Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milena Milenka

Wasze doswiadczenia dotyczace polskich facetow za granica

Polecane posty

Gość bella mi donna
o te cytaty durniu: "Z tego co zauważyłem na forum kafeterii, to Polki narzekają głównie, że Polacy pracują w UK uczciwie jako pracownicy fizyczni i nie ma z tego kokosów, dlatego lepiej się związać z obcokrajowcem." "Nie wiem jaką motywacją kierują się kobiety przy wyborze obcokrajowców za mężów - powtarzam tylko komentarze kobiet, które się tu pojawiały. Większość dotyczyła tego, że "Polacy to robole co mało zarabiają" dlatego nie ma sensu się z nimi wiązać. Myślisz, że taka motywacja nie może mieć miejsca?" Jeszcze raz sie pytam gdzie masz na to dowody? Piszesz, ze powtarzasz komentarze kobiet ktore tu pisaly, absolutnie nie ma tu zadnych takich wypowiedzi, udowodnij mi to, ze kobiety tak narzekaja na wspanialych ciezko pracujacych fizycznie polskich facetow.....poprzyj swoje wypowiedzi jakims dowodem....widze, ze jestes malo inteligentny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie kobietki, prosiłbym o opanowanie się i rozmowę na temat. Nie jestem Waszym wrogiem - wręcz przeciwnie, staram się zrozumieć waszą słabość do facetów innych ras i kultur. Gdyby związki Polek z tzw. "ciapatymi" stanowiły malutką mniejszość, to nie byłoby tematu, OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella mi donna Zacytuję teraz wypowiedź z 12:14, która pojawiła się w tym wątku. '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' "Do roboty to może ty chodzisz polski robolu. Normalni ludzie maja weekend. A ci z UK mają długi weekend. A teraz wracaj na rusztowanie skakać zwinnie jak malpka."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do  leo_the_tiger
Dziś Szabat, wiesz, że nie powinienes korzysteć z komputera? Popraw sobie jarmułke i pozdrowienia dla Adasia M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
leo tak jak myslalam nie stanales na wysokosci zadania....osmieszyles sie znowu, cytujesz mi tu wypowiedz ktora pojawila sie dzien po twoich postach, co jasnowidz jestes? a do tego ta wypowiedz nie ma absolutnie zadnego odniesienia do twoich cytatow....slaby jestes, widzisz? jak sie wpedziles w maliny? chciales nam tu dopiec a wyszlo, ze tak sie zaplatales w zeznaniach ze teraz nie umiesz z tego z twarza wyjsc...i ty chcesz byc lepszy od ciapatego z kebaba czy czarnego jak nawet nie umiesz dyskusji poprowadzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella mi donna Każda sroczka swój ogonek chwali. To oczywiste, że Polka będąca w związku z negrem albo muzułmaninem nie powie złego słowa o rasizmie czarnych wobec białych ani o religijnym fanatyzmie swojego partnera. Za to będzie sporo perorować na temat wad Polaków, by w ten sposób znaleźć usprawiedliwienie dla samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedanak jestes tepy...Nie potrafisz nawet odpowiedziec na proste pytanie pztanie belli mi dony. Twoje oskarzenia ograniczaja sie jedynie do frazesow... zero konkretow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzulmanie to wyznawcy religii.. co ma wyznanie wspolnego z rasizmem, tym bardziej ze wiekszosc muzulmanow to ludzie biali. Co za TLUK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze powiedziec ,ze mieszkam we Wloszech juz dobrych kilka i zauwazylam ze wiekszosc Polek jest rzeczywiscie w zwiazkach z Arabami (czesto ich nawet musza utrzymywac bo oni niezbyt lubia sie zhanbic praca) a ich dzieci bardzo czesto nie mowia nawet po polsku.Natomiast Rosjanki i Ukrainki biora sie za facetow z kasa, obojetnie czy mlodzi czy starzy grunt to kasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze mi wyjasnic znaczenie slowa Arab. I skad wiesz, ze ci faceci sa akurat Arabami? Podszedles i pytales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Marokanczyk czy Tunezyjczyk to z Europy pochodzi? Ma wyglad i mentalnosc Europejczyka???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, koniec tematu Polek w związkach z egzotycznymi rasami i kulturami. Wiążcie się z kim chcecie, Europa i tak niedługo zostanie spuszczona w klozecie, wasza sprawa, wasze wybory, wasze sumienie.. Proponuję teraz podjąć temat wątku: "Polscy faceci za granicą" i trzymać się tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
ja swoje a on swoje buhahahah i taka tu wlasnie dyskusja jest, na temat Zydow naprodukowal z 20 wypowiedzi a na moje proste pytania unika odpowiedzi jak ognia! poza tym ja tu wcale nie bronie zwiazkow Polek z Murzynami czy Arabami czy innymi nacjami, ja pisze zupelnie o czyms innym a ty nawet nie umiesz zrozumiec mojego pytania....no prosze Cie, polski "ynteligent", siedz w tym Wroclawiu i nie wyjezdzaj za granice powiekszac grono facetow pustakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiedzialas ze to byl Marokanczyk albo Tunezyjczyk? Pytalas? Czy kazdy facet z ciemniejsza karnacja to dla ciebie "Arab"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella mi donna Ja się produkuję na temat Żydów? Czy ty masz jakieś omamy wzrokowe? Jakiś troll non stop tu obraża Żydów i sugeruje, że jestem jednym z nich, a ty masz pretensje do mnie? Podejmij w końcu oryginalny temat wątku, dyskutujmy o polskich facetach za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani Marokańczyk ani Tunezyjczyk, Arabem nie jest. A