Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milena Milenka

Wasze doswiadczenia dotyczace polskich facetow za granica

Polecane posty

Gość gość
hahahahahhaahhaah leo the tiger jestes spoko gosc piekne punktujesz te polskie k***y szacuneczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żydzi się do Europy nie pchają, może z wyjątkiem tej garstki Żydów izraelskich, którzy ubiegają się o polskie paszporty, żeby mieć europejskie obywatelstwo i móc pracować w takich krajach jak UK czy Niemcy. Ale to niewielka mniejszość. Do Europy pchają się głównie ulubieńcy Polek: przystojniaki z Bliskiego Wschodu i Afryki A Polki oprócz swoich dziur otwierają im również drogę do Unii Europejskiej, dzięki pladze "fikcyjnych małżeństw". Ktoś powinien dokładnie zbadać ilu facetów z Bliskiego Wschodu zdobyło europejskie obywatelstwo tylko dzięki fikcyjnym małżeństwom z Polkami łasymi na kasę. Wtedy by się wyjaśniło, kto ponosi sporą część winy za islamizację Europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polska koorwiska do gazu razem z ich ciapatymi mezusiami i bachorami i wygladzie malpiszonow hahahahahhahahaahhahaaha 100% poparcia dla leo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
naprawde komus imponuje to co leo tu robi? Rozmawialy z nim z cztery osoby, wszystkie sie znudzily, a ten nadal swoje, NIERASISTOWSKIE kawalki. Nie masz lepszych planow na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto tu jednak zaznaczyć, że Żydzi izraelscy mający europejskie obywatelstwo nie pracują tak jak Polacy na budowach i w charakterze hydraulików - w końcu to nie kto inny jak polski rząd stworzył taki obraz Polaka za granicą. Wszyscy pamiętamy te akcje reklamowe w TV o "polskim hydrauliku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka - prostytutka matrymonialna, ulicznica, albo żona negra. Polak - hydraulik, robol na budowie albo drobny handlarz. Taką przyszłość za granicą zaoferował Polakom polski rząd. Spora w tym wina również samych polskich emigrantów, którzy - co tu dużo ukrywać - do "elity narodu" raczej nie należą. To z reguły ludzie z marginesu społecznego, którzy w Polsce nie mieli szans na lepszą pracę i zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żydy się zabrały, dzisiaj mają szabas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, gdybym był praktykującym Żydem, to bym dzisiaj był off-line, bo korzystanie z Internetu to złamanie shabbatu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona Hindusa
Zanim poznalam mojego meza, bylam w zwiazkach z dwoma Polakami, w tym z jednymz nich bylam zareczona. Pierwszy byl calkiem okej. Pracowity, dobrze wychowany. Nie wyszlo nam po jakims czasie, trudno. Z drugim, z którym byłam zareczona, ukladalo sie świetnie. Fajny gosc, umial gotowac, zaradny, pracowity, grzeczny, z dobrego domu. Mialam swietny kontakt z jego rodzicami. Niestety, wyjechal za granice i tam mnie zaczal zdradzac z przygodna panienka. Bylo minelo. Obecnie ja mam meza, moj drugi ex ma zone, utrzymuje z nim jakis kontakt na Facebooku, a czasami jego mama cos napisze. Mam nadzieje, ze swojej obecnej zony nie zdradza ;) Z kolei ja mam wspanialego meza i moze dobrze, ze tak mi sie ulozylo z moim ex... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestes niepraktykującym żydem, jak się sam przyznałes - żyd ateista. Potomek dzikich i prymitywnych ludów z kaukazu, z plemienia koczowniczego, będzie pouczał nas Polaków jak mamy zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat mieszkam za granicą i co do facetów, to mam jedno podstawowe spostrzeżenie- r***ają wszystko co się rusza Jak jest wolny to r***a legalnie, jak ma w Pl żonę to też r***a, z tą różnicą, że kłamie że tej żony nie ma Ewentualnie wpiera, że mu się małżeństwo sypie i że niby marzy o rozwodzie I tak latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żydzi wybitni? Każdy może być wybitny jak tylko tego chce i ma możliwość zdobycia dobrego wykształcenia. Cały czas zastanawia mnie co w nich jest takiego że świat mówi o nich więcej niż o innych narodowościach, czemu wzbudzają tyle kontrowersji? Jednak lepsi nie dlatego że faktycznie tacy są, tylko dlatego że zawsze wykorzystują i wypijają krew dużo słabszym, jak tylko da się zdołować i wykorzystać jakiś kraj czy naród to tam właśnie osiedli się żyd- zwaśniający wszystkie narody. Bo z tego własnie żyje zyd międzynarodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestes niepraktykującym żydem ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Wcale nie jestem Żydem. Nie mam ani jednego krewnego w rodzinie, który miałby żydowskie pochodzenie. Rodzina mojej matki pochodzi z Kresów, moja babcia od strony matki miała panieńskie nazwisko "Demczenko", a mój ojciec to rodowity Niemiec, który notabene nie cierpi Żydów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leo to typowy zyd, który pluje jadem i stara się zwaśnić białych ze śniadymi (Sam Leo jako żyd nie jest białej rasy) 1. Żydzi ukrywają swe pochodzenie, udając rodowitych mieszkańców kraju, w którym pasożytują. Nierzadko grają role \"superpatriotow\". Zdarza się, że członkowie tej samej rodziny występują po rożnymi nazwiskami. Wpadają we wściekłość i furie, gdy ktoś odkryje ich prawdziwe pochodzenie, ich prawdziwe nazwisko itp., co jest cecha zupełnie niespotykana wśród innych nacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Europy nie zjeżdżają się Irańczycy, jakbyś nie zauwazył ---- hahahahahahaha jak psow ich tutaj, ale podaja najczesciej inne obywatelstwo, "gubia" paszporty zeby miec status uchodzcy na przyklad z Syrii, a ze wygladaja jak wszystkie brudasy identyko to rzady im udzielaja azylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jesteś szabasgojem, jak już ktos mądrze powiedział. Szbasgoj - czyli "sługa" żydów, "adwokat" ich sprawy. Tak żydzi nazywaja swoje pieski - szabasgoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym był Żydem to bym z rozkoszą przyglądał się temu, jak Europa ginie. Śniadzi wcześniej czy później wyrżną białych nie dlatego, że byli podpuszczeni przez Żydów, ale dlatego, że chcą zaprowadzić w Europie swoje porządki. To kwestia następnych 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w Europie nie ma Irańczyków, a od Arabów róznią się wyglądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw żydzi nawpuszczali muslinów do Europy, a później celowo judzą jednych na drugich - idealny przykład organizacja EDL - banda pijaków i alkoholików na usługach Syjonu. Ciekaw jestem ile ci płaca za ten PR na rzecz Izrala, czy jesteś kretynem i robisz to w ramac wolontariayu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadzi posuwają was nie dlatego, że tak was kochają, ale dlatego, że w świecie islamskim seks jest symbolem dominacji. Dla nich korzystanie z "wyzwolenia" białych kobiet to wypełnianie nakazów Allaha. Dla nich każda przeleciana Polka to "punkt dodatni" w walce z "krzyżowcami". Gdy penetrują was w łóżku, to nie dymają tylko was - również wasze rodziny, waszą kulturę, wasz kraj i waszą cywilizację. A niech tylko biały facet spróbuje klepnąć w tyłek Kurdyjkę albo Pakistankę, to w mgnieniu oka skończy z nożem wepchniętym w plecy przez jej rodaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Richard Gere pocałował w usta hinduską aktorkę podczas jakieś gali Bollywood, to musieli go potem ewakuować przy pomocy sił specjalnych, bo Hindusi chcieli go zlinczować. Musicie zrozumieć, że "kultura szmat" to wyłącznie kultura białych kobiet. W tzw. "śniadych krajach" czci kobiet bronią ich mężczyźni i bez wahania zabiją każdego białego, który będzie próbował robić z nimi to samo, co śniadzi robią z białymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moja opinia na temat dzieci z interrasowych związków została przedstawiona na tej grafice" . Czlowieku jestes chory. Chory z nienawisci. Bylam na tum watku wczoraj i teraz znow weszlam i widze, ze dalej siedzisz caly dzien i piszesz jakies farmazony zupelnie niezwiazane z topikiem. Siedziales rowniez na macierzynskim dziale i tam pieprzyles to samo w tematach niezwiazanym z tym o czym pieprzysz. Nikt nie chciał z toba dyskutować. Masz jakies prywatne zycie oprocz komputera i kafeterii? Nie masz przyjaciol? Nie zamierzasz gdzies dzisiaj wyjść na swieze powietrze? Btw, obrazek jest ohydny i zglaszam cie do moderatorow o podzeganie do nienawiści rasowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czlowieku jestes chory. Chory z nienawisci. ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Nie mam w sobie ani grama nienawiści. To po prostu walka o przetrwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Richard Gere pocałował w usta hinduską aktorkę podczas jakieś gali Bollywood, to musieli go potem ewakuować przy pomocy sił specjalnych, bo Hindusi chcieli go zlinczować. Musicie zrozumieć, że "kultura szmat" to wyłącznie kultura białych kobiet. W tzw. "śniadych krajach" czci kobiet bronią ich mężczyźni i bez wahania zabiją każdego białego, który będzie próbował robić z nimi to samo, co śniadzi robią z białymi kobietami. Tymczasem z wami jest tak że gdy waszej czci próbują bronić biali faceci, to wyzywacie ich od "rasistów" i "szowinistów" i bierzecie w obronę swoich białych gachów. Na tym polega główna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j stąd głupi smierdzący żydzie!!!!!!!!!!!!!! WON STAD RASISTO!!! SZKODA ZE CIEBIE SZMATO TAN NIE W******I DO SMIETNIKA, TY KLOAKO SMRODU! A żebyś zdechł! Syjnistyczne szczury tzatruwam trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w Europie nie ma Irańczyków, a od Arabów róznią się wyglądem --- nic sie nie roznia, juz ci link leo poslal, ta sama tepota na brazowej gebie Najwięcej Irańczyków przebywa obecnie w USA, Kanadzie, Niemczech, Szwecji i Izraelu (Tabela 3). Zdaniem członków irańskiej diaspory, Irańczyków mieszkających poza granicami kraju jest znacznie więcej niż pokazują oficjalne dane. Tabela 3: 10 państw o największej irańskiej populacji USA 291,040 Kanada 75,111 Niemcy 65,750 Szwecja 53,982 Izrael 51,300 Wielka Brytania 42,494 Niderlandy 21,469 Australia 18,789 Francja 18,376 Armenia 15,999 Źródła: University of Sussex, 2000 Global Migrant Origin Database

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia polska kobieto, wyjedź do jakiegokolwiek islamskiego kraju i tam po prostu żyj. Wtedy sobie uświadomisz, że Żydzi są twoim najmniejszym problemem. Odessaj się od europejskiego socjalu sponsorowanego przez białoskórego podatnika, i wyjedź do kraju swojego męża. Miej trochę honoru i odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***wce nerwy puscily ? :D Leo, dobrze prawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×