Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milena Milenka

Wasze doswiadczenia dotyczace polskich facetow za granica

Polecane posty

A tu żydowski chłopczyk, który wygląda sto razy bardziej aryjsko niż ten twój Irańczyk o urodzie Hiszpana: www.tinyurl.com/m9chybx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dowodzi to tego, że żydzi nie są prawowitymi włascicielami ziem Palestyny i powinni je zwrózić Palestyńczykom. Taka prawda, ze żydzi to nie w wiekszosci Semici (Semici zresztą są przystojni), tylko chazarowie - brzydkie plemie mongolsko tureckie, a niektórzy w Izraelu to nawet nie są Chazarami tylko zwykłymi potomkami bolszewickiego scierwa :o Kończe dyskusje z tobą, bo nie chce marnowac pięknego dnia na dyskusje z frajerem. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEBILU ARYJCZYCY to są właśnie Irańczycy. Aryjczycy czyli Ariowie. Dokształć się zanim coś powiesz. Cos ci sie pomyliło z "Aryjczykami Wujka Adolfa". To tak samo jak byś napisał: A tu Niemiecki chłopaczyk który wygląda bardziej polsko, niż twój Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczywiste, że Żydzi są milion razy bardziej bliżsi nam pod względem genetycznym niż Irańczycy, bo mieszali się z nami przez 2 tysiące lat. I zdecydowana większość Żydów aszkenazyjskich ma geny narodów europejskich. Na przykład Natalie Portman (prawdziwe nazwisko: Hershlag) ma genetyczne korzenie Polaków, Rumunów, Austriaków, Rosjan i Litwinów) : www.ethnicelebs.com/natalie-portman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sram na Adolfa Hitlera i jego obłąkane teorie. Dla mnie liczy się pokrewieństwo genetyczne, kulturowe i mentalne, a nie jakieś kretyńskie teorie o "aryjskiej rasie" wymyślone przez brunetów żydowskiego pochodzenia takich jak Rosenberg, który był głównym ideologiem nazizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istotnie, nie twierdzę, że mam dobrą opinię o Żydach (ale nie jestem antysemitą, mam przyjaciół wśród róznych Semitów, i nawet troche znam ich język dlatego można mówić tylko o moich antyżydowskich poglądach, a nie o antysemityzmie loooserze, no w wiekszości żydzi to nawet nie semici, tylko jak wykazały badania z 2012 roku - potomkowie turków i mongołów :o jeszcze gorzej niż arabowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria o chazarskim pochodzeniu Żydów aszkenazyjskich jest prawdziwa, ale pomija dość istotny "szczegół" - Żydzi po wyjściu z Chazarii przez 13 wieków mieszali swoje geny z białymi Europejczykami i dzisiaj są de facto naszym ciałem i krwią - może z wyjątkiem małych skupisk ultraortodoksyjnych, które praktycznie w ogóle nie mieszają genów z gojami. Ale tego typu radykałowie są bardzo źle traktowani w Izraelu i poniżani przez społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie Morze
Śliczny Irańczyk :) LOVE LOVE LOVE :) Szarpałabym jak Reskio szynke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnałeś się, a ciągle tu jesteś. Masz człowieku spory problem natury emocjonalnej, nawet jak mówisz "do widzenia" to za chwilę wracasz jak bumerang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a własnie że nie prawda- Chazarowie nie mieszali się tak bardzo z Europejczykami, mieszali się miedzy sobą- dlatego na podstwaie bedan z 2012 roku można było wykazac ich mongolsko tureckie geny. Dzięki czemu Żydzi zawdzieczaja swój specyficzny wygląd (szara, żółtwa cera, żółtawie gałki oczne i szare oczy), jak Hartman albo Blumsztain - jak widze tych ludzi, to mam wrazenie ze oni maja jarmułki na głowach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo oni mają żydowskie pochodzenie. Podobnie jak Weronika Rosati na przykład, która wygląda o wiele ładniej. ;) Jeśli nie podobają ci się lewicowe przekonania Hartmana i Blumsztajna, to przecież nikt ci nie każe ich czytać i słuchać, żyjesz w wolnym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym zarówno Hartman jak i Blumsztajn oficjalnie popierają mieszane interrasowe małżeństwa Polek za granicą, więc tym bardziej nie widzę problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie Morze