We Włoszech to są Pakistaczycy, którzy z arabami mają tyle wspólnego co Polacy z Filipińczykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce ludzi z Bisliego Wschodu w Europie, ale akurat Tunezyjczycy to bardzo ładni ludzie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Polek w związkach z czarnoskórymi i rodzące dzieci dla zasiłków. Musicie zrozumieć, że to socjalne bezpieczeństwo, pieniądze dawane za nic, i wysoki standard życia istnieje tylko i wyłącznie dzięki białemu człowiekowi, a nie waszym egzotycznym partnerom. Gdy ten socjal upadnie z powodu totalnego zadłużenia, co wkrótce się stanie, to dopiero wtedy zrozumiecie ile kosztuje utrzymanie dziecka - zwłaszcza ciemnoskórego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Turcy i Mongołowie też są "ciapaci" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry gościu, ale pieprzysz jak potłuczony. Już Benjamin Franklin wybitny polityk nowożytny, znany wynalazca i wielki uczony, któremu nikt nie może zarzucić ciasnoty umysłu anilekkomyślności,przestrzegał przed największym tragizmem i zarazą każdego człowieka na świecie: To są jego autentyczne słowa: ""Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim żyd. W którym tylko kraju osiedlili się żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii, podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie. Są oni wampirami - a wampiry nie żyją z wampirów. Nie potrafią oni nigdy żyć i utrzymać się wśród samych siebie. Utrzymać się i żyć potrafią tylko wśród chrześcijan i innych narodów, które nie należą do ich rasy. Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą na czele dominowali i kraj pochłoną. zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliśmy krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeśli na wszelkie czasy nie usuniecie żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą!" To nie kilku negrów i Arabow jest odpowiedzialnych za stan tragiczny gopsodarek świata, krachy giełdowe, itd. Tylko banda lichwiarz zydów, pozbawionych skrupułów i ciągnących Europe i Ameryke w dół. To największe robactwo i szarańcza tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durniu, problemem współczesnej Europy nie są Żydzi tylko racemixing (związki mieszane), ekspansja islamu i demograficzna ekspansja mniej wartościowych ras i kultur: zwłaszcza bliskowschodniej i negroidalnej. I to ten proces doprowadzi do tego, że Europa zamieni się w kontynent o afrykańskim standardzie życie, a nie Żydzi. Żydzi zostali wytrzebieni z Europy przez Hitlera, niestety dzisiaj drugiego Hitlera na "ciapatych" już nie będzie. A Polska wagina tylko wspomaga ten proces, który w rezultacie doprowadzi do wyniszczenia polskiego narodu i wymazania Polski z mapy świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie doświadczyłam tego, nie byłam z takim kimś ale wiochę widziałam: chodzą w klapkach i skarpetkach podciągniętych prawie do kolan :d to nie wiocha? co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LatajacyHolenderzPiratami
W Polsce nikt nie chce czosnków i cebulaków :) Nie chcemy Judeopolonii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To białe kobiety wchodzące w związki mieszane, islamiści, negroidzi i wspierające ich europejskie lewactwo sprawujące władzę nad Unią Europejską są obecnie największymi wrogami Europy, a nie Żydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Polki w związkach mieszanych z innymi rasami i kulturami są śmiertelnymi wrogami swojego narodu, a nie Żydzi. Czas się z tym pogodzić, drogie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za sprawą polskiej waginy popuszczającej dziury facetom innych ras białe polskie dzieci będą bite i mordowane w swoim własnym kraju przez rówieśników o ciemnym kolorze skóry - tak jak to jest obecnie w BRD i Francji. Jesteście morderczyniami własnego narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci tak ze mieszkam tu juz dlugo ale jakos Pakistanczykow tutaj, zadnych nie poznalam a Marokanczycy sa jedna z najwiekszych grup imigrantow we Wloszech i ciagle ich przybywa ku radosci naszych rodaczek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale Żydzi to nie są Europejczycy, tylko własnie plemie Blisko Wschodnie i Kaukaskie. Nie byłoby problemów z Muzułmanmai, gdyby nie państwo Izrael, które toczy wojny z każdym arabskim lub muzułmanskim sasiadem, co doprowadza do migracji muzułmanów na tereny Europy i Ameryki. I skończ p*******ć o "ekspansji kolorowych" jako zagrażającej białej populacji. Europejczycy nie raz już wymierali, dziesiatkowały nas chroby (Dżuma 1/4populacji umarła w przeciągu kilku lat), wojny, nie raz powstawał etniczny bgos. I co ? mamy sie swietnie. A propos Adlfa Hitlera- to również jest bardzo ciekawe, bo Adolf był sponsorowany przez dwa wielkie klany żydowskie - Rotschildów i Rockofellerów. Takze widzisz, gdyby nie dwie rodziny żydków i firm chemiczno-niemiecko-zydowskich, 2 wojny by nie było. Adolf to była zwykła marionetka. Teraz żydziory znowu burzą ludzi do kolejnej wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żydzi z Izraela mający żal do Europejczyków za Holocaust z radością obserwują to, jak Europa zamienia się w tygiel narodów i beczkę prochu. Tak więc twoja teoria o tym, że Żydzi podburzają jednych przeciw drugim jest błędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×