Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milena Milenka

Wasze doswiadczenia dotyczace polskich facetow za granica

Polecane posty

Gość goscc
wszystkie Suki az ujadaja, bo wszyscy normlani polscy faceci i kobiety sraja na te kozy. Stato nierobow smierdzacych z roszczeniowa postawa od zycia. Jak mozna miec tak puste zycie ?? Za kazdym razem jak widze polke za kasa w sklepie, czy w recepcji w hotelu czy resturacji jako kelnerk amma ochote wyjsc, mam awersje budzi sie we mnie agresja, widze polska szmate i larwe obciagajaca czarne hooje na dyskotekach w kiblu. Dla mnie polki z Angli to podgatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow gosc z c--co szuka wlasnego cienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkamWanglii
Juz kilka lat Widzialam na wlasne oczy jak dziewczyny - Polki- zaczepialy Pakistanczykow Materialistki i szmaty owszem, ale NIE WSZYSTKIE POLKI W ANGLII TO D****I! ja sie nie szlajam po dyskotekach, pubach itp.. Nie szukam sponsora bo mam stala prace (ost.to byly partner zerowal na mnie) Wiekszosc facetow za to ktora wyjechala do Anglii to MARGINES SPOLECZNY- przykre ale taka prawda Faktem jest ze stare panny albo dziewczyny o przecietnej urodzie i figurze wiaza sie z obcokrajowcami.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dvihvh
Ja znam normalnych Polaków za granica. Tylko ze to jest grupa która ma zony, dzieci i przyjechala do UK w zupelnie innym celu niz te wszystkie menele które cpaja i zapijaja się i prawdopodobnie uciekły z Polski przed wyrokiem. Polaka normalnego poznałam jednego w czasie mojego długiego pobytu za granicą...niestety coś zaczęło się z nim dziać i sięgnął po narkotyki, teraz wyjechał do innego kraju i kontakt się urwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dvihvh
Ah zapomnialam dodac ze oni te zony i dzieci maja ze soba, i normalnie zyja jak tubylcy. Jest grupa ktora zerwana z lancucha udaje ze jest singlem a zona z dziecni w Polsce...no ale tego nie bede komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Faktem jest ze stare panny albo dziewczyny o przecietnej urodzie i figurze wiaza sie z obcokrajowcami." ----- To w takim razie jaki sort kobiet wiąże sie z Polakami? Same ładne i zgrabne? :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkamWanglii
a roznie sie ludziom uklada w zyciu , mam tu znajomego ktory spotyka sie z murzynka, byl u niej w afryce, planuja slub itd.. moze to faktycznie dozgonna milosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, czyli jak Polak spotyka sie z murzynka to jest to dozgonna milosc, a jak Polka jest z murzynem, to dla : -duzego przyrodzenia - bo jest zboczona - dla kasy - bo zaden "porzadny" Polak jej nie chcial - jest gruba i brzydka, w dodatku z patologicznej rodziny i bez zadnego wyksztalcenia Dziewczyno, zastanow sie zanim cos napiszesz nastepnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
jakie wy jestescie glupie az zal czytac, jedna gdacze bzdury przez druga jak przkupki na targu, Zero sensownej wypowiedzi... Do roboty paszczurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu jak kobieta miala kilku partnerow w lozku to zaraz jest d****a, szmata puszczalska, a jak facet mial kilka czy kilkanascie partnerek do bzykania to wszystko w porzadku ? bo facetowi wolno a kobiecie nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego obcokrajowcy z innego kręgu kulturowego? Dlaczego inne rasy? Dlaczego nie zarywacie do białych Anglików, Niemców, Szwedów.. A może zarywacie, ale oni po prostu was nie chcą na żony? To jest moim zdaniem spory problem, bo tego typu mieszanie ras i kultur "rozpuszcza" polski naród. Polonia zawsze stanowiła silną grupę ludzi zjednoczonych swoim językiem i kulturą, zwłaszcza w USA. Ta "polonia" w UK po prostu się rozpuszcza pomiędzy negrami i muzułmanami, to straszliwa patologia, która w jeszcze większym stopniu upadla cały naród. I może mieć bardzo negatywne skutki dla Polski w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
no i tchorz leo the tiger nie odpowiedzial na moje pytanie o cytaty na poparcie jego glupiej wypowiedzi tylko zwinal ogon i zadaj nawija o zydostwie!!! pajacy dyskusja z toba gowno warta! tak samo jak i ty facet 30 londyn, goscc i itp bo to jedna i ta sama osoba, nieudacznik zyciowy, ktory mysli ze jest z***bisty a tak na serio to tylko umie zwyzywac kobiety>>>>>top jest wlasnie obraz naszych polskich facetow, zalosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tchorz leo the tiger nie odpowiedzial na moje pytanie '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Powtórz pytanie, najwidoczniej przegapiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
pierwsze pytanie jest tu: 23.08.13 pare postwo nizej to sobie znajdz i przytocz cytaty, czekam czekam...bo jak na razie to rzucasz slowa na wiatr wiec jestes malo wiarygodny w tym co mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 30 londyn