Irańczycy są ładniejsi od Arabów i Żydów bo maja delikatniejsze rysy twarzy. Ta też jest b. ładna documentingreality.com/forum/attachments/f171/400153d1349865705-hot-iranian-women-1150628131e3238eh-20-281-29.jpg Poza tym, tak między Bogiem a prawda, to w każdym kraju na ziemi są piękne lkobiety i boscy mężczyzni - i wśród żydów, i wśód Persów, Libańczyków, Irakijczyków, Murzynów (Naomi Cambell jest piekna), Azjatów, itd. Chyba tylko Koreańczycy i Chińczycy sa wyjątkowo nieurodziwi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas nie interesują "irańskie ciacha". Jeśli tak lubisz Irańczyków to po prostu się tam przeprowadź, będziesz ich miała pod dostatkiem, o ile wcześniej nie zginiesz w wypadku samochodowy. Irańskie ulice zostały zakwalifikowane do najniebezpieczniejszych na całym świecie z racji najwyższego odsetka śmiertelnych wypadków drogowych. Oni tam praktycznie jeżdżą bez znaków drogowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna ciekawostka: najbezpieczniejsze drogi i najmniejsza liczba wypadków na świecie są kolejno w Szwecji, Niemczech i Izraelu. Po stanie dróg i małej liczbie wypadków można poznać najbardziej cywilizowane narody na świecie. Bo bezpieczeństwo na drogach to nie tylko funkcja jakości dróg, ale głównie kultury ludzi, tego jak zachowują się na drogach. Bydło bez wyobraźni, inteligencji i dobrego wychowania będzie ginąć nawet na idealnych drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie Morze
JA bym mogła mieszkać w Iarnie, gdyby kobiety mogły ubierać się dobrowolnie. Byłam w Iranie w tym roku, bo zniesli wizy w zwiazku z wyborami prezydenckimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy scenariusz z możliwych to taki, gdy biała niezbyt rozgarnięta panna wiąże się z Irańczykiem czy innym facetem innej rasy i kultury, korzysta z pełni praw w Europie, zarówno osobistych jak i socjalnych, a jednocześnie pod wpływem swojego mężusia ma czelność krytykować zachodnią cywilizację białego człowieka, która karmi zarówno ją, jej kolorowe dzieci, jak i jej egzotycznego gacha. I niestety to scenariusz z reguły bardzo powszechny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA bym mogła mieszkać w Iarnie, gdyby kobiety mogły ubierać się dobrowolnie. Byłam w Iranie w tym roku, bo zniesli wizy w zwiazku z wyborami prezydenckimi. '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Przeprowadzaj się czym prędzej i zaznaj szczęścia pełną piersią. Jeśli się przeprowadzisz do Iranu, to będziesz mieć pełne prawo krytykować zachodnią cywilizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłe są Perskie kobiety - według mnie bardzo zadbane, ale troche przesadzają z "lalkowatym wyglądem" 4shared.com/photo/xvz-1o_u/iranian_girl_beautiful.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez Żydzi śmierdzą jak zgnite jaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella mi donna
a Ty nadal spiewasz hymny pochwalne Zydom? Miales juz nie pisac o Zydach tylko na temat, tak deklarowales wczesniej a znowu nadajesz swoje farmazony i od paru stron unikasz odpwowiedz na moje pytania.....Jestes maosnem i iluminata ze tak wielbisz tych Zydow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Europy nie zjeżdżają się Irańczycy, jakbyś nie zauwazył. NAjgorszym scenariuszem, jest gdy biała panna wiąże się z takim oszołomem jak ty. Dziewczyny plis nie odpisujmy mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes maosnem i iluminata ze tak wielbisz tych Zydow? '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Mój pradziadek służył w SS i pewnie zabił sporo Polaków i Żydów. Powiedzmy, że ja nie chcę iść śladami dziadków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tej Nalali Lynx, moge przejść na Islam. Ja chce mieć ja za żone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leo the tiger chciał napisać: "Mój żydowski pradziadek służył w Kapo i pewnie zabił oraz zagazował sporo Polaków i Żydów. Powiedzmy, że ja nie chcę iść śladami dziadków" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat ja nie jestem wyjątkiem ;) Krewni i rodziny głównych nazistów takich jak Hitler, Goering czy Himmler żyją obecnie w Izraelu i są Żydami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to byli żydzi. Co jak co ale w Koranie nie ma nic o żydach, chyba tyle ze sa "Ludzmi Ksiegi" a więcej nienawisci od Mein Kampf ma w sobie żydowski talmud. islamisci i żydzi, nie sa mile widziani w Europie, w szczególności Żydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żydzi się do Europy nie pchają, może z wyjątkiem tej garstki Żydów izraelskich, którzy ubiegają się o polskie paszporty, żeby mieć europejskie obywatelstwo i móc pracować w takich krajach jak UK czy Niemcy. Ale to niewielka mniejszość. Do Europy pchają się głównie ulubieńcy Polek: przystojniaki z Bliskiego Wschodu i Afryki ;) A Polki oprócz swoich dziur otwierają im również drogę do Unii Europejskiej, dzięki pladze "fikcyjnych małżeństw". Ktoś powinien dokładnie zbadać ilu facetów z Bliskiego Wschodu zdobyło europejskie obywatelstwo tylko dzięki fikcyjnym małżeństwom z Polkami łasymi na kasę. Wtedy by się wyjaśniło, kto ponosi sporą część winy za islamizację Europy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×