porownuje Rosje do ratlerka!Facet,czy ty chociaz uszczelke zmienic potrafisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żydzi z Izraela mający żal do Europejczyków za Holocaust z radością obserwują to, jak Europa zamienia się w tygiel narodów i beczkę prochu. Tak więc twoja teoria o tym, że Żydzi podburzają jednych przeciw drugim jest błędna. "" Widzę, że coś pana Żyda trapi. Może się Pan położyć na kozetce i opowiedzieć mi o swoim dzieciństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do leo_the_tiger
Czy ty jesteś nienormalny? Wczoraj było 6 stron a dziś już 12 twojego spamu! Człowieku wszędzie łazisz i walisz te farmazony o czystości rasowej i opiewając żydostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że czystośc rasowa i żydostwo, ni jak nie idzie razem w parze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam wrażenie że w kółko pisze jedna i ta sama osoba. W innym temacie nawoływał do wojny. Oczywiście żydzi są wg. niego najlepszą nacją. Gdziekolwiek nie wlezie rozwali temat. Inne tematy mu zlikwidowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×