@bella mi donna no i tchorz leo the tiger nie odpowiedzial na moje pytanie o cytaty na poparcie jego glupiej wypowiedzi tylko zwinal ogon i zadaj nawija o zydostwie!!! pajacy dyskusja z toba gowno warta! tak samo jak i ty facet 30 londyn, goscc i itp bo to jedna i ta sama osoba, nieudacznik zyciowy, ktory mysli ze jest z***bisty a tak na serio to tylko umie zwyzywac kobiety>>>>>top jest wlasnie obraz naszych polskich facetow, zalosne! - kobiety, nie zwyzywam, ale wskaz mi jedna prawdziwa kobiete na tym forum bo ja tu sama meline widze. Juz mowilem do szamba nie zagladam na odpadki, takz enie produkuj sie i wracaj do swojego czarnego pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet30londzn vel leo the tiger to jeden i ten sam debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj narzeczony jest Polakiem, ale takim czyms jak tiger gardze, jak najwiedkszym smieciem.Zasadniczo jego (leo the tiger) poglądy są niewarte komentowania – kiepska wyśrubowana argumentacja, ciasne poglądy, mały człowieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on nie jest nawet Polakiem, tylko zydem....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
czekam czekam.....leo czy tak dlugo zajmuje Ci przeszukanie paru linijek tematu? a ty facet 30 londyn wielokrotnie sie powtarzasz, ze do szamba nie zagladasz, ze to forum to dno, ze tu nie ma inteligentnych kobiet, ze sama patologia tu a CALY CZAS tu zagladasz i piszesz? pytam sie po jaka cholere?????? czemu taki wspanialy przystojny inteligent jak ty ma niepohamowana ochote pisania z takim plebsem???? czemu???? zalosne...zalosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jakie wy jestescie glupie az zal czytac, jedna gdacze bzdury przez druga jak przkupki na targu, Zero sensownej wypowiedzi... Do roboty paszczurki." Do roboty to może ty chodzisz polski robolu. Normalni ludzie maja weekend. A ci z UK mają długi weekend. A teraz wracaj na rusztowanie skakać zwinnie jak malpka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
leo_the_tiger Ale dlaczego obcokrajowcy z innego kręgu kulturowego? Dlaczego inne rasy? Dlaczego nie zarywacie do białych Anglików, Niemców, Szwedów.. A może zarywacie, ale oni po prostu was nie chcą na żony?" kolejna bzdura wyssana z palca, siedzac w swoim Wroclawiu gowno wiesz z kim sa zwiazane Polki za granica, czytasz oglupiajaca prase i masz zlasowany mozg, ty masz obsesje na punkcie zwiazku Polek z murzynami i ciapatymi, moze twoj krag znajomych za granica ma takie upodobania, ale ja jestem naoczym swiadkiem tego z kim sa zwiazane Polki i u kogo maja powodzenie, pisz dalej swoje glupoty pisz....i przedstaw mi wreszcie te dowody na poparcie swoich wczesniejszych postow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie widzicie, ze ten caly leo the Tiger to nikt inny jak nielubieuk? Ten sam poziom umyslowy, te same poglady i tez z Wrocławia. Podobny styl pisania. Zglaszam twoj nick do blokacji, nielubieuk aka leo the Tiger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu agresja, złośliwe uwagi odnośnie "polskich robolków". Żałosne Panie jesteście. I nigdy nie używałem innego nicka niż obecny, więc wypraszam sobie takie insynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
tiger...ociagasz sie z odpowiedzia znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare postwo nizej to sobie znajdz i przytocz cytaty, czekam czekam...bo jak na razie to rzucasz slowa na wiatr wiec jestes malo wiarygodny w tym co mowisz ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' O jakie cytaty ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co sobie wypraszasz mnie kompletnie nie interesuje, drogi nielubieuk z Wroclawia :D Siedzisz cale dnie na babskim forum i ujadasz ze zlosci, maly, zakompleksiony rasisto. Nie masz rodziny, przyjaciół, dziewczyny? Jakiez samotne musisz miec zycie. Zal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem "nielubieuk" i nie spędzam całych dni na forum. O jakie pytania chodzi? I w ogóle zamiast urządzać personalne wycieczki, to może zacznijmy w końcu dyskutować na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaSylwiaSylwia
leo the sraajger - w doopie byles i goowno widziales. Ciagle tylko czytam, "slyszalem, czytalem, znajomi mi mowili". HAHAHAHAHAHAHAHAHA. Wiesz co, jak pomieszkasz w UK troche to wtedy bedziesz mogl sie wypowiadac na ten temat. A tak to...jestes zwykly zakompleksiony TROLL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Personalne wycieczki? No masz, gowniarz sie wkurzyl. Sam zaczales personalne wycieczki oraz trollowanie i pisanie nie na temat, Zydzie. Spadaj stad, idz posiedz z rodzina, idz na spacer, no kuzwa, zrob cos w domu nudziarzu. Zegnam 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